Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Salmah
To znowu ja... czy ktos moze mi odpowiedziec na moje pytanie:( Nie wiem co mam robic:( Do lekarza ide w czwartek, ale chce sie przestac zamulac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
a co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
Salmah zupełnie niczym nie musisz sie martwic jedna dobrze reaguje na tabletki druga gorzej mi kiedys wlasnie to plamienie o ktorym piszesz utrzymywało sie przez 2 miesiace takze nie masz sie zupelnie czym martwic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad girl
dzieki dziewczyny:) troche mi sie lepjej zrobiło w sumie tego "okresu" dostałam 6 dni po postionorze i teraz zaczynam go dopiero odczuwac..brzuch boli piersi bolą i zalało mnie jak nigdy w życiu...my kobiety to mamy.....pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wasz gin przypisuje wam tak chetnie ten postinor?? moj to jakis dziwny jest ledwo o tabletki uprosiłam, aż boje sie do niego isc po kolejne opakowanie...moze ktoras chciałaby odsprzedac postinor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w raju
dziewczynki pomozcie wzielam postinor 19lipca po 58h od stosunku nio i 23 lipca [czyli 4 dnia od zazycia tabletek] wystąpilo krwawienie ktore trwalo 3 dni a teraz czekam na efekt dodam ze podczas stosunku nie doszlo do wytrysku i spadła prezerwatywa :( ale zostala ona we mnie dopiero jak zorientowalismy sie to usunelismy ja z tamtąd bez wiekszego problemu czy mam sie czego bac jezeli byl to 8 dzien cyklu a okres skonczyl mi sie dwa dni wczesniej?? i czy postinor pomogl ?? bo od 3 dni strasznie boli mnie dolna częsc brzucha jakby przed okresem ale okres powinnam dostac 2 sierpnia to moze dlatego wczoraj bolały tez mnie uda a brzuch boli mnie caly czas :( co to oznacza pomozcie plissss ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Dzieki Alissa 20:* Uspokoilas mnie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palcia
Czy jeśli kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia w trakcie okresu i on doszedł na zewnątrz to moge zajść w ciąże? mam bardzo regularne okresy więc teoretyxznie nic mi nie grozi ale i tak sie boje. półtora miesiąca temu zażywałam postinor i boje sie że może przesunęła mi sie owulacja? w sumie umiem rozpoznac kiedy mam jajeczkowanie i nawet po postinorze miałam ją prawidłowo ale stracha mam tak czy tak. wiem że to co zrobiła nie było szczytem odpowiedzialności ale... bardzo prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w raju
dziewczynki pomozcie wzielam postinor 19lipca po 58h od stosunku nio i 23 lipca [czyli 4 dnia od zazycia tabletek] wystąpilo krwawienie ktore trwalo 3 dni a teraz czekam na efekt dodam ze podczas stosunku nie doszlo do wytrysku i spadła prezerwatywa ale zostala ona we mnie dopiero jak zorientowalismy sie to usunelismy ja z tamtąd bez wiekszego problemu czy mam sie czego bac jezeli byl to 8 dzien cyklu a okres skonczyl mi sie dwa dni wczesniej?? i czy postinor pomogl ?? bo od 3 dni strasznie boli mnie dolna częsc brzucha jakby przed okresem ale okres powinnam dostac 2 sierpnia to moze dlatego wczoraj bolały tez mnie uda a brzuch boli mnie caly czas co to oznacza pomozcie plissss ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkm
do małek antybiotyk duomox mógł niestety zakłócic działanie postinoru taka informacje uzyskałam od swojej gin ...ale nie musiał pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
zagubiona w raju 2 sierpien to przeciez jutro wiec ma prawo cie bolec bo jestes przed okresem. poza tym mnie bardzo bolal brzuch po tabletkach iwec to jest normalne o ile piszesz dokladnie tak jak bylo (w sensie dobry dzien cyklu )to na 100% nie jestes w ciazy zwroc uwage na to ze postinor powinno sie zazywac w dzien płodny i to wtedy jak jest jajeczkowanie bo po co zazywac jak nie trzeba?. NIE STRESUJ SIE JESTEM PRZEKONANA NA 100% ZE BEDZIE OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palcia
Dziewczynki prosze o odpowiedź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w raju
alissa20 dzieki uspokoiłas mnie :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba juz załamana..
Dziewczyny pomozcie!!!!! Postinor wzielam w 11 dniu cyklu jakos po 30 godzinach od tej wpadki 6 dni pozij dostalalam plamienia ktore trwalo jakis ydzien okres powinnam dostac 16 lipca czyli spoznia mi sie juz wiecej niz 2 tygodnie robilam etst ciazowy zrobilam 21 lipca i wyszedl negatywnie ale czy to mozliwe aby tyle okres mi sie spoznial?:/ jestem juz napwrde załamana i neiwiem co mam o tym wszystkim myslec dzis ejst 2 czyli minał rowny meisiac jak dostalalm to plameinie mzoe jakos teraz dostane ale przecie ztego plamienia nie traktuje sie jako okres :((( napiszcie co tu dalej robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calanthe
Witam! "Niestety" i ja musze dołączyć do tego grona.Wzięłam postinor w 15 dniu cyklu.Nienastąpily żadne skutki uboczne ani krwawienie.Dostałam okresu w dostałam okresy 29 lipca,strasznie polały mnie jajniki,nabrzmiały piersi.Mój okres zawsze trwał około 5-6 dni.Tym razem tylko przez 2 dni wyglądał normalnie i obficie jak zawsze.Teraz jest go znacznie mniej,prawie wcale i do tego nabrał ciemno brunatnej barwy.Nie wiem co mam robić.Czy jest to oznaka ciąży?Martwie się tą barwą i tym że tak szybko sie kończy.Pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calanthe
Prepraszam za błędy,chciałam napisać że dostałam okresu w 30 dniu cyklu czyli 29 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
hm ja nie chce nikogo martwic wiec moze sie nie bede wypowiadac raczej...:/ jja mialam tez palmienia i strasznie mnie brzuch bolal...okazala sie ciaza pozamaciczna...:/tylko ze u mnie test wyszedl pozamaciczyny.Dziewczyny nie chce was dolowac ale zrobcie tescik i jak wyjdzie poztytywny do lekarza jak najszybciej.u mnie w pore wykryto ciaze pozamaciczna wiec obylo sie bez komplikacji wiekszych.ale nie martwcie sie bedzie okey.moj przypadek to 1 na 200 :/ pozdrawiam cieplutko buziaki --->> Alissa20 jak u ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1
jezu test nie pozamciczny tylko poztytwny...:)i to 2 razy bo go powtorzylam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
Malutka u mnie nic nowego ale rozmawialam z moim lekarzem telefonicznie i powiedziec ze jak bylo tak jak mowie to na 100% nie jestem w ciazy.Okres moze sie spoznic mi sieu spoznia juz 2 miesiace wiec nie robcie afery z 2 tygodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobooo
Pękła mi prezerwatywa, chłpak NIE spuścił się ale zawsze coś tam wcześniej leci... :( jestem w 7 dniu cyklu w poniedziałek skończyłam krwawić. Zaraz po tym wydarzeniu (ok 20-30min) zaaplikowałam sobie 3 globulki Patentex oval N, czy to wystarczy?? Ić do lekrza po tabletkę "po"??? Proszę o radę.... Z góry wielkie dzięki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryskaa
Witam... Jakies 4 tygodnie temu wziełam Postinor.. dopiero po 76 godzinach.. Miałam lekkie krwawienie. Cały czas brałam tabletki anty(postinor wziełam dlatego, ze zapomniałam wziąść jednej a było to pierwsze opakowanie po przerwie) i nie robiłam 7-mio dniowej przerwy. W czasie brania tabletek wystąpiło lekkie krwawienie...Po 8-miu dniach od stosunku zrobiłam test i nie wykazał on ze jestem w ciązy.Dzis powinnam dostać okresu..ale nie dostałam. Mozliwe, ze jestem w ciązy? Dodam jeszcze ze od czasu jak wziełam Postinor mam różne bóle brzucha i czasem mdłosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
Dziewczynki czy u was cos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boboooo
POmóżcie czas mi ucieka :(( :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boboooo
??? :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryskaa
Ja radziłabym jednak wziąśc postinor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryskaa
odpowie mi ktos? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad girl
iryska najlepjej powtórz test teraz po tylu dniach bedzie wieksza wiarygodnosc co do wyniku, nie sadze zebys była w ciazy, okres ci sie spoźnia prawdopodobnie z powodu tego krwawienia i terrmin w którym go powinnas dostac uległ przesuunieciu z tego powodu, takie jest moje skromne zdanie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz prawie znerwicowana
wzielam postinor w 19 dniu okresu - od tamtej pory minelo 8 dni. Tabletke wzielam okolo 9 godzin po, nastepna 12 po pierwszej. Nie mialam zadnych objawow typu krwawienie, plamienie, wymioty, nudnosci, zmeczenie, bole brzucha....Jedyne co zauwazylam to od czasu do czasu gesty mleczny sluz... moze tez troche mnie sutki bola.... Czy ten postinor dziala czy nie??? Kazda z was opowiada o jakichs zmianach w organizmie ktore zaszly po wzieciu postinoru ja nie mam nic :/ Obawiam sie ze zdecydowanie skuteczniejszy jest postinor w momencie gdy nie dochodzi do zaplodnienia a jedynie nalezy zahamowac plemniki. Czy jest sens zebym robila test ciazowy?? Do terminowego pierwszego dnia okresu jeszcze okolo tygodnia, a chcialabym sie uspokoic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w raju
iryska ja te tak mam okres powinnam dostac w srode a w ciazy nie jestem tak powiedzial moj lekarz ze to zaburzenia spowodowane postinorem i ze w najblizszym tygodniu powinnam juz dostac krwawienie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w raju
juz prawie znerwicowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×