Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość beatka-
skopiuj sobie ten link wtedy wchodzi, a tak to nie wiem czemu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaa
bo beatka--->spoko ,przyznaje racje. W takim razie cos sie musiało zmienic. W takim razie nie masz sie cos martwic. Wynik jest bardzo wiarygodny(99%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę przerażona
czy to możliwe ,że mój okres przyszedł dwa tygodnie wcześniej??? :P sorki za powtórzenie ale nie wiem czy odpowiedz padła do mnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden wielki stres
No i klops ! Dzisiaj zrobiłam i zarazem otrzymałam wyniki testu krwi na beta hcG. Jest to 21. dzień cyklu i 10 dni po stosunku. Szczerze mówiąc wynik wcale mnie nie pocieszył, tylko jeszcze zwiększył moje wątpliwości, ale przyznaję, że nie wiem do końca jak go interpretować. Mój wynik to "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę przerażona
czy to możliwe ,że mój okres przyszedł dwa tygodnie wcześniej??? sorki za powtórzenie ale nikt nie odpowiada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden wielki stres
Coś mj post ucięło - WRRRR! Mój wynik to "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden wielki stres
dlaczego ucina mi posty? I nie mogę nic napisać o wyniku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden wielki stres
Mój wynik to " powyżej 1 ", ale obok mam informację , ze min to 0 a max to 2,7. Nie rozumiem czy to oznacza, ze ja mam 2,7 ( bo 0 skoro jest powyżej 1 miec nie mogę ), czy jest to przedział, mowiący o ewentualnej ciąży czy jej braku przy takim wyniku , w tym dniu cyklu ( 21. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden wielki stres
Wiem, że od 3 tygodnia ciąży wynik jest od 16 mlU/ml w gorę, ale zastanawiam się czy tydzień ciąży liczony jest w tym wypadku liczony od ostatniej miesiączki czy od zapłodnienia. Nie pokoję się, ze z racji tego, ze test wykonałam tak wcześnie mój wynik może jeszcze podskoczyć, bo wiem, że jeszcze 18 dni temu moje beta hcG wynosiło równe 0 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytałam pierwszy raz
do olkaaa dzieki za odp, ale raczej nie powinnam byc w ciazy skoro po tym wszystkim mam krwawienie?? a moze polknac escapelle dla pewnosci?? kiedy sa dni plodne i nieplodne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka-
a czy ktos zna dobrze sie na testach? czy testy calodzienne mozna robic w godzinach nawet wieczornych i sa wtedy naprawde skuteczne? test Quick Vue, no i czy po 16 dniach od prawdopodobnego zaplodnienia test jest bardzowiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę przerażona
czy to możliwe ,że mój okres przyszedł dwa tygodnie wcześniej??? sorki za powtórzenie ale nikt nie odpowiada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaa
do zapytałam.....--->nie martw się, naprawe. Mysle ze skoro masz krawienie naprawde nie jestes w ciąży. spokojnie. Stresując się jesczze sobie zaszkodzisz. Wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaa
do trochę przerażona---->spokojnie. To jest reakcja Twojego organizmu. Tak jak najbardziej to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Czesc Wam postaram sie wypowiedziec w kilku aktualnie przerabianych kwestiach, ale nie bede uzywac nickow, bo nie pamietam, ktora z Was o co pytala... Jesli chodzi o okres 2 tyg. wczesniej to jest to nie tylko mozliwe, ale bardzo czeste. Zazwyczaj okres przychodzi wczesniej. W rzadkich przypadkach sie spoznia, albo jest mylony z krwawieniem po postinorze i wtedy wychodza straszne przerwy miedzy miesiaczkami. Jesli chodzi o testy to najlepiej robic je rano bo wtedy stezenie hormonu jest najwieksze, ale testy aktualnie znajdujace sie na rynku wykrywaja ciaze po kilku dniach i o kazdej porze dnia. Jesli chodzi o testy krwi i wynik 21 to nic kompletnie mi to nie mowi, ale mam propozycje zebys zadzwonila do jakiegokolwiek laboratorium i laborantki napewno chetnie Ci go zinterpretuja. Wbrew pozorom nigdy nie trafilam na niesypatyczny personel. Caluje Was wszystkie i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden wielki stres
teraz to zgłupiałam zupełnie a może ja mam ponizej 1 ? bo na wyniku jest tak: Wynik min max HCG beta w suroicy krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość highla
Trochę przerażona--->niestey jesteś w ciąży. To jest tak ze teraz masz tyle ale ten wynik pójdzie już tylko w górę. Gdybyś nie była w ciąży to miałabyś wynik maksimum 0,15. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermacek
czy po postinorze musi wystąpić krwawienie?? zażyłam postinor 2 stycznia... a tu nic.... prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość highla
SORRY PISAŁAM DO JEDEN WIELKI STRES NIE DO TROCHE PRZERAZONEJ. aKURAT NA TYM SIE ZNAM BO MIALAM TAKA SYTUACJE. TO JEST CIAZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Ermacek, nie nie musi... ja np nie mialam i w ciaze nie zaszlam. Krwawienie to skutek uboczny czyli moze ale nie musi wystapic to tak jak z krwawieniem przy pierwszym opakowaniu pigulek jak zaczyna sie je brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaa
do ermacek---> do krwawienia nie musi dojść. To zależy od organizmu. Każda z nas jest inna i każda inaczej reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaa
do Salmah----> chyba mamy podobne punkty widzenia:) Zauważyłam że prawie we wszystkim sięzgadzamy. Całuję Cię gorąco. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Highla czy mozesz napisac cos wiecej w kwestii interpretowania takich testow. Ja nie mam o tym zielonego pojecia. Czyli powyzej ilu musi byc jesli to ciaza?? Czy ten wynik zmiania sie w zaleznosci od dnia cyklu np. podczas owulacji?? No i najwazniejsze... czy juz urodzilas? Dzieki za info i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Dzieki Olenka:) Tez Cie caluje, moze jestes moja siostra o ktorej nie mam pojecia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka-
dzieki za odpowiedz, mam nadzieje ze u lekarza wszystko sie wyjasni w srode no i ze ten test zrobiony poznym popoludniem sie nie mylil, tym bardziej ze tyle czasu minelo, ja tabletki bralam okolo 2 lat, przed tym mialam problemy z okresem, przy tabletkach juz nie, dziwi mnie tylko to ze zaraz po odstawienu 2 pierwsze okresy wystapily, pierwszy po 36 a drugi po 37dniach, a na 3 trzeba tak dlugo czekac, myslal ze juz bardziej ten pierwszy nie wystapi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden wieki stres
Dziękuję za odpowiedzi. Zgłupiałam serio, ale myślę, ze ze stresu źle odczytałam wynik. Bo chyba nalezy go odczytac poziomo a nie pionowo, czyli HCG beta w surowicy krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden wieki stres
jest poniżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden wieki stres
poniżej 1. W takim wypadku chyba wszystko dobrze, czy nie byc pewnyą do końca i sprawdzić za jakiś czas, czy stężenie nie urosło. Pozdrawiam serdecznie i konczę, bo moje wypowiedzi kasują się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×