Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Ewelinak
cześć wszystkim. Mam nurtujące mnie bardzo pytanie. Ja też musiałam wziąść postinor i po 5 dniach dostałam okres ( w normalnym czasie, który trwał normalnie 5 dni ). Myślała, że wszystko jest w porządku, ale po 7 dniach od zakończenia okresu dostałam krwawienia przez 4 dni. I tu zaczęłam się niepokoić, bo nie wiem dlaczego. Nie wyczytałam nigdzie na formu o takim przypadku, co tym bardziej potęguje mój niepokój. Nadmienie, że zazywam również tabletki antykoncepcyjne. Ogromna prośba, aby ktoś mi powiedział co się dzieje? Z góry slicznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinak Mi osobiście trudno coś powiedzieć, chyba byłoby najlepiej jakbyś poszła do lekarza, w końcu on/ona jest bardziej kompetentny od nas. Ale bardzo możliwe że to postinor poczynił taką burzę w Twoim organizmie. POczekaj aż krwawienie się skończy i wybierz się do gina, tak chyba bedzie najrozsądniej. Pozdrawiam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaaaaaaa
jeeeeeee odważyłam sie w końcu zrobić ten test a ile stresu to mnie kosztowało ale na szczęście test nie wykazał nizyjej obecności we mnie także sie bardzo ciesze oczywiście pojde za 2 tygodnie do ginekologa żeby sie upewnić ale i tak jestem dużo spokojniejsza..........za was też trzymam kciuki dziewczyny oby wszystko było dobrze mam ndzieje że żadna z nas nie będzie musiała tego już przechodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankaaaaaaaaa gratuluję, myśle że jakbyś była to test by wykazał, ale jak jest (-) tzn że wsjo jest ok ,bardzo się cieszę :) Oby nam się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabi03
malenka21 dzieki ci za wsparcie... mozna zwariowac, ale ja juz sobie obicalalam ze jesli wszystko bedzie ok to ostatni raz sobie funduje takie dodatkowe ilosci adrenalinki... nastepnym razem bedzie juz odpowiedzialnie... Kees- poki co lekarz powiedzial ze test moge zrobic dopiero w przyszlym tygodniu... wiec jeszcze sobie poczekam w niepewności..co do twojej roztrzepalności- moim zdaniem po alkoholu wszystko sie moze zdazyc..:) pozdrawiam was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki malenka21,pocieszylas mnie.Martwi mni to,ze ja jestem na ogol osoba nawet dosc chuda i nie mam brzucha a w tej chwili czuje sie jakbym polknela pilke,ciazy to nie bylo jeszcze przeciez wogole widac,to pewnie po tych hormonach,kupilam jeszcze jeden test i jesli sie odwaze to zrobie go jutro rano, trzymajcie sie ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
Ja nadal nie mam zadnego plamienia, dzis 9 dzien od zazycia postinoru...Bola mnie sutki i wiecej objawow nie mam..Aha..temperatura mi spadla, rano mialam 36,6...A chyba w ciazy ma sie podwyzszona???Jeszcze do niedawna mialam 37,5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allynka
swietnie.ja wlasnie zazylam tabletke i tak czytam te wasze teksty i glowa mnie juz boli od tego jak sobie pomysle co mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allynka
swietnie.ja wlasnie zazylam tabletke i tak czytam te wasze teksty i glowa mnie juz boli od tego jak sobie pomysle co mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allynka
swietnie.ja wlasnie zazylam tabletke i tak czytam te wasze teksty i glowa mnie juz boli od tego jak sobie pomysle co mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik127
do wszystkich!Pewnie nie będzie to pocieszająca opowiastka ale cóż...Podobnie jak wszystkie z was wzięłam postinor w określonym w ulotce czasie.Po jego zażyciu nie miałam ochoty na igraszki wiec nie było możliwości następnego zapłodnienia. Tydzień po spodziewanej miesiączce zrobilam test----> wynik pozytywny.Mam już synka i raczej nie byłam przygotowana na drugiego maluszka.Byłam załamana.Tu serdeczne podziekowanie dla mojego męża za ogromne wsparcie .W chwili kiedy pogodziłam się z faktem bycia w ciąży i kiedy perspektywa przyjscia na świat maluszka zaczęła mnie cieszyć nastąpił nieoczekiwany zwrot. Zaczełam krwawić.Byłó to silne plamienie w brunatnym kolorze.Trafiłam na oddział ginekologiczny.Ciągłe badania USG i HCG potwierdziły wczesną ciąże --->6tygodni jednak w jajeczku nie widac zarodka.Teraz łykam Duphaston na podtrzymanie.Znowu byłam na USG.Zarodka nie widać HCG wciąż rośnie podobnie jak jajeczko.Dopiero teraz przezywam koszmar.Boje się że ten postinor mogł zle wplynąć na rozwój płodu.Za tydzien znowu USG ,jesli sytuacja się nie zmieni to czeka mnie zabieg........mamjednak nadzieję że bedzie dobrze.A JEŚLI NIE BĘDZIE...?Już nigdy w życiu nie wezmę tego gowna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik127
do wszystkich!Pewnie nie będzie to pocieszająca opowiastka ale cóż...Podobnie jak wszystkie z was wzięłam postinor w określonym w ulotce czasie.Po jego zażyciu nie miałam ochoty na igraszki wiec nie było możliwości następnego zapłodnienia. Tydzień po spodziewanej miesiączce zrobilam test----> wynik pozytywny.Mam już synka i raczej nie byłam przygotowana na drugiego maluszka.Byłam załamana.Tu serdeczne podziekowanie dla mojego męża za ogromne wsparcie .W chwili kiedy pogodziłam się z faktem bycia w ciąży i kiedy perspektywa przyjscia na świat maluszka zaczęła mnie cieszyć nastąpił nieoczekiwany zwrot. Zaczełam krwawić.Byłó to silne plamienie w brunatnym kolorze.Trafiłam na oddział ginekologiczny.Ciągłe badania USG i HCG potwierdziły wczesną ciąże --->6tygodni jednak w jajeczku nie widac zarodka.Teraz łykam Duphaston na podtrzymanie.Znowu byłam na USG.Zarodka nie widać HCG wciąż rośnie podobnie jak jajeczko.Dopiero teraz przezywam koszmar.Boje się że ten postinor mogł zle wplynąć na rozwój płodu.Za tydzien znowu USG ,jesli sytuacja się nie zmieni to czeka mnie zabieg........mamjednak nadzieję że bedzie dobrze.A JEŚLI NIE BĘDZIE...?Już nigdy w życiu nie wezmę tego gowna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinka 24
Witam wszystkich!!!!Pisalam nie dawno na 124 stronie.Minelo dzisiaj 2 tygodnie jak wzielam tabletke i powinnam juz dostac miesiaczke ale tu nic nie mam zadnych boli przedmiesiaczkowych jak zawsze mialam nic, czuje sie dobrze.Boje sie ze jestem w ciazy.Nie wiem co robic moze test ciazowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik 127
DO TINKA 24.Wiem jak wykańcza to czekanie. Kochanie zrób test i bedziesz miała jasność.Nie zawsze jest tak jak byśmy tego chciały ale chociaż będziesz wiedziała na czym stoisz.Trzymaj sie.Bądż dzielna.BEDZIE DOBRZE.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinka 24
ktosik127. Zrobilam akurat test i czekam na wynik.Boje sie ja cholera.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik 127
życze jednej kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Hej wszystkim. Nie bylo mnie wczoraj bo zle się czułam. dziś miałam robić test - wlaśnie dziś mialam dostać okres. I o dziwo dostałam w terminie. Brzuch mnie boli jakzawsze podczas okresu. mam tylko nadzieję że to na pewno to, bo mam zamiar zacząć tabletki anty. Nie wiem czy robić test jak mam okres? Poradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik 127
tinka 24 .kochana co z Tobą odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mak24 - zrób test i zacznij brac tabletki, koniecznie w tej kolejności , dla świętego spokoju do ktosik 127- miałam podejrzenia tego typu , co Tobie przydarzyło się naprawdę . Bałam sie ,że mimo wszystko będę w ciąży , no , a jeszcze bardziej ,że z dzieckiem bedzie coś nie tak . Mam też 11 letnią córę i nie chciałam drugiego dziecka.Na szczęście u mnie skończyło sie na podejrzeniach , zrobiłam usg dopochwowe po miesiącu od zdarzenia i wszystko jest oki. Do tego zrobiłam test , no i teraz jestem na drugim opakowaniu pigułek . Chciałam Ci tylko powiedzieć ,że trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo, była tu Pani , która urodziła po postinorze i było wszystko oki. Podobno nie ma on wpływu na płód.jestem pełnaapodziwu dla Ciebie .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinka 24
ktosik 127.kochana zrobilam ten cholerny test.Nam jedna kreske .....,ale kreska jest widoczna tylko farba poscila.tz,ze sie delikatnie rozmazala moze dlatego ze bylo za duzo moczu.prosze odpowiedz mi co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Tinka 24 - a jaki test robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinka 24
Robilam test ciazowy plytkowy- romed.robilam go juz wczesniej i byl wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
A ja właśnie zrobilam QUICK VEU - wyszedł (-) Mam nadzieję że jest wiarygodny bo nie przeżyje kolejnego stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Podsumowując: wpada w samym środku cylku, po 40 h 1 postinor po 12 h drugi, żadnych skutków ubocznych do 8 dnia po tabletkach. Przedwczoraj i wczoraj znikome plamienie, dziś okres (lub coś bardzo do niego podobnego). Boli mnie brzuch jak zwylke podczas okresu, termin okresu się zgadza - bo miał byc dziś. test negatywny. Czyżby postinor zadziałał jak trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam plamienia takiego krwawego, okres mam planowo dostać ok 16.06 , postinor wzięłam w poniedziałek. Nic mnie nie boli... MaK24 gratuluję, wygląda na to że wszystko jest ok:) Naprawdę się cieszę bardzo. Też chciałabym mieć już to za sobą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Po tym co tu przeczytałam to wcale nie jestem pewna czy to już koniec. Ale w ciąży chyba nie jestem :) Powodzenia kobietki i trzymam kciuki za was:) Jestem przykładem że po 40h od wpady postinor pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelka82222
Mak 24 Wiedzialam,ze bedzie dobrze...Jesli Ty dostalas to ja tez dostane!!!! Dzis moj 9 dzien po wzieciu postinoru, 24 dzien cyklu....Nadal cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
elemelka - spokojnie, na pewno dostaniesz. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla
około 5 miesięcy temu wzięłam postinor. czy to możliwe żeby po tak długim czasie miał on odzwierciedlenie? czy to mozliwe że spóźnia mi się miesiączka właśnie dlatego? proszę o odpowiedź bo to dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×