Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

No pewnie, ze zadziaal. Zostal wziety bardzo szybko. Nie martw sie, bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIWI_85
Salmah to był yasmin. Biorę go gdzieś od 1,5 roku z tymże w tamtym miesiącu miałam przerwe, nie brałam tabletek bo nie miałam kasy na tabletki. Więc musiałam zacząć od pierwszego dnia okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIWI_85
numer tabletek to 16,17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doofypl
Salmah mamy jeszcze jedno pytanie...:) w ulotce jest napisane ze po postinorze moze wystapic krwawienie... przegladajac rozne fora i stronki natknelismy sie takze na opinie innych ludzi ktorzy mowili ze po ok 3dniach wystepuje krwawienie... chcielibysmy wiedziec czy wystepuje ono zawsze i czy takie krwawienie oznacze ze postinor zadzialal i ze sie nie zajdzie? pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, juz rozumiem... na Twoim miejscu nie bralabym postinoru. 16 i 17 tabletka to koniec opakowania, wiec 3 tydzien. Przy 3 tyg. nie ma juz wlasciwie niebezpieczenstwa zajscia w ciaze, zwlaszcza, ze biorac pigulki przez 1,5roku Twoj organizm moze wykazywac tymczasowa nieplodnosc... najrozsadniej byloby nie brac juz tych pozostalych 3 tabletek z opakowania, tylko poczekac na krwawienie i zaczal brac znowu od pierwsz\\ego dnia krwawienie pierwsza tabletke... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o to krwawienie po postinorze, to jest tak, ze moze wystapic, ale nie musi... moze byc po 3 dniach lub po 7 dniach... nie ma na to reguly... wystapienie krwawienie nie swiadczy o skutecznosci leku, ale o tym jak organizm na niego zareagowal i w jakiej fazie cyklu byla kobieta... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keisezrg
Salmah dziekuje bardzo za odpowiedz jestem bardzo wdzieczny tobie i Demantia:) mam nadzieje ze postinor nie wplywa na test?? gdzyz moja dziewczyna ma go zrobic dla pewnosci... Jeszcze raz dziekuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niciiaaa
mam pytanko czy jak wzielam tabletke po stosunku po 8 dniach wystapilo u mnie krwawienie tzn w sumie zbieglo to sie z moim okresem czyli chyba byl to okres i wzielam wtedy pigulke anty czy to m jakis wplyw na jej skutecznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niciiaaa
prosze odpiszcie bo nie wiem czy dobrze zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niciiaaa
dodam jeszcze ze nie mialam zadnych skutkow ubocznych a lekarz powiedzial mi ze mam je brac od pierwszego dnia krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze, to krwawienie trzeba liczyc jak okres i od jego pierwszego dnia zaczac brac pigulki. Skutecznosc nie ucierpiala na tym fakcie. Pozdrawiam i badz spokojna jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKA JA
Witam! Moze ktoś uchroni mnie przed siwizna na glowie, rozwiewajac moje watpliwosci.... 19maja(w 15dniu cyklu)wzielam postinor, po12h nastepna tabletke. Po 6 dniach od zazycia postinoru(25maja) wystapilo u mnie krawawienie i trwalo jakies4 dni. od tamtej pory nic....sutki mnie bola a okresu jak nie widac tak nie ma...robilam czoraj test ciazowy ale wyszedl negatywnie ale.....czy ja sie doczekam okresu?jak dlugo po postinorze moge nie miec miesiaczki?? Jesli ktos mi na to odpowie, bede bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ja - Ok wiec tak, 19maja plus 6 dni to jest 25maja. Czyli od 25maja, kiedy zaczelo sie krwawienie powinnas liczyc nowy cykl. Dzisiaj jest 27maja, wiec minely 32dni. To jeszcze nie jest tragicznie jak na postinor, bo niektore dziewczyny czekaja ponad 50dni. Dobrze, ze zrobilas test, to znaczy, ze w ciazy nie jestes. Moja rada jest taka. Poczekaj jeszcze do dwoch tygodni i okres powinien sie pojawic. Niestety takie zaburzenia po postinorze sa czesto. Dodatkowo Twoje nerwy opozniaja miesiaczke. Jesli jednak po 2 tyg. okres sie nie pojawi - musisz isc do ginekologa. Nie dlatego, ze jestes w ciazy, bo nie jestes! Ale dlatego, ze prawdopodobnie bedzie musial Ci przepisac luteine na wywolanie okresu. NIe denerwuj sie, bedzie dobrze! Magdus trzymaj jutro kciuki za moj doktorat, strasznie sie stresuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niciiaaa
Salmah dziekuje ci bardzo bardzo;) za odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka 18
mam pytanie salmah.. ja bralam escpelle 10.06 okres (JESLI TO OKRES) dostalam 5 dni predzej czyli 22.06 dzis mi sie skonczyl czyli mialam go 6 dni.. czy nie mam juz sie o co bac i to znazy ze to byl okres ktory wystapil mi w przyspieszonym tempie? paietam ze jak kiedys bralam ta tabletke okres dostalam tez predzej ale 1 dzien.. z gory dzieki za dopowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - tak, to byl okres i nie masz sie czym martwic. Powinno byc jest ok. Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freiholden
moja dziewczyna była w 19 dniu cyklu, pękła guma. połknęła obie tabletki postinoru o godz. 18 (3 godziny po stosunku) i o rano jak zadzwoniłem to powiedziała że ma tam strasznie sucho i w całym pokoju czuć woń jakby śluzu zmieszanego ze spermą :| czy to normalne?! nie było żadnego krwawienia ani bólów głowy itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keisezrg
Po 7 od wziecia postinoru moja dziewczyna dostala krwawienia, prawdopodobie jest to okres gdzyz ostatni miala ok 26-28 maja. Ale towarzyszy jej przy tym bol, nie bolalo ja tak wczesniej. Czym to jest spowodowane? P.S. czy po tym krwawieniu mozemy byc pewni ze nie jest w ciazy? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozecie
A więc tak.... w sobote mialam z facetem "wpadke" tzn guma pekła ale zobaczylismy to dopiero pod koniec zabawy. On nie skonczyl .. ale i tak dół... w niedziele 24h po zajsciu wzielam 1 tabletke postinoru .. a po natsepnych 12 h drugą... i teraz mam pytanie.. bo jest czwartek juz 3 dni od wziecia postinoru, a ja nie czuje zadnych zmian. zero skutkow ubocznych po tabletkach.. tylko ze lekko pobolewaja mnie teraz jajniki... i nie jestem pewna na 100% czy lek zadziałał.. dodam ze kochalismy sie w 13-14 dzien cyklu ( nie wiem dokladnie, bo roznie to z okresem bywa) czyli w najbardziej plodne moje dni.... nie wiem juz sama.. tlumacze sobie ze raczej nic nie powinno z tego wyjsc.. ale zawsze jest te kilka procent... dodam ze gumki byly ze srodkiem pleminikobójczym..... ale nie wiem czy to ma coś do rzeczy... co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keisezrg
pisalem juz wczesniej przegladalem wczesniejsze posty. MOja dziewczyna dzis rano dostala krwawienia bylo bardzo obfite i bolal ja bruch wieczorem sie skonczylo. co to bylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marts
hej, prosże odpiszcie mi szybko.. moja sytuacja jest taka... biorę tabletki antykoncepcyjne ale raz zapomniałam, odbył się stosunek, potem zoriontowałam się że zapomniałam tabletki i wzięłam ją po upłuwie 24h+8... czy mam iść do lekarza po postinor? czy jesd duże prawdopodobieństwo że zaszłam w ciąże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozecie
halo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marts
na tabletki już byłoby za późno ale napiszcie mi czy jest duże prawdopodobieństwo że zajdę w ciażę ????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem, mianowicie to urządziliśmy sobie z dziewczyną miły wieczór... poszedłem do łazienki się wysikać i nie umyłem rąk, czy jeśli miałem plemniki na palcach a potem włożyłem Jej palec do pochwy to może zajść w ciąże?? Jest kilka-kilkanaście dni przed okresem. Może to i głupie ale chcę ją uspokoić bo trochę panikuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mak10 - jesli jest kilka dni przed okresem to raczej nie, ale jesli kilkanascie dni przed okresem czyli 14-12 to jest spora szansa na zajscie w ciaze. Nie sprecyzowales w jakim dniu cyklu jest Twoja dziewczyna. Radze wybrac sie dla swietego spokoju do ginekologa, ktory oceni poprzez badanie usg w jakiej fazie cyklu jest Twoja dziewczyna i doradzi czy warto brac postinor. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marts - przeczytaj ulotke od pigulek. Tam jest dokladnie napisane co robic. Wszystko zalezy od tego, ktora to byla pigulka z opakowania, ktore to bylo opakowanie tabletek i czy ostatecznie ja wzielas?? Z reguly, jesli opoznienie jest krotsze niz 24 godz. to tabletke trzeba szybko przyjac, nawet jesli to oznacza wziecie dwoch naraz, a jesli dluzsze niz 24 godz. to trzeba ja pominac, wyrzucic i przyjac kolejna o zwyklej porze. Jezeli bierzesz pigulki dlugo czyli ponad 3 miesiace to nie zajdziesz w ciaze, jestes zabezpieczona, natomiast jesli krotko, a tabletka zapomniana byla w pierwszym tygodniu to lepiej przyjmij postinor. Jesli zapomnisz tabletki w 3 tygodniu, to nic sie nie dzieje, ciaza takze jest wykluczona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz19
moja dziewczyna wzięła postinor 3 godziny po (19ty dzień cyklu) i nic sie praktycznie nie dzieje, jedynie drugiego dnia była troche przymulona i miała lekko podwyższoną temp. Zero krwawienia itp jedynie twierdzi że ma strasznie sucho... Czy to normalne objawy? czy może jest w ciaży :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz - nic sie dzieje, wszystko jest ok. Nie kazda kobieta odczuwa skutki uboczne. A podwyzszona temperatura moze byc skutkiem przesunietej owulacji pod wplywem postinoru. Suchosc zas odczuwa dlatego, ze postinor zagescil sluz. Wszystko jest ok. Nie bedziesz Tata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×