Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

do m jak madziunia po1) wydaje mi się że tabletki chronią Cię od pierwszej, którą bierzesz. Tak jest np w przypadku jasmine. Ale nie wiem jak jest w wypadku Diane bo nigdy nie miałam kontaktu z nimi. Najlepiej skontaktuj się z ginekologiem i zapytaj go o to i że masz wątpliwośći a on napewno je rozwieje. po2) wydaje mi się że przez takie coś że raz bierzesz te tabletki raz nie, potem znowu bierzesz a potem znowu nie to robisz sobie zamęt w organiźmie. Wiem że niektórzy lekarze zalecają przerwy ale to po pół roku albo po roku brania tabsów. po3) dziwi mnie Twój chłopak. Nie rozumiem jak może Cie namawiać do wzięcia takiej bomby hormonalnej bo moim zdaniem nie ma takiej potrzeby.Może nie jest jeszcze dojrzały na współżycie...?? i na konsekwencje które mogą z niego wystąpić--> bo nie oszukujmy się życie nie jest kolorowe i lubi nam robić niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salmho---> słuchaj nie wiem czemu ale mam strasznie słaby okres. Zawsze miałam dość mocne miesiączki a teraz kurde własnie mam dziwnie słabą. Co to może znaczyć?? Bo słyszałam ze czasami jak sie jest w ciązy to taki słaby okres może wystąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena kkk
Czy przy owsikach może dojść do zakażenia pochwy?? Jak się ich pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzida5555
Wlasnie... dostalam dzis drugi okres po postim. pierwszy byl normalny a teraz jest bardzo skapy i boje sie ze to moze byc miesiaczka ciazowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena kkk
strasznie swędzi mnie pochwa, a mam owsik, czy to one? co z nimi zrobić?Czy one są szkodliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogier mocno wypasiony
Milena! to nie owsiki, swędzi cie bo potrzeba ci ogiera- żeby cie porządnie przeruchał. A na owsiki najlepsza jest wata szklana- posmaruj sie nią cała to ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogier mocno wypasiony
Oaza!!!!!!! masz super ruchacza!!!! wyjął kutasa jak poczuł że mu sie zbliża erekcja!!! hihihihihi ja to sie bzyka takiego flaka? musiałaś być mocno nabzdryngolona a jaki związek z ciążą ma miejsce ruchania (las czy klozet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnia wieku na tym topiku to
to 18 lat ale poziom wypowiedzi to 8-9 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzida5555
Do sredniej wieku na tym topiku: mowisz o sobie? czy o osobie ktora piaala przed toba? a tak na marginesie to jesli poziom tego forum jest tak niski do po co tu wchdzisz i trujesz dupe? nikt Ci nie kaze czytac ta wiec sajunara bo widze ze ewidentnie nie jestes zainteresowana :) pzdr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dzida5555--> słuchaj skoro miałas pierwszy okres po postim normalnie to sie nie martw. Ten jest słaby bo to wynik działania tak duzej ilosci hormonów. Ja sie tutaj bardziej martwie o siebie. Nie wiem czy znasz moja sytuacje.( Czytaj wyżej rozmowe z Salmą).Dzis praktycznie mam 4 dzien okresu a prawie wogóle nie krwawie. A zawsze o tej porze w normalnym okresie miałam jeszcze dosyc konkretne krwawienie. Nie wiem co robic. Chyba kupie jutro test dla swietego spokoju.Ty mozesz zrobic to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzida5555
No Olusia to lepiej zrob ten tesscik bo podobno kobieta w ciazy moze miec przez 3 miesiace okres ale to jest slabe max 3 dniowe krwawienie. ale wydaje mi sie ze w Twoim przypadku jest bardzo male prawdopodobienstwo ciazy :) ja chyba tez zrobie dla swietego spokoju bo martwie sie objawami ciazowymi jakie mam (zgaga od miesiaca, mdlosci, powiekszone piersi i zmiana wygladu sutkow) i pocieszam sie ze to postinor oszukuje moje cialo no ale w koncu musze sie upewnic na 100% i chyba wybiore sie po okresie do gina przy okazji po tabsy zeby tego stresu wiecej nie przezywac :/ pozdrawiam buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzida5555
ałaaaaaaaa wszystko mnie boli nerki plecy i brzuuch :( nigdy wiecej nie wezme Posti :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaja
ej dziewcyzny mam pytanie: Czy postinor można dostać bez recepty? bo jest sobota i żaden ginekolog nie przyjmuje dzis, eh, i sama nie wiem,, czy prosić w aptece. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłupiałam chyba...
Mam pytanie... po tym co tu poczytałam to mi odbiło, czy nie brać przez przypadek postinoru... Czy umycie rąk mydłem zabije plemniki na śmierć? Bo od niedoszłych biologów się nasłuchałam... i mam stracha! (Umyliśmy dokładnie ręce! Po dwa razy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko chyba mam problem
słuchajcie mam problem. Mam dziś 11 dzień cyklu i pękła nam prezerwatywa. Nie było wytrysku we mnie. Ale po jej pęknięciu kochaliśmy się bez. Słyszałam ze 2 tabletki anty to tak samo jak posti??? Mam je wziąść????? SALMO pomóz mi prosze. Co o tym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzida5555
Do Czaja --> możesz próbować ale jest mała szansa... :/ ja spróbowałam w paru aptekach, mowilam ze doniose jutro ale nie dali sie niestety. Sproboj na pogotowiu moze tam ci przepisze lekarz jakikolwiek. Do Zdłupiałam chyba --> mycie rak tymbardziej dwukrotnie na bank zabija zmywa plemniki z rak wiec bez obawy. Ja mialam duzo sytuacji ze raczek nie myslismy potem jeszcze sie pobawilismy a w ciazy raczej nie jestes (czekam na 3 okres) :) tak wiec luzzz nie bierz Posti :) Do O matko chyba mam problem --> ale to jest chyba dwie jednego dnia i dwie nastepnego dnia?? czyli razem bierze sie 4, tak mi sie wydaje ? Salmah gdzie jestessssss? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko chyba mam problem
Zjadłam 3 tabletki anty. Mam nadzieje ze pomoże. Ale strasznie zle sie czuje. Wszystko mnie boli....dosłwonie wszystko.....Salma gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem:) No wiec po kolei... Jesli chodzi o mycie rak, to zabija ono plemniki, o ile jest to ZIMNA WODA Z MYDLEM! Bo ciepla woda zwieksza ich ruchliwosc. Jesli jednak mylas dwa razy to tez uwazam ze posti nie jest potrzebny. A co do pigulek anty zamiast posti mozna wziasc 3 tabletki od razu i to jest taka sama dawka hormonow. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko chyba mam problem
Dobrze Salmo. Ja wziełam 3 tabletki tabletek anty dzisiaj rano po 8 godzinach od stosunku. Stwierdziłam ze ryzyko było jednak zbyt duze. ALe mam pytanie. Wzięłam dzis jednorazowo 3 tabletki ale jutro tez mam brac? Bo postinoru sa dwie tabletki. Czy ta dzisiejsza dawka była wystarczająca? No i jeszcze jedno: czy spodziewac sie takich samych objawów co po posti?Czego mo ge sie spodziewac??? Prosze odpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tabletki w zupelnosci wystarcza, nie musisz jutro brac kolejnych, bo zaburzysz gospodarke hormonalna organizmu. Objawy moga byc podobne jak po posti, poniewaz to jest podobna dawka hormonow. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko chyba mam problem
Salmo czy mam się teraz tak jak w przypadku postinoru spodziewać krwawienia?? A jeśli ono nie wystapi u mnie to co wtedy?? Mam czekać na miesiaczke w normalnym terminie co miałam mieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_ostróda
To nie prawda z tymi tabletkami 3x anty!! Nie wierz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_ostróda
Salmah ile Ty masz lat?? Ja mam tylko 21, ale bez kitu bym Ci nie uwierzyła nieważnie kim byś była i w jakim wieku... Praktykowałaś ten sposób antykoncepcji po (znaczy te 3 tabletki anty)?? To niby dlaczego lekarze nie przepisują tabletek anty? Przecież są prawie 4 razy tańsze niż Postinr :/ Osobiście wydaje mi się, że te dwa mają znacznie odmienne działanie. Poza tym: Niech mi ktoś pomoże. Wziełam Postinor (w 11 dniu cyklu) już 3 raz (z prawie rocznymi przerwami) i pierwszy raz dostałam krwawienie popostinorowe (w 17 dniu cyklu wg poprzedniej miesiączki) - trwa już 8 dzień!! Długo. Napiszcie mi, bo trochę dużo żeby przeczytac cały ten wątek. Wie ktoś?? Pomoże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_ostróda
Help... Jest coraz gorzej... Myślałam, że te krwawienie dobiega ku końcu a tu jest coraz obfitrze, boli mnie krzyrz, podbrzusze... Aż mi słano... na początku tez bolała mnie krzyż, a brzuch w sumie prawie całe oststnie 8 dni, chć teraz gorzel :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko chyba mam problem
O kurde teraz to mam stracha!!!!!!Salmo faktycznie to tak samo działa???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko chyba mam problem - tak, dzialaja w ten sam sposob. Jak juz wspomnialam ta sama dawka hormonow, wiec rowniez mozesz sie spodziewac krwawienia po odstawieniu. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko chyba mam problem
A jesli nie dostane krwawienia to co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia-1986
Dziewczyny pomocy mam wielki problem. jakis miesiac temy zazylam postinor nie pamietam dokladnie kiedy w kazdym badz razie w pierwszych 24 h od stosunku. Nie wystapilo u mnie zadne krwawienie po zazyciu tabletek:( powinnam dostac okres jakies 10 dni temu, zrobilam dwa testy i oba wyszly negatywnie, jutro mam zamiar zrobic nastepny test a na wizyte jestem zapisana dopiero na 15 maja. Bola mnie strasznie brodawki poza tym nic nadzwyczajnego mi nie jest, no moze jestem troche spuchnieta tak jak to bywa przed okresem ale to trwa juz jakies 2 tygodnie:/ POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba321
Matko!!! postinor, ktos to jeszcze stosuje? raz wzielam i przed okresem myślałam ze mi flaki same wyjdą!!! to duża dawka swinstwa więc licz się z tym,że nieżle sobie namieszałaś. radzę iść do swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzida5555
Do Dzidzia --> spokonjnie ja mialam podobnie, z dwa tygodnie przed okresem zaczely mnie bolec strasznie brodawki, mialam napuchniety brzuch i piersi i ogolnie objawy jak przed okresem tyle ze silniejsze wiec juz sie balam ze to ciaza ale na szczescie okres przyszedl na czas :) a tak pozatym to postinor wywollal u mnie wszystkie najwczesniejsze onjawy ciazy tzn. zgaga (ktora powoduje hormon ktory produkuje organizm w czasie ciazy ale zawiera go rowniez posti prawda?)od pierwszego dnia trwala przez miesiac do drugiego okresu, codziennie mdlosci, zmiana koloru brodawek i bolace piersi ale wszystko przeszlo po okresie. Postinor oszukuje organizm, objawy sa podobne jak ciazowe to samo zreszta jest po zwyklych tabletkach anty z tym ze nie z takim nasileniem :P troche sie naczytalam po mojej wpadce :D moze sie przyda wkrotce na maturze z bioli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×