Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość NikkaCosta
Nie bój się, tabletki po, (chyba chodzi o escapelle) to nie środek poronny. One zapobiegają zagnieżdżeniu komórek w macicy, wtedy jeszcze nie można mówić o ciąży. Na wpadka.pl jest kontakt z ekspertem, możesz do niego napisac i powie Ci pewnie to samo. Nie denerwuj się nic, to taki sam stopień antykoncepcji tak naprawdę jak tabletki anty czy spirala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciekS
Hej dziewczyny, a ja mam pytanie z innej beczki. Mam długie cykle około 38 dni. Czy mogę zacząć brać tabletki antykoncepcyjne około 20 dnia cyklu np przez tydzień i odstawić żeby wywołać w ten sposób okres szybciej? Chcę tak zrobić jednorazowo. Mogę w ten sposób wywołać okres no i jak długo muszę brać te tabsy żeby tak się stało. Pomożcie dziewczyny proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsssssssdddddddddddddddd
sonitka masz za swoje teraz niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciekS
jest tu jeszcze salmah?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert antykoncepcji PO
Witam, Jako oficjalny przedstawiciel firmy GedeonRichter, producenta leku Postinor oraz Escapelle chciałbym wyjaśnić nieporozumienia, które pojawiają się na wielu forach internetowych. Na rynku polskim zarejestrowane są dwa preparaty zawierające lewonorgestrel do stosowania w antykoncepcji PO (antykoncepcja po niezabezpieczonym stosunku lub gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła). Są to Postinor Duo oraz Escapelle, który został wprowadzony na rynek polski w 2006 roku. Początkowo oba preparaty były sprzedawane równolegle. Obecnie Postinor Duo nie jest dostępny w aptekach. Oba preparaty zawierają lewonorgestrel Postinor Duo dawka podzielona 2 tabletki po 750 mcg, Escapelle 1 tabletka - 1500 mcg i charakteryzują się wysoką skutecznością, jednak zmniejszenie ilości tabletek do jednej zwiększa pewność zastosowania i co za tym idzie efektywność terapii, dlatego Postinor Duo nie jest sprowadzany i dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert antykoncepcji PO
Witam, Jako oficjalny przedstawiciel firmy GedeonRichter, producenta leku Postinor oraz Escapelle chciałbym wyjaśnić nieporozumienia, które pojawiają się na wielu forach internetowych. Na rynku polskim zarejestrowane są dwa preparaty zawierające lewonorgestrel do stosowania w antykoncepcji PO (antykoncepcja po niezabezpieczonym stosunku lub gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła). Są to Postinor Duo oraz Escapelle, który został wprowadzony na rynek polski w 2006 roku. Początkowo oba preparaty były sprzedawane równolegle. Obecnie Postinor Duo nie jest dostępny w aptekach. Oba preparaty zawierają lewonorgestrel Postinor Duo dawka podzielona 2 tabletki po 750 mcg, Escapelle 1 tabletka - 1500 mcg i charakteryzują się wysoką skutecznością, jednak zmniejszenie ilości tabletek do jednej zwiększa pewność zastosowania i co za tym idzie efektywność terapii, dlatego Postinor Duo nie jest sprowadzany i dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziutka1234
Dziewczyny co zrobic wzielam postinor pierwsza tabletke a o drugiej zapomnialam i po 2 tygodniach sobie to uswiadomilam co robic czy ryzyko ze bede w cizy jest duze( stosunek odbyl sie w dzien owulacji) pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_KL
Wzięłam miesiąc temu escapelle, bo pękła nam prezerwatywa. Zadziałała, ale mam teraz wyrzuty sumienia. Mam 17 lat i nie wyobrażam sobie abym mogła w tym wieku urodzić. Zawsze odpowiedzialnie podchodziłam do seksu i antykoncepcji. Ostatnio jednak na religii w szkole katechetka pokazywała nam film o aborcji i tabletkach wczesnoporonnych i uparcie twierdzi, że takie jak postinor czy escapelle to tabletki mordujące nienarodzone dzieci. Wg. tego co czytałam wcześniej na http://www.teenzone.pl/jak-dziala-tabletka-po-postinor-duo-341.html to te tabletki działają zupełnie inaczej. Ale jak pogooglować, wiele wypowiedzi można znaleźć, że mimo wszystko była to aborcja. Wiem, że się smiejecie zapewne czytając to, myśląc co za głupia gówniara, ale naprawdę, źle mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Eskulap Clinik

Diewczyny jesli szukacie sprawdzone i pewne zrodlo to polecam wam Eskulap Klinik i doktora Jakuba. Zadzwonilam do p,Jakuba powiedzialam o swojej trudnej sytuacji i o niechcianej ciaży. Po 3 dniach otrzymałam wysyłke z tabletkami ktore bardzo mi pomogły w przystepnej cenie (250zł plus 30zł wysyłka) Leki orginalne bezpieczne a przede wszystkim skuteczne. Wszystko orginalnie zapakowane oraz dyskretna wysyłka. Jestem po udanym zabiegu i czuje wielka ulge ze mi sie udało. Jesli ktora z was jest w podobnej sytuacji to polecam dr,Jakuba ktory rozumie kobietew trudnej sytuacji na pewno wam pomoze. Dr.Jakub Żrebiec 506-801-433.

Ps. Proscie zawsze sprzedajacego o zdjecie tabletek z dowolnym napisem obok.

poniewaz roi sie tu od oszustow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny posiadam zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek. Podziele sie doswiadczeniem z zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny posiadam zestaw wczesnoporony ktory mi sie został z mojego udanego zabiegu poniewaz zakupiłam dwa na wszelki wypadek ale zestaw okazal sie bardzo skuteczny i jeden mi pozostał i moge go odsprzedac potrzebujacej osobe po cenie za jaki go zakupiłam czyli 250zł. Zestaw sklada sie z 12 tabletek. Podziele sie doswiadczeniem z zabiegu. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża?

Jesteś w ciąży? Masz pytania? Chcesz pogadać? 

Skontaktuj się z nami!

kobietawpigułce pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×