Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Salmah
Olusia Ty moj obronco dzieki:*:*:*:* Juz myslalam, ze naprawde ze mna cos jest nie tak. A tak wogole to mam na imie Aska:) pisze bo "Pani Salmah" co najmniej dziwnie brmi;) Calusy wielkie:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1971
Bardzo dziekuję Salmah! Inni też uważają tak jak Ty a ja posłucham bo nie zamierzam bez sensu ryzykować. Poczytałam sobie wasze doswiadczenia z postinorem i szczerze mówiąc trochę skóra mi cierpnie jak pomyślę czym to pachnie.Ale za piekne chwile trzeba zapłacić! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N A T A L I A
czy możliwe jest ,że okres dostałam dwa tygodnie przed wyznaczonym teraminem miesiączki? 6 dni po zażyciu postinoru miałam krwawienie identyczne jak okres tzn były skrzepy i ten sam zapach... jedyne co uległo zmianie to długość bo trwał 5 a nie 7 dni oraz był bardziej obfity.......nalezy dodać ,iż miałam mocniejsze bóle brzucha czy to był okres? czy krwawienie po postinorze jest identyczne jak miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mzeatka31
witam kolezanki, ktoras z Was napisala ze robila test 13 dnia od stosunku, z tego co mi wiadomo to zagniezdzenie sie plemnika moze trwac nawet do 21 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka31
witam kolezanki, ktoras z Was napisala ze robila test 13 dnia od stosunku, z tego co mi wiadomo to zagniezdzenie sie plemnika moze trwac nawet do 21 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilna Odpowiedź
czy możliwe jest ,że okres dostałam dwa tygodnie przed wyznaczonym teraminem miesiączki? 6 dni po zażyciu postinoru miałam krwawienie identyczne jak okres tzn były skrzepy i ten sam zapach... jedyne co uległo zmianie to długość bo trwał 5 a nie 7 dni oraz był bardziej obfity.......nalezy dodać ,iż miałam mocniejsze bóle brzucha czy to był okres? czy krwawienie po postinorze jest identyczne jak miesiączka? OKRES CZY NIE??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden wielki stres
A jednak jestem w ciąży. Tak czy siak dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Jeden wieki stres - rozumiem, ze to nie jest dla Ciebie szczesliwa wiadomosc i dlatego bardzo wspolczuje:( ale skad wiesz ze jestes, przeciez na tescie krwi wyszlo, ze nie jestes... nie rozumiem skad ta pewnosc? Moze jeszcze wszystko bedzie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden wielki stres
Dziś odebrałam wyniki badania krwi, które powtórzyłam - coś mnie tchnęło. Stężenie 46, 64 - ciąża jak nic. Na razie jestem w szoku,ale pewnie z czasem to maleństwo pokocham. Bardzo dziękuję za podtrzymywanie na duchu i trzymam kciuki za resztę dziewczyn - oby Wam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipaa
mam pytanie bo sie pogubiłam w tym wszytskim wiec tak wyszlo ze stosunek byl w 19 dni cyklu i niby mam 28 ale raz na jakis czas przechodzi w 34 problem jest taki ze jesli bylo to 28 dni to dni plodne albo ten najbradziej mozliwy do zajscia w ciaze byl ok 28 a jesli 34dni to 3go czyli dokladnie jak to sie stało tak wiec probelem jest tego typu ze po 4h od wpadki wzielam postinor i potem po 12 h jak bylo w ulotce. teraz jest 9 dni od tego jak go wzielam i zero krwawienia troche mnie mdli i bola mnie piersi . najgorsze jest to ze zrobilam dwa testy ale wsumie to trohce hyba zawczesnie i oba byly negatywne a niehce popasc w paranoje kupujac kolejny test. wiem ze stres przedluza ale boje sie bo choc moj narzeczony mnie nie zostawi jak bede w ciazy to ja jednak na bycie mama gotowa nie jestem no to jakie sa szanse i jak to zemna bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Lipaa - zakladajac ze mialas ten krotszy cykl czyli 28dniowy to i tak 19 dzien cyklu to juz 4 dni po jajeczkowaniu, wiec dni nieplodne bezwgledne. Do tego wzielas postinor bardzo szybko bo po 4 godz. 2 testy negatywne, a ciaze wychwytyja juz po 7 dniu. Ja Twoje szanse oceniam na 99.99% oczywiscie ze nie jestes. Ta jedna setna procenta zostawilam, bo wypowiedz wypowiedz "Jeden wielki stres" uswiadomila mi ze nic nie jest w zyciu pewne. Ale glowa do gory, moim zdaniem bedzie ok, aha a brakiem krwawienia sie nie martw, czasem tak bywa. Jeden wielki stres - odszukalam Twoje stare wpisy i jeszcze raz obliczylam Twoje dni plodne. Wyszlo na to, ze ten cykl musialby byc 30dniowy i trafilas na 1 plodny dzien ten na 6 dni przed owulacja. Musialas miec potwornego pecha, a Twoj facet bardzo zdrowe nasienie. Do tego ten postinor po 70godz. i dupa. Strasznie Ci wspolczuje Kochana i bede za Ciebie trzymac kciuki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipaa
salmah DZIEKUJE bo tak sama sie nastawiam na to ze nie jestem i tlumacze ale wiesz lepiej jak ktos ci to przetlumaczy na babskie bo lekarze sa w tych czasach rozni tak jak to czytalam jedne mowi ze ciaza a drugi ze cysta.... no ale dziekuje za wsparcie !!1 to wiele znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitek28
witam w srodku nocy:)przez te przygode z postinorem strasznie sie stresuje wzielam go w poniedzialek i we wtorek i ....wlasnie nic zero jakich kolwiek skutkow ubocznych czy nawet takich kture by swiadczyly ze zrobilam taka burze w organizmie postinorem moze on wogole na mnie nie dziala niweiem sama co mam myslec :(:(:(a i jeszcze jedna kwestia tak bardzo sie boje wpadki ze mimo zazycia postiego nadal regularnie biore moje piguly przeczytalam ulotke chyba z 10 razy i tam pisze ze cytuje*zastosowaniepreparatu postinor duo nie stanowi przeciwskazan do dalszego stosowania innego hormonalnego srodka antykoncepcyjnego*koniec cytatu wiec chyba niezaszkodzilam sobie tym krokiem pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitek28
najbardziej mnie meczy ze kochalam sie w 12 dniu cyklu plodne jak w ryj szczelil sorki za okreslenie boze chcialabym miec juz to wszystko za soba chyba zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpiszcie
czy możliwe jest ,że okres dostałam dwa tygodnie przed wyznaczonym teraminem miesiączki? 6 dni po zażyciu postinoru miałam krwawienie identyczne jak okres tzn były skrzepy i ten sam zapach... jedyne co uległo zmianie to długość bo trwał 5 a nie 7 dni oraz był bardziej obfity.......nalezy dodać ,iż miałam mocniejsze bóle brzucha czy to był okres? czy krwawienie po postinorze jest identyczne jak miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mighto
lipaa ja mam dokładnie taka sama sytuacje jak ty..stosunek był 19 dnia cyklu..a cykle mam własnie 28 lub czasem 32 dniowe..z tym, że postinor wzielam 36 h po ..teraz tylko czekam. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpiszcie
czy możliwe jest ,że okres dostałam dwa tygodnie przed wyznaczonym teraminem miesiączki? 6 dni po zażyciu postinoru miałam krwawienie identyczne jak okres tzn były skrzepy i ten sam zapach... jedyne co uległo zmianie to długość bo trwał 5 a nie 7 dni oraz był bardziej obfity.......nalezy dodać ,iż miałam mocniejsze bóle brzucha czy to był okres? czy krwawienie po postinorze jest identyczne jak miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpiszcie
czy możliwe jest ,że okres dostałam dwa tygodnie przed wyznaczonym teraminem miesiączki? 6 dni po zażyciu postinoru miałam krwawienie identyczne jak okres tzn były skrzepy i ten sam zapach... jedyne co uległo zmianie to długość bo trwał 5 a nie 7 dni oraz był bardziej obfity.......nalezy dodać ,iż miałam mocniejsze bóle brzucha czy to był okres? czy krwawienie po postinorze jest identyczne jak miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1971
do Odpiszcie! Czemu nie czytasz wcześniejszych wypowiedzi? Cofnij się trochę wstecz a zobaczysz,że wiele dziewczyn miało podobne wątpliwości.Jasne, że to może być normalny okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o odpowiedź
Czy krwawienie po postinorze zawiera też skrzepy i czy ma taki sam zapach jak podczas okresuu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolcia
Hej:) Mam problem, wzięłam postinor 2 listopada. Okres dostałam 3 grudnia (37 dni cyklu miałam). ale teraz jest juz 14 styczen, a mojego okresu ani widu, ani słychu.... 43 dni???? Przez ten czas kochałam sie sporadycznie i z zabezpieczeniem, nigdy nie było żadnej wpadki ani nawet podejrzeń co do tego! Stresuję się już.... Pomóżcie! Czy to postinor tak działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutniut
mam pytanie. biore pigulki antykoncepcyjne juz 3 lata, wczoraj mialam 6 dzien brania z nowego opakowania i zapomnialm wziac pigulki na czas a do tego kochalam sie z moim facetem, fakt nie bylo finalu we mnie ale czy powinnam sie martwic i wziac POSTINOR? prosze pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak odp= zawalenie forum post
Czy krwawienie po postinorze zawiera też skrzepy i czy ma taki sam zapach jak podczas okresuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Krwawienie po pistinorze to nic innego jak krwawienie z odstawienia po pigulkach, wiec wyglada identycznie. Na przyszlosc polecam przejrzenie calego forum. Nikt nie odpowiada na Twoje posty, bo tego typu pytania padly juz ze sto razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Niut niut - co to byly za pigulki i ile sie spoznilas z wzieciem? Wzielas ta pominieta pigulke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak odp= zawalenie forum post
ok Salmah ale i tak nie odpowiedziałeś czy wygląda tak samo jak okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
napisalam "wyglada identycznie" czyli mialam na mysli, ze tak w krwawieniu po postinorze tez wystepuja blonki, skrzepy, a poza tym pachnie jak zwykly okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anionimmm
podczas miesiaczki mozna zajsc w ciaze :( ? i po 64 godiznach posinor zadziala :( ? odp jak mozecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmah
Anonim - tak, w czasie miesiaczki mozna zajsc w ciaze, np. kiedy ma sie krotkie cykle 23-26dni. Wtedy poczatek dni plodnych zahacza o miesiaczke. A co do dzialania postinoru po 64godzinach to teoretycznie zadziala, a praktycznie jego dzialanie jest juz oslabione i byly przypadki na tym forum, ze dziewczyny zaszly w ciaze. Jesli masz cykle min. 28 dniowe to wogole bym go nie brala, ryzyko jest niskie, a powiklania i skutki uboczne postinoru (ktory po takim czasie i tak moze nie zadzialac) zawsze degraduje organizam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×