Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość dziobasek
tylko boje sie wyników, wiec wole nie robic testu. jeszcze chyba troche poczekam, tak zdecydowalismy z chlopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermacek
ejo. do ilu dni po w wzieciu postironu może wystąpić krwawienie?? odpiszcie pliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobasek
krwawienie moze wogole nie wystapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydziak
zrob test i bedziesz wiedziala na czym stoisz! moze niepotrzebnie sie zamartwiasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1818
brałam postinor ... mam nadzieje ze zadziałal... dla pewnosci zrobiłam test . Ale czy testy ciążowe sie mylą ? robilam po 15 dniach... wyszedl negatywny. czy moge byc juz spokojna ;/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobasek
tylko ze jak ja zrobie ten test, to dalej bede sie bala, nawet jak wyjdzie negatywny, ale wielkie dzieki za rady. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydziak
jesli doszlo do zaplodnienia postinor nic nie pomoze! krwawienie moze wcale nie wystapic! roznie bywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermacek
przepraszam 3 nie trzynastego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydziak
testy raczej sie nie myla, najlepiej zrobic po terminie spodziewanej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydziak
to jest miesiaczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermacek
dzięki śliczne ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobasek
Brydziak- widze ze sie na tym znasz. czy mozemy pogadac na gg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brydziak
jasne podaj nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia3535
hej ja tez bralam te tabletki i kwawienie nastapilo noremalmnie. a co do brania tch tabletek to mi kazal zabrac 2 od razu a nie po jakims odczekaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobasek
1763361 wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eszka
Do brydziak! Czytałam to co pisałaś o wpadce po postinorze. W jakie dni to robiłaś? Płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn.miałam na myśli przed czy po owulacji sorry za skrót myślowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wziełam ten proszek po 18h a po 9dniach zaczęłam krwawić , tzn nadal krwawię jeśli można tak to nazawac bo jest to bardzo skąpe raczej plamienie ,...i pierwszego dnia tego ,,krwawienia\" wzielam tabsa anty ...dobrze zrobiłam?? a piersi bolą mnie okropnie i na nowo zaczynam sie denerwowac..test ciązowy robilam tydzien po wpadce wyszedl negatywny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M I M K A
Bawiłam sie z chłopakiem. Masowałam go przez bokserki, troszke mi pomagał wsuwając rękę pod bokserki. Potem wsunął ją pod moje spodnie, ale nie pod majtk, chyba, że lekko zachaczył. Ciąża niemożliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mimka
na 100% jesteś w ciąży albo zaraz bedziesz z taka wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoka
do vianka z tymi tabletkami zrobiłaś dobrze, ali mi ginekolog mówiła zeby na wszelki wypadek przez 7 dni jeszcze od rozpoczęcia brania tabletek w takim wypadku poczekać, zeby była pewność, bo jeśli to tylko krwawienie wywołane tabletka po to nie koniecznie fizjologicznie będzie to pierwszy dzień cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoka
* poczekać w sensie zabezpieczać sie dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona1258
Mam pytanie nieco z innej beczki. Jak sobie poradzić z suchościa pochwy?Chodzi o to ze moj mezczyzna skarzy sie ze jestem za sucha podczas seksu.Czy to ze np kapię się w soli do kąpieli moze mnie wysuszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jakis czas temu pisalam, ale pewnie juz nikt nie pamieta. Wzielam francuski odpowiednik Postinoru trzeciego dnia okresu,prezerwatywa sie zsunela,przed wytryskiem, ale wiem, ze w tym plynie przed,tez sa plemniki. Lek wzielam 6 godzin po tej \"wpadce\". Z czwartego dnia na piaty znow uprawialismy seks,ale juz nie bylo zadnych juz przygod,prezerwatywa nie zsunela sie ani nie pekla. Po kilku dniach dostalam krwawienia po Postinorze, trwalo pare dni, zbieglo sie z koncowka okresu. Za 4 dni powinnam dostac okres. Marnie sie czuje, cos jakby z zaladkiem, jestem bardzo podenerwowana. Czy myslicie ze moge byc w ciazy???? Jakie waszym zdaniem jest prawdopodobienstwo? Czy juz moge zrobic test ciazowy, wynik bedzie wiarygodny? Bardzo sie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoka
te bóle brzucha mogą być właśnie ze stresu. wynik testu jest wiarygodny chyba już po 7 dniach z reszta powinno pisać na ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 stycznia wpadlam z moim chlopakiem(peknieta gumka)i wzielam 4h po stosunku Postinor nastepny po 12h tydzien pozniej zrobilam test i wyszedl na szczescie negatywny, dostalam krwawienie popostinorowe, ktore trwalo 3 dni.Przedwczoraj kochalam sie z moim chlopakiem 2x bez zabezpieczenia wytrysk mial na zewnatrz i od wczoraj mam straszny bol jajnikow a okres mialam dokladnie miesiac temu zastanawiam sie czy ten bol jajnikow wystepuje w zwiazku ze zblizajacym sie okresem...Wychodzi ze w piatek mialam dni nieplodne...:(Troszke sie martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu... to sie zabezpieczaj ! bralaś postinor bo pękła guma a teraz sie kochasz bez niczego -_-\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzieki za odpowiedz, ale czy moze ktos jeszcze odpisac, co sadzicie, ciaza jest prawdopodobna? Dzis rano, czyli 25 dnia cyklu zrobilam test, wyszedl negatywny. Cykle mam na ogol 26-29 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r t y n A
może opowiem wszystko od początku, kochałam się z moim chłopakiem i pękła nam prezerwatywa;/ niestety był to 14 dzień cyklu;( chłopak nie miał wytrysku we mnie ...postinor dla zabezpieczenia wzięłam lecz po 24h. 7 dni po wzięciu postinoru czyli w 21 dzień cyklu...krwawienie było wręcz identyczne jak miesiączka(skrzepy,błonki,zapach itp.) 14 dni od krwawienia/okresu... wydzielałam więcej śluzu jak zawsze w dniach najbardziej płodnych i bolał mnie jajnik tak jak zawsze w tych dniach.... odpiszcie czy to mógłbyć okres i jak oceniacie moje szanse ,że zaszłam w ciąże :(... PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×