Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość paulaaa0627
chciala bym prosic o rade. czy pasuje mi popielaty kolor?chciala bym zrobic sobie takie gestsze pasemka ale niejestem pewna czy beda mi pasowaly. moj naturalny kolor to ciemny blad latem troche sie rozjasnia i niektore kosmyki wlosow sa w koloze jasnego bladu oczy mam duze niebieskie z ciemna oprawa oczu usta duze karnacji sredniej szybko sie opalam praktycznie odrazu na brazowo. co mi szaninko doradzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika00
Ja tez bardzo prosze o porade mam problem co do moich wlosow bo kazdy twierdzi ze moje wlosy nie pasuja do mnie :( mam bardzo jasna cere wrecz jestem blada jak sciaqna a wlosy mam ciemny ciemny braz i oczka tez mam ciemne ale z jasna oprawa coz moja mamusia ma ciemna karnacje ale ja jej od niej nie odziedziczylam i czuje sie fatalnie w swoim kolorze wlosow a boje sie czerwieniii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika00
aaaaa zapomnialam mam krecone wlosy bardzo geste siegajace do polowy ramion bywa ze wygladam jak pudel (jeszcze jedna prozba co stosowac zeby miec caly czas sliczne loczki ) pozatym sloneczko mnie nie lubi...blagam 9 ide na wesele i muszem cos ze soba zrobic ale co????? a moze wy dziewczyny jestescie mi cos w stanie polecic??hmmm co mozna zrobic z ciemnymi klreconymi wlosami zeby orzywic sobie buzke???moze jakis cieply kolorek ale jaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze o porade onosnie koloru wlosow. MOj naturalny kolor wlosow to cimny blad, szary,ale w sloncu przybiera kolor taki zloto-brazowy. Mam bardzo ciemna oprawe oczu i ciemnozielone wlosy. Mam raczej jasna cere ale ladnie opala sie na brazowo. Prosze poradzcie, jaki kolor do mnie pasuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik23
Proszę o poradę. Mój naturalny kolor to ciemny, myszkowaty blond. Mam duże ciemnoniebieskie oczy, czarne brwi i długie, czarne rzęsy. Cerę mam bladą, opalam sie na czerwono. Mam dość ostre rysy twarzy. Kiedyś farbowałam się na czarno lub brązowa ale wszyscy mi mówili że staro wyglądam (mam 22 lata). Teraz marzy mi się blond. Bardzo się boję że wyjdzie mi żółty i będę strasznie nienaturalnie wygondać. Bardzo proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaplus18
witam,ja mam ciemne farbowane włosy i chciałabym,aby mialy wiecej blasku i nie tracily tak szybko koloru.chcialabym sie dowiedziec czy sa plukanki jakies dobre do ciemnego brazu 9prawie czarne mam te wlosy).dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE FRYZJERKA
SZCZERZE MÓWIĄC PROPONUJE BYŚ PRZEJRZAŁA HISTORIE ZAPISÓW PEWNIE BYŁA JAKAS OSOBA TEGO TYPU URODY CO TWOJA. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE FRYZJERKA DO ASIK
ODRADZAM BLĄDY BO MOGĄ WYJŚC ZÓŁTE. JEŻELI JUZ TO PASEMKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE FRYZJERKA
DO Monika00 MOŻE PROPONUJE CHNĘ CZY JAKOŚ TAK TO SIĘ NAZYWA MAM KOLEŻANKĘ KTÓRA Z OPISU JAK SĄDZE MA PODOBNY TYP URODY OD LAT ROBI WŁANIE ZIOŁA, I EFEKT JEST PIĘKNY ZAWSZE JEJ ZAZDROSZCZE PIĘKNY , LŚNIĄCYCH LOKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowanaizka
ja mam właśnie problem z kolorem! zawsze byłam blondynką, a od ok.3lat przyciemniam włosy,chyba w ciemniejszych czuję się lepiej choć mówią , że mi nie pasuje:-( mam baaaaardzo jasną cerę, zielne oczy, ale cała ich oprawa (rzęsy i brwi) jest dosłownie czarna! Myślę, ze to dziwnie wygląda -włosy blond i czarne brwi... a może się mylę... zalezy mi na naturalnym wyglądzie...acha a usta mam pełne i raczej jasne. Aktualnie nie farbuję bo kompletnie nie wiem na jaki kolor (a farba zawsze szybko schodzi) a moje naturalne to...nie wiem...takie szare bure, na pewno jasniejsze od brwi i to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalińska
chciałabym zmienić kolor włosów, osbiscie mam blond, zawsze troche rozjaśniałam je sobie i zielone oczy a le teraz juz mam dosyc ale boje sie troche spróbowac z brazem nei wiem co i jak jaki odcien:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasnydeszcz
szaninka błagam pomóż!! jestem młodą osobą , mam 20 lat i chciałabym zafarbować włosy w końcu na taki kolor który by do mnie pasował, a więc : mój naturalny kolor włosów to ciemny blond mam ciemne prawie czarne cienkie brwi jasną karnacje skóry i powieki mają taki sam odcień opalam się dość szybko na brązowo mam blado różowe wąskie usta oczy są ciemno brązowe rzęsy mam ciemne jak brwi i niezbyt gęste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rożowa ciemna
Wlosy ciemny blad, oczy zielono niebieskie z "morska" ciemniejsza oprawa , usta malinowe skora jasna bardzo (prawie biala) wlasciwie rozowawa nie wiem czemu :( ostatnio poszlam na solarium i troszke przyzolcilo ale dalej pink wystaje. narazie mam farbe ciemny braz ktory mi schodzi.. i bylo dobrze 3 lata a teraz mam dosyc!!!! rude/wisniowe mi nie pasuja probowalam i zle sie w nich czuje. chcialabym blond ale nie wiem jak to zrobic i nie wiem jaki by mi pasowal:( prosze pomoz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia sss
jestem załamana...od kilku lat robie na moich włosach jasne blond pasemka,zapusciłam włosy do polowy plecow,kilka dni temu robilam u zawosowej fryzjerki pasemka i wczoraj zauwazylam ze pod spodem moje wlosy w polowie sie pokruszyly i tylko niewielka ilosc zostala dluzszych reszta spod spodu jest do ramion:-(Dzis postanowilam ze wybiore sie do fryzjera i zrobie bardzo duzo jasno czekoladowych pasemek,bo moje wlosy to teraz straszne siano odkad je rozjasniam.Chce by mialay polysk i nie chce ich scinac.Czy moge cos zrobic by jakos nie rzucaly sie ze sa pod spodem krotsze?czuje sie oropnie,bo nie moge juz uzyc swojej ukochanej prostownicy...nawet nie moge nosic ich rozpuszczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk12
witam (: ja tez proszę o rade kolor oczu-niebieski twarz okragła cera-jasna włosy -naturalny kolor ciemny blond aktualnie balejaz blond(odrosty) chciałabym zafarbowac na jasny braz albo miodowy blond,bursztyn hm kolor przy ktorym odrosty nie sa az tak widoczne i by pasował do mnie . Nie wiem jaka jaka farbe wybrac i jak zafarbowac po balejazu... dziekuje z gory za rade(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ja tez chce rade.
oczy piwne brwi i rzesy czarne włosy takie brązowe mam jakos tak ciemny blad to jest czy cus. a cera zawsze ciemna taka opalona ale nuie jakos specjalnie mocno leciutko ale nawet w sierodku zimy nie jestem blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie mam jasne Blond włosy + pasemka też blond, tyle że kilka tonów jaśniejsze... Moje naturalne to ciemny blond... Chciałabym by ktoś mi doradził, jaki kolorek włosów by mi pasował, ponieważ mam ochotę je ufarbować na inną barwę niż \"blond\", po prostu znudziło mi się już być blądi ;] Jak by któraś z Wspaniałych Fryzjerek mogła mi doradzić to byłabym baaardzo wdzięczna :D:D:D Tu są moje zdjęcia: http://www.fotka.pl/osoba.php?id=1592953 Z góry dzięki ;D Bu$ka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaaaaaa
a mnie cos doradzisz ? mam ciemne - ciemny brąz wloski jasnoniebieskie oczy, czarna oprawa oczu cera taka normalna, ani blada ani oliwkowa usta dosyc pelne o kolorze malinowo-morelowym z odrobina truskawki z mlekiem hehe :D mam kilka piegow na nosie ktore aja odcien wyblakleo brazu ale teraz ich juz parwie nie widac, gdyz nie ma slonca kiedys kolor wlosow wpadal w lekko kasztanowy ale chyba bardziej by mi odpowiadal zimny braz ? JAK MYSLISZ ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzanka
czy w ciązy mozna farbowac włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MITUK
DZIEN DOBRY! Prosze o porade w sprawie koloru wlosow. - Moj naturalny kolor trudno okreslic, bo nie jest zdecydowany. Nie ma odcienia blondu, ani brazu. Jest ciemnt, ale nie czarny. Matowa, ciemna szatynka. - Brwi: ciemne - Powieki - odcien bezowo-brazowy - ciemniejsze niz reszta twarzy - Oczy: szaro-niebieskie, zimny odcien - Cera: jasna, "blada", "przezroczysta" - Usta: blado-rozowe - Opalam sie na jasnybraz Niecierpliwie czekam na odpowiedz. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronique87
czy ja moglabym ci wyslac fotkę i poradzilabys mi jaki kolor mi pasuje.. bo farbuje i farbuje... moglabys podac maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabanaska
ja też chce poradę!!!!!! moge wysłac fotke a jesli nie to jzu mówi: mam podłużną twarz, b.szczupłą, oczy niebieskie, oprawe oczu b.ciemną, cerę normalną...nie wiem czy jest az tak jasna? raczej nie ...nie jest tez ciemna...heheh taka normalna no:) zastanawiam sie nad blondem ale kurde ta oprawa oczu..wydaej mi sie ze bedzie sie to gryzło....mam poczucie smaku....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestes brzydka
miodzio coś tam....wysylasz fotki nie w kolorze i chcesz rady....spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem szatynka, mam bardzo jasna cere, nie jest to ladny odcien, wpada w rozowy. Moja skora wydaje sie malo promienna. Oczy brazowe, brwi i rzesy nie sa czarne tylko brazowe. Mam bardzo dzieciece rysy wiec przefarbowalam sie na blod, by rozjasnic sobie twarz i podkreslic delikatne rysy. Niestety... ;( nie farbowalam wlosow juz od kilku tygodni (wiecej niz miesiac) a mam odrosty, nie farbowalam, bo farba ich po prostu nie lapie, kolor wychodzi ciemno-niebieski, a odrosty tez sie chyba \\\"nie daja\\\" ciagle je odzywiam, klade maski. Kolor nie ejst taki jaki chcialam, czyli zolty, jest mi w nim zle. Nie wiem co mam robic, czy przefarbowac sie na jakis ciemny kolor czy cos zrobic z tym blondem. Tylko co???? POMOZCIE mam dosc odrostow, zoltego koloru i tego co sie dzieje mi po farbie (nawet tej dobrej) czyli ciemn-niebieksi kolor :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabanaska
widze ze jak na razie nikt porady nie dostaje :( a takie były dobre zamiary...mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korea
mam ciemno brazowe włosy,bez połysku,chciałabym je zafarbowac na rudo brazowy.jakie sa kolory zblizone do brazu i rudego.czy trzeba nałozyc dwie farby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anianiaa1990
HEj ! mój naturalny kolor włosów to ciemny blond , mam troche dziwne oczy bo kiedys były zielone a teraz sa chyba zielono piwne :p nie mam zbyt jasnej ani ciemnej cery ale chyba bradziej jasna niz ciemna :p zastanawiam sie nad troche ciemniejszym kolorem moze jasny braz . A ty co bys mi doradziła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×