Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość karola54
Droga Szaninko więc ja tez proszę o radę dotyczącą koloru farby do moich włosów. Podaje kilka danych ,mam nadzieje ,ze wystarczy: naturalny kolor ; ciemny brąz kolor oczu ;piwne opalam się dość szybko , na brąz brwi czarne, normalne powieki nieco ciemniejsze niz cera kolor ust jakos trudno określić , taki ciemnieszy świnkowaty:D odcien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola54
Droga Szaninko więc ja tez proszę o radę dotyczącą koloru farby do moich włosów. Podaje kilka danych ,mam nadzieje ,ze wystarczy: naturalny kolor ; ciemny brąz kolor oczu ;piwne opalam się dość szybko , na brąz brwi czarne, normalne powieki nieco ciemniejsze niz cera kolor ust jakos trudno określić , taki ciemnieszy świnkowaty:D odcien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorciq
Mój Naturalny kolor włosów to średio ciemny brąz, mam dość jasną oprawę oczu. Oczy w kolorze piwno- brązowym. Cera brzoskwiniowa. Opalam się łatwo, na złoty brąz. Od slońca robią mi się piegii. Ostatnio malowałam włosy na ciut ciemniejsze kolory( brąz, czekoladoey brąz) nawet zaszalałam z mahoniową czernią. Ale źle się w nim czułam i wyglądałam dość blado. Myślałam o pofarbowaniu włosów na jasniejszy kolor niz mój naturalny.Może na jakiś jasny brąz. Dziękuję za poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorciq
Dodam jeszcze, że maluje się dość delikatnie. Lekki podkład, tusz błyszczyk. Moje usta są jasne, różowo - brzoskwiniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka115a
mam brozowe oczy, i dosć okrągłą buzie chciałabym pofarbowac sobie włosy an takie ciemny rudy ale nie weim czy będzie mi dobrze.... mozesz chodz troche pomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...czarnulka...
Ja mam PRAWIE czarne włosy, ciemno niebieskie oczy i jetem blada :( (co jest spowodowane leczeniem trądzika). Mam zamiar zafarbowac wlosy na czarno zeby podkreślić mój ciemny kolor. A jakie jest twoje zdanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka czardasza
ja mam bardzo klasyczne rysy twarzy,niebieskie oczy ,duże usta jasna karnacje i farbuje swoje dlugie wlosy ktore sa proste na kolor opalizujacy szatyn -DZiewczyny polecam ten kolor jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecoona19
Wiatam ;) ja ostatnio rowniez chciałabym zmienic kolor tylko nie jestem pewna na jaki? Z natury mam jasny braz ale od dawna rozjasniam włoski na blond. Oczy mam koloru zielono-brazowego i ciemna oprawa oczu, czarne rzesy i brwi. Karnacja jasna. Zastanawiałam sie nad brazem jakims ale nie wiem co mam zrobic. Prosze o podpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolówka
czesc:)mam na imie ewelina.mam kolor wlosow sredni blond i wszysycy radza mi zebym zrobila sobie balejage.ja prostuje sobie wlosy i nie chce zrobis z nich totalnego siana.kupilam sobie ostatnio szampon koloryzujacy ciemny blond.myslisz ze bedzie widac wielka roznice pomiedzy moim naturalnym kolorem a tym ciemniejszym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnysa
oczy mam zielone cere bladą i szarą opalam sie na czrwono wle potem brązowieje lubie kolory pastelowe i naturalne włosy mam jasnobrazowe do ramiomn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerogi
Teraz jA :): bardzo jasna skóra, różowe rumieńce, malinowe usta, granatowe oczy, ciemnobrązowe włosy, szare brwi, ciemne rzęsy. Znudziły mi się już ciemne włosy, najgorzej wyglądałam w czerwonych włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj
-jasna cera..ale latem szybko sie opalam na braz bez czerwieni -oczy niebiesko-zielone(bardziej niebieskie) -ciemna oprawa oczu..nie czarna..ale dosyc ciemna..brwi tez ciemne -kolor wlosow w dziecinstwie prawie biale teraz ciemny blad ze zlotymi refleksami(ale nie lubie tych zlotych refleksow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaninka : Zamierzam wlasnie wybrac sie do fryziera i chcialabym takze zmienic kolor wlosow hmmm.. jeszcze zastanawiam sie na jaki. Mam zielone oczy,ciemna karynacje, koloru ust nie umiem okrelic,brwi mam dosc ciemne, z natury moj kolor jest brazowo ciemny -wchodzacy w czern.Jaki inny kolor pasował by mi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o rade w sprawie
farbowania wlosow wczoraj pofarbowalam wlosy farbą Loreal mroźny kasztan na moich jasnych dosc odrostach kolor wyszedl za bardzo intensywny - momentami w świetle wpada w bordo bardzo mi sie to nie podoba bo mial byc kasztan! postarza mnie to bordo zastanawiam sie jak szybko moge pofarbowac znowu wlosy i czy w ogole sie uda zmiana? chcialabym kolor naturalny kasztan z Loreala UE 1 http://www.kosmetykionline.pl/product_info.php?cPath=22_29_66&products_id=2963 bardzo prosze o klikneicie , zapoznanie sie z tym co pisza na opakowaniu i podpowiedzenie mi, czy mi sie uda taka zmiana bardzo mi na tym zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna niebieskooka
Mam małe niebieskie oczy z lekko opadającymi powiekami i ciemną oprawę oczu. Mały nosek i owalną zaczerwienioną (naczynkową) twarz.Mój naturalny kolor włosów to ciemny bląd.Lubie ubierać się w stonowane kolory i mam 47 lat. Proszę doradż mi kolor włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj
i co poradzi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola546
czesc ;) a ja natomiast mam zielone oczy i czarna oprawde okra wraz z brawiami. z matury - az dziwne jestem bladynka. mysle nad ufarbowaniem wlosow na ciemniejszy kolor jednak troche sie obawiam. moja cera nie jest bardzo ciemna.... jaki kolor mi radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka89
hej mam taki problem.. kiedys mialam jasniutkie blond wloski, pozniej postanowilam pofarbowac na rudo, a nastepnie jak kolor sie zmyl zrobilam sobie ciepla czekolade na glowie tzn taki ciemno jasny braz.... niestety ten kolor tez sie zmywa i chcialam znowu wrocic do jasniutkiego blondu tzn zrobic baleyage ale nie wiem czy to mozliwe dodam jeszcze ze mam bardzo zniszczone wlosy przez codzienne prostowanie BARDZO POSZE O POMOC.... (wlosy zawsze farbuje w zakladzie fryzjerskim - nigdy sama)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka89
aha a chciala bym wiedziec jaki ty poradzila bys kolor wiec tak: mam zielone oczy oprawka jest taka zoltawa wiec wygladaja jakby byly miodowe, brwi czarne, skora raczej opalona (chodze tez na solarium) usta dosyc duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dream on
mam zamiar po raz pierwszy pofarbować sobie wlosy i bardzo bym chciała się dowiedzieć jaki kolor by mi pasował...mam ciemnozielone oczy,ciemną oprawe,jasną cerę,często rumieńce,opalam się raczej szybko najpierw na czerwono lecz potem skóra ciemnieje na brąz ,czerwone pełne usta,a obecny kolor włosów włosów to cośmiędzy jasnym brązem a bardzo ciemnym blondem...znajoma namawia mnie bym rozjaśniła sobie włosy ale ja b ardziej skłaniam sie przyciemniemniu ich do czekoladowego brązu...a i włosy mam proste do ramion i cieniowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o porade
Prosze o porade chce sobie zafarbować włosy tylko nie wiem sama już na jaki kolor?!Miałam prawie wszystkie kolory wlosów oprocz rudego i czerwonego!Moj naturalny kolor włosów ciemny blad, mam piwne oczy.Teraz mam ciemne ---> http://angel521.fotka.pl Prosze poradz mi w jakim kolorze by mi było najlepiej???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tez chcialbym zmienic kolor wlosow bo moj jest taki bez zycia. Mam jasno brazowe wlosy, niebieskie oczy i dosc jasne twarz z piegami. Pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka89
"prosze o porade" w tym kolorze ci dobrze :) ja jednak zafarbowalm na blond i wyszly super jasniutkie u fryzjera jestem zadowaolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obopgbovwnro
:):):):):):):):):) :(:(:(:(:(:(:(:(:( :p:p:p:pp :P:P::P:P:PP:P :D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudusienkusiusia
Hey... Szukam koloru włosów dla siebie juz od paru lat. Jednak obawie że nie będzie odpowiedni jeszcze nigdy ich nie farbowałam. Moje włosy to ani bla ani rudu ani jasny braz. Czyli wszystko po troszke. I do tego nie są ani proste ani kręcone. Moje oczy to po troszke niebieski i zielony z szarym. A ceje mam jasną bez trądziku zato pękają mi naczyńka krwionośne i mam na policzkach takie żyłki. Moja buza jest troszke szara i matowa nie błyszczy sie. Co mi radzisz?? Prosze jeśli czcesz to odpisz na e maila. klaudia.pelc@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinka
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonmaj
Mam zielone oczy , brwi tak średnio cimne, włosy naturalne ceimny blond , ale aktualnie mam rozjasnione na bardzo jasny blond,cera aktualnie oplanona ;d Chciałabym pofarbowac je na brązowo i z przodu zrobić tylko jasne refleksy pasemek blond. Czy taki kolor pasowałby mi ? Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuje i pozdrawiam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam pytanie takie, ponoć jestem zimą, jeśli chodzi o karnacje, pasują do mnie kolory zimne, czyli włosy, w takich odcianiach? jak brąz to ciemny, jak blond to bardziej platynowy (łee). pamiętam kiedyś miałam mahon na włosach i było mi b. dobrze. w mojej ocenie oczywiscie. co do szamponu palette, właśnie nałozyłam na włosy i choinka, nie zmywa sie, fakt.... no nieeeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jeszcze zalapie sie
mam zielone oczy; jasna oprawe oczu; brwi takie jakby to powiedziec w normie:) nie sa czarne; ale je widac; cera jasna; w lecie opalona. dziekuej bardzo ze ewentualne porady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×