Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Gość chce miec blad
Jestem naturalną brunetką mam cieniutkie ale ciemne brwi, jasną ale nie całkiem bladą karnacje, duze usta i szaro-zielone duze oczy. Moje włosy są do ramion(moze troszkę dłuzsze) Zamierzam poczekać az mi podrosną do łokci(niekoniecznie, mogą byc troszke krótsze).Obliczyłam ze mniej wiecej będą dobre w czasie wakacji. To dobrze sie składa bo nie chcałabym bardzo zaskoczyć znajomych moją nową fryzurką.Zamierzam rozjaśnić włoski i przefarbować na jasny bląd(boje się zeby nie wyszedł żółty, ale zaufam mojemu fryzjerowi bo w koncu to fryzjer i umie zrobic z włosami tak,zeby wyglądały pięknie) i czane koncówki z takimi jakby symbolicznymi odrostami.Bardzo podobają mi się takie wlosy.Obawiam sie ze będe smiesznie wyglądac i ze oszpecą mnie moje ciemne brwi.Nie chcę zeby moje włosy wyglądały jak siano:( martwie sie czy czasem sie bardzo nie zniszczą.Powiedzcie, poradzcie mi jak na wasze oko będe wyglądac i czy bardzo ucierpią moje włosy(wiem ze to dla nich niedobre, ale nie wiem w jakim stopniu). Dziękuje za odpowiedzi, pozdrawiam ;):**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aynako
hej! już od dawna zastanawiam sie nad zmianą koloru,na głowie mam różne odcienie blondu i zawsze byłam blondynką(nie koniecznie zawsze naturalną;) ) raz mi sie podoba jakis bardzo jasny blond,raz bym wolała ciemniejszy albo nawet i brąz...jakby mógł mi ktoś coś doradzić to z checią wysłałabym fotke na maila :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucker_lover
Dziewczyny a nie wiecie może jak uzyskać kolor włosów taki jak ma Joanna Brodzik w nowej serii Magdy M.? Szperam po tym internecie i nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aynako
oh piękny jest:) jakis karmelowy blond pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaatarzynka
hej .. jestem naturalna blondynka i zawsze mialam jasne wlosy od pewnego czasu chcialabym miec ciemny braz podchodzacy troche pod czarny ale zeby nie byl czarny .. z jasnymi pasemkami po wierzchu wlosow .. mam niebieskie oczy, brwi ciemne dosc grube, karnacje nie za ciemna ale nie jasna, usta bardziej ciemne niz jasne .. chcialabym zrobic sobie jakis ciemny kolor bo mam dosc juz blondu .. nie chce miec jasnych brazow bo maja czesto odcien rudego a ja takich wlosow nie chce .. Jaki kolor by byl najlepszy dla mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec blad
do kaaatarzynki: mi osobiscie nie zbyt podoba sie ten kolorek jaki ma Joasia:P ale wydaje mi sie ze to własnie tej farby uzywa-> nie jestem 100% pewna ale raczej to ta http://www.sklepabc.pl/index.php?s=162822&c=94&pr= jesli sie myle to gory przepraszam.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aynako
nie nie,to jest zdecydowanie za jasny blond,ona teraz ma taki ciemniejszy,hm..a moze to z Garnier color naturals blond nr 7:> co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malula
hej!chcialabym sie dowiedziec,jaki kolor włosów pasowałby do mojej urody.mam oczy piwne,czarne rzesy i brwi(oprawa oczu czarna),a karnacje mam taka ani za ciemna ani za jasna..prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimno tu
A ja mam jasna cerę, granatowe, raczej zimne oczy, jasne usta. Mam teraz bląd pasemka, ale chcialabym przefarbowac włosy na jasny brąz, a nie wiem czy będzie mi pasował! pomóżcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taszkaaa
Witam, mój kolor naturalny to ciemny blond, zafarbowane sa teraz na bardzo ciemny brąz, zachodzący na czarny :P teraz chce zmienic na taki kolorek, bo znudzil mi sie ten ciemny http://ikf.com.pl/krotkie/fryzura285.htm chodzi o to,że nie wiem jaka farbe mam kupic zeby uzyskac taki kolor, mam niebieskie oczy i raczej jasną cerę, bedzie pasowac :> Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76Osia76
Mam duuuży problem, jestem średnią blondynką, mam niebieskie oczy które czasami wpadają w zieleń, jasne usta, brwi takie średnie - odpowiednie, a cera ani zbyt jasna ale nie ciemna. Mój problem polega na tym, że przez ostatni rok farbowałam włosy na czerwienie i bardzo mi to pasowało (burgund, kasztan, rubin) ostatnia moja farba to był mahoń, który wyszedł bardzo dziwnie w ogóle nie podobnie do mahoniu :/ Ale dwa dni temu chciałam znowu burgund ( dwa razy wyszedł mi piękny czerwony z tego burgundu), no i tym razem wyszedł mi okropny różowy dokładnie w kolorze barszczu czerwonego lub buraków (jedna koleżanka określiła to jako owoce leśne) ! Jeszcze ani razu nie miałam prawdziwej farby, tylko same szamponetki 4 - 8 zmyć, nie chce mieć tego okropnego koloru! Co mam teraz zrobić żeby nie mieć tego różu! myłam już 4 razy i nic! a jak na złość zawsze wszystkie inne się zmywały bardzo szybko! Kupiłam sobie szamponetkę palette \"średni brąz\" ale narazie boję się, że wyjdzie jakiś dziwny znowu kolor... ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugu
oczka zielono-niebieski /wloski ciemny blad ,niezbyt ciemna cera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja poprosze
no dobra to ja poprosze dlugie wlosy do pasa, oczy duze ni to piwne ni to brazowe raczej taki jasny braz w ciemnej obwolucie rzesy i brwi brazowe nie za ciemne dosc czerwone usta nie za duze:o cera ostatnio jestem blada normalnie jak sie opalam to na braz jakby to opisac typowy braz nie braz przyzolcony czy czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfuifug
blada cera,zimny odcień,oczy szaro-niebieskie,brwi czarne,włosy brązowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusia1
Prosze o poradę: Jestem zrozpaczona!!!Farbowalam wczoraj włosy w celu likwidacji odrostów. Mam ogólnie naturalny kolor włosów średni blond. Kidyś robilam sobie rozjaśniaczem 4-6 tonów pasemka. Odrosły mi one i chcialam je jakoś zatuszować. Pofarbowalam kolorem superjasny blond palette. Wyszedl mi złoty, rudawy w niektórych miejscach!!!!Nie wiem co ma zrobić. Prosze pomóż mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, bardzo prosze o porade od dłuzszego czasu zastanawiam sie na jaki kolor zafarbowac włosy obecnie mam złotawy blond ale moje naturalne włosy to sredni poielaty blond mam jasną cere ze skołonnościa do zaczerwienienia oczy szaroniebieskie z ciemną obwódką na około tęczówki brwi jasne. Kiedys farbowałam włosy na sredni brąz nie było mi w nim zle ale miałam problem z odrostami szczególnie w okolicach czola Bardzo prosze o pomoc, moje włosy są lekko przyniszczone z tego tez powodu chcem dobrac odpowiedni kolor na dłużej by juz ich nie niszczyć. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola19
prosze o porade!!!!! jestem naturalna ciemna blondynka, od ok 3lat robie blond balejaz ale juz mi sie znudzil... myslalam o kolorze cos w stylu beyonce knowles... co myslicie?? mam blekitne oczy, czarna oprawe, usta raczej rozowe i oliwkowa cere, a powieki w kolorze cery.. czekam na porady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_real_princess_SiSi
a ja mam brazowo zielone oczy (wygladaja na brazowe) dosc jasna cere, piegi ale tylko latem i chcialabym sie farbnac na taki... hmm... karmelowy sredni blond, bardzo cieply odcien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the_real_princess_SiSi
niech ktos powie czy sie ten kolor nadaje dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violett
hej,poradz mi jaki pasuje mi kolor wlosow.Z urody jestem troche podobna do dody,duze ciemne oczy,ciemnablond oprawa oczu,naturalny kolor wlosow ciemnyblond,karnacja fototyp II,opalam sie latwo,chociaz troche czerwono na twarzy,potem mi brazowieje.Usta srednio pigmentowane.DZIEKI za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arissa
Może Wy mi pomożecie... Do wczoraj miałam swój naturlany kolor włosów - szaromysi z brązowmi refleksami. Coś mnie podkusiło i zrobiłam sobie pasemka ... Niestety zdałam się na fryzjerkę i bardzo tego załuję. Pasemka mam blond... :( Niby nie wyglądam najgorzej ale źle się z nimi czuję. Chciałabym zafarbować włosy na jeden kolor - ciemniejszy. Jak myślicie jaki kolor powinnam dobrać żeby te jasne pasemka się zgubiły i nie zrobiły rude?? Brąz.... kasztan...czekolada....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaaaa
Hej dziewczyny :* mam problem. Kolor włosów mam bardzo ciemny brąz, prawie czarny i zastanawiam się nad jednokolorowym, blond balejażem, sama nie wiem jaki odcień blondu. POwstanie taki fajny kontrast (bynajmniej tak mi się wydaje). Muszę jutro dać odpowiedź fryzjerce, bu studniówkę mam za tydzień i muszę sobie zaklepać termin. Myślicie, ze będę fajnie wyglądać? POMÓŻCIE PROSZĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemny blond
Czesc Naturalnym moim kolorem jest ciemnyblond- mysi kolor. Niestety wlosy bardzo podatne sa na promienie sloneczne. W okresie letnim(a wszyscy wiedza ze w tym roku slonce nam dopisalo) wlosy rozjasnily sie do jasnego blondu. Na dzien dzisiejszy nie wygladam najlepiej;/ mam odrost ciemny blond. Nigdy nie farbowalam wlosow i jakos mi sie nie usmiecha w to pakowac. Czy jest jakis sposob aby te jasny blond zciemnic??? Co mam zrobic? Czy ktoras z Was farbuje wlosy na ciemny blond-taki naturalny, jest taka farba? Co zrobic aby ujednolicic kolor i juz wiecej nie farbowac? Czy jest cos takiego mozliwe u fryzjera aby idealnie dopasowal kolor do moich odrostow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r2
Czesc. Mam rude wlosy. Oczy niebiesko-zielone. Brwi i rzesy - blond. Karnacja raczej jasno-rozowa. Zastanawialem sie nad przefarbowaniem wlosow na lekki brat. Podobnie brwi i rzesy - bo glupio to wyglada gdy sa one tego samego koloru co skora:/ Bardzo licze na pomoc w tej sprawie. Jakby co to moge przeslac zdjecia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomik_91
Witaj :) Mój kolor oczu to szaroniebieski, z czarną wyraźną obwódką. przy źrenicach mam żółte plamki. barwa czasami się zmienia pod wpływem ubrania ( na zielony, niebieski lub zupełnie szary) Brwi mam dość gęste ale nie włochate ;) w kolorze ciemnego blondu, raczej szarawe Naturalny kolor włosów to ciemny blond, chyba w dość mysim odcieniu ;) Usta mam duże i wyraźne. W okresie letnim i wiosennym są intensywnie czerwone. Cera jasna, blada, z czerwonymi rumieńcami, powieki sinawe z wyraźnie widocznymi naczynkami jasna oprawa oczu Szminko, jaki kolor włosów mi doradzasz? aktualnie mam jasny blond ale zastanawiam się na popielatym odcieniem brązu, jak uważasz :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomik_91
Dodam jeszcze że ciezko się opalam i zawsze na czerwono. potem skóra brązowieje ale na bardzo jasny kolor. mogłabym siedzieć godzinami na ostrym słońcu ale niestety wiele mi to nie da. Jedan jak juz nabiorę odrobine "kolorku" utrzymuje się on bardzo bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcataaa
A co polecisz mnie? Mam naturalnie brazowe wlosy, oczy bardzo bardzo jasne zielone, prawie zolte i cere dosyc sniada, taka zoltawa, oprawa oczu srednio ciemna...:0 Jak mozna podkreslic zielen oczu nie uwydatniajac tego zoltego odcienia mojej cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomik_91
pragnę zauważyć że teraz była przerwa swiąteczna i być może Szminka gdzieś wyjechała? myslę że w najbliższych dniach Szzminka powinna wrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×