Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Do romana .. tak możesz przestać sie martwić. co do tabletek, jeżeli wzieła tabletki antykoncepcyjne w pierwszym dniu krwawienia to nie zrobiła nic złego . Krwawienie lub plamienie moze trwać do wystąpienia następnej miesiączki , jest to spowodowane zabużeniami hormonalnymi jakie zaszły po wizięciu escapelli i teraz tabletek. escapella i wszystkie takiego rodzaju tabletki to bardzo duże stężenie hormonów które powoduja rozregulowanie i huśtawke w organiźmie. Teraz trzeba poczekać aż wszystko wszystko wróci do normy , ale w kolejnym cyklu powinno już byc dobrze i nie ma się czym martwić . p.s wymycie ciepłą woda nic nie zmienia wiec następnym razem sobie darujcie , już bardziej skuteczny jest sok z cytryny ale też nie polecam hahaha ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Candy25-dziekuje bardzo jak pomyslec ile taka chwila potrafi spiepszyc miesiac zycia to sie odechciewa (ja po tym stresie zawalilem kondycje schudlem 8kg i o niestety pogorszyly mi sie wyniki(jestem tak jak by kulturysta narazie srednio zaawansowanym)a po tym stresie nawet sie cwiczyc nie chcialo nigdy wiecej mi az tak sex do szczescia nie jest potrzebny a do wsyzstkich dziewczyn z tego co czytam i czytalem to wiekszosc z tych spoznien okresu o których mówice to wydaje mi sie ze wynika z waszego stersu (psychika na wszystko ma ogromny wplyw)pozdrawiam 3 majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia333
HEJ Mam putanie zażyłam postinor i po 4 dniach wystąpiło krwawienie ale nie duże i trwało około 3 dni a póź niej wystąpił okres w terminie ale trwał krocej niż zwykle i był mniejsz niż zwykle co to oznacza dlaczego był mniej obfity i krótszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamel
Uff :) dzisiaj moja partnerka dostala okresu po 39 dniach od zazycia tabletki, a od ostatniego okresu to prawie 50dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanie
Mam pytanie. Słyszałam że herbata z malwy powoduje wywołanie okresu (gdy się spóźnia) i słyszałam ze jesli sie ją wypije to okres jest obfity ale trwa bardzo krótko- jakies 3 dni. CZy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaa
dostałam krwawienia. jest obfite i ogolnie wyglada jak miesiaczka, bo takie skrzepy i podobnie bolał mnie brzuch tak jak przed miesiaczka. Tylko ze poprzednia miesiaczka skonczyla mi sie tydzien temu i ja teraz z wycienczenia dosłownie padam na twarz. Tyle krwi stracilam w tak krotkim czasie i się martwie... moze powinnam brać jakies proszkina wzmocnienie? . A jak jest krwawienie to znaczy ze postionor zadziałał? (bo weiekszosc dziewczyn ktorym sie "udało" miały krwawienia". hym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiekszosci bo jeszcze nie bylo kogos kto mila krwawienie i zaszedl w ciaze chyba zet trwalo 1 2 dni i to bylo bardziej plemienie jest wszystko oki naprawde tyle ile ja juz o tym sie naczytalem to..... pozatym wiekszosc ginekologów mowi ze kazde krwawienie po postrion to sztucznie wywolany okres wsyzstko jest oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinaa
dziekuje za odpowiedz! życie i pzredewszystkim nerwy mi ratujesz ! jak bym miała jak to bym cie wysciskała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko wiem co to za stres nie wiem jak ty ale ja majac 18lat to stwierdzam ze wiecej z tego sexu stresu niz przyjemnosci i jakos mi sie odechciewa ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinaa
no wiesz ja mam 17 lat. i puki co to zażucam celibat na dluuuuuuuuuugo.. obyś miał racje i tyle. Ale nie mam co sie stresowac bo dni nieplodne itp.. ale.. wiadomo. Dobra nie kracze juz :D dzieki wielkie naprawde :* i lece z tej okazji na piwko haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaa
kurde ale dzisiaj i taks ie znowu boje. Mam 3 dzien to krwawienie , obfite wsumie, powtorze ze zaczelo sie5 dni po ostatniej miesiaczce. I wsumie zrobiłabym test bo przez nerwy to żyć nie moge. tylko ze całe zdazenie miało miejsce 8 dni temu.. to nie wiem czy juz taki test dal by mi coś ;( jaki kupić jejuuu boje sie ;((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaa
prosze zeby ktoś odpisał.;((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 100% nic ci nie jest byly to napewnoi dni nieplodne pozatym tabletka poza tym krwawienie na moje to glupota robic test wszystko jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Info-najbardziej nieplodny dzien w calym cyklu to 1 dzien po koncu krwawienia wiec daj juz spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **luizka**
czy lekarz ma prawo nie przepisać postinoru? byłam na wizycie u swojej ginki, czekałam na swoja kolej i przyszła dziewczyna, pierwszy raz do tej przychodni poszła sie zarejestrować i zpytała czy pani dktor przepisze jej postinor, no i połozna (czy jak jej tam) powiedziała ze niestety ale pani doktor nie wyraziła zgody na przpisanie postinoru... i tak sie zastanawiam czy nie przepisała jej dlatego iz ona nie leczyła sie u niej, trafiła tylko tam z ulicy w ramach nagłego zapotrzebowania, czy po prostu ta ginka akurat nie przepisuje tego leku.... zastanawiam sie bo gdybym ja akurat go potrzebowała to co mam zrobiś jak ona nie bedzie chciec mi go przepisać....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaa
ja też miałam problem, i wiele innych osób z recepta. Teoretycznie lekarz nie ma prawa odmowic przepisania tych tabletek (wkoncu ta pani ginekolog, czy tam inna, nie wychowuje pozniej tych dzieci, i wszystko jest dla ludzi)no ale bywa, czasami lekarze cos gadaja o ZASADACH, maja zastrzezenia jesli nie ma sie skonczonych 18 lat itp.. wtedy tzreba dalej szukać i prosić niestety na ladne oczy, Troche średniowiecze jak wedlug mnie. romann okej juz nic się nie pytam. Mam wrazenie ,ze Cie zdenerwowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He nie zdenerwowalas ale poprostu nie masz sie czym martwic bo potem bedzie glowa mnie boli brzuch mnie boli to objawy ciazy i bedziesz sobie wkrecala ze stersu ci sie jeszcze okres spózni a nie masz sie czym martwic wiec lepiej temu zapobiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia9999
Witam. Postinol wziolam o 12 w niedziele (14h po stosunku) potem znowu po 12 h. okres mam dostac 13-stego czyli we wtorek (wg kalendarza) . Tym czasem godzine temu dostalem i wlasnie nie wiem czy okresu czy krwawienia. Czuje sie jakby to był okres-jajniki bolą brzuch wzdęty. Wszytko tak jak podczas okresu . Ale podobno te krwawienie wystepuje po postinolowe. Ja tak czesto mam ze okres jest wczesniej lub pozniej.Co o tym myslicie ? czy to moze być okres? Jesli to okres to do zaplodnienia nie dojdziei moge byc spokojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia9999
czy wy podczas tego krwawienie czuliscie sie jak podczas okresu? i czy wczesniej czuliscie jakbyscie mialy go dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia9999
te cos jest bardzoooo obfite!!!! brzuch boli wszytko denerwuje... jak podczas okresu.... czy to moze byc opkres czy to raczek krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka boje sie
to okres!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia9999
skad wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaa
kurde mam tosamo dostalam krwawienia 5 dni po osttaniej miesiacze,ale tak obfitego,4 dzien mam, i tez sie czulam wczesniej jak pzred okresem ale to nie mozliwe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Czesc dziewczynki, dlugo nie pisalam, bo wyladalam w szpitalu po yasminie:/ Ale nie o tym chcialam pisac. Teraz juz jestem i musze od razu cos napisac. Pisze to poraz 20 moze 30 nie wiem, ale nie moge czytac niektorych postow. Krwawienie po postinorze to nie jest zadna miesiaczka!!! Jesli po postinorze krwawienie nie wystapi i pojawi sie w czasie normalnego okresu to tak, to jest okres. Natomiast jesli wystapi 2 - 5 dni po zazyciu postinoru to to jest jego skutek uboczny czyli krwawienie z odstawienia tak samo jak po pigulkach!!! Zazywajac pigulki tez nie ma sie normalnego okresu tylko krwawienie z odstawienie. Postinor jest niczym innym jak pigulka z mega iloscia hormonow i po nim tez moze (nie musi) wystapic krwawienie z odstawienia. To krwawienie jest jednak poczatkiem nowego cyklu i tak trzeba je traktowac. Inne dziewczyny z kolei wogole nie biora go pod uwage i potem czekaja na okres 40dni, wkrecaja sobie ciaze itd. Blagam przeczytajcie to kilka razy, bo nie chce mi sie tego posac po raz setny. Aha jesli komus nie odpisalam na jego pytanie w zwiazku z moja nieobecnoscia, to prosze napiszcie mi w skrocie jeszcze raz wszystko, bo pojawila sie masa postow przez ostatnie 2 tyg. i pogubilam sie w tym wszystkim. Sciskam Was jak zawsze cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Aha jeszcze jedno. Objawy sa takie same jak w trakcie normalnego okresu - bol brzuch, silne krwawienie itd. Ale w czasie brania pigulek tez macie objawy normalnego okresu, mimo ze to nie jest okres, bo przeciez nie ma owulacji!!! TAk wiec tlumaczenie, ze "podczas krwawienia z odstawienie czulam sie jak podczas okresu" jest bez sensu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia9999
ale to minelo 6 dni. to byla dni polodne wiec tablatka nie miala za zadenie zachomowac ewolucji. 17 dzien cyklu wiec podczas ewolucji... wiec co o tym myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia9999
tabletke wzielam w niedzile a krwawienie w sobot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtii
Do Salmah Witaj czy mogłabys mi podać nr gg albo adres chciałabym z Tobą porozmawiać ,czytam Twoje odpowiedzi od grudnia i mam kilka pytań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Basia - tak, w Twoim przypadku to byl okres. Kejti - podaj Ty mi swoje gg to sie odezwe. Ja nie chce na forum podawac swojego bo ludzie sa bardzo niepowazni i mialam kilka dziwnych akcji:) Ale oczywiscie chetnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shalmah to pomijajac te jakies odsetki kobiet co mimo okresu maja ciaze to czy to krwawienie swiadczy o braku ciazy bo sie pogubilem,i 2 sprawa na uloitce jest napisane ze okres moze sie przyspieszyc wiec jak dziwczyna dostaje krawienie 7dni po 2 tabletce a 6dni przed data okresu to co to wkoncu jes wypowiedz sie bo chyba masz spora wiedze bo z tego co czytam to wszystkim nie chodzi nawet czy to okres czy nie tylko poprostu czy juz moga przestac bac sie ciazy bo moim zdaniem tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×