Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość witaminka C
szaninka , dziekuje bardzo za porade, podoba mi sie twoja propozycja , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elusia 30
mam pytanko,farbuję włosy od kilku lat na czarno a chciałabym powrócić do swojego naturalnego koloru,czy jest taka możliwość,pomijając ścięcie włosów,proszę o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elusia 30
mam pytanko,farbuję włosy od kilku lat na czarno a chciałabym powrócić do swojego naturalnego koloru,czy jest taka możliwość,pomijając ścięcie włosów,proszę o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elusia 30
mam pytanko,farbuję włosy od kilku lat na czarno a chciałabym powrócić do swojego naturalnego koloru,czy jest taka możliwość,pomijając ścięcie włosów,proszę o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturalna
mam pytanko,farbuję włosy od kilku lat na czarno a chciałabym powrócić do swojego naturalnego koloru,czy jest taka możliwość,pomijając ścięcie włosów,proszę o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturalna
mam pytanko,farbuję włosy od kilku lat na czarno a chciałabym powrócić do swojego naturalnego koloru,czy jest taka możliwość,pomijając ścięcie włosów,proszę o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturalna
mam pytanko,farbuję włosy od kilku lat na czarno a chciałabym powrócić do swojego naturalnego koloru,czy jest taka możliwość,pomijając ścięcie włosów,proszę o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturalna
mam pytanko,farbuję włosy od kilku lat na czarno a chciałabym powrócić do swojego naturalnego koloru,czy jest taka możliwość,pomijając ścięcie włosów,proszę o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturalna
mam pytanko,farbuję włosy od kilku lat na czarno a chciałabym powrócić do swojego naturalnego koloru,czy jest taka możliwość,pomijając ścięcie włosów,proszę o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do zegarynki
Wg mnie mogłabys włosy zafarbnować na popielaty blond (taki zimny ciemny szary kolor,był taki z L'oreal)i dobrze byłoby do tego zrobić pasemka w kolorze gołębiego blondu,ale tych pasmeek niewiele i bardzoooooo cieniutkie,takie refleksy we włosach ale widoczne. Nie wiem na jaki ciemny kolor malujesz brwi ,ael myslę że jeżeli sabaaaaardzo jasne to powinnas je delikatnie przyeciemnic i lekko podkreslić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do naturalnej elusi
Mozna wrócić bez obcięcia,najlepiej stopniowo,czyl pzrez robiwenie wielu cieniutkich pasemek w jasniejszym kolorze(tak aby rozjaśnić nieco włosy)a potem dodawac pasemka w kolorze naturalnych wlosów,troche to trwa ale efekty są widoczne,niestety czrny kolor z włosów się nie zmyje, a całkowite zafarbowanie włosów od razu może źle się skończyć albo nie bedzie widac efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jaki kolor mam
sobie ufarbowac wlosy na cipie? kolor lechtaczki - róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja cierpie
na hirsutyzm i posiadam owlosienie wszedzie...nie chcialabym byc monotonna i miec wszedzie tego samego koloru...prosze o rade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze jedno
a co z wlosami pod pachami? myslalam o mahoniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna eluisa
dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana bond
szaninko wysłałam ci e-maila. czekam na odp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatqa
Cześć! Ja tez prosze o pomoc: włosy naturalne średni blond, oczy zimna jasna zieleń, brwi taki ciemno szary kolor, usta jasny róż, cera jasna bez piegów ani naczynek, opalam się raczej cięzko na raczka. Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do agatqi
napisz mi jewsce jaki masz kolor powiek-taki sam czy ciemnejszy do koloru cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatqa
powieki w kolorze takim samym jak cera.Ths

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze chcialam miecjasniejsze wlosy... moj kolor to brazowy(taki sredno ciemny... byly jasniejsze ale zciemnialy...) , takie same brwi i rzesy, cera raczej jasna, rozowe policzki ale w lato opalam sie od razu na brazowo (nie ze tak szybko tylko ze nie robie sie czerwona), oczy... jasne tylko klopot z kolorem... albo niebieski albo szary albo zielony... :) Cos jakby pomieszanie tych trzech kolorow... Ostatnio zastanawialam sie czy pasowalby mi balejaz z 2 kolorow... jakis jasny braz lub ciemny blond i cos z takich troche rudawych odcieni :> Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, kolor mam ok, ale chcialabym sie dowiedziec jaka fryzura pasuje do owalnej twarzy. Wlasy mam do ramion, cienkide, ale durzo i zdrowe. Zwykle spinam w koka, ale chcialabym zmienic fryzure. pomozesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, kolor mam ok, ale chcialabym sie dowiedziec jaka fryzura pasuje do owalnej twarzy. Wlasy mam do ramion, cienkide, ale durzo i zdrowe. Zwykle spinam w koka, ale chcialabym zmienic fryzure. pomozesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaninko! Mój naturalny kolor wlosow to szary, sredni blond. Obecnie od kilku lat robie platynowe pasemka. Mam niebiesko-szare oczy, powieki takie jak cera, cera jasna.Brwi takie troszke ciemniejsze. No i teraz pytanie. Strasznie szybo rosną mi włosy, w zwiazku z czym musze czesto robic pasemka. Chcialabym teraz zrobic mniej jasnych pasemek a troche wiecej tych imitujacych moj naturalny kolor czyli popielaty. Mozesz mi doradzic jakis konkretny odcien tej szarosci, biorac pod uwage jak wyjdzie na moich rozjasnianych wlosach, tzn zeby nie wyszedl zbyt jasny(chce zeby zlał sie z odrostem) i zeby sie nie splukiwal? Dzięki za odp. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do agtqi
Myslę,że najlepszy będzie kolor popielaty ciemny blond a do tego porobione pasemka w kolorze bardz bardzo bardzo jasnego blondu(może byc tez gołębi),możesz robic też balejaż dwukolorowy. Ogólnie twoje kolorki to jasne i zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do małolaty
wysłałam ci e-miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do panny_anny
niestey żeby coś dopasowac musiałabyś mi wysłac swoje zdjęcie,inaczej nie da rady. mój e-mail: szaninka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do dolinki
a czym robisz te platynowe pasemka? Będę dzisiaj buszowac po sklepach to zobaczę na farby popielate blond i postaram ci się cos napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaninko, ja pasemka robię zawsze u fryzjera, więc robią mi je chyba rozjasniaczem.Dzięki wielkie ze rzucisz okiem na te farby. Pozdr cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaninka do dolinki
jeżeli to rozjasniacz to bedzie trudno zafarbować włosy,jeżeli się zafarbują to trudno przewidziec jaki kolor wyjdzie i poza tym kolor praktycznie na pewno po jakimś czasie się zmyje i te platynowe pasemka bedą przebłyskiwać.Może to jest rozjaśniacz tylko farba(z reguły trzyma się ją dłużej na włosach niż rozjasniacz,bo jest ona mniej szkoldliwa i żrąca. Jeżeli chodzi o farby to wg mnie najlepsza będzie z L'oreal Excellence Creme Popielaty blond 7,1 może tez być z L'oreal Recital Prefernece Popielaty Blond 7,1/L(patrz sie na włosy na palecie ,nie na zdjęciach),było wiele ciemnych blondów ,ale niestety praktycznie wszystkie podchodziły pod raczej brązowawy odcień niż szary , Większośc kolorów to ciemny blond,na twoim miejscu raczej nie uzywałabym ich bo kolor może wyjśc zielonkawy(wierz mi nieciekawie to wygląda ;-). Może zainteresuje cię jeszce to: L'oreal-Colour Expert-Champagne Givre 8.1 Mam nadzieję,żę żadnych negatywnych niespodzianek nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka19
Witam szaninka!! ja jestem z natury szatynka(niestety) ale od zawsze robie sobie pasemka blond. Oostatnio bylam u fryzjera bo musialam zafarbowac odrosty ale niestety okropnie wyszlo Odrosty zamiast ladnego platynowego zrobily sie rudo-zolte i nie moge na siebie patrzec. Postanowialm zafarbowac cale wlosy na blond, z reszta i tak mam prawie cale blond tylko odrosty taki brzydki kolor maja. Zastanawiam sie tylko czy pozwolic znajomemu fryzjerwi na nalozenie farby na calosc, zaraz po uzyciu rozjasniacza tez na calosc. Mowil mi ze powinnam po rozjasniaczu(tych rudych przy glowie) zafarbowac cale farba zeby nie byly matowe. Ja uzywam tyle odzywek ze moje wlosy mimo ze po rozjasniaczu to zawsze blyszczaly i blyszcza nadal. Moze moglabys mi cos doradzic>? Marza mi sie wlosy Kozuchowskiej, ale mam za krotkie troche, odpisz prosze, czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×