Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość asdfagas
i co trafiłaś????;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjusza66
aaa, no to trafię ;) niedaleko chodzę do szkoły i mam blisko ;) a idę do niego we wtorek lub czwartek.. tylko się stresuję bo to pierwsza wizyta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjgjgjgjgjgjgj
powodzenia-trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńkasamosieńka
zdrowych radosnych świąt bożego narodzenia dla gr gbiorczyka od pacjentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytam to o M. Dankowska-Jarmuszewska są napisane same złe rzeczy. Ja miałam u niej pierwsza w życiu wizytę (listopad 2011r.) . Fakt delikatna w badaniu to za bardzo nie jest , ale miałam zrobione wszystkie badania pobrany wymaz, usg dopochwowe itd. Odpowiedziała na moje wszystkie pytania jak czegoś nie wiedziałam to mi wytłumaczyła. Dostałam ulotki w ramach dopasowania odpowiedniej antykoncepcji.Za wizytę zapłaciłam 150zł Jeśli któraś z was była u niej ostatnio niech się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankiwiczpatryczka
ile kosztuje wizyta u dr gbiorczyka-badanie cytologia usg dopochwowe i piersi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka66
ja zapłaciłam za wizytę 120 - razem z cytologią i usg, bez tych wymienionych 100 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiex
A znacie jakiegoś bardzo dobrego (fachowego) lekarza endokrynologa-ginekologa? Byłam u Sinicy, ale chcę ją zmienić, bo czuję że nie jestem dobrze przez nią prowadzona. Doradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shalott
błagam was o pomoc!!! chodzę do doktora Nowickiego ale nie jestem zadowolona. Badanie wykonuje byle jak i byle bylo, wciska mi na silę jeden rodzaj pigulek po ktorych przytylam (komentarz pana "micha za głęboka") a okresy na poczatku swietnie- teraz czuje sie co raz gorzej. Pan doktor odmowil mi wykonania cytologi (od 2,5 lat biore pigulki a cytologie mialam tylko jedna po podobno raz na 3 lata sie robi- pierwsze slysze). Po za tym pigulki ktore mi dr przepisuje sa dla mnie za drogie (komentarz- seksu nie musi pani uprawiac jak sie nie podoba). Przepisujac je mi nie zrobil ZADNYCH badab. Zalezy mi zeby wizyta byla wykonana z nfz bo nie po to place skladki zeby jeszcze ladowac kase do kieszeni lekarzom a po za tym najzwyczajniej mnie na taki wydatek nie stac. Prosze was o pomoc dziewczyny bo ja juz do tego lekarza nie dam rady chodzic a chce zmienic pigulki (ten pan wciska mi tylko tę jedną konkretną marke- jakis układ.?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amsz
poszukuje na ten czas dobrego ginekologa na NFZ - TORUŃ zastanawiam się nad J. Danninger , M.Bałamącki, E.BECEL- Firczuk - czy dwaj 1 przyjmują na Uniwersyteckiej? możecie doradzić? dziękuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsds
danninger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Rozpoczęłam studia w Toruniu i szukam tutaj jakiegoś ginekologa. Generalnie potrzebuje porady w sprawie antykoncepcji. Wolała bym żeby był to jakiś młody pan. Liczę na jakieś odpowiedzi. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafgfgsfagywyazgfgdxcg
o ile pan około 40-45 jest młody to dr gbiorczyk a jeżeli chesz młodszego to dr bednarek około 30-35 (ale nie wiem co ma wiek gina do antykoncepcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amsz
a dr danninger przyjmuje na NFZ? jak tak to gdzie moze ktoś wie? czy bednarek szymon tez przyjmuje na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie. Do tego wątku chciałabym dołożyć pewną ciekawostkę. Wspominacie o wielu toruńskich lekarzach, o tym jak długo czasami trzeba czekać na wizytę, o cenach itd. Ja od wielu miesięcy korzystam z pewnej usługi medycznej. Przekonałam się do niej jak byłem w ciąży i wiązało się to z licznymi wizytami u ginekologa, badaniami itd... same zresztą wiecie jak to jest. Dzięki niej mogę w Toruniu korzystać z usług lekarskich w ośrodkach Matopat, wszystkich Citomedach i kilku jeszcze innych ośrodkach. Co powinno Was drogie koleżanki zainteresować to, to że w cenie 55 zł miesięcznie mogę korzystać bez ograniczeń ilościowych z większości lekarzy ( ginekologów akurat wszystkich), badania również mam nieodpłatne. Jeżeli potrzebuję spotkać się ze specjalistą dzwonię na infolinię i mnie umawiają (np. w 3 dni na wizytę u dermatologa dla mojego synka), z tego co wiem to chyba mają czas max. do 5 dni. Naprawdę gorąco polecam. Nie chcąc robić oficjalnej reklamy (chociaż zasługują) nie będę pisać co to jest. Jeżeli chcecie kontakt do nich napiszcie do mnie. biuro@e-lbb.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poza tym, jako z lekarza ginekologa to uczęszczam do dr Skopa, normalnie pracuje na bielanach (tam też rodziłam synka) a prywatnie chodzę do Cito na Gałczyńskiego. Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castle
Hej dziewczyny :) Jakiego ginekologa polecacie na pierwszą wizytę ? Chciałabym rozpocząć współżycie z moim chłopakiem , więc potrzebuję dobrać jakieś tabletki antykoncepcyjne. Najlepiej było by nie był to prywatny , bo to kosztuje i jeszcze potem tabletki , a nie chcę by mój tata się dowiedział ;) Ale ostatecznie mogę i do prywatnego pójść :) I jeszcze jedna kwestia. Co jest potrzebne przy zapisywaniu na wizytę. Słyszałam coś o ubezpieczeniu , ale to że się uczę to z góry jestem ubezpieczona przez państwo. Więc jak to z tym jest ? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki niedawno przyprowadziłam się do Torunia chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o ginekologu Tomaszu Dziewięckim.Z góry dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej dziewczyny, przejrzałam cały post ale widzę, że dania są podzielone... często jednak pojawiają się pozytywne opinie na temat dr Paluszyńskiego... to nazwisko obiło mi się już wcześniej gdzieś o uszy... Czy są tu jakieś dziewczyny które chodzą do niego teraz?? Bo post jest dosyć stary.. Ile kosztuje u niego obecnie wizyta itp??? Mi już 2 tygodnie spóźnia się okres... dodatkowo czuję się dziwnie, właśnie zrobiłam test i wyszło pozytywnie... po prostu czułam że jestem w ciąży ;) Teraz pozostaje mi tylko wybrać dobrego lekarza i zacząć przygotowania... chociaż nie powiem, że nie jest mi dziwnie z tą myślą, że zostanę mamą... ehhh Będę wdzięczna za Wasze opinie i porady ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććććć
A ja chciałabym założyć sobie spiralkę i szukam dobrego ginekologa który mi tego nie spieprzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
dziewczyny proszę o opinie, bo nie wiem na którego lekarza się zdecydować, a chciałabym się już zapisać........ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie o dziecko juz 4miesiace i nic a predzej bralam 2lata tabletki stedyril i chcialabym isc do dobrego lekarza milego sympatycznego ktory mi wszystko dobrze wytlumaczy i nie bedzie oceniaz ze chce zajsc w ciaze w wieku 18-19 lat moze ktos zna takiego?? no i fajnie by bylo gdyby bylo za darmo z nfz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemiasto
Hej, mam pytanie, czy w Toruniu wymrażają nadżerkę na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojemiasto
wisnia0606 POLECAM CITOMED PRZY UL.CURIE SKŁODOWSKIEJ! NFZ - DR. DANKOWSKA! PROWADZIŁA MOJĄ CIĄŻĘ :) TEL. 566584431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka66
dzisiaj wybieram się na drugą wizytę do gbiorczyka ;) zobaczymy jak będzie, ale generalnie to jest miły (podał mi rękę jak zsiadałam z fotela i z kozetki po usg - taki ma nawyk z tego co zauważyłam), czasem żartuje żeby rozluźnić atmosferę - zadzwonię zaraz i pójdę potem.. co do paluszyńskiego to moja przyszła teściowa chodzi, nie narzeka i sobie go ceni (do tego jeszcze to jest jakiś tam znajomy), chciała mnie do niego zaciągnąć, ale czytałam w internecie, że nie pamięta swoich pacjentek i sporo bierze (nie wiem dokładnie ile), chociaż teściowa stawiała to i tak poszłam do gbiorczyka - na szczęście też zapłaciła :D a już mi się plastry anty kończą (wczoraj nakleiłam ostatni) i muszę iść ;) co do pierwszej wizyty to pytał o choroby w rodzinie, choroby dziedziczne, od kiedy czy już współżyłam itp - i ma fajną łazienkę przed gabinetem - można się spokojnie, przebrać, umyć, przygotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu12
ODRADZAM szczerze pseudolekarkę p. Jarmuszewską, żaluję, że nie złozylam na nia skargi w APL. Ale to co ta pani mi powiedziała spowodowało u mnie szok i chciałam jak najszybciej stamtąd uciec a mianowicie od zawsze mam problem z tzw. choroba miesiaca miodowego czyli bolesne i bardzo dokuczliwe zapalenie pecherza. Rada tej pani było: " To prosze się myć" następnie stwierdzila ze może mój partner sie nie myje, po czym po kolejnej wymianie zdań oznajmiła ze powinnam zmienic partnera.... Nie wspominając o tym, że badanie bylo bolesne i nieprzyjemne, a mnie wyśmiała twierdzac ze sobie wymyslam bo ona nigdy nie słyszała o czyms takim jak choroba miesiaca miodowego.... TRAGEDIA. Od razu sie stamtąd wypisałam, bylam u dr Paluszyńskiego, wchodziłam załamana a wyszłam uśmiechnięta, bardzo sympatyczny jednak ja poszłam po porade bez badań. Jak komus zalezy na czasie to niech poszuka innego lekarza- duze kolejki. Koleżanka chodzi do doktor Danninger i sobie chwali. Ale wiadomo ile ludzi tyle opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadelek
Potwierdzam to napisane wyżej, dodatkowo W moim odczuciu pani doktor nie okazała się ani przyjemna, ani profesjonalna. Pobrała cytologię, nie była przy tym delikatna. Stwierdziła nadżerkę i torbiel na jajniku, po czym powiedziała "to wszystko". Wizyta trwa nie więcej niż 5 minut, a pani doktor nie przeprowadziła nawet wywiadu chorobowego. Miałam wrażenie, że używa niezdezynfekowanego wziernika. Szarpała mnie i nie informowała o tym, co robi. Zdecydowanie wielki negatyw. U pani doktor byłam pierwszy i ostatni raz, STANOWCZO ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia Toruń
Odradzam doktora Bohdana Michalak. Lekarz uprzejmy, sympatyczny, ale to wszystko. Wyśmiał wyniki doktora Jassowicza, który mnie leczył i wyleczył, lecz zamknął gabinet. Zrobił badania i nic nie wyszło. Skasował mnie zdecydowanie za dużo w porównaniu z tym, co zrobił. Przepisał mi drogie tabletki, które przepisuje wszystkim. Więcej już do niego nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woy-ulińska
do kiedy gbiorczyk ma urlop?????telefon ciągle powtarza abonent poza zasięgiem......a może mam zły nr 601932730.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylek
Mam pytanko czy Pan Gbiorczyk Jacek to przyjmuje bo dzwonię i ma wyłączony telefon? Może ktoś odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×