Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość jeden wieki stres
A może jeszcze się to wyświetli? ... Krwawić po postinorze nie trzeba - ja też zażyłam 2. i nie krwawię. Brak skutkow ubocznych akurat mnie cieszy a nie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytałam pierwszy raz
do olkaaaaa dzieki wielkie za odp :) uspokojiłas mnie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtus
hejka mam straszny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtus
mija 23 dzien a ja nie mam miesiaczki niech mi ktos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A L U T K A
Witam mam problem dostałam krwawienie po postinorze 6 dni od przyjęcia leku, trwał 7 dni czyli normalnie tak jak moja miesiączka więc pytanie czy to było krwawienie wywołane Postinorem czy może okres dostałam wcześniej ( 14 dni przed terminem) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Łezka
Mam wrażenie, że to był okres. Zwłaszcza, jeśli były skrzepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitek28
wczoraj wzielam postinor dzis rano druga tabletka niemam zadnych skutkow ubocznych moze tylko spiaca jestem bardziej niz zazwyczaj kurcze zaliczylam wpadke po trzech latach brania tabsow zgubila mnie rutyna w dni plodne kochalam sie z facetem pelny stosunek czyli konczyl wemnie a rano klops patrze tabletka w blistrze masakra jaki schiz wzielam obie zapomniana i aktualna postinor wzielam po ok 30 godzinach od stosunku prosze powiedzcie co o tym myslicie jakie mam szanse ze posti nic nieda i jednak bede w ciazy przepraszam za ewentualne bledy ale zrzera mnie stres i mam schizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Anitek - wszystko bedzie ok, po 3 latach brania pigulek i tak bylby to chyba cud jakbys zaszla w ciaze, a do tego dorzucilas nastepna porcje hormonow wiec nie ma najmniejszej szansy na ciaze. Tak wiec nie schizuj sie. A na przyszlosc... Jesli sie bierze pigulki to nie jest konieczny postinor tylko wystarczy wziasc trzy kolejne tabletki naraz. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden wielki stres
Wiem, że moje pytanie nijak się ma teraz do postinoru, ale tutaj mogę uzyskać odp. Highla ! Pisałaś, że byłaś w takiej samej sytuacji, a w którym dniu robiłaś tet? Bo ja teraz myślę i myślę i chyba się pospieszyłam Za tydzień mogę mieć już dużo większy wynik, co sądzisz/ sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kłamie..
Highla czy mozesz napisac cos wiecej w kwestii interpretowania takich testow. Ja nie mam o tym zielonego pojecia. Czyli powyzej ilu musi byc jesli to ciaza?? Czy ten wynik zmiania sie w zaleznosci od dnia cyklu np. podczas owulacji?? No i najwazniejsze... czy juz urodzilas? Dzieki za info i pozdrawiam. -wykładam seksuologie no i dziwi mnie, ze pani, która podobno tez jest przyszlym naukowcem i wyklada kwestie zwiazane z sexem itd. nie potrafi interpretowac takich testow. Moi studenci potrafia- i nie wykladam na medycynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitek28
dzieki za odpowiedz troszke jestem spokojniejsza ale strach pozostanie az do okresu tak mysle:(:(:(zobacze jak to bedzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Ktos klamie - jestem jak juz wspomnialam chyba z 10razy PEDAGOGIEM!! a nie internista, pielegniarka, laborantka, ginekologiem ani analitykiem. To wspaniale, ze Pani studenci sa tak wszechstronnie uzdolnieni ja niestety nie. A co do kwestii "ktos tu klamie" to zaczyna mnie to meczyc, bo juz kilka razy zapraszalam do mnie na zajecia. I to czy Pani mi wierzy czy nie mam w tym momencie juz gleboko w powazaniu. Jestem tu po to, zeby pomoc takim kobietom , ktore niekoniecznie maja pojecie o cyklach, dniach plodnych i nieplodnych, zasadzie dzialania pigulek itd. a nie nie po to, zeby kazdego cholernego dnia odpierac ataki osob Pani pokroju. Ilu osobom Pani na tym forum pomogla?? Ja wielu, z kilkoma mam kontakt gg i sa mi bardzo wdzieczne. Wiec niech mnie Pani nie posadza o klamstwa, brak wyksztalcenia i inne rzeczy, bo to nie czas i miejsce na utarczki slowne. Przysiegam nie bede reagowac na takie wpisy pod moim adresem! Ja przynajmniej trzymam sie jednego nicku i kazdy wie kiedy pisze a nie zmieniam ich w zaleznosci od strony, ktora przyjmuje i tego czy wygodnie jest sie ujawnic czy nie. I jeszcze jedno. Nawet jakbym umiala odczytywac wyniki krwi to i tak poprosilabym osobe kompetentniejsza ode mnie w tej kwestii o wyjasnienia zeby pomoc innym dziewczynom!! Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kłamie
--> zalezy co nazywa pani pomocą.. ale w przeciwienstwie do pani ptrafie rozmawiac ze wszystkim.. nie dziele na lepszego i gorszego pokroju w zaleznosci od pogladow..coz wszyscy musimy zyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Co to niby mialo znaczyc "cos wszyscy mozemy zyc"? Zyczy mi pani zebym niezyla? A podobno nie dzieli Pani na lepszych i gorszych. Rozumiem tez, ze zle pomagam i nikomu moja pomoc nie jest potrzebna. Jak na wykladowce ma Pani wspanialy dar podnoszenia ludzkiej samooceny, wspolczuje studentom. No comment. Jesli jeszcze ktos zyczy sobie, zebym sie na tym forum nie udzielala, albo uwaza, ze zostal przeze mnie skrzywdzony to bardzo prosze o info i postaram sie naprawic swoj blad. Zastanawiam sie po co Pani wchodzi na to Forum bo napewno w innym celu niz ja. Nie musi mi Pani odpisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
musimy nie mozemy, zle zacytowalam i stracilo sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Jeszcze jedno do "ktoś klamie" apropos udzielania pomocy... skoro jest Pani takzaznajomiona w temacie to czemu udzielila Pani odpwiedzi dziewczynie ktora nie potrafila odczytac testu i czemu nie wytlumaczyla Pani tego innm dziewczynom. Ja dziele sie swoja wiedza i pomagam, a Pani tylko osadza, krytykuje, obraza i nic z tego nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Łezka
Kilka dni po trzecim okresie jestem, po dwóch negatywnych testach. Teraz to już 100%, że mamusią nie zostanę? Niech mnie ktoś upewni, prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Łezka - ja Ci daje nawet 300%. I usmiechnij sie bo problem zniknal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Łezka
Wielkie dzięki:*:* To teraz mogę pomagać i innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mighto
ja dopiero czekam..jestem 2 dzien po wzięciu postinoru..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Łezka
A w jakich dniach brałaś? Płodnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mighto
tak..to był moj dzien płodny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Łezka
Nie szkodzi, wierzę, że będzie dobrze. W dniach płodnych skutecznośc Postinoru nie spada tak dużo. Nadal jest ogromna. Pozdrawiam i trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdeczka
Azalia, proszę odezwij się! Bardzo jestem ciekawa jak to wygląda u Ciebie. Mam prawie identyczną sytuację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia ....
czy możliwe jest ,że okres dostałam dwa tygodnie przed wyznaczonym teraminem miesiączki? 6 dni po zażyciu postinoru miałam krwawienie identyczne jak okres tzn były skrzepy i ten sam zapach... jedyne co uległo zmianie to długość bo trwał 5 a nie 7 dni oraz był bardziej obfity.......nalezy dodać ,iż miałam mocniejsze bóle brzucha czy to był okres? czy krwawienie po postinorze jest identyczne jak miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy da mi cos jak wezme postinor jezeli 72h mina za 4 godziny.prosze napiszcie cos!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juźka
czy postinor pomoze mi jak wzięłam 2 tabletke po uplynieciu 72h ale pierwsza w ciagu 66h i czy wplywa to na test ciążowy ktory zrobilam jakies 15h po zazyciu tabletek odp prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1971
Witam wszystkich! Dzisiaj po raz pierwszy wzięłam postinor zaraz po (dosłownie) i nie wiem czy brać druga tabletkę po 12h? Niestety dałam sie ponieść emocjom w środku dni płodnych! Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Ewuniu, ja bym wziela druga pigulke. Ja takze pierwsza wzielam po niecalej godzinie w dniu kiedy mialam owulacje i ginekolog powiedzial ze koniecznie druga tez bo ryzyko zajscia w ciaze sie zwieksza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaa
do ktoś tu kłamie----->jest Pani conajmniej bezczelna. Ludzie spotykają się tutaj aby porozmawiać o swoich problemch, troskach, ale także po to aby pomóc innym. Skoro nie ma Pani na uwadze innych osób które trzeba wesprzeć radą, a w dodatku zamierza Pani obrażać tak inteligetne osoby jaką jest Pani Salmah nie ma tu Pani czego szukać. te dziewczyny potrzebują wsparcia a nie krytyki. Wieć niech Pani łaskawie zabierze swoje zabawki i idzie do swojej piaskownicy i pani wszechstronnie uzdolnionych studentów. Niestety ale Pani indolencja nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z Panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×