Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość juustiina
pierdoli glupoty :D pomaca i wage zna, jaaaaaaaaassssssssneeeeeeeeeee!!! to w takim razie u mnie co napisane to ja juz do odstrzalu powinnam isc, choc ja i tak srednio wierze ze dotknie i wie ze glowa do polowy w kanale czy cala czy juz dziecko wylazi powoli, no ale w taki razie ja juz powinnam isc, i co i nic :( i pewnie po terminie urodze, ale do tego czasu zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja też nie wierze w te ich macanki ostatnio jak byłam 2 tygodnie temu na wizycie to mi mówi że dziecko jest good size a na drugi dzień w szpitalu się pytam na scanie a kobitka mi gada że small girl only 2.8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
dziewczynki jeszcze nie urodziły:)juz nie długo z tego co widze a co do macanek to kolezanka mi opowiadała ze caly czas bylo powiedziane ze dziecko jest juz glowka kanale rodnym i jak juz rodzila na łozku to jeden lekarz mowil ze ok a drugi przyszedl pozniej jak juz parcia miala i nie mogla wytrzymac z bólu ze jednak jej zrobia cesarke bo maleństwo w ostatniej chwili sie pupa odwróciło,masakra jakas no ale ona w polsce rodzila:)a ja wczoraj bylam w konsulacie zlozyc wniosek o paszort ale jednak nie zlozylam bo tam jakies nieporozumienie bylo kolejka taka jak za komuny:) ludzie na dworzu na chodniku stali a padal deszcz jedyny konsulat gdzie takie rzeczy sa bo w okolicy sa tez innych krajow konsulaty i nie było tak...nie wiem musze tam chyba isc godzine wczesniej zanim otworza heheh pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Ja też się nie znam na tych macankach chciała bym już mieć to za sobą i tulić mojego skarbusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Dziewczyny co tak cicho rodzicie już albo co :p u mnie cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaneta u mnie też cisza:( a na domiar złego wczoraj rozłożyła nas wszystkich grypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaneta u mnie też cisza:( a na domiar złego wczoraj rozłożyła nas wszystkich grypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
u mnie tez nic, rozszyfrowalam to co to pisze co wczesniej pisało 4/5 to dziecko było połowa w kanale a teraz mam eng to znaczy ze jest przy wyjsciu, wiec mam nadzieje ze juz w tym tyg uda mi sie urodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaneta u mnie też cisza:( a na domiar złego wczoraj rozłożyła nas wszystkich grypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaneta u mnie też cisza:( a na domiar złego wczoraj rozłożyła nas wszystkich grypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo ale na wklejało,nie mam pojęcia dlaczego i nadal cisza a grypa nie przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co u Was ? ja nadal w dwupaku a dziś w nocy miałam bardzo silne skurcze i byłam już prawie pewna że pojedziemy i niestety wszystko przeszło :( pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
cześć ja też jeszcze w domku ale ja już byłam na porodówce bo miałam skurcze co 3 min. tylko że rozwarcia nie miałam (2 palce) i na drugi dzień ze skurczami puścili mnie do domu dziś mi już wszystko przeszło :( Justyś pisz co u ciebie może już urodziłaś ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
u mnie nic a nic sie nie dzieje, jak kiedys skurcze byly, tak teraz nic, jutro moj termin porodu, jade do poloznej rano, zobaczymy co powie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justina byłaś u położnej ? napisz co Ci powiedziała,ja z ostatniej @ też mam na dziś, w nocy jakieś małe skurcze miałam ale teraz nie dzieje się nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
ja też czekam na moją położną ciekawe co mi powie bo w sumie od ostatniej to już po terminie jestem i dalej nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
bylam u poloznej, i huj wielki jak szelki, do przyszłego czwartku jak nie urodze to w niedziele beda wywoływac, potem bylam na ktg bo mnie wyslala bo bejbe mało aktywne, no i 40 min zero ruchow potem dala mi ciacho i wode i sie ruszyl i do domu, i nic mialam moze ze 2-3 wieksze skurcze reszta to pisane ale nie wyczuwalne a te 3 czulam ale huj, ja nie wytrzymam 1.5 tyg jeszcze :( a nie chce wywolywanego porodu bo wiem ze bedzie ciezko jak z 1 dzieckiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
no to ty przynajmniej coś mniej więcej wiesz a ja wiem że nic nie wiem jutro ide jeszcze na badania krwi co do wywoływania nie wiem nic sprawdziła tylko puls dziecka nawet mnie nie mierzyła ciśnienia nie sprawdziła qrwa jestem taka zła bo nie wiem co się dzieje co ta piz...a kombinuje szlak mnie trafia krew zalewa o ona ma wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
głęboko w dup..e dała mi jedynie tabletki na spanie bo mówie durnej że chciała bym CC bo jestem zbyt słaba na poród naturalny nie sypiam w nocy bo mam dzieci chore non stop po szpitalach jeździmy szkoda słów normalnie wyć mi się chce a pi..a każe mi spać mam dzieci olać wziąść tabletki i spać qrwa qrwa i jeszcze raz qrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
cisnienie mi mierzyla brzuch tez, ale coz z tego ile kurwa lazic bede, rano jedna polozna zmierzyla brzch mowi 41 popoludniu na ktg inna mowi 39 :D i wierzyc w te ich kurwa miareczki a wez, masakra, powiedziala ze daje mi czas do nastepnego czwartku bo umowila juz mi wizyte i mowi nie bede ci umawiac jeszcze na rozenie na przyszla niedziele bo moze urodzisz do tej pory... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
a na czym polega wywołanie porodu?tak pytam z ciekawości bo mialam mieć ale zdazyłam urodzic dzień przed:)a wy dziewczynki nie smućcie sie bo już nie długo,jak czytam wasze wypowiedzi to az mnie skreca bo przypomina mi sie moja ciąża ja sie strasznie zle czułam cała ciąze ale za to poród był ok taka nagroda chyba w waszym przypadku tez tak pewnie będzie:)już bliżej niż dalej jak to mówia;)powodzenia zycze i szybciutkiego rozwiazania!!!3majcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja 5 to mam wizyte juz po terminie tydzien bede w 41 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
ja w środe 3.02 mam wizyte może coś zacznie działać ta moja położna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej dziewczynki dawno mnie nie bylo ale coraz dopadne do kompa i przeczytam co u Was ale zeby odpisac to juz leeee i lece z cycem lub pielucha nadomiar zlego dopadly nas kolki i strasznie maly plakal do 1 lub 2 w nocy cuda niewidy wyprawialismy dopiero dzis sie upokoilo infacol pomogl moj malo wazy juz 4620 maly grubasek a ma 6 tyg hihi tylko ja jak zwykle cipa jestem wczoraj jakas krew mi poleciala na okres to nie wyglada nie wiem wozek taszczylam na pietro i pewnie dla tego bylismy u gp a maly tak sie rozwyl a ta glupia pinda himduska zaczela go szarpac ja jej go wyrwalam i wyszlam z gabinetu cos tam napisala w tej ksiazeczce ale gowno mnie to obchodzi mam w dupie wszystkie health visitor od siedmiu bolesci taki koszmar mialam wczoraj pozdrawaim Was serdecznie trzymam kciuki ZA POMYSLNE ROZWIAZANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
A Sylwia jak tam sprawa z paszportem bo ja tez musze jechac ale nie usmiecha mi sie stac w kolejce caly dzien z malym oj jak mi sie chce spac jestem jak automat a musze na spacerek wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivette86fff
dorota WCAlE nie musisz cały dzien stac kołejce idziesz, wypełniasz wniosek, dajesz akt urodzenia, 2 zdjecia i juz,. 4 tygodnie i masz paszport :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
wczoraj miałam wlasnie pytać sie dlaczego Dorota sie nic nie oddzywa,ja na szczęscie nie wiem co to kolki bo mała nie miała:)a co do paszportu to byliśmy raz ale padał deszcz a kolejka była straszna że ludzie stali na chodniku to zrezygnowaliśmy i w tym tyg będziemy szli jeszcze raz,może tam trzeba iść przed otwrciem i stac juz w kolejce heheh jak ja zobaczyłam tą kolejke to nie mogłam uwierzyć:)no cóż jak cieplej bępozdrawiamdzie to trzeba bezie stac bo nie ma wyjscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
tam miało być na koncu że jak cieplej będzie to trzeba będzie stac no nie ma wyscia:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
ivette86fff a w jaki ty dzien byłas i o które godz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×