Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość sylwocha212
mowia ze lepiej pozno niz wcale:)ale nałog straszny i ciezko rzucic zwłaszcza ze komus to przyjemnosc sprawia:D mamy w sumie wazny powod:) ale mnie sie wydaje ze jak skoncze karmic to zaczne palic bo ciagnie mnie strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja przed pierwsza ciaza palilam 5 lat, rzucilam palenie dla dziecka bo zaczelismy sie starac, potem jak skonczylam go karmic tez sobie popalalam ale nie palilam tak jak kiedys i jak chcielismy drugie dziecko to tez juz nie tknelam i wcale mnie nie ciagnelo w ciazy i watpie zeby po ciazy zaczelo, nie chce palic, smierdzi toto i ochydne jest, jak sobie przypomne ze mi to smakowalo bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
byłam dzis z maleństwem u lekarza bo miało gorączke kaszel jesc nie chcialo i katar i lekarka mi powiedziala ze nawet kurtka mojego męża śmierdząca papierosami może być przyczyną kaszlu i kataru u dziecka,głupia kurtka?:| niewspominając o paleniu w domu i w ogól...masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka361
witam wszystkich mam taki problem jestem w 36i5 tc bylam wczoraj u lekarza i okazalo sie ze moja coreczka jest za mala wazy 2313g i mierz 307 mm a do tego jest zle ulozona siedzi na pupie marne szanse ze sie przekreci, mam za malo wod plodowych i jeszcze do tego wszystkiego przez to ulozenie ma zgnieciona glowke. zostala wyznaczona data cesarki czy ktos mial podobny problem? zmartwiona Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
oj kasiulka to nie za wesoło masz nie znam takich przypadków jak twój ale nie martw się na zapas będzie wszystko ok co do palenia to w domu w ogóle nie palimy to znaczy mnie to teraz już nie dotyczy :p mąż wychodzi na dwór zapalić no ale to fakt ubrania też śmierdzą papierochami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś miałam wizytę u położnej i jutro na 12 jadę do szpitala na scan i konsultację z ginekologiem i anestezjologiem na wypadek cesarskiego cięcia bo niestety moja dzidzia nadal jest ułożona poprzecznie kasiula nie potrafię Ci pomóc bo nie znam takich przypadków mam nadzieję że wszystko się u Was dobrze skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Frugo to też masz nie wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze napisałam wczoraj dwa posty i oba mi wcieło więc teraz testuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wysyła więc piszę wczoraj Wam pisałam że dziwnie się czuję z tą wiadomością o cesarce bo ja strasznie się boję tego znieczulenia w kręgosłup i przy porodzie naturalnym na pewno go nie będę mieć a dziś byłam w szpitalu i na usg wyszło że dzidzia ułożona główką w dół,waży 2,88 kg i jest jednak dziewczynką więc wychodzi na to że wszystko jest OK tylko mnie ciągle zastanawia skąd te dwa melony na bokach mojego brzucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
super Frugo cieszę się razem z tobą :D i gratuluję córci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
a ok kulam się powoli tak mi już ciężko żebra mam połamane obkopane w nocy spać nie umiem. Dziś byli u mnie z agencji , 2 pary oglądać dom może nareszcie ktoś kupi a ja dostanę z cansilu :p .Frugo jak na imię dasz córci mój synuś będzie miał na imię Matthew (Mateusz) Pozdrawiam serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Żanetka skąd ja znam Twoje bóle :D ja to samo ani spać,ani siedzieć-koszmar ładne imię wybrałaś dla synka a u mnie nadal problem bo dla chłopca jest a dla dziewczynki nie mam i nic nie potrafię wymyślić choć ostatnio zastanawiam się nad Mają ale sama nie wiem dla dziewczynki ładnie,ale czy dla dorosłej kobietki doradźcie coś i napiszcie jakie Wy macie imionka wybrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
bo z wyborem imienia jest przerabane, u nas bedzie Dominik (mam Filipa) dla córci mielismy imie Oliwia ale nie bedzie juz okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
ja dla dziewczynki wybrałam Roksana no ale będzie Matthew ładne też jest Daria no ale to tylko taka moja propozycja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
A tu co taka cisza rodzicie już czy jak :p Ja jeszcze się turlam ciekawe jak długo jeszcze no ale cóż zrobić Dziewczynki piszcie coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cisza straszna ja też się jeszcze toczę,ale sił już coraz mniej i na dodatek już zaczynają się upierdliwe telefony i smsy - czy już urodziłam wykańczam się a imienia nadal nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
a u nas od razu miala byc Olivia nawet jak nie znalismy plci nie myslelismy nad imieniem dla chlopca jakos nam sie wydawalo ze to bedzie dziewczynka i ze bedzie Olivia na poczatku ciazy juz ustalilismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
Dorota jak bylam w gp w piatek to sie pytalam gdzie moge zwazyc malenstwo i powiedziala mi ta polozna ze ona mi zwazy Olivka ma juz 5700:)a dzisiaj ma juz 3 miesiace:D ale ten czas szybko leci;D masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
a ja nie będe chodziła z maleństwem do tych piepszonych angoli jedynie na szczepienia w razie choroby pojade do polskiej przychodni przynajmniej będe wiedziała na czym stoje i że dziecko mam leczone jak należy . Byłam w piątek u GP z prośbą o pobranie małemu krwi do zbadanie bo mówie że podejżewam anemie dziecko jest osłabione bolą go nóżki nie ma apetytu budzi się w nocy oczka podkrążone czesto się przeziębia i ma wiecznie katar a Gp ręce rozciąga i mówi że nie ma pojęcia co mu może dolegać bo osuchowo jest ok a do badania bym musiała dziecko trzymać(bo pobierają z żyły nie z paluszka) i że nie ma sęsu go męczyć a jak chce to mam się umówić na kolejną wizyte. Szlak mnie trafił i pojechałam z nim do pediatry 3 godziny jazy ale warto było mało tego ludzi mnustwo a same maluszki takie 7 tygodniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieźle Cię załatwił GP ja ogólnie nie narzekam ale czasami jak się trafi na jakiegoś kołka to ręce opadają a co pediatra powiedział jak zbadał Twojego małego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
dała mi skierowanie na badania krwi i poziom żelaza no i okazało się że jest prawdopodobnie alergikiem albo ma atopowe zapalenie skóry 90% musze zrobić testy ale dopiero jak będe w Pl narazie przepisała mu syropek antyalergiczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że miałaś namiary na Polskiego lekarza i że chociaż on zareagował pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
hej co u was? wypakowala sie któras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja jade dzis na ktg o 5 bo mojego ruchy cos kieplskie sa nie ma 10 na 12 godzin i kazali przyjechac jak dzownilam ,zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc dla chlopczyka
Czesc Dwie panie postanowily pomoc choremu chlopcu i organizuja aukcje charytatywne z ktorych dochod jest przeznaczony na leczenie malego Wiktora. Gdyby ktos z was mial ochote cos kupic dla siebie, dla bliskich to podaje link do aukcji: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10006145 Sa maskotki, ksiazki, plyty i wiele innych drobiazgow. Pozdr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
ja też jeszcze nie :P ale dzis miałm straszne skurcze do niedociągne do 40 tygodnia cos tak czuje pozdrawiam Justa pisz co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzilam Anie w Anglii i wcale nie zaluje :) opieka super, wszytsko za free, opieka wspaniala, nic tylko rodzic :) jest jakas mama z okolic newmarket w suffolk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
cóz u mnie, tocze sie ciagle, wszystko boli, bylam na ktg wczoraj bo malo ruchow juz czuje no ale wystraszyl sie i powariowal, jakies skurcze sie pisaly, no ale jeszcze obym tak w przyszlym tygodniu sie rozpakowala, mam bole kosci miednicy i bioder nie do wytrzymania, mialam tez jedna noc pellna silnych skurczy ale rano ustał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×