Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

frugo tylko 6kg? ja z synkiem przytylam 11kg ale dopiero w 7m-cu zaczelam przybierac na wadze i naprawde ladnie wygladalam ,to Ty musisz byc mega laseczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj laseczka ze mnie żadna,ale własnie tak jakoś mam w 1 ciąży też mało przytyłam,a w tej to na samym początku to dużo chudłam,aż się martwiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w ten sylwestrowy dzionek chciał bym Wam życzyć szczęścia i miłości,zdrówka,zdrowych i rozkosznych bobasków,pociechy z tych trochę starszych i żeby ten nadchodzący Nowy rok 2009 był lepszy od poprzedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
jak tam dziewczyny udała sie noc sylwestrowa??:) urodzila któras jeszcze w starym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Witam w Nowym Roku dziewczynki jeszcze miesiąc i będziemy miały maleństwa w domku :D jejku już nie umiem się doczekać wy na pewno też :D Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Żanetka a ja już sama nie wiem co mam myśleć z jednej strony bardzo się cieszę i już chciała bym zakończyć tą ciążę a z drugiej czasami nie potrafię się cieszyć z niczego i mam bardzo mieszane uczucia i jakieś takie dziwne przeświadczenie że stanie się coś niedobrego :( mam nadzieję że to hormony a nie gdzieś głęboko ukryte moje prawdziwe JA a dzień przed sylwestrem w końcu spakowałam torbę do szpitala (zostało wrzucić kilka drobiazgów) i przygotowałam już kołyskę no to się pożaliłam,pochwaliłam a teraz idę się położyć bo jak posiedzę jeszcze z 5 minut to się uduszę :D a i Żanetka mam nadzieję że nie wyjdę na samoluba ale ja chcę jechać do wylęgarni pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
Hej dziewczynki zycze Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku no i udanych porodow oraz slicznych bobaskow dawno mnie nie bylo ale moje malenstwo pochlania caly moj czas co dwie godzinki karmienie pieluszki i tak na okraglo nie martwcie sie kilogramami ja z dnia na dzien jestem coraz chudsza takze zapomnijcie o kilogramach ja po swojej cesarce powoli dochodze do siebie tylko czasami jeszcze mnie pobolewa kregoslup dobrze ze mama jest z nami bo byloby zle ze swietami pozdrawiam WAS wszystkie milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Frugo to chyba hormony bo ja też tak mam z jednej strony się cieszę i nie umiem się doczekać z drugiej strach i wiele obaw to właśnie uroki ciąży co do porodu nóż widelec urodzimy w tym samym czasie ale wcale się nie pogniewam jak pierwsza pójdziesz na odszczał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja to bym się już dzisiaj wybrała jest mi już tak ciężko i tak nie wygodnie że mażę żeby już nie być 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja z jednej strony tez juz bym chciala byc po i zajmowac sie malenstwem, wtedy bym miala bardziej głowe zajeta czyms innym niz mysleniem, na ilu osobach tutaj w anglii sie przejechałam i ilu mi krzykrosc w ostatnim czasie sprawiło, mam synka ale on juz na tyle potrafi zajac sie soba ze i tak mam za duzo czasu na myslenie a z drugiej strony to chcialabym doczekac az 16 stycznia moja mama doleci bo zajmie mi sie synkiem jak ja pojde z mezem rodzic i potem po porodzie troche mi ulzy zajmujac sie tym starszym, no ale niestety nie dogodzisz kiedy sie stanie to sie stanie, narazie mi bardzo przykro ze jestem tu sama i juz nie mam przyjaciół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juustiina głowa do góry przyjaciół niestety traci się wszędzie czy to tu czy w PL ja akurat przejechałam się na tych w Pl bardziej niż na tych miejscowych może dlatego że traktuję ich mniej "na serio" Po za tym ponoć jeśli przyjaciele odchodzą to nie byli prawdziwymi przyjaciółmi A miejscowa polonia niestety znana jest z upierdliwości bo jeden zazdrości drugiemu dosłownie wszystkiego A jeśli chodzi o poród to ja już bym bardzo chciała bo jest mi już baaaaaardzo ciężko Fajnie że będziesz mieć mamę zawsze to raźniej,a ja się boję tylko żeby mój poród nie zaczął się w nocy bo musiałabym budzić i Olę i znajomych u których ma zostać a po za tym jakoś wizja nocnego porodu mnie przeraża nie wiem dlaczego ale przy Oli się bałam i teraz też się stresuję a i dla Ciebie na poprawę humorku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
dzieki kochana jestes, ja tez boje sie ze jak przed 16 zaczne rodzic to bedzie musiala kogos w nocy sciagac do syna bo inaczej lipa bedzie straszna, zwłaszcza ze nie ma bardzo kogo i z kim on by chcial zostac, w dzien to z kims zostanie zawawi sie czy cos ale w nocy ojojjjj mogłby byc problem i zamiast spokojnie rodzic myslalabym o nim jak tam wyje beze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej laseczki z tymi przyjaciolmi to prawda ja tez na tych z polski sie przejechalam zazdrosc i nic poza tym np my wyslalismy na swieta chyba ze 40 kaetek nic nie wypominam ale do nas nawet nie zadzwonia nawet smsa nie wysla tylko my mamy dzwonic bo ty w anglii jestes i ciebie stac aj o kant dupy to wszystko nie ma co sie denerwowac bo mleko strace jeszcze mam jakies 5 minut wolnego bo maly spi a porodami nie martwcie sie ulozy sie a zycie czasami plata figle i pisze nam zupelnie inne scenarjusze jak bysmy sobie zyczyly wiem po sobie po moim porodzie rodzilam 4 dni i wszystko skonczylo sie cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
a byla u mnie health visitor taka baba nie zorganizowana balagan w mojej teczce zed ja nic nie wiem nie wiecie jaka pierwsza szczepionka czy to bcg bo ta baba tylko mnie zezlila oczywiscie czarna strasznie krzykliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
witam dziewczynki mam pytanko czy wy też dostałyście już książeczki zdrowia dla maleństwa? mnie przyszła jakieś 2 tygodnie temu myślałam że dostanę ale dopiero jak urodzę dorotka jaką skalę Appgar dostało twoje maleństwo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
normalnie powinno sie dostac po urodzeniu w szpitalu... dziwne ze juz ci dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
cześć dziewczynki:)dorota pierwsza szczepionka to bsg czyli przeciwko gruzlicy,nie wszedzie jest ona obowiazkowa,ale w naszym regionie trzeba szczepic malenstwo bo dużo czarnuchów:D u mnie ta health visitor tez jakas dziwna moze ta sama nawet:)podobno powinna obejzec malenstwo a ona tylko mi ksiazeczke wypisala i sobie poszla , ja dostałam ksiazeczke dla malenstwa po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skidom
Bardzo poprosze o telefon Pana Ginekologa. Boje sie porodu w Anglii. Slyszalam, ze odmawiaja zewnatrzoponowego. Ja w Krakowie wszystko o co poprosilam przy pierwszym porodzie, dostalam. Poprosze o kontakt a i rowniez wszystkie inne mamy, ktore maja podobne zmartwienia. Dziekuje serdecznie. skidom@hotmail.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skidom
Bardzo poprosze o telefon tego Pana Doktora. Ja pierwsze dziecko rodzialam w Krakowie. Dostalam wszystko o co poprosilam wlacznie z zewnatrzoponowym. Martwie sie, ze w Anglii bedzie trudniej. Jestem w ciazy i bardzo sie boje. Rozne rzeczy slyszalam. Prosze o kontakt w tej sprawie. Rowniez mamy, ktore sie podobnie martwia. skidom@hotmail.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skidom
Bardzo poprosze o telefon tego Pana Doktora. Ja pierwsze dziecko rodzialam w Krakowie. Dostalam wszystko o co poprosilam wlacznie z zewnatrzoponowym. Martwie sie, ze w Anglii bedzie trudniej. Jestem w ciazy i bardzo sie boje. Rozne rzeczy slyszalam. Prosze o kontakt w tej sprawie. Rowniez mamy, ktore sie podobnie martwia. skidom@hotmail.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skidom
Czesc, czy ktos ma numer telefonu tego polskiego ginekologa w Wexham Park Hospital w Slough? Czy moge uprzejmie ten numer poprosic? Potrzebuje sie z nim jaknajszybciej umowic. Mam pilna sprawe. skidom@hotmail.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej Sylwia to musiala byc ta sama taka nie zorganizowana straszny balagan miala nie wiedziala gzdzie jakie papiery tez malego nie ogladala i ta ksiazke czerwona wypisala i tyle a ta szczepionka to na kilburn jechalas bo mi kazala zadzwonic i wizyte umowic a i jeszcze mowila ze co czwartek po 13 dzieci waza i mieza tylko nie wiem gdzie czy w tej klinice czy u gp bo ona byla strasznie chaotyczna ona poszla a moj maz sie pyta to gzdzie masz isc na wazenie i miezenie taka zakrecona jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
Zanetka moje malenstwo 10 dostalo az po tych wszystkich przejsciach bylismy bardzo wymeczeni a teraz chyba koleczki sie zaczynaja bo dzis w nocy troszke plakunil i sie tak napinal bo kupki nie mogl zrobic a potem jak zaczal baki puszczac to jak jakis stary chlop walil no i przy okazji zasikal sie po same pachy nie wiem jak on leje tym siusiaczkiem hihi a ta health visitor to taka nie za wysoka troche grubasna i taka krzykliwa i nie zorganizowana no i czarna z kudlata glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola44
Witam kobietki mam takie pytanko niedługo bede rodzić w Angli teraz na święta jestem w domu z rodziną . Ciekawi mnie czy któraś z was rodziła i czy dostała coś za urodzenie dziecka ponoc lepiej niż w polsce?? .I ile tego jest na polskie!! Prosze niech mi ktoś napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
dorota ja byłam na willesden bo bliżej mam i wydaje mi sie ze na kilburn to wazenie jest bo na willesden i kilburnie sa własnie dwie takie kliniki dla dzieci i tam te szczepionki robia ja nie wazylam i nie mierzylam malej tam tylko jak przychodzily te położne do domu to wtedy,ale w sumie to przydało by sie zważyć maleństwo ja w piatek bede na szczepionce w gp to sie zapytam gdzie mozna zważyc maleństwo a ta helth visitor co była u mnie to szczupła była ale tez krzykliwa i chaotyczna że nie wiedzialam o co jej chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki ! nadal wszystkie się toczymy czy może któraś się rozpakowała? karola za urodzenie dziecka w Uk dostaje się 500 funtów ale żeby je otrzymać trzeba spełniać kilka warunków wrzuć sobie w wyszukiwarce hasło sure start maternity grand i wszystko Ci się wyświetli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Oj Frugo chciała bym już być po wszystkim ale nic z tego ja dalej się toczę i to dosłownie a zgaga coraz bardziej mi dokucza nawet czasem Reni nie pomaga kobitki rozpakowane karmiące naturalnie mam pytanko co wy jecie ????????? zamierzam karmić maleństwo bo ani 1 ani 2 nie karmiłam no ale do 3 razy sztuka i chcę spróbować tyle że nie wiem co mogę jeść a czego nie dajcie konkretne przykłady jak możecie aaaa i mam pytanko czy któraś z was pali papierochy ???????? pytanie dla wszystkich :p z ciężarnymi włącznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to toczymy się razem Żanetka ja tez bym już chętnie pojechała bo moja c.........:D tak mnie już boli że chodzić nie umiem - autentycznie :( ja nie palę i nigdy nie paliłam,a dzidzie też chcę karmić piersią,Olę karmiłam tylko 3 miesiące bo miała problemy z wątrobą i przeszła na specjalistyczne mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
Zaneta ja karmie piersia i jem wszystko na co mam ochote:)nawet pizzę:D oczywiście staram sie jesc zdrowe rzeczy tez ale mam słabośc do fast foodów i słodyczy i tez jem a podobno nie powinno sie,malenstwo nawet kolek nie ma wiec chyba dobrze sie odżywiam ja paliłam przed porodem i czasami mi sie zdarzyło w trakcie ale to sporadyczne przypadki były oczywiscie jak ktos mnie konkretnie wyprowadził z równowagi:D sasiad moj kusił mnie i mi mowił że jego żona paliła nałogowo podczas pięciu ciąż i dzieci zdrowe:)a Ty Zaneta palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Tak to znaczy paliłam aż do Wigilii teraz nie pale ale 2 poprzednie ciąże paliłam i dlatego nie karmiłam teraz chce karmić dlatego rzuciłam głupio że miesiąc przed porodem ale lepsze to niż bym nadal paliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×