Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Jeden wielki stres
Dziękuję za odpowiedź. Trochę mnie uspokoiła i chyba tego było mi trzeba :). Tak, rzeczywiście to był jeszcze dzień niepłodny, ale ostani, więc się zdenerwowałam - bo zawsze coś się mogło przesunąć. Cyklu nie mam superregularnego, ale bardzo, bardzo rzadko się składa, że trwa mniej niż 31 dni. Zobaczymy... Jeszcze raz bardzo dziękuję i obiecuję się odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jeden wielki stres
---> zgadzam sie z Salma:) Głowa do góry. Wogóle czytałam to forum, pare razy sie wypowiadałam. I bawią mnie laski które twierdza ze postinor to lek wczesnoporonny. Bierzcie przykład z Salmy bo to bardzo mądra kobieta. Sciskam obie gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Uwielbiam Cie "Jeden wielki stres" dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
i osobe ktora pisala "do jeden wielki stres" tez uwielbiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Salmah
--> dziekuje bardzo:) Mam na imię Olka. Powaznie widac ze jestes dojrzalsza od tych dzieciuchów co tutaj piszą. Wiesz ja w sumie mam 21 lat ale bawia mnie niektore ich historyjki wyssane z palca. Gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden wielki stres
Ja również dziękuję i przyłączam się do pozdrowień. Zobaczymy jak to ze mną będzie - jutro dam znać. Dzisiaj już się trochę uspokoiłam,bo wiem, że ze mnie jest straszna panikara. Jeśli chodzi o postinor i jego rzekome działanie wczesnoporonne...Hmm...Gdyby tak rzeczywiście było, nie byłby on legalny ani dostępny w Polsce. Poza tym działa on na zasadzie produkcji hormonów, które wczesną ciążę podtrzymują, więc na dobrą sprawę, jeśli do ciąży doszło, postinor powinien pomóc a nie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Dzieki Olenko:) "Jeden wielki stres" postinor nie jest poronny z tego powodu ze nie zabija zagniezdzonej komorki i wogole jej nie zagraza, on tylko nie doprowadza do zaplodnienia na tej samej zasadzie co pigulki czyli zageszcza sluz, hamuje owulacje i ruchy jajowodow tyle ze robi to duzo szybciej, bo hormonow wiecej. Dlatego wlasnie czesto zamiast postinoruu kobiety biora po 3 pigulki antykoncepcyjne naraz i iefekt jest podobny:) Musze spadac, ale bede wieczorem gdybys miala jakies pytanka jeszcze. Dlatego bawia mnie te wszystkie wypowiedzi nastolatek, zwlaszcza tej "laski na poziomie "ktora nazwala mnie przemadrzala specjalistka nie majaca przygotowania ped.-psych. albo drugie ktora pisala o rznieciu i kurewstwie. Nie trzeba podawac wieku, bo sama wypowiedz swiadczy o dojrzalosci intelektualnej. Caluje Was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden wielki stres
No, tak. O takim działaniu postinoru myślałam. Trochę o tym wszystkim poczytałam. ;) No, już koniec. Jak na razie dziękuję za wszystko i znikam, bo gdybania tu nic nie pomogą. Trzeba sprawdzić i tyle. Jutro wieczorem się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to juz wogole jestem troche przestraszona prawie kazdy chwali ten lek i mowi o jego 99% skutecznosci ja wzielam Postinor 4h po wpadce w srode i jak na razie mam tylko maly bol jajnikow do wpadki doszlo podczas dni plodnych zdecydowalam ze jednak lepiej bedzie jak zrobie test ciazowy dla pewnosci...Bardzo sie boje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam od 2 dni bole jajnikow czy to normalne po Postinorze?Prosze o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Klucha - z tego co pamietam, to ja tez mialam ostre bole jajnikow i mdlosci przez ponad tydzien, wiec to raczej normalnie... nie martw sie wystepowaniem tego typu objawow, bo postinor degraduje organizm i trzeba to powiedziec szczerze mimo wszystkich jego plusow, ktore sama czesto podkreslam... to ogromna bomba hormonalna i masz prawo sie bardzo zle czuc, ale za to nie bedziesz jeszcze mama, bedzie dobrze i bol minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka-
witajcie, skonczylam brac tabletki 3 miesiace temu, tzn teraz powinnam dostac 3 okres po odstawieniu tabletek, pierwszy okres dostalam po 36 dniach, kolejny 37dnia, natomiat teraz na 3 okres czekam juz 38dzien, 20 dnia od dostania ostatniej miesiaczki "zabawialismy" sie z chlopakiem, moglo sie zdarzyc ze jego plyny z penia, te ktore sa z podnieceniea, nie sperma, dostalas ie na jego palce, ale na pewno zanim on wlozyl mi palce, wiecie gdzie, to je wytral i minelo troche czasu. boje sie czy nie jestem.... zrobilam test Quick View 36dnia, test wykonany zostal kolo godziny 17, byl negatywny, czy to oznacza ze moge spac spokojnie, test robilmapo 16dniach od tamtego zajscia, pomozcie prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytałam pierwszy raz
a ja mam takie pytanie, bo okres mialam w swieta, tydzien pozniej wspołżylam (w sylwka) bez zabezpieczenia i postanowilam wziasc postinor dla bezpieczenstwa, tydzien pozniej znow spotkalam sie z moim facetem, kochalismy sie bardzooooo krociotko bo zaraz mial wytrysk ale poza mną a pozniej piescilam go ustami (czulam jego sperme)... no i nastepnego dnia dostalam krwawienia (to po tym postinorze), no i mam nadzieje ze nie bede w ciąży ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn21
Mam pytanie dziewczyny! 2 stycznia wzielam Escapelle i dzis w 14 dniu mojego cyklu zauwazylam u siebie wydzieline.. Nie ma jej duzo, wiec to chyba nie przedwczesny okres - przeciez poprzedni skonczyl mi sie 29 grudnia.. Chyba to po prostu plamienie(skutek uboczny leku). Co o tym myslicie? Jest to dla mnie wazne, poniewaz od nastepnego cyklu chce zaczac brac Mercilon. Selmah, moze ty mozesz cos na ten temat powiedziec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam sobie dzisiaj rano test i nie jestem w ciazy:)Dostalam po paru godzinach krwawienie po Postinorze:)Dobrze ze juz wszystko wyjasnione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaaaa
do zapytalam pierwszy raz... ---> wiesz moim zdaniem Twoje zachowanie jest trochę niezbyt dobre. Człowiek powinien uczyć sie na błedach a nie je powtarzać. Ale nie chcę tutaj prawić kazań. Wróćmy do problemu. Wydaje mi się że przy tym zawirowaniu hormonalnym jakie masz w organiźmie po postinorze nie zaszłaś w ciąże. A poza tym sama mówisz ze wytrysk nie był w ciebie. Powinno być dobrze. Zrób test i wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaaaa
do beatka- ---> wiesz to jest tak że po tabletkach trzeba trochę czasu żeby to wszystko się w twoim organiżmie ustabilizowało. Zazwyczaj te miesiączki po tabletkach nie są regularne. Chciałabym jeszcze wiedziec co rozumiesz używając słowa "zabawialiśmy się"? Najprościej zrób test. Polecam to wszystkim. Po co się stresować kobietki??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodakobietka
czesc:) zazylam postinor 12 godzin po stosunku, pekla nam prezerwatywa;/ druga tabletke wzielam jednak nie po 12 godzinach a po 16 :( to byla skomplikowana sytuacja :/ cz postinor zadziala ?? mineło juz jakies 30 godzin od pierwszej tabletki a narazie nie mam zadnych skutkow ubocznych ?? cz wszystko jest ok ? cz mam sie martwic :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Mloda kobieta: nie mart sie, postinor zadziala mimo, ze 2 tabl. wzielas 16 godz. po pierwszej. Czasami nawet sam ginekolog radzi zeby zrobic wieksza przerwe i brac druga tabletke nawet po 24 godzinach. Bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Aha brak skutkow ubocznych nie swiadczy o tym, ze jest cos nie tak, tak wiec tym tez sie nie martw, bo nie kazda kobieta ma od razu bole, plamienia itd. Byc moze Ty nalezysz do tych szczesliwch kobietek, ktore nie odczuja tej bomby hormonalnej. Bardzo szybko wzielas 1 tabl. wiec bedzie ok. Pozdrawiam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka-
dzieki za odpowiedz, "zabawailismy sie" tzn ze nie uprawialismy seksu, poporstu on piescil mnie a ja jego. test juz robilam, tak jak napisalem, 16 dnia po tym zdarzeniu, kiedy moglo dojsc do zaplodnienia, ale jak myslicie czy ten test co zrobilam jest wiarygodny? zrobilam go kolo godziny 17, to jest tes calodzienny wiec powinno byc ok, typowo wyszla tylko jedna kreska, mocno rozowa! i tak wogole okazalo sie ze mam owsiki, strasznie boli mnie brzuch, nawet zoladek, niby sie czuje jak na okres, ale jednak krwawienia nie mam, co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodakobietka
wielkie dzieki :) od razu jestem spokojniejsza :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytałam pierwszy raz
do olaaa dzieki za odp, ale raczej nie powinnam byc w cizy skoro po tym wszystkim mam krwawienie?? a moze polknac escapelle dla pewnosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka-
bardzo prosze Was o pomoc, bo jestem naprawde wystraszona, bylam dzisiaj u ginekologa i dopiero mnie zapisano na srode, nie wiem czy test ciazowy Quick View jest skuteczny w godzinach popoludniowych po tylu dniach jak ja badalam sie, prosze o Wasze zdanie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaa
do beatka---> test quick vue robi się rano. Poczytaj na ulotce tam tak pisze. Jesli chodzi o testy calodzienne polecam bobo-test.Quick vue tylko rano!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka-
ale na quick view jest napisane ze to test calodzienny, ale jak tak to raczej jest nie wazne ze zrobilem kolo 17?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę przerażona
czy to możliwe ,że mój okres przyszedł dwa tygodnie wcześniej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka-
jak sprawdzalam teraz w internecie, to w aptekach gdzie jest opisany test Quick Vue wszedzie pisza ze mozna robic o kazdwej porze dnia, ale tez zwracaja uwge ze najle[peij rano, jednak chyba po okolo 16 dniach od niby zaplodnienia taki czuly test gdyby byla ciaza to chyba by ja wykryl nawet w moczy popoludniowym, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaa
jak ja robiłam ten test to było na ulotce ze trzeba rano. Moze sie coos zmieniło. W takim razie sie nie wypowiadam bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×