Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

no to dobry znak ;) licz sobie od tego krwanienia 28dni a wyjdzie Ci pewnie idealnie jak mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
ale te krwawienie po postinorze to tylko kilka plamek...i to pare godzin po połknieciu 1 tabletki...a dzisiaj rano obfity "okres"i zajebiscie mocny ból brzucha..mam nadzieje ze to okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaS.
A ja mam podwyzszoną temp. Wziełąm postinor 10 dni temu, okres powinnam dostac jutro. Boję sie, ze nie zadzialał :( Mam dziwne bóle - takie kucie, a zawsze przed okresem odczuwałam zupełnie inny ból!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze///
Hanna S. > jeżeli to co dosstałam to był okres, to też miałam przed nim dziwne kłócie w brzuchu, autentycznie. Zaczęły się popołudniem mniejwięcej a z rana dostałam okres, tak u mnie było. No własnie, tylko dalej nie wiem czy to okres;/ Niech ktoś kto miał te krwawienia po postinorze a nie okres napisze coś;/ wydawało mi się, że to nie jest te krwawienie bo przez pierwsze 2 dni leciało minimalnie mniej niż przy okresie i bardzo bolał mnie brzuch zawsze mój okres trwa 5 dni, dzisiaj jest 3 i tu już końcówka bardzo mała... ;/ mogło to być te krwawienie tylko?;/ okres miałam dostać 30 sierpnia, jak dostałam 1 czerwca wzięlam to za dobry znak;/ którakolwiek dziewczyna miała po postinorze okres mniej obfity niż zwykle? bo ja tu czytałam że większość miała bardziej.. ;/ jeśli żadna nie miałą to to chyba jednak te plamienie?;/ kurde!;[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze///
dwie poprawki bo źle napisałam: 2 dni leciało SPORO, ale minimalnie mniej niż przy okresie i bardzo bolał mnie brzuch i okres miałam dostać 30 sierpnia a dostalam 1 września jeśli to był ten okres;/ proszę niech ktoś coś napisze;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_guska
ja to cos dzisiaj rano dostałam..tez nie wiem czy to okres;/ bardzo boli brzuch i duzo leci..chcialabym aby byla to miesiaczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joq
dziewczyny ja wzięlam postinor 5 dni przed planowaną miesiączką i dokladnie po 5 dniach dostalam krwawienia, jednak mniej obfitego niz moje normalne miesiaczki. I wlasnie tez nie wiedzialam czy to okres czy krwawienie... Trwał niby 4-5 dni, ale byl mniej obfity. Następny pojawił się po 23 dniach, i byl taki sam. Trzeci znowu po 27 dniach, byl bardziej obfity, taki jak moje znormalne miesiaczki, jednak trwal tlyko 3 dni... Sama nie wiem co o tym myslec, jednak z tego co czytalam to po postinorze moze sie zmienic charakter okresu, wiec mam nadzieje ze to tak wlasnie jest :) Jutro albo pojutrze mam dostac kolejny okres, mam nadzieje ze sie pojawi i bedzie taki jaki powinien byc. Wiec nie przejmujcie sie, ja mialam mniej obfity na poczatku, szukalam, szperalam w necie, bo kiedys slyszalam ze podczas ciazy moga byc jeszcze ze 2-3 miesiaczki jednak mniej obfite niz te normalne.. Mam nadzieje jednak ze to nie w moim i waszym przypadku! Pozdrawiam Was goraco, 3majCie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaS.
A jakąmiałyście temp. przed miesiaczką po zazyciu postinoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joq
ja nie mierzylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
do HannaS......... mialam przez caly czas od polkniecia postinoru do wystapienia okresu czyli okolo 8-9 dni temperature ciala 37C -niby nie duzo ale zaraz po wystapieniu okresu wrocila do normy 36,6C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska...
Dziewczyny bardzo sie boje. W czwartek skończył mi sie okres a z piątku na sobotę (około 3 rano) współżyłam z kolesiem bez zabezpieczenia. Dopiero dzisiaj około 14 wzięłam pierwszą tabletkę Postinoru i choć wiem że nie minęły jeszcze 72 h boje sie że tabletki mogą nie zadziałać. Powiedzcie mi czy znacie jakieś osoby, które zaszły w ciąze pomimo iż zażyły Postinor?? Mam nadzieje że nie, bo to byłby pech... nie moge myśleć o niczym innym jak tylko o tym ze jestem w ciązy. Chyba nie dam rady z tym zyc, bo była to przygoda na jedną noc. Prosze was pocieszcie mnie jakoś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiedz Martunia2087 ze str. 166, nie chce Cie straszyc, ale wspolzyjac czy z zabezpieczeniem czy bez trzeba brac pod uwage konsekwencje, to nie zabwa.... aha bylam u lekarza i wszystko ok....wiec czekam na kolejny okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusia 007
czesc wszystkim :)) ja dostalam dzis okres!! ale nie mialam wczesniej zadnegoplaminia ani nic czulam sie co prawda jak wrak czlowieka i strasznie duzo jadlam dziwnych rzeczy :P ale poza tym jest juz ok :) mam okres i to grunt i od dzis mam postanowienie ze biore tabletki antykoncepcyjne nie chce miec takich niespodzianek wiecej... a do innych nie martwcie sie to dziala ja mialam srodek cyklu i podzialalo :)) aha jezeli sie zajdzie w ciaze to UWAGA MIESKIACZKA NIE WYSTEPUJE!!! TZN. PRZEZ OK TRZY MIESIACE MOGA SIE POKAZYWAC PLAMIENIA ALE TO NIE JEST OKRESNIE LECI KREW TYLKO COS W RODZAJU UPLAWOW ZABARWIONYCH KRWIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulakoffana
HEj! Dokłądnie tydzień temu wzięłam Postinor, dziś miałam terminowo dostac okres. Nie miałam plamień. Kurde co prawda ostatnimi dniami troche pobolewał mnie brzuch i piersi, ale dziś nic. Denerwuje sie, od jakiegoś czasu okres miałam dość regularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ///
Aniulakoffana >> ja przez ostatnie 2 lata miałam bardzo regularny; cały czas 28, rzadko 29 dni i mi postinor opóźnił okres o 3 dni ale to zależy od organizmu;> to że zawsze miałaś regularny a teraz nie dostalas w terminie o niczym nie świadczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_d
heja! no to dostalam okres - no chyba okres bo poki co to sa plamienia takie bardziej niz krew ;) to w skrocie dla przypomnienia i dla innych nowych dziewczyn co pierwszy raz postinor wziely... :) mialam niezabezpieczony stosunek w 8 i 9 dniu cylku.. postinor wzielam 44h po (1szym) stosunku i kolejna tabletke po 12h.. nie wystepowaly u mnie zadne nadzwyczajne objawy.. no ..dzialo sie cos w moim podbrzuszu..jajaniki troche czulam ale to nie bylojakos bolesne :).. lekarz powiedzial mi ze krwawienie po wzieciu postinoru moze ale nie musi wystapic wiec liczac od pierwszego dnia mojej poprzedniej miesiaczki teraz okres dostalam w 25 dniu cylku (3dni przed spodziewanym okresem a 14dni po zarzyciu postinoru) bolalo dzis rano jak cholera! wiec wzielam vegantalginH jak mi polecila pani w aptece - na bole miesiaczkowe.. nigdy nie mialam takich bolow miesiaczkowych :( ale juz jest dobrze :) od dzis biore tabletki anty!!! obym nigdy wuecej nie miala takich przezyc... generalnie z ulga powiem ze postinor dziala.. uff juz zaczelismy przyjmowac do wiadomosci z chlopakiem ze bedziemy mieli malucha.. bardzo bysmy sie cieszyli ale chyba los nam dal szanse na wlasciwszy moment choc mowia ze nigdy nie wiadomo kiedy jest ten wlasciwy ;) bardzo zblizyly nas ze soba te przezycia... ja jakbym troszke wydoroslala ;) dziewczyny! jak tylko mozecie unikajcie postinoru i tabletki bierzcie codziennie zamiast przezywac takie stresy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
wszystkim Paniom GRATULUJEMY dostania okresu :))) oczywiscie tym co sie tutaj pochwalily przez pare godzin wiedzialam ze bedzie dobrze :) i mocno trzymalam kciuki do Aska... za Ciebie tez trzymam kciuki, mam nadzieje ze z tego wyjdziesz bez komplikacji i nie nosisz w sobie nowego zycia. Tylko pamietaj kobieto jak peknie gumka to mozesz jeszcze na producenta zwalic wine, ale jak kochasz sie bez zabezpieczenia to juz tylko mozna siebie oskarzac a to daje na psyche strasznie. Koniecznie sie melduj tutaj codziennie i raporcik zdawaj :) Ja mysle ze mimo wszystko te jego plemniczki McGaywerami nie byly i jest szansa wszystko bedzie oki :) 3maj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaS.
A u mne chyba zawiódł postinor :( Dzisiaj mija termin spodziewanej miesiaczki i nic, mamjakieś kłucie jajników i wysoka temp - 37.00:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzuewczyny to działa
zażyte w czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
do HannaS........... te wszystkie objawy to bardzo dobry znak!!! Powinnas jesli twoj organizm Ci na to pozwoli dostac okres wciagu 2-5 dni a jak nie to moze za miesiac ale spokojnie :) zreszta poczytaj sobie wypowiedzi praktycznie kazda z nas ktora miala takie objawy wciagu paru dni dostala okres wiec glowka do gory bedzie dobrze!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ///
do HannaS. pisałam już wcześniej, że u mnie tez przesunął postinor okres mimo że zawsze miałam regularne to nie jest reguła, tak jak większosć koleżanek mówiło, że postinor i przyśpieszał u mnie opóźnił o 3 dni poczekaj cierpliwie:) chociaż wiem że łatwo mówić bo sama panikowałam jak walnięta;/ ale było dobrze i u Ciebie też będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaS.
Dziękuję Wam - jesteście kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska...
Dzięki za pocieszenie... mam nadzieje że naprawde tabletki zadziałały bo nie wyobrażam sobie siebie w roli matki. Ja też nie mam żadnych specjalnych objawów (co z waszymi doświadczeniami troche mnie martwi :/) jedynie lekkie kłucia w podbrzuszu, sennośc i rano myślałam że zwróce śniadanie na sam jego zapach... ale teraz jest ok tylko cały czas panikuje i nie potrafie mysleć o niczym innym... a jeszcze tyle czasu niepewności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska...
aha i jeszcze jedno do: psychoza_maniakalna -wierz mi mam takiego kaca moralnego ze lepiej nie gadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaS.
Wziełam postinor 20 godzn po - o 17.00 a potem o 5.00 rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniulaKoffana
Dostałam okres:) I wiem, ze to okres a nie plamienia, bo leje sie się mocno i zajebiście boli mnie brzuch, już o 5 rano "dał" o sobie znac i musiałam wstac i łyknac 2 ibupromy. Dziewczyny powiem Wam jedno, jeśli się bardziej mysli o tym, czy sie jets w ciązy to tym bardziej okres sie Wam będzie spóźniał! Nie myślcie o tym, ja wiem że to jets trudne, bo sama to przechodziłam, ale trzeba sie zmobilizować!!! JA od następnego miesiąca zaczne brać tabletki, żeby tego więcej już nie przeżywać. A jak narazie musze :ograniczyć" moje kontakty z chłopakiem, bo nie chce kolejny raz się truć Postinorem. Będe tu zaglądac i czytac co tam u Was, trzymam kciuki za wszystkie, bo dziecko to nie powinna byc sprawa wpadki, tylko swiadoma decyzja. Napewno nie jesteście w ciąży, wierzę w to. DZieki za wsparcie podczas tego czasu "oczekiwania". BUZIAKI :):):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaS.
nADAL NIE MAM OKRESU :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoza_maniakalna
do Aska........ wierze kobietko :( niestety my baby mamy ten cholerny mankament ze niestety mozemy z takiej "gierki" wyjsc z dodatkowym bagazem. To jest niesprawiedliwe ze faceci moga kiedy chca a jak my tego chcemy to albo jestesmy puszczalskie albo kompletne idiotki :/ Ale z drugiej strony patrzac to natura nas wywyzszyla poniewaz to my jestesmy madrzejsze i duzo mocniejsze psychicznie niz faceci dlatego to nam przypadl ten zaszczytny cel rodzenia dzieci :) wyobraz sobie faceta ktory mial wpadke i moze byc w ciazy toz to przeciez "czeski film" buuuu hahah :) sama mysl mnie bawi jak sobie wyobraze takiego przerazonego kolesia:) do AniulaKoffana ....GRATULUJE co tu duzo pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaS.
Nie zadziałał - temp. powyzej 37.00:( okres spóźnia sie już drugi dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulakoffana
do HannaS==> a miałąś na ogół regularny? Postinor to bardzo silny srodek, naładowany hormonami, to normalne, że Ci sie spóźnia. A dwa dni to nie jest katastrofa, mi tez sie spóźnił, i w końcu dostałam. A poza tym nie myśl o tym, bo sama sobie go opóźniasz tymi nerwami. Zyj normalnie, umów się ze znajomymi, pogadaj z facetem, tylko nie myśl o tym! Zobaczysz, że będzie wszystko dobrze!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×