Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość miska
A WIECIE CO JESZCZE MI SIE WYDOSTAJE JAKIS GESTY BIALY SLUZ BOZE NIE MAIALAM TEGO WCZESNIEJ I W DODATKU BRZUSZEK MNIE BOLI NIE WSPOMNE JUZ O PIERSIACH DZIWEWCZYNY CZY TO NORMALNE NIE MIALAM TAK ZA 1 RAZEM TYLKO KRWAWIENIE A TERAZ CALKIEM CO INNEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
A WIECIE CO JESZCZE MI SIE WYDOSTAJE JAKIS GESTY BIALY SLUZ BOZE NIE MAIALAM TEGO WCZESNIEJ I W DODATKU BRZUSZEK MNIE BOLI NIE WSPOMNE JUZ O PIERSIACH DZIWEWCZYNY CZY TO NORMALNE NIE MIALAM TAK ZA 1 RAZEM TYLKO KRWAWIENIE A TERAZ CALKIEM CO INNEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
A WIECIE CO JESZCZE MI SIE WYDOSTAJE JAKIS GESTY BIALY SLUZ BOZE NIE MAIALAM TEGO WCZESNIEJ I W DODATKU BRZUSZEK MNIE BOLI NIE WSPOMNE JUZ O PIERSIACH DZIWEWCZYNY CZY TO NORMALNE NIE MIALAM TAK ZA 1 RAZEM TYLKO KRWAWIENIE A TERAZ CALKIEM CO INNEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
UNORMUJE CI SIE WSZYSTKO CIESZ SIE ZE W CIAZY NIE JESTES BO CHYBA O TO CHODZILO !!! JA SIE TEGO TERAZ BOJE STRASZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluz jest gęsty bo postinor ma za dzialanie zageszczac sluz:) to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
CZESC DZIEWCZYNKI DZIEKI ZA PODTRZYMYWANIE NA DUCHU DO PIATKU JUZ NIEDALEKO WTEDY ZROBIE TEST JAK BYM NIE DOSTALA OKRESU BO W PIATEK POWNINNAM DOSTAC STRASZNE TO CZEKANIE A W DODATKU NIC GO NIEZAPOWIADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanko?? postinor wzielam 18 marca po tygodniu dostałam krwawienia, trwalo jak normalna miesiaczka, ale niestety do tej pory nic, zaczynam sie niepokoic?? jak myslicie isc do lekarza czy jeszcze poczekac?? moja kolezanka mowila ze jej sie tak pozniej rozregulowalo ze dwa miesiace czekala na kolejna. a jak bylo u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
WIESZ ZAWSZE WARTO ISC DO GINEKOLOGA I SIE ZBADAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja boję się że po tym plamieniu 2 dniowym nie dostane miesiaczki w terminie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19nastka
mam nadzieje ze dostaniesz.ja sama nie wiem czy to był okres ale bardziej wyglądalo mi na krwawienie.Okres powinnam dostać 15 kwietnia.A ja dostałam 22 małego krwawienia.a skończyło się w niedziele.Starsznie skąpo.tylko niecałe dwa dni normalne atk to nic.Wiec teraz czekam na miesiączkę. Nie martw się moze bedzie dobrze-jestem z tobą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19nastka
mam nadzieje ze dostaniesz.ja sama nie wiem czy to był okres ale bardziej wyglądalo mi na krwawienie.Okres powinnam dostać 15 kwietnia.A ja dostałam 22 małego krwawienia.a skończyło się w niedziele.Starsznie skąpo.tylko niecałe dwa dni normalne atk to nic.Wiec teraz czekam na miesiączkę. Nie martw się moze bedzie dobrze-jestem z tobą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! widze ze temat dalej sie rozkreca... Miska, Ty sie dziwisz ze mialas drugi raz taka sytuacje? a widzisz! ja o malo co, a tez by mi sie drugi raz zdarzylo, ale opamietalam sie!! ale szczescie!!!!! ufff ale musze przyznac ze dostalam drugi okres po Postinorze i byl znowu bolesny (ale nie az tak) i bardzo obfity przez pierwsze 3 dni:( cos mi sie wydaje ze po Postinorze wrocily moje bolesne i obfite miesiaczki (przed trzema laty takie mialam gdy nie stosowalam jeszcze pigulek.. i teraz tez ich nie stosuje, ale przez prawie rok byly w porzadku i teraz znowu..) Mam nadzieje, ze wszystko sie pomyslnie wyjasni:) trzymam kciuki:) i rzeczywiscie to jest jedno z nielicznych for, gdzie dziewczyny nie najezdzaja na siebie nawzajem tylko staraja sie pomoc, podtrzymac na duchu druga osobe:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
NO TO DOBRZE ZE SIE OPARLAS TEJ POKUSIE BO TERAZ TAK JAK JA BYS SIE ZNOWU MARTWILA CZEKAM DO PIATKU I ROBIE TEST MYSLE ZE PO 10 DNIACH JUZ WYJDZIE PRAWDA STRASZNIE SIE STRESUJE I CZEKAM DO PIATKU W TEN DZIEN POWINNAM DOSTAC OKRES WIEC JAK NIE DOSTANE ROBIE TEST DLA SPOKOJU BO JUZ NIE POTRAFIE O NICZYM INNYM MYSLEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o forum bo zdarzaly sie niestety na kafererii glupie wypowiedzi ale widocznie w temacie Postinor same równe babki siedzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusek
a ja wziełam postinor kilka dni po skończonej miesiączce i po 4 dnich od zażycia dostałam jakby normalny ale trochę któtszy, bardziej bolesny i obfity okres! niby wszystko ok bo juz wiem że tak się zdarza ale dwa dni temu w terminie normalnej (gdyby nie postionr) przewiwydwanj miesiączki dostałam plaminia i ono trwa już 4 dni... pogubiłam się już... jestem osłabiona juz po dwóch miesiaczkach w ciągu 1 miesiaca i plamieniach. I te bóle brzucha:(( wydawało mi się że po miesiączce popostinorowej nawet przyspieszonej nastepny okres się pojawi licząc jakby nowy cykl a tu plamienie nagle !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZIEWCZYNY NIE WYTRZYUMALAM JUTRO UMOWILAM SIE NA BADANIE KRWI NA HCG TO BEDZIE 9 DZIEN PO TYM STOSUNKU PANI POWIEDZIALA ZE PO TAKIM CZASIE JUZ WYKAZE WIEC IDE BO NIE WYTRZYMAM W TEJ NIEPEWNOSCI DO PIATKU CO O TYM MYSLICIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz jak tak bardzo chcesz:) bedziesz bardziej spokojna choc i tak nie rozumiem dlaczego taka panika ale rozumiem Cię głupio gadam jak ja tez panikowalam;) w srode ide do gin bedzie szok jak podczas badani mi powie: Pani jest w ciązy;) hehe chyba bym zawalu dostala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
ALE CZY 9 DNI OD STOSUNKU TO NIE ZA WCZESNIE NA TEST HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19nasta
hey!wiecie co jato przejde się do giny chyba.Okropnie mnie boli prawa strona brzucha(jakby jajnik)ale jak!!!!zwijam się z bólu mierzyłam temp.mam 37.2.Moze mam zapalenie jajnika?sama nie wiem.czy moze to jest skutek uboczny po postinorze?ale już mineło 2 tygodnie.możliwe.?gubie sie juz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19nastka
Hey!dziewczyny dajcie znaka jak tam u was się wszystko toczy!Cisza na forum.(aż takie złe wynki?!) Ps.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
HEJ JA BEDE MIALA WYNIK DZIS PO 16 NAPEWNO WAM NAPISZE RANO BYLAM ODDAC KREW NA HCG TO 9 DZIEN OD STOSUNKU PANI MOWI ZE JUZ POWINNO WYKRYC WIEC PO 16 SIE ODEZWE DZIS BOLI MNIE BRZUCH I MAM TAK NABRZMIALE PIERSI CALY CZAS DZIWNA WYDZIELINA TAKA BIALA Z POCHWY JUZ NIE WIEM CO MYSLEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test na HCG mozna robic w 9 dniu spokojnie:) 19nasta, a moze to wyrostek? jesli naprawde bardzo boli to jest taka mozliwosc. idz do lekarza jak najszybciej!!!!! oby sie wszystko dobrze zakonczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
HEJ BULINKA 24 WLASNIE PANI MI POWIEDZIALA ZE EWENTUALNIE ZA YDZIEN POWTORZYC CO Z TYM MOIM SLUZEM CZEMU TAKI DZIWNY TEZ TAK MIALAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19nastka
też tak sobie pomyslalam.Wczoraj zaczeła mi lecieć krew z nosa(sorka za nie wypada)ale siedziałam sobie i tu nagle.Ale jak!!!!!!! jak woda.NIGDY TAK NIE MIAŁAM.może z przemęczenia?ale wysypiam się.Ale pójde i się spawdze. ps.dam jeszcze znać o sobie co i jak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
BOZE ALE MY SOBIE NAROBILYSMY JA SIE STRASZNIE STRESUJE CZEKAJAC NA WYNIK JUTRO POWINNAM DOSTAC PLANOWANA MIESIACZKE CZY KTORAS Z WAS BRALA W 19 DNIU CYKLU I NIE MIALA ZADNEGO KRWAWIENIA POSTINOROWEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
ona 24 a okres dostalas w terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
ona 24 a okres dostalas w terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska, juz dokladnie nie pamietam ale mialam jakis taki bialy i gesty sluz (chyba zaraz po wzieciu Postinoru). ale taki ma byc, tak mi sie wydaje. 19nastka, idz idz:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×