Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość slifka
Moniak- po ilu godzinach wzielas postinor? i czy to byly Twoje dni plodne? bo troche sie stresuje... poza tym po jakim czasie od wziecia postinoru moze zrobic test ciazowy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa
hej...wiecie dziewczyny chyba mam podobnie jak wy wiele pytań no i zmartwienie...tak czytam wasze przypadki więc może i i ja opowiem swoja..tez wzięlam ten proszek ni i tak dokładnie to i nie wiem czy w dzień płodny czy nie bo i nawet nie mogę sobie zbytnio wyliczyc bo mam strasznie ieregularny okres...pękła nam prezerwatywa,jakieś 13 godzin po tym wzięłam ten proszek potem po 12 godzinach następny...po jakiś pary dniach dostałam dwu dniowe jakieś plamnienie no ale jak okres mialam pioprzedniego miesiaca 10 tak tego miesiaca jeszce nie mam ...no i martwie się...niby to i tak nawet bez proszka pene bym 10 nie dostała bo spoznial mi sie nawet zwyczajnie 10 zy 11 dni...niby zadnych objawow ciązy nie ma..ale test boję się zrobić...niby śluz jak zaóważyłam mam teki jak dni płodne a po tyem taki jak na dni nie podne...no ale tego okresu też nie mam...jak myslicie co będzie na co mam czekać ...bedzie ten okres...bo tak się zastanawiam ze moze poprostu przybedzie w czerwcu...oby...pozdrawiam wszystkie zdenerwowane kobitki...swoją drogą my to się mamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slifka
dziewczyny ratujcie! bo juz glupieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa
hej...wiesz rozumiem cie bo ja też....oj mam nadzieję że wszystko bedzike dobrze że nas tymrazem los oszczędzi w dzidziusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIFKA
jak myslicie czy moge juz zrobic test?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TatianaEl
12h po niezabezpieczonym stosunku wzielam pierwsza tabletkę P-D, po nastepnych 12 kolejną.Byl 19 dzien cyklu, czyli po owulacji, gdzie teoretycznie powinny być dni niepłodne, mimo wszytsko bardzo obawiam się,że jestem w ciąży jak to wygladało u Was dziewczyny? Krwawienia po Postinorze jeszcze nie dostałam(jest to dopiero 3 dzien po zazyciu), piersi mam jak przed okresem, pobolewa mnie też brzuch, ale ogólnie czuję się dobrze, tylko po 12 tabletce trochę mnie mdliło, ale to podobno normalne:/ bardzo sie boję, bo nie chcę byc w ciąży, jak wysoka jest skuteczność tego leku? na ulotce pisze,ze przyjety w ciagu 24H daje 95% gwarancji, ale chciałabym wiedziec jak to wyglada w życiu!!! Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oonnaa
ja po postinorze mialam lekkie krwawienie przez niecale 2 dni :) a okres dostalam 2 tyg pozniej niz powinnam :) (czyli w ostani czawartek) teraz juz biore pigulki :) a co do postinoru wzielam go gdzoies tak 30 h po :) i czulam sie dobrze :) pzdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slifka
no i okres sie pojawil!!!:-) dziewczynki nie martwcie sie postinor dziala!!! troche teraz cierpie ale bardzo sie ciesze!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulec kasik
mi tez kiedys uratowal dupsko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TatianaEl
czyli myślicie dziewczyny,ze w moim przypadku też bedzie w porzadku?:( boje się, ale jestem dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprajt
Ooo widzę,że tu się temat nieźle rozkręcił :D:D To wam powiem,że właśnie lecę do lekarza po receptę na postinor. Jak mi on nie pomoże to chyba się zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia 25
Witam Was dziewczyny ze smutnym uśmiechem na twarzy, bo sytuacja w której się znalazłam nie skłania do przesadnej radości:( Zażyłam Postinor przed niecałymi 2 dobami, 13h po stosunku. Tak sie złożyło,ze była to sobota - mój ginekolog na konferencji za granicą, przychodnie nieczynne, a szpitale maja takie przypadki w d**** tłumacząc sie, cytuje: "priorytetem ratowania życia, a nie odwrotnie" - polska paranoja !!! Na szczęscie trafiłam w końcu na świetnego ginekologa (oczywiście wizyta prywatna), który mnie zbadał, zapisał tabletki i wszystko dokładnie wytłumaczył. Wiem,że objawy są bardzo różne, wiem też, że czasem wcale nie występują. Ja póki co czuję się dobrze i niby nie powinnam się tak bardzo martwić, jednak jest jeden mały - DUŻY problem - w chwili owego stosunku byłam u szczytu owulacji - moje szanse na uniknięcie ciąży bardzo zmalały:( Wiem,ze jeszcze długa droga przede mną, a juz czuje się fatalnie, przestraszona, zmęczona, zestresowana. Nie moge sie skupić na codziennym życiu, niewiele śpię.. Staram sie nie wpadać w panikę, ale nie potrafię! Większość z Was dziewczyny na pewno świetnie mnie rozumie a Wasze historie, które poznałam na tym forum w pewnym stopniu mi pomagają. Dzięki :) Postaram sie odzywać na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanie. Czy mam brać postinor, w sytuacji gdy biorę zwykłe tabletki antykoncepcyjne, a spózniłam się z przyjęciem. Tzn.biorę normalnie o 21-ej, w sobotę wzięłam z opóznieniem, tzn.ok.2-ej w nocy, w niedziele miałam stosunek, ale tabletkę wzięlam o czasie. Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gijane - co tobyla za pigulki? napisz nazwe to Ci powiem czy masz brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia - rzeczywiscie polskie realia sprawiaja, ze sie nie wie czy sie smiac czy plakac. Ale na pocieszenie Ci powiem, ze ja takze mialam szczyt owulacji, gdy sie kochalam i postinor mi pomogl. Dostalam krwawienie po kilku dniach i nie zaszlam w ciaze. Wierze, a nawet jestem pewna, ze u Ciebie bedzie tak samo, zwlaszcza, ze wzielas go szybko, bo juz po 13 godz. Trzymam kciuki Sloneczko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes zabezpieczona. Nie musisz brac postinoru. Przy opoznieniu do 12godz. nic sie nie dzieje, a Ty sie spoznilas zaledwie 5godz. Pamietaj, zeby nastepna pigulke przyjac normalnie o 21.00 i nic sie zlego nie stanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ! O dzięki za pomoc. Teraz wpisałam już przypomnienie w telefonie. Nawet nie wiesz jak jestem Tobie wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia 25
Wielkie dzięki Salmah :* Nawet nie wiesz jak wiele otuchy mi dodałaś :) Miłego dnia! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slifka
dziewczyny ja tez bylam u szczytu owulacji wzielam postinor nie dostalam zadnego krwawienia i dopiero po 11 dniech od wziecia dostalam okres ktory przyszedl o 3 dni wczesniej niz powinien:-) nie martwcie sie! to dziala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TatianaEl
a ja byłam juz po owulacji jakies 3 dni, mineły 4 dni od zazycia Postinoru i nadal nie mam tego krwawienia, zaczynam sie obawiac:( że może coś jest jednak nie tak, chociaż wiem, że kazdy organizm jest inny i reaguje inaczej...oby,bo bycie mamą poki co mi sie nie usmiecha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka23478
a ja ma taki problem ze kochalam sie z chlopakiem co prawda uprawialismy peting i tak wyszlo ze doszlo do nas do zblizenia ( doslownie 2 minuty) bo to bylo pierwszy raz...i on zaraz wyciagnal i nie skonczyl we mnie...ale i tak sie strasznie obawiam czy isc po postinor czy nie...? mialam 11 dzien cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1810
Witam wszystkich! Mam zapytanie jeśli ktoś się orientuje to proszę o odpowiedź na maila kasia20b1@wp.pl po skończeniu miesiączki w czasie jajeczkowania brzuch mi robi się większy twardy i chce mi się cały czas siku badałam się u lekarza i wszystko było ok teraz od 3 miesięcy jestem w Irlandii i doskwiera mi ten problem Proszę o informacje jeśli ktoś wie co mam robić Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabeta
kupuje się to na receptę czy bez? i ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, wszedzie piszecie o tym samym o krwawieniu , a czy orientuje sie któras moze dlaczego wlasnie postinor jest tak niezdrowy, co moze spowodowac oprócz tych zaburzen typu krwawienie rozregulowane itp., czy mamy sie obawiac jakis dlugofalowych skutków ubocznych, a druga sprawa, mój ginekolog stwierdzil ze branie drugiej tabletki (tej po 12h) postinoru to jescze wikesze psucie sobie zdrowia, ze ta jedna wystrczy, ma moze któras z was cos na ten temat do powiedzenia ? ja np tak sie niesczescliwie zdazylo ze juz tzreci raz (w miesicznych odstepach) musialam sporzyc to świnstwo, wiec na pscyho mi to wkerdza juz maksymalnie, ze sobie zdrowie psuje, tym barddziej ze ostatnio mialo to taką czestotilowsc a nie inna, jesli ktos cos wie na te temat, milo bedzie poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co teraz mam zrobić
Drogie dziewczyny, jestes zrozpaczona. Mam 16 lat. Miesiąc temu brałam postinor. Dostałam po nim krwawienia. Licząc początek krwawienia po postinorze jako 1 dzien cyklu to dokładnie 4 czerwca miałabym dostać okres. Wszystko byłoby ok ale chyba namieszałam nieziemsko. Jak byłam po postinor poprosiłam gina o przepisanie tabletek anty zeby sie juz wiecej nie stresować. Kazał mi je zaczac brac 4 czerwca(bo tak przypadał pierwszy dzien miesiaczki). No i własnie ja zaczełam je brać 4 czerwca ale nie miałam jeszcze okresu. Myslałam ze jak kazał 4 no to musze wziąć pierwsza czwartego......dopiero kumpela mnie uświadomiła ze zrobiłam błąd. Zdążyłam wziac 3 tabletki w ciagu 3 dni. Potem przerwałam. Boli mnie brzuch. Czy teraz dostane okres normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzankaa
Słuchajcie. Też przytrafiła mi się pęknięta gumka w nocy z piątku na sobotę. Był to 7dzień cyklu-więc niepłodny. Wzięłam 2 tabletki Logestu,bo akurat miałam ale jednak zdecydowaliśmy się na Postinor, który załatwił nam znajomy farmaceuta. Wzięłam go po ok 17godz od stosunku i następną tabletkę po ok 29. Czuję się dobrze, normalnie w zasadzie ale jest coś co mnie niepokoi. Jestem tam dość mokra...A przecież mam dni niepłodne i wczoraj byłam jeszcze such, czy to możliwe, że tak zadziałał na mnie Postinor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co mam teraz zrobic - nic sie nie stanie, prawdopodobnie po paru dniach dostaniesz krwawienie z odstawienia, od tego krwawienia, to znaczy od jego pierwszego dnia mozesz zaczac brac tabletki, ale lepiej z nowego opakowania, bo musisz przyjac 21!! inaczej znowu namieszasz. Mozesz sie troche zle czuc, bo jestes mlodziutka, a tu w jednym cyklu 2 tabl. posti i tabsy, ale powinno byc wszystko ok. Pozdrawiam. Suzanka - mozliwe ze tak zadzialal, troche duzo tych hormonow przyjelas, ale powinno byc ok. Czujesz sie mokra, bo postinor zwieksza wydzielanie sluzu. Bedzie ok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z problemikiem
ja mam pytanie do Salmah.. kochana powiedz mi ... pekla nam prezerwatywa (noc z soboty na niedziele) w niedziele bylam prywatnie u gina.. ok 10 h "po" zazylam escapelle. czyli o 12:00 ok 14:00 kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia ( czego nie wybaxcze sobie ) teraz mam stres ze moglam zajsc w ciaze nie po tej peknietej gumce tylko po tym wybryku.. :/ strasznie to teraz przezywam.. nie weim co mam zrobic.. doradz mi prosze.. z gory dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×