Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość niepewna___
Czy wiecie jak jest z postinorem lub innym takim lekiem w wielkiej brytani??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa laska- ja chcę test zrobic w sobote.. ale w sumie juz jutro bedzie 6 dni ..:( ale boje sie i odwlekam to jak się da:( pewnie kupie od razu z 3 zeby miec pewnośc i chyba umre ze strachu w miedzyczasie:(( apropo alkoholu to nie wiem.. sama sie waham ale sądze ze sfałszowac wyniku to na pewno nie moze,oczywiscie jesli zrobisz test po jakims dluzszym czasie od wypicia,ale na ulotce nic nie jest o tym wspomniane wiec jesli wynik ma byc w zalożeniu NEGATYWNY:).. to sadze ze jedno piwko tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenja
do pechowa laska wydaje mi sie ze 6 dni po to za wczesnie droga jajeczka do macicy to chyba 10 dni, wiem ze najwczesniej test jest prawdomowny jak sie go zrobi w dzien w ktorym mial byc okres :) ja prostinor lyknelam w sob do wczoraj zadnych obiawow,a teraz to mam brunatny sluzi troche mnie brzuch boli, ale to gitznaczy ze prostinor dziala :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa-laska
do wenja- to znaczy ze byc może lada moment dostaniesz @... no zdaje sobie sprawe ze 6 dni to wczesnie,ale ja wpadke mialam 15dnia cyklu wiec jakby w szczycie owulacji a czytalam ze jajko od uwolnienie do implantacji ma 4 do 6 dni i dlatego na testach tak jest napisane ze najwczesniej 6 ndi po owu a nie po sexie. Ja zalozylam ze 15dnia cyklu byłam napewno po owulacji wiec postinor mial za zadanie nie dopuscic do implantacji, ktora pewno teraz jakos powinna akurat byc;/ i kurka nie moge juz wytrzymac ..chcialam sie chodz troche przekonac co i jak...no wiadomo ze i tak bym musiala za 4dni powtorzyc test...ale wiesz...oby byl negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro chce kupić test... okaze sie... pechowa laska-daj znać jak Tobie wyszedł 3mam mocno kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenja
a ja jeszcze zapytam z innej beczki. jedna osoba pisala, ze po zazyciu prostinoru na poczatku zadnych obiawów, dopiero po 0,5 roku zaczeły jej wlosy na twarzy rosnac, pisala ze niedlugo zacznie sie golic - masakra. czy wy znacie takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze.... pierwsze słysze ale skoro to jest bombowa dawka hormonów wiec moze i jest to dopuszczalne,chociaz nigdy nie wiadomo jaka jest tego przyczyna, kobiety maja czesto problemy z owłosieniem i to nie po zazyciu postinoru wiec nie martwilabym sie na zapas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa-laska
no witam po weekendzie.no test zrobiłam tydz Po -poranny mocz ,dzień cyklu 21-wynik CIĄŻY BRAK:) ,troche mnie to uspokoiło mimo że to za wcześnie na szampana..ale szanse moje wzrosły..cycki mnie zaczeły boleć .zawsze przed @ mnie tak bolą ze hej. Więc może będzie ok..Chociaż pewności nie ma,apetyt mam koński i nie wiem czy to stres czy postinor?no myśle ze jutro raniutko powtórze test i tym razem wiarygodnośc będzie duża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa-laska
a moze te cycki i ten apetyt to jakies początkowe oznaki ciązy?? dodam ze dostałam mega doła;/ ,wahania nastroju mam niezłe... no ale to chyba za wcześnie na pierwsze obiawy..no nic..jutro sie okaże..jutro 24 dc wiec tyż przed @,bo mam średnio 26 dni cykl..średnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna___
jak dlugo odczuwacei skutki po postinorze?? Tzn te krotkotrwale: bol glowy, brzucha, mdlosci itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa-laska
ból głowy około 2 dni..zawroty głowy tylko około 2 h po łyknięciu...a tak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenja
u mnie zadnych skutków ubocznych, tylko 1 dzien brunatny sluz, no i brzuch momentami pobolewa ale takie zaczy to mi sie normalnie zdazaja wiec trudno zwalac wine na prostinor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa laska- to super ,ze negatywny:) !!ma wiarygodnosc 99% wiec moim zdaniem mozesz spac spokojnie:) jesli chodzi o mnie to dostałam chyba-okres po 23 dniach, brzuch mnie bolał dosc mocno, ale krwawienie stosunkowo krotko jak na mnie bo 4 dni,ale w sumie postinor wiadomo jak dziala wiec pewnie teraz wszystko mi się zmieni i dzisiaj zrobiłam test- negatywny -jedna kreska!!! rece mi sie trzesły jak cholera ale jest dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze co do apetytu to mam też spory, ale nie sadze,zeby to mialo zwiazek z ciaza ,bo wiadomo,ze objawy pojawiają się znacznie później:).. ale to zalezy jak dzien.. ogolnie jestem spokojniejsza.. w sumie nie wiem czy opłaca mi sie kupowac kolejny test jak krwawienie wystapiło i jeden test wyszedł negatywny ?? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa-laska
Stokrotenka-świetnie że masz już stres z głowy:) też myśle ze skoro miłaś okres to jest ok. no i plus test negatywny..super. Ja dziś kupie i zrobie jutro rano i będzie 99% pewny ,bo 7dni to jednak delikatnie wczesnie.Ale tym razem jesli wyjdzie negatyw no bede juz spokojna totalnie. i znaczy że postinor jednak działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela89
Hej. Mam takie pytanie. Jak myślicie, czy jesli zaczę brać tabletki 10 dni przed okresem to uda mi sie go opóznic choć tylko o 4 dni?? I od razu po tych 2 tygodniach bym je odłozyła, więc może nie miałabym cały czas plamienia, tylko bym dostała po tym normalnie okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa laska- i jak tam test? negatywny?:) ja musze chyba jeszcze jeden zrobić ,ale to tak dla czystego sumienia chociaz i pewnosci na 200% :) mozna jednak liczyc na ten postinor,chociaz bałam sie niesamowicie...mam nadzieje,ze u Ciebie tez wszystko sie dobrze wyjaśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grypka żołądkowa
a ja jutro ide do gina po postinor bo dzisiaj mi sie tabletka nie wchłonela i sie boje strasznie brac to gowno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenja
to ze ci sie jedna tabletka nie przyjeła to chyba nie jest powód do paniki, jajeczkowania odrazu nie bedziesz miala (tak mi sie przynajmniej wydaje :P) spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa-laska
stokrotenka- chyba jest wszystko ok:) dziś rano robiłam drugi test i ciązy brak a okres powinnam dostac może już jutro .. ale ten test zrobiłam 12 dzień po wypadku przy pracy,z porannego moczu, wiec myśle ze wszystko jest dobrze. teraz czekam na @ ,który czuję że lada moment może nadejsc. Postinor działa!! hurraaaaa!!! ale nie chciałabym drugi raz go brać...oj nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soql
Czesc Dziewczyny, nie panikujcie. Jezeli wzielyscie postionor to nie mozecie zajsc w ciaze. Moja dziewczyna wziela i dostala okres :). Skutki uboczne to m.in wymioty, silny bol brzucha, bol glowy, zniechecenie. Nie ma co myslec co bedzie gdy bedzie ciaza bo to tylko pogarsza sprawe. Przez stres opozniacie tylko @ a przez to ze sie spoznia panikujecie jeszcze bardziej i tak w kolko. Napewno zadna z Was nie jest w ciazy :). Trzymajcie sie, pozdrawiam niedoszle mamusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa laska- to świetnie bardzo się cieszę,ze negatywny!!;) ta jedna kreska przywraca wiare w dzialanie tego leku:) teraz juz spokojnie masz pewnosc,ze mamą nie jesteś.. ja w sumie tez chociaz jeszcze raz to zweryfikuje jakby co:) teraz czekac na @ ale to roznie moze byc,wiec jak sie spozni to sie nie zamartwiaj na zapas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soql
A jeśli mojej dziewczynie teraz okres spoznil sie po postinorze 5 dni, a miala co 30 dni to nastepny tez sie moze spoznic? Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytus29
nic jej sie nie spoznilo, po prostu caly proces hormonalny po Postinorze trwa tyle, ile trwa i krwawienie wystepuje po 3, 4 lub nawet 5 dniach. wszystko zalezy od gospodarki hormonalnej kobiety. nastepny okres powinien wystapic normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam angielski odpowiednik postinoru. Wzięłam go tydzień temu, dzisiaj wystąpiło krwawienie... nie wiem czy ma to związek z tą tabletką, czy może to okres? Krwawienie jest dość mocne, więc nie mogę tego nazwać małym plamieniem. Co o tym myślicie? Moja sytyacja jest troszkę zagmatwana, bo okres mam nieregularny, lekarz wykrył mi zespół policystycznych jajników. Ostatnio miałam okres około 2,5 miesiąca temu... Dodam że chce zacząć stosować antykoncepcję hormonalną i nie wiem czy ten okres to dobry moment żeby zacząć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soql
dzieki tytus29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa-laska
mam okres!!!!:)) boli bardziej niz zwykle,czuje sie średnio bardzo;/ ale przeżyje.ważne że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dharoo777
Witam Mialem wpadke z dziewczyną podczas stusunku [pekla prezerwatywa]. Dziewczyna zażyła Postinor po 16h od stosunku ale zażyła 2 tabletki na raz. Ponoc lekarz tak zalecil. Recepte otrzymala od lekarza OGOLNEGO nie ginekologa. Boje sie że moze mojej dziewczynie to zaszkodzic i dodatkowo lek moze nie zadzialac. Odpiszcie czy taka podwojna dawka jest niebezpieczna i czy lek w takiej sytuacji jest skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co jest napisane w ulotce powinno się przyjąć 2 tabletkę po 12 h .. w sumie mi tez przepisał ją nie ginekolog a inny lekarz ale to chyba większego znaczenia nie ma kto przepisał tylko ze kazał wziąć 2 od razu;/ poczekajcie na objawy i na @ ,jak coś bedzie nie tak idź z dziewczyną na badania juz do ginekologa on wszystko powinien dokładnie wiedzieć;] pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×