Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

jestem naturalnie ciemna blondynka ale od paru lat farubuje włosy na jasny blond, mam jasna cere, powieki tego smaego kolory i piegi , ktorych w lato ejst oczywscie wiecej ;/ ,mam zielone oczy.usta raczj takie srednio czerwone(takie pomiedzy) , jasne rzesy,brwi takie jakies jasne ale nie bardzo jasne tylko takie no nie za ajsne nie za ciemne he ,mam ochote na zmiane koloru włsow , od jakiegos czasy kolerzanki namawiaja mnie na zafarbowanie ich na brazowo ,bo twierdza ze wtedy odznacza mi sie bardzo zielone oczy ,jakis czas temu miałam zafarbowane włosy od spodu na braz i własnie wtedy stwierdziły ze powinnam se zafarbowac całe na braz. Ja jednak nie ejstem do konca rpzekonana cyz bedzie mi ten kolor pasował ;/ co o tym myslsiz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nefer
Ja mam pytanie: jakie sa najlepsze szamponetki do włosów?Konkretnie chodzi mi o firme,chce miec pewność ze kolor mi zejdze.Używałam viva color reflex od welli ale w zadnym sklepie nie moge tego juz znalesc niby zostało wycofane:(a co do tego konkretnego produktu jestem pewna bo kolor zszedł mi po trzech myciach a oto mi chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutqa
kto mi poradzi na jaki kolorek mam się farbnac;) lubie bardzo ciemne kolory typu braz, czarnyy itp ale nie za bardzo wiem czy byłoby mi dobrze;/? nie bede sie opisywac bo po co jak mam fote:P - www.nutqa.fotka.pl z gory dzieki wielkie :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
Dzień dobry, proszę o pomoc w doborze koloru włosów: włosy - szatyn oczy - brązowe oprawa oczu - czarna, ale nie węgiel cera - jasna, chłodna typ urody - zima Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutqa
nie licz ze ktos ci cos tu doradzi=DDD ja dalam fote nawet:P i nic :| dziekii:P nie wiem po co ten pokoj wogole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulekPaszczulek
do neizdecydowana madzia!!!!!!! nie rób rozjaśniaczem, jak lubisz swoje włosy. BROŃ cię panie BOŻe. nie słuchaj koleżanek. jak lubisz swoje włoski, i zrobis ztrozjaśniaczem to 1. ma ciemne włosy i na pewno wyjdzie ci ż ółtko 2. poniszczysz 3. lepiej farba, bo zawsze będzieszm ogła zafarbgować ja byłam głupia i zrobiłam sobie rozjaśniazcem za namowa fryzjerki. lubniłam, swój kolorek ale dałam sie namwóić i żałuje....teraz musze zapuscić bo nie dosć ze mi ochydnie to popniszczyły się:( mam nadzieje ze ta wiadomosć w pore do ciebie dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! Ja również skorzystam z pomocy profesjinalistki, a wiec mam czarne rzesy, czarne brwi, piwne oczy. Jaki kolor powinam wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlumikowo16
hej... mam odwieczny problem z farbowaniem.. gdy juz pofarbuje wlosy to po tygodniu mi sie nudzą bo robią sie nie takie jakie bym chciala.. farba sie zmywa a włosy robią sie żóławe,, znaczy z takim blaskiem złotym... w wakacje robilam sobie pasemka rozjaśniaczem i potem odrosty i tam takie i w rezultacie miałam całą głowę "białą"- jany blond.. a jestem naturalnie ciemna blondynką.. teraz próbuje zafarbowac sobie włosy na jasny brąz ale nie wychodzi, uzywalam juz wiele firm farb i caly czas wlosy wychodza mi o innym kolorze niz na opakowaniu.. teraz robia mi sie takie jakby rudawe z blaskiem złotym czy cos takiego... a chcialabym miec brązowe włosy bez zadnych odcieni rudego itp. mam błękitne oczy bardzo jasne i delikatnie opaloną cere, no można powiedziec ze w lato opaloną ale potem mi to schodzi i jestem lekko różowa... poradz mi moze jakis kolor albo co mam zrobic z tym moim problemem..moze jakas nowa firma kolor albo rada... proszę:P:P czekam na odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlumikowo16
no i mam ciemne brwii i rzęsy i jestem wysoką szczupłą dziewczyną o błękitnych oczach i grzywce na bok i przedziałku na bok... a moze jaka nowa fryzura?? no sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulcia
1-naturalny kolor włosów- ciemny blond(mysi kolor) 2-kolor brwi-ciemno-jasne 3-kolor powiek-takie jak cera, może nawet ciemniejsze 4-kolor oczu- niebieskie 5-kolor ust-czerwone 6-kolor cery- ciemna karnacja 7-dodatkowo jak się opalasz-szybko,na brązowo i Co zrobić aby włosy były lśniące i piękne i w ogóle śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemieniona AJ
Proszę o radę , bo właśnie wybieram się do fryzjera, ale nie wiem jak z kolorem, a nie wiem czy ta pani mi dobrze dobierze, bo co prawda ładnie ściana, ale z farbowaniem to nie wiem... to tak : Kolor oczu : chyba piwne, orzechowe Ust : takie normlane, nie są ciemne jednak widoczne na twarzy (mam dość jasną karnację) Brwi : brwi to ja mam bardziej czarne niżbrążwe, ale tak pomiędzy :) Moj naturalny kolor wlosow to taki hm...jaśniejszy nieco od typowego brązu, ale trudno mi opisac siebie jako ciemną blondynkę CO RADZISZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seleena
Mam problem, chciałabym by ktoś mi doradził na jaki kolor się przefarbować- mam zielone oczy i dość ciemną karnację. Mój naturalny kolor włosów to ciemny szatyn. Proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaaaaaaaa
a ja mam duze, czarne oczy, teraz jestem opalona, nie tak mocno ale zawsze, czarne, dosc geste bgwi, naturalnie ciemnobrazowa wlosy, od jakiegos czasu uzywam szamponu koloryzujacego loreala, ciemny braz, kolor wychodzi baaardzo ciemny braz, prawie czarny, czy taki kolor mi pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana..
mam wieeeelki problem... mam (znaczy mialam) brazowe wlosy... byly sliczne... ale... najpierw zrobilam sobie blond pasemka, ktore wyszly jak rude.. byly okropne wiec po dwoch dniach zmienilam i kupilam sobie farbe rozjasniajaca blond... to byl błąd... teraz mam żółte włosy... są troche w odcieniu rudego (b.jasnego).. czuje się okropnie... wygladam okropnie... chcę wrócić do mojego koloru włosów... tylko nie wiem jak.. czy na żółte włosy jak położe brązowa farbę wyjdzie coś podobnego do moich naturalnych wlosow?? Tu jest moje zdjecie z moim naturalnym kolorem włosów: http://www.photoblog.pl/fotoblog.php?u=pinezkaa&fid=897813 błagam poradź... czuję się fatalnie w żółtych włosach ;( co mam teraz zrobic? czy mam kupic ciemno brazowa farbe żeby mieć takie wlosy jak dawniej?? ;( RATUJ ;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutqa
i qrfa do dzis nie wiem na jaki sie farbnac jak ktos chce mi pomoc to prosze powiedziec zebym sie nie wysilała na marne:D:D ok?:D dzieki;/:D co to za pokoj ... :| wszyscy pytają o cos a nikt nie raczy odp :|:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolara
A jaki kolor włosów mi radzisz?? Mam zielono-niebieskie oczy, można powiedzieć że ciemną oprawę oczu ( choc nie za ciemną), dość jasną cerę, a kolor moich włosów to ciemny blond i gdzieniegdzie lekko czarny. Bardzo chciała bym mieć włosy całe czarne, ale nie wiem czy będę wyglądać dobrze.Proszę o radę.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośś
no fajnieee wy chociaż maciee problemm z kolorkiemmm a ja.....!!!!! mammmmmmm spiepszoną całaąą grzywke((bo żle fryzjer mnie obciął))!!wyglądam tragiczniee.. i temu musze nosić głupie opaski....!!!!!! miesiąc już minął i coo....?? i noc>..??? nic a nic nie urozły!!! i szukammmmm czegoś naturalnego co w dopmmuci moge zrobić na szybki porost włosów!!!ktośś cośś moze wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka23
1.włosy-ciemny blond 2.oprawa oczu w miare ciemna 3.jedno oko zielone a drugie brazowe z lekką plamka zieleni( heh wiem oczy mam dziwne) 4.cera w zime jasna a w lato szybka opalenizna na czekolade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka23
aaa i jeszcze usta mam jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verr
no ja mam naturalnie włosy sredni blond ale po farbowaniu szaponami koloryzujacymi troche sciemniały mi i nie wiem jak wrócic do poprzedniego koloru ( nie mam odrostow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka23
nikt nam nie odpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krankowska
szaninko, prosze Cie o rade i dla mnie -mam niebiesko-szare oczy -cere rozowa,jasna, czesto z rumiencami -brwi brazowe -usta ciemno różowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaginela w akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molisia
Witam:) Do SZANINKI. Przeczytałam twoje wszystkie opinie oraz komentarze i bardzo mi się podobały! Ja też potrzebuję rady, bo sama nie potrafię ocenić tego w jakim kolorku jest mi fajnie. Miałam juz zafarbowane włoski na ciemny kolorek moze nie taki jak chciałam ale był ciemny, a teraz mam jasny, złocisty blond. Teraz w sumie mam dylemat czy nie pasowałby do mnie taki orzechowy, czy jakiś ciepły brązik? Chcę by kolor włosów podkreślał moja urodę! Potrzebuję rady drugiej osoby. Prześlę Ci równiez pare moich fotek w jasnym i ciemnym kolorze moich włosów. P.S Proszę o e-mail :) a tutaj mój opis: 1.natrualny kolor włosów-mysi blond 2.oczy w kolorze niebieskim z maleńkimi zielonymi plamkami, oprawa oczu ciemna 3.powieki w kolorze cery 4.brwi: ciemny blond 5.cera: zółtawa, brzoskwiniowa łatwo sie opala 6.Jakby to miało mieć jakieś znaczenie to napisze także ze od urodzenia mam cienie pod oczami 7.Usta w kolorze ciemniejszego różu Dziekuję z góry za radę!!!!! pozdróweczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-mail szaninki jest na
pierwszej stronie to topiku,w jej pierwszej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-mail szaninki jest na
lepiej napisz meila do niej z prosba o poradę bo chyba szaninka juz nie bywa na foum:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molisia
Ok dzięki !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molisia
Dziewczyny! jak narazie nie ma naszej szaninki ale Proszę was o poradę, w jakim kolorze bedzie mi do twarzy czy w blądzie czy też ciemniejszych, czekoladowych. np.http://www.imdb.com/gallery/granitz/4742/AdrianaLim_Mazur_8576766_400.jpg?path=pgallery&path_key=Lima,%20Adriana&seq=185 http://www.imdb.com/gallery/granitz/2635/AdrianaLim_Grani_3856343_400.jpg?path=pgallery&path_key=Lima,%20Adriana&seq=224. Opis mojej urody jest wcześniej. Jeśli któraś z was chce mi cos poradzić to podajce swój e-mail prześle wam moje fotki! Pozdrawiam cieplutko papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usanka
Szaninko !! Nom wiec ja jestem szatynka mam brazowe dosc waskie i szerokie oczy nom i takie przecietne usta :) Nie duze ani nie male heh....nom karnacje mam jasna i co by tu jeszcze hmm sama nie wiem,,,ale zastanawialam sie nad pasemkami blond+braz....co o tym myslisz com ? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×