Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość natkada
nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkaaaaaaa
czyli negatywny wynik testu bhcg z krwi wykonany 8tyg od wpadki moge uznac za wiarygodny czyli ciazy na 100% brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooootylek19
Dziewczyny, ja kolejny okres po tym krawieniu po tabletkach dostałam po 24 dniach - więc myślę, że wszystko jest wporządku - skoro badanie wyszło negatywnie i skoro dostałam następny okres. Mam teraz tylko nadzieje, że tabletki nie rozregulowały aż tak bardzo mojej gospodarki hormonalnej i że wszystko wróci do normy... a za Was wszystkie trzymam kciuki, bo sama dobrze wiem, co się przeżywa w takich sytuacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajkaaaaaaa
prosze niech mi ktos pomoze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zażyłam Postinor w poniedziałek o 3 w nocy i do dzis nie mam krwawienia czy mam sie czym martwic i czy krwawienie jest konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredzia24
Witam was, mam problem ;( w czasie stosunku doszlo do pekniecia gumki:( nie jestesmy pewni czy do czegos nie doszlo.Chlopak zalatwil mi tabletki poronne Postinor-duo boje to wziasc bez konsultacji lekarza nigdy czego podobnego nie zarzywalam.Czy nic sie nie stanie jak to wezme a przykladowo nie doszlo do zaplodnienia? Prosze odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy kiedy był stosunek. Ja brałam postinor 3 godziny bo naszym \"wypadku\" i wszystko było w porządku, dostałam plamienia a po miesiącu od plamień normalną miesiączkę. Z tego co czytałam plamienia nie występują u każdej kobiety więc bez obaw :) Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredzia24
jeju dziekuje ,moj stosunek byl 14 godz temu teraz wzielam tabletke strasznie schizuje boje sie nie bylam u lekarza dostalam tabletki od znajomej .Nie wydaje ci sie ze lepeij jest skonsultowac takie rzeczy z lekarzem.Powiedz mi tylko czy to nie jest regula???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz zależy od lekarza, bo jak ja poszłam do ginekologa po receptę to nie badał mnie ani nic!!! Wypisał receptę, skasował siano i nawet nie wiedział jak mam to brać- próbował szukać w internecie, przyjechałam do domu i wszystko było na ulotce! Byłam szczęśliwa, że mam tą receptę! Ty dość długo czekałaś bo aż 14 godzin, im wcześniej weźmiesz tabletkę tym lepiej, ale masz przecież niby 72 godz więc spokojnie :) Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredzia24
Florciu wielkie dzieki za odp,wiesz czekalam tyle bo balam sie jej zazyc tym bardziej ze nigdy wczesniej czegos takiego nie bralam.Balam sie moze skutkow ubocznych ale narazie nic nie mam nawet plamien zupelnie nic.Modle sie tylko by sie udalo :) Pozdrawiam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredzia24
florciu wielkie dzieki za odp,wiesz wzialam tak pozno ja bo balam sie,nigdy wczesniej czegos takiego nie zarzywalam nie wiem moze balam sie skutkow ubocznych jak zareaguje na lek.Narazie nic mi nie jest zero objawow nawet krwawienia wspomnianego nie mam,nie wiem czy to dobrze,Tydz temu skonczyl mi sie okres wiec moze nie mialabym nawet z czego krwawic.Mam tylko nadzieje ze sie uda ,pozdrawiam cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi1987
dziewczyny proszę was o pomoc!! kochałam sie z chłopakiem w 7 dniu cyklu no i niestety pękła nam gumka:(na drugi dzień zażyłam postinor minęło gdzieś około 20 godzin następną tabletkę przez ten cały stres zażyłam dopiero po 15 godzinach:( po tygodniu od zażycia tych tabletek dostałam krwawienia trwało gdzieś około 4 dni. teraz czekam na okres nie wiem czy mam liczyć od tych plamień czy od początku normalnego cyklu:( strasznie sie denerwuje:( wiem że to straszna dawka hormonów i że może rozregulować cykl Od paru dni bolą mnie piersi tak jakby przed okresem.....proszę o odp z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooootylek19
okres masz liczyć od tego krwawienia po tabletkach. nie martw się wszystko będzie dobrze. Fakt - te prochy to straszna dawka hormonów - ja załapałam po nich doła i zniecierpliowością czekałam na normalny okres. Dostałam go po 21 dniach (zazwyczaj miałam cykl 30-32dni) od tego krwawienia. między czasie robiłam badanie z krwi - na szczęście wszystko ok. wiem jak pewnie jest Ci ciężko, dla mnie to były chyba najgorsze dni w życiu - ale nie martw się - głowa do góry :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooootylek19
okres masz liczyć od tego krwawienia po tabletkach. nie martw się wszystko będzie dobrze. Fakt - te prochy to straszna dawka hormonów - ja załapałam po nich doła i zniecierpliowością czekałam na normalny okres. Dostałam go po 21 dniach (zazwyczaj miałam cykl 30-32dni) od tego krwawienia. między czasie robiłam badanie z krwi - na szczęście wszystko ok. wiem jak pewnie jest Ci ciężko, dla mnie to były chyba najgorsze dni w życiu - ale nie martw się - głowa do góry :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooootylek19
okres masz liczyć od tego krwawienia po tabletkach. nie martw się wszystko będzie dobrze. Fakt - te prochy to straszna dawka hormonów - ja załapałam po nich doła i zniecierpliowością czekałam na normalny okres. Dostałam go po 21 dniach (zazwyczaj miałam cykl 30-32dni) od tego krwawienia. między czasie robiłam badanie z krwi - na szczęście wszystko ok. wiem jak pewnie jest Ci ciężko, dla mnie to były chyba najgorsze dni w życiu - ale nie martw się - głowa do góry :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakasTaka
O ile mi wiadomo to postinor działa do 72h czyli 3 dni więc powinien być luz :) a Ja mam pytanie czy jest możliwe ze będę miała krwawienie a mimo to w ciąży będę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
czy postiron jest na receptę? czytałem wcześniejesz wypowiedz i niektórzy dostali bez. pozdawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geropier
Postinor jest na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mozecie mi pomoc bo nie wiem co sie dzieje otoz wzielam postinor okolo 4 godzin po wpadce to znaczy nie wiedomo czy to byla wpadka bo moj chlopak z reguly wychodzi ze mnie gdy szczytuje ale gdy wyciagnal i juz mial wytrysk zobaczyl ze prezerwatywa jest peknieta a pod nim jest dosyc duza plama spermy na poscieli. ale nie byl pewien czy cos we mnie nie zostalo. wiec wzielam postinor i okolo 6 dni po wieci u drugiej tabletki mialalam plamienia najpierw brazowawe tak 2 okolo 2 razy na dzien przez dwa dni potem dwa dni mialem skape plamienie koloru czerwonego potem jeden dzien obfitego krwawienia bardzo mocno sie ze mnie lalo i teraz jestem juz 7 dzien od pierwszego plamienia a jeszcze mam plamienia tak z 2-3 razy na dzien czy moge byc w ciazy czy to jest normalne prosze o pomoc co sie ze mna dzieje dodam tylko ze caly czas mnie bola piersi 2 dni mnie słebiej bolaly a teraz znowu mocniej co sie dzieje?? czy jestem w ciazy?? prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. moim zdaniem raczej nie jesteś w ciąży!!! Po wzięciu Postinora jest to raczej nie możliwe- rozumiem Twoje nie zapokojenie bo czułam się dokładnie tak samo :( A plamienia to chyba normalna rzecz (ja też miałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaaaa
poszłam do apteki po postinor duo, ale pani farmaceutka powiedziała że to już jest wycofane. sprzedała mi escapelle, który działa na podobnych zasadach co jego poprzednik. oby zadziałało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaarolkaa
Moja pani ginekolog bardzo ubolewa nad tym ze nie ma juz postinoru w aptekach. Podobno przy escapelle miala juz dwie wpadki:/ Przy postinorze ZERO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akajednafajna
Czy któraś z Was mogłaby mi napisać jeśli wie kiedy po zażyciu Escapelle powinnam dostać okres? Zażywałam tabletki anty, zapomniełam 6 dnia (sobota i tego dnia był też stosunek), lekarz polecił mi w poniedziałek odstawic tabletki i na wszelki wypadek zażyć escapelle. Kiedy powinnam dostać okres? normalnie z odstawienia byłby 4 dnia, dzisiaj mija piąty i nic, no ale zażywałam tabletki tylko 5 ni więc nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to ten lekarz ma nie równo pod sufitem, bo anty jeśli zapomnisz to bierzesz następną jak tylko ci się przypomnij (choć by następnego dnia 2 naraz) i nic nie powinno się dziać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggooskaa
ja co co prawda nie wzielam postinoru, ale escapelle w pierwszej dobie po stosunku, a teraz jakies 13 dni po wszystki, jeszcze przed dniem spodziewanej miesiaczki, zrobilam kilka testow ciazowych i wszyskie wyszly pozytywne:( co prawda druga linia jest slabo widoczna ale jest!!! czy ktoras z was tez tak miala, a jednak okazalo sie ze nie jest w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche_sie_Boje
Hej dziewczyny, tak jak większosc z was musiałam zazyc Postinor. Tylko tak sie składa że jestem teraz w Portugalii i tutaj nie ma postinoru Duo tylko jest POstinor-1 , czyli tylko jedna tabletka. Niestety przydazyloa mi sie jednonocna przygoda, oczywiscie bylo zabezpieczenie ale koles bezsensownie po tym jak doszedł jeszcze kontynuował. Jak mu sie wysunęło narzędzie pracy, to zauważyłam że rochę zsunęnła się prezerwatywa i poczułam wilgoc na udach :( spanikowałam, chcoiaz nie wiem czy to np nie był mój śluz... generalnie na pewno skończył w prezerwatywie ale poszłam na wszelkiwypadek kupic Postinor ( tutaj jest bez recepty). Z moim portgalskim jest słabo ( studiuje po ang) , a ulotka oczywiscie była tylko po portugalsku. Aha, musze jeszcze dodac ze stosunek odbył sie pod koniec dni płodnych. Po 5 dniach , czyli wczoraj , dostałam plamienia. Tylko czy to nie powinno byc krwawienie? Okres powinnam dostac 13 kwietnia, ale przegladajac ten topik troche sie przestraszylam. Przed dostaniem plamienia bołały mnie jajniki, szczególnie prawy ( miałam tam kiedys torbiel czynnościową). teraz jak juz dostałam plamieni anic mnie nie boli, ale się boję. Jeszcze jedna uwaga : postinor zazylam w ciagu pierwszej godziny po odbyciu stosunku. Myślicie że może byc z tego cos niedobrego? Bede w Polsce 2 maja i dopiero wedy pojde do mojego ginekologa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia1006
Tak sobie czytam te Wasze wszystkie wypowiedzi,bo jestem ciekawa czy postinor duo ma jakiś wpływ na późniejsze planowanie zajścia w ciąże. Jak miałam 18 lat to dwukrotnie zażyłam to świństwo w przeciągu 5 miesięcy, już bardzo nie pamiętam ale nie miałam żadnych krwawień po ani nudności itp. Może po prostu wtedy nie byłam w ciąży i te tabletki były nie potrzebne. Teraz mam 22 lata i staramy się z mężem o dziecko, mam nadzieje że te błędy z przeszłości nie wpłyną na to. Dużo moich koleżanek zażywa tabletki antykoncepcyjne, nawet mój ginekolog mi proponował że mi przepisze a ja powiedziałam mu że stosujemy z mężem metodę kalendarzykową, to mnie ginekolog wyśmiał i powiedział że teraz w innych czasach żyjemy i są znacznie lepsze metody. Nie wiem czy to jest takie dziwne, jakoś nas ta metoda przez 3 lata małżeństwa nie zawiodła, przynajmniej nie muszę się faszerować jakimiś środkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie - czy jeśli wzięłam postinor i pierwsza miesiączka po jego zażyciu wystąpila w normalnym terminie, czy możliwe jest, że następna się opóźni? Właśnie mam taką sytuację że okres mi się spóźnia, i nie jestem, pewna, czy jest to spowodowane postinorem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12656544332
hej, ja to dopiero mialam przygode a teraz stres! wiec prosze uspokojcie mnie,bo naprawde juz depresja sie klania! w sobote w nocy sie zdarzylo, wiec dopiero w pon po poludniu wzielam postinor, bo dopiero wtedy gin mial czas, ale wieczorem zlamalam paskudnie noge i wyladowalam w szpitalu! 2ga tabl zarzylam po 16h!! d tego dostawalam rozne kroplowki i mialam operacje, wiec rozne inne leki bralam, czy w takim wypadku postinor mial szanse zadzialac?? okres dostalam po tyg, troche wczesniej niz normalnie. teraz minelo 15 dni od calego zdarzenia. nie dosdc ze leze unieruchomiona w lozku, bo noga zlamana.. zwariuje, nawet nie mam jak isc teraz do ginekologa, przeciez mamie nie powiem ze musze, prawda? pocieszcie mnie.. bo juz sil mi brak. zostalam z tym sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liiiiiii
Witam wszystkich. Moja sytuacja wyglądała następująco:Byłam we Włoszech 10 dnia cyklu nastąpiła awaria, do 12 godzin od całego zdarzenia wzięłam tabletkę Norlevo. Odpowiedniak naszego Postinoru. Tydzień później dostałam krwawienia, później plamienia które trwało 3 dni. Planowo miesiączkę miałam dostać 29 czerwca. Nie dostałam. zrobiłam 2 testy. wyszły negatywnie. Poszłam do ginekologa. W ciąży nie jestem. Brak miesiączki może być wywołany stresem. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które przezywają to co ja wtedy. Będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×