Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAbbccc

Najlepszy ginekolog w Toruniu?

Polecane posty

Gość kala1988
DOKŁADNIE to samo mogę o pani M. powiedzieć. Mimo że jestem studentką i nie bardzo mnie stać, to wolę zapłacić za prywatną wizytę niż spotkać się w gabinecie z tą panią. Wizyta u niej skończyła się moim trzaśnięciem drzwiami i traumą na parę miesięcy, więc ODRADZAM wszystkim nie-masochistkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala1988
Mogę jeszcze dodać, że to było na tyle poważne, że zastanawiałam się nad złożeniem skargi do dyrektora APL. Zrezygnowałam, bo nie chciałam narobić sobie problemów ani nawet wracać do tej sprawy. Z jednej strony wiem, że nie powinno się takich rzeczy odpuszczać, choćby po to żeby uchronić kolejne pokolenia młodych dziewczyn, ale z drugiej... rozumiecie... Niestety to jest dla mnie zbyt intymny temat i przerosło mnie pójście na tą wojnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tststsysysuauau
od kiedy do kiedy jg ma urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghghghghgfdfdfdf
od kiedy j.gbiorczyk do kiedy ma urlop bo coś wspominal mojej kumpeli że go nie będzie...(byla u niego w tym tygodniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka2010
Dziewczyny jak to jest z tymi badaniami na NFZ. Jeśli korzystam z wizyty prywatnej to wtedy wszystkie badania wykonuje również prywatnie czy mogę skorzystać z NFZ. Czy dr Gbiorczyk przyjmuje gdzieś na NFZ ( czytałam, na jakimś forum ze gdzieś w Płużnicy)to moze chociaż badania w czasie ciąży (których jest sporo) można wykonywać na NFZ. Przy jakiej wadzie wzroku można wykonać cesarke. Na Bielanach jest nacisk na poród naturalny, ale czy zaświadzczenie od okulisty o dużej wadzie wzroku jest zawsze respektowane przez tamtejszych lekarzy? Czy wcześniej można umówić sie na cesarke? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulaaaaaaaa
Byłam u dr. Gbiorczyka w zeszłym tygodniu mi również wspominał o urlopie, mówiąc, że w przyszłym tyg. idzie na urlop - jeśli nie możecie się do niego dodzwonić to pewnie jest już w trakcie wypoczynku. I dobrze niech odpyczywa- po urlopie będzie jeszcze skuteczniejszy w zwalczaniu naszych dolegliwości:) ps. dobra wiadomość dla wszystkich pacjentek-weszlam do gabinetu praktycznie od razu nie czekając paredziesiąt minut na wizyte-dr usprawnił system przyjmowania pacjentek. Oby widmo wyczekiwania w kolejkach odeszło w niepamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaasssssssssss
no właśnie nie mozna się do niego dodzwonić...ciagle poczta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tototototototootototototoootot
czarnula rzecznikim prasowym gbiorczyka..... kolejki,wdmo itd... może jeszcze powiesz nam gdzie dr jest na urlopie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulaaaaaaaa
nie rozumiem niektórych osób.....ktoś pytał czy dr jest na urlopie, bo nie odbiera tel. to potwierdziłam, że jest- tak sie akurat zlożyło, że na ostatniej wizycie dr wspominal urlopie, a tu zaraz nagonka o rzecznikach itp. Myśle,że niektórzy na siłe doszukują się jakichś dwuznaczności w postach. Wspomniałam też o braku kolejki (co jest dużym plusem jak dla mnie), bo zawsze kiedy byłam umówiona na wizytę musiałałam swoje odczekać w poczekalni. ps.a na urlop dr miał jechać w góry:) ( więcej dystans toooooooooooooooooooot))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tototototototooooooooooooo
chyba w górach Siera Madre.. a ty pewnie uwierzyłaś że w polskich lub slowackich? hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużjużjuż
już doktor jest...uffffffffffffffff.bo mam problem.....ufffffffffffffff...bogu dzięki wrócił.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k2k2k22
Czy wiecie może co dzieje się z dr Danninger? Od miesiąca próbuję się dodzwonić do gabinetu, niestety bezskutecznie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleblenderek
A ja się boję zadzwonić do Kocha, bylam u niego w przychodni w szpitalu na Bielanach, ale mnie niemiła pani położna, czy kto to jest..., zniechęciła. I chcę prywatnie iść do niego... Ale zawsze mam lęk przed telefonami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiala92
Witam. Wątek jest bardzo długi, więc nie czytałam wszystkich wypowiedzi, ale chciałam się zapytać co sądzicie o pani dr Małgorzacie Walentowicz, bo na innych stronach czytałam same pozytywne opinie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmerson
wracając do dr przyjmującej w APL w Toruniu... moja pierwsza wizyta ginekologiczna miała miejsce właśnie tam, u tej jakże specyficznej kobiety. wrażenia? tragedia. istny koszmar. trzęsące się nogi, w ogóle drżałam na całym ciele, nieprzyjemny ton głosu Pani dr, nic nie pomagało. dowiedziałam się, że mam nadżerkę. dostałam tabsy i stwierdziłam, że nigdy tam nie wrócę :) jak bardzo się myliłam... kolejna wizyta nie była już takim strasznym przeżyciem. powiedziałabym nawet, że było miło :P zależy chyba jak się podejdzie do sprawy i od tego jaki humor będzie miał lekarz. nie wiem. mam teraz problem tego typu, że dr powiedziała, że konieczny będzie zabieg wypalania nadżerki. wtf? poczytałam troszkę to tu, to tam i nadal jestem zielona :) mam pytanie do użytkowniczek mieszkających w Toruniu: gdzie można i za ile wykonać taki zabieg? wypalanie czy wymrażanie? liczę na Waszą pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwinkaaaaa
wypalania robi sie dopiero jak kobieta urodzi, a wymrazanie u kobiet ktore nie rodziły jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
ja miałam wymrażana nadzerke u dr Paluszyńskiego na Astrowej.Ile płaciłam nie pamietam ale na pewno ponad 200zl.,To bylo jakieś 4 lata temu.Lecze sie cały czas u dr Paluszynskiego,wiec to wymrażanie nie było jakimś negatywnym przezyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfffffaaaannn
dziewczyny ile kosztuje wizyta u dankowskiej na rozanej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Chcialabym żeby moja pierwsza wizyta u ginekologa odbyla się w miłej atmosferze i ze rozumieniem ponieważ mam 17 lat a w dodatku wybieram sie tam w celu sprawdzenia stanu zdrowia ale i otrzymaniu środków antykoncepcji. Czy mozecie polecić jakiegoś pana ginekologa w Toruniu? Slyszalam że kobiety są mało delikatne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssddd
wszyscy polecają gbiorczyka...poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadadadadad
chyba gdzieś tak ale poza toruniem...chyba.ogólnie tylko prywatnie.zresztą zadzwon i zapytaj 601932730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka mała
C.Kipigroch Chodziłam do niego około roku na nfz,nie jestem zadowolona.Nie mogłam zajść w ciążę,podejrzenie pco,hiperprolaktynemia.Niczego konkretnego się nie dowiedziałam,doktor ciężki w kontakcie,wyniki konsultowałam z gin.kierującym-pierwszego kontaktu bez specjalizacji endo.Żeby czegokolwiek się dowiedzieć,bo doktor mówił coś pod nosem, nie tłumaczył itp.w końcu on jest lekarzem,a ja mam prawo nie wiedzieć o co pytać.Przez rok mnie nie zbadał gin.Dodam,że wysłał mnie na tk głowy z podejrzeniem mikrogroczulaka( pod jego kątem badanie to w wiekszości jest stratą kasy z nfz,bo mało widać),który wykluczył,a po zmianie go na innego lekarza okazało się na rezonansie,że jedak jest.Chodziłam do por.na bielanach,która to cudownie rozwiązała się na rzecz innej,a ja zostałam na lodzie,bo "miła" pani st.pielegniarka robila problem...na szczescie trafilam na specjaliste,konktetne badania i jest o niebo lepiej.Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfhWKUCVS
nic nie rozumiem z tego co napisalaś.Kipigrocha nie polecasz a polecasz kogoś o kim nic nie napisalaś z wyjaątkiem tego ze trafiłaś na specjaliste. napisz co to za specjalista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maru
witam was :) chciałabym się zapytać o dra gbiorczyka - czytałam tu opinie, a że najpewniej potrzebna będzie mi wizyta ginekologiczna (pierwsza w dodatku), to przybyłam tutaj :) na pierwsze badanie, w dodatku dziewicy ;), nadaje się ten lekarz? Zależy mi też na szybkim umówieniu się no i taniości. Czy można sobie ot tak zadzwonić do niego na telefon? Gdzie dokładnie przyjmuje na bażyńskich (ulicę trochę kojarzę)?albo gdzie indziej? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maru
aha, i ile się tak czeka na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghsfdrw
www.znanylekarz.pl tam jest wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka66
hej, zadzwoniłam przed chwilą do gbiorczyka - miły gościu ;) w toruniu przyjmuje we wtorki, czwartki i piątki.. i teraz mam takie pytanie... jak dokładnie dojść do tego jego gabinetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasadafagah
idziesz -po lewej basen elany potem po prawej chyba lidl...idziesz dalej mijasz po lewej kościół potem przechodzisz przez skrzyżowanie idziesz idziesz i widzisz aptekę i taki budynek charakterystyczny wyg poszła wyglądający jak typowa przychodnia-to tam po prawej (gdybys poszła dalej po lewej miałabyć miejski szpital). przed przychodnią na pewno bedzie stał czarny VW tiguan doktora-to też znak rozpoznawczy bo podjezdza nim prawie pod drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×