Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Monika//23
Dziękuje Ci serdecznie za odpowiedz!!:) Tylko jak tu się nie stresować jak to był 20 dzień cyklu, a wpadka przed postinorem w 16 dniu cyklu....No i boje się że gdybym teraz była w ciąży to dzidzia mogłaby odczuć działanie postinoru...No i jeszcze bolące piersi, nadmiar śluzu (co przed okresem nigdy mi się nie zdażało...), zęczenie...A najgorsze jest to że nawt bym nie wiedziała przy której wpadce dzidziu ś się począł....Roztrój nerwowy i panika, to chyba czuje:( Ale dzięki raz jeszcze, oby było jak napisałaś... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
Dziewczyny ratujcie! swoja sytuacje juz opisywałam wczesniej,okres dostałam wczesniej po zazyciu postinoru ale i tak mam nie regularnie....skonczyl mi sie po 6 dniach(miesiaczka byla dosc obfita i niezle bolało) teraz czasami poboolewa mnie glowa i brzuch ....robiłam dwa testy,oba wyszły negatywnie,ale nadal sie boje ze moge byc w ciazy:( dodam ze podczas stosunku nie doszlo do wytrysku...jakby sie okazlo ze wpadłam to bym tego nie przezyła,bo jestem niepełnoletnia:( i w ogole tragedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
Moniko mi sieu okres spoznił 2 miesiace takze wiesz..te objawy o kto0rych pisze to sa po postinorze bo tez takie miałam...skoro test wyszedł negatywnie to w ciazy nie jestes na 100% ..wiesz poprostu tez to przerabiałam i wiem jak sie czuje kobieta, ale naprawde testy ciazowe nie kłamia ten chormon ktory wykrywa taki test rosnie dwukrotnie co pwa dni takze wiesz..nie ma mozliwosci zeby test nie wykrył ciazy po takim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
A_guska o co ci chodzi? bo nie wiem zabardzo okres masz tazke o jakiej ciazy mowisz? chyba urojonej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glicerol
witam serdecznie! ja dzisiaj tez zazyłam postinor, ale i tak spanikowana jestem! mam nadzieje ze bedzie wszytsko ok...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika/23
alissa20 Dziękuje Ci bardzo, teraz mnie uspokoiłaś troszke bardziej:) Głupia sprawa, chore myśli , połowa rzeczy które się ze mną dzieją są pewno urojone bo o niczym innym w ostatnim czasie nie myślałam.... Sama pewno wiesz jak to jest...Ale skoro też to przerabiałaś to masz racje zapewne wiec wracam do normalnego życia:)) Dziękusie serdeczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glicerol
dziewczyne mam pytanie:( minely ponad 2 godziny od zaycia 1 tabletki postinoru i wlasnie mam plamienia czy to cos normalnego?? sorki ze sie glupio pytam ale pierwszy raz to brałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
Do alissa20:dobra wyjasnie wszystko a ty mi pomoz dobra kobieto;] kochalam sie z chłopakiem po raz pierwszy 25 na 26 sierpnia,pekla gumka ale wytrysku nie miał...potem poszlam do gine i przepisał mi postinor wzielam i po paru godzinach mialam pare plamek krwi ale takiej ciemniejszej niz jak mam normalny okres,okres powinnam dostac 10 wrzesnia ale mam nieregularny wiec dostałam 3 i mnie bardzo bolało i w ogole tez byl obfity...skonczył sie po 6 dniach zrobiłam dwa testy:wyszły negatywnie,ale od niedawna boli mnie glowa i czesto musze oddawac mocz ale zdaje mi sie ze to moje urojenia ze wymuszam ten mocz i bardzo sie boje ze wpadłam...:( co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sluchajcei 8wrzesnia wzialam ten Postionor i oczywisce moja panika wziala szczyt i poszla do apteki po test...wyszedł niegatywnie..mnie to bardzo odpowiada ale chyba sie za bardzo pospieszylam nie??ale chce życ z ta mysla ze tak juz bedzie do konca.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
a i mam jeszcz jedno pytanko:na czym polega badanie z moczu?i czy w publicznej przychodni zrobia go bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Być
Powiedzcie błagam,ćzy udało Wam sie kupić postinor bez recepty? W jednej aptece kobieta odmówiła, twierdząc ,że tylko na recepte może wydać.Mam bardzo kłopotliwa sytuację, nie mogę pójśc do lekarza, poprostu nie mogę.Mam mało czasu.72 godz. mijają we wtorek rano. Zostal mi tylko jutrzejszy dzień. Mieszkam w młaym środowisku,nie chciałabym by lekarz to wiedział, a inny, mój gin, bedzie pod koniec tygodnia. I jeszcze jedno, chyba każdy lekarz może wystawic taka receptę, rodzinny też? Prosze odpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulakoffana
NAwet dentysta może wypisać recepte na Postinor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joq
Normalny lekarz tez czasem wypisuje recepte na postinor. Ja mam kumpla ktorego mama jest dentystką i wypisuje wszystkim znajomym. Wiec jesli sie ladnie poprosi to moze.... A co do sprzedania postinoru a aptece bez recepty, to zalezy, ja probowalam ale mi sie nie udalo. Jednak słyszałam ze w mniejszych aptekach, gdzie jest jakis mniejszy ruch i mniejsza kontrola to moze Ci sprzedac, jezeli potem pani sprzedajaca sama ma skad zalatwic soboe taka recepte zeby wszystko w papierkach bylo ok :) Proboj jutro, ja bylam w miescie na dugim koncu polski, i udało mi sie znalezc sszpial i lekarza ktory mi przepisal postinor bez problemu, mam nadzieje ze Ci sie uda! 3mam kciuki i odezwij sie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkk...
Nawet weterynarz podobno może postinor przepisać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkk...
Spanikowana Aniu jak 8 września wzięłaś postinor to test zrobiłaś za wcześnie. Test można robić od ok 10 dni po stosunku, żeby był w miarę wiarygodny, a po tygodniu najlepiej go powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska...
Do Być: Radze ci pojechac do jakiegoś miasta niedaleko twojej mieściny bo naprawde trudno bedzie ci kupić postinor bez recepty. Z tego co wiem to faktycznie każdy inny lekarz może wydać recepte na ten lek wiec głowa do góry i szybciutkovdo jakiegos zaufanego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
jeszcze mam pytanko:P czy badanie z krwi wykaze czy jestem w ciazy? i jak juz je zrobie to jaki ma byc wynik,ktory pokaze ze nie jestem?odp ploosse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika/23
A_guska, badanie z krwi oczywiście że wykaże czy jesteś w ciąży, ale o interpretacji wyniku nie wiele wiem. W sumie to pewniejsze od testu bo każdy lekarz każe Ci to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
ale ma byc negatywny czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika/23
A_guska Ja w ogóle nie widze sensu żebyś robiła badanie krwi. Powtórz sobie test dla pewności ale skoro już 2 zrobiłaś to chyba wystarczy. Nie panikuj. Objawy o których mówisz to reakcja po postinorze, nie wszystko przechodzi po 24 godz. bo chyba zdajesz sobie sprawe jaka to jest dawka hormonów.... W którym dniu cyklu to się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
myslisz ze to postinorze tak mi sie siku chce i boli glowa...? w 17 dniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika/23
A_gusia sama pisałaś że z tym sikaniem to troche wymuszone jest chyba... 17 dzień to lipa, ale nie miał przecież wytrysku, a kropelkowanie ma "troche" mniej plemniczków i mniejsze szanse na wydostanie się bo jest tego mniej. Poczekaj pare dni, zrób test i wtedy pomyślimy. A póki co nie panikuj... Bedzie dobrze.Ja czekam już 17 dni na okres więc rozumiem jak to stresuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika/23
aha, a głowa oczywiście że po postinorze Cię boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
znaczy to było z 17 dnia cyklu na 18...no bo ja sie denerwuje bo nie jestem pełnoletnia:( a i slyszalam ze po postinorze mozna miec problemy z pecherzem;/ wiec to moze stąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkk...
Ja też często chodzę siku, ale mam nadzieje, że to przez postinor... W środę idę po test, bo minęło już 14 dni i mam nadzieję, że wynik będzie wiarygodny. Trzymajcie kciuki dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzii
hej dziewczynki:) ja ciagle sledze forum i mam pytanko bo moze któras z was miała podobnie jak ja.. wiem przez co przechodzicie ale głowa do góry, ja przez to z trudem przelazałm, ja miałam krwawienie postinorowe i miesiac pozniej normalny okres, ciaze juz wykluczyłam bo zawsze mierze tempke zeby wiedziec kiedy mam owulacje no i jak narazie 36,6 wiec wporzadku wszytsko, niepokoi mnie wrecz OLBRZYMIA ilość sluzu nigdy w zyciu tak nie miałam no i siku tez latam jak opetana, iewiem czy powinnam isc do lekarza (zaznaczam ze musiałabym do prywatnego dlatego wole sie spytac najpjerw na forum) nie wiem czy to mozliwe zeby postinor wywołał takie reakcje jeszcze miesiac pozniej...;/ z mojego mierzenia tempki wynika ze owulacja teraz mi sie opóźnia juz któryś dzień wiec sie spodziewam ze okres tez w nastepnym miesiacu mi sie spóźni. strasznie sie martwie ze cos moze byc nie tak z tym śluzem okropnie sie rozpisałam ale to dlatego zeby przedstawic sytuacje:) jak któras miała cos podobnego to napiszcie jak to u was było:) pozdrawiam serdecznie wszytskie postinortowe dziewuszki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
nawet tu na forum czytałam ze to przez postinor tak sie chce,a jesli jestem niepełnoletnia to zrobia mi takie badanie krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika/23
Suzzi ja postinor brałam 2 miesiące temu, okres miałam normalnie ale drugi już 2 tg mi się spoźnia.Postinor daje swoje złe objawy jeszcze długo po jego zarzyciu więc ten śluz napewno po nim... Ja też tak mam tylko u mnie dochodzi jeszcze inna wpadka więc nie mogę na stówe powiedzieć że mamy ten sam przypadek. Też latam do kibelka, boli mnie głowa, jestem spuchnięta i w ogóle dramat... Jutro 5 teścik... A do lekarza idz!! Po postinorze powinno saię pójśc. pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lima
Dziewczyny mam pytanie ... własnie dzisiaj podczas stosunku pękła nam prezerwatywa ... według moich obliczen jutro powinnam dostac okres... ale ostatni mialam szybciej niz powinnam (12 sierpnia) ... nie wiem co robic... pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×