Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szaninka

Poradzę jaki kolor włosów ci pasuje...

Polecane posty

Ja też bardzo prosiłabym o radę jesli można. Moje naturalne włosy to: kiedyś ciemny blond teraz powiedziałabym, że jasny brąz. Brwi w tym samym odcieniu i czasem mam wrażenie, że połyskuje na nich jakby miedziany odcień gdy przeglądam się przy sztucznym świetle. Twarz owalna, cera raczej jasna. Usta hmm...myślę, że takie średnie. Ani nie są bladoróżowe ani ciemnoróżowe. Oczy - tak jakby zgniła zieleń/zieleń zmieszana z żółcią, a do tego obwódki w kolorze bardzo ciemnej zieleni. Obecnie kolor włosów mam "prawie" naturalny czyli średni brąz. Jednak strasznie kusi mnie odcień taki jak rubin, burgund itp. Czy takie "czerwone" odcienie to zły pomysł w moim wypadku? Lepiej dla mnie "iść" w kolory jasne czy raczej ciemne? Pozdrawiam ciepło. Ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bardzo prosiłabym o radę jesli można. Moje naturalne włosy to: kiedyś ciemny blond teraz powiedziałabym, że jasny brąz. Brwi w tym samym odcieniu i czasem mam wrażenie, że połyskuje na nich jakby miedziany odcień gdy przeglądam się przy sztucznym świetle. Twarz owalna, cera raczej jasna. Usta hmm...myślę, że takie średnie. Ani nie są bladoróżowe ani ciemnoróżowe. Oczy - tak jakby zgniła zieleń/zieleń zmieszana z żółcią, a do tego obwódki w kolorze bardzo ciemnej zieleni. Obecnie kolor włosów mam "prawie" naturalny czyli średni brąz. Jednak strasznie kusi mnie odcień taki jak rubin, burgund itp. Czy takie "czerwone" odcienie to zły pomysł w moim wypadku? Lepiej dla mnie "iść" w kolory jasne czy raczej ciemne? Pozdrawiam ciepło. Ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bardzo prosiłabym o radę jesli można. Moje naturalne włosy to: kiedyś ciemny blond teraz powiedziałabym, że jasny brąz. Brwi w tym samym odcieniu i czasem mam wrażenie, że połyskuje na nich jakby miedziany odcień gdy przeglądam się przy sztucznym świetle. Twarz owalna, cera raczej jasna. Usta hmm...myślę, że takie średnie. Ani nie są bladoróżowe ani ciemnoróżowe. Oczy - tak jakby zgniła zieleń/zieleń zmieszana z żółcią, a do tego obwódki w kolorze bardzo ciemnej zieleni. Obecnie kolor włosów mam "prawie" naturalny czyli średni brąz. Jednak strasznie kusi mnie odcień taki jak rubin, burgund itp. Czy takie "czerwone" odcienie to zły pomysł w moim wypadku? Lepiej dla mnie "iść" w kolory jasne czy raczej ciemne? Pozdrawiam ciepło. Ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizaaa zakłopotana
mam piwne oczy i ciemną cerę i chciałabym przefarbować sie na platynę ;) niewiem czy mi to bedzie pasowało, a teraz mam kolor włosów brąz z odcieniami blondu:) czekam o radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do Zeszytowej zdecydowanie powinnas podkreslic kolor oczu.jezeli nie nasz rózowawej cery to proponuje ciemny rudy, mahon czy tak jak pisałas burgund. Pamietaj zeby kolor nie był za ciemny, bedziesz wygladac blado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do Elizy takie połaczenie moze wygladac tandetnie ale niektóre dziewczyny wygladaja tak swietnie. Proponuje przymierzenie peruki w takim kolorze. mocne rozjasnianie osłabia włosy wiec bez pewnoaci ze kolorek bedzie ci pasował nie ryzykowałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati20 dziękuje Ci bardzo za pomoc. Coś mi się wydaje że niedługo zmienie kolor włosów na jakiś, który wymieniłaś. Mam jeszcze jedno małe pytanko. Czy brwi zostawić naturalne czy może zrobić henną? Bo moje nie są zbyt ciemne więc czy to nie będzie źle wyglądać gdy nie będą mocniej podkreślone? Bo zauwazyłam, że często kobiety starają się robić brwi pod kolor włosów. Czarnowłose na czarno, brązowowłose na brązowo, a blonynki starają sie mieć jak najjaśniejsze. Czy to jest tylko kewstia własnego uznania czy może jest jakiś trik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati20 dziękuje Ci bardzo za pomoc. Coś mi się wydaje że niedługo zmienie kolor włosów na jakiś, który wymieniłaś. Mam jeszcze jedno małe pytanko. Czy brwi zostawić naturalne czy może zrobić henną? Bo moje nie są zbyt ciemne więc czy to nie będzie źle wyglądać gdy nie będą mocniej podkreślone? Bo zauwazyłam, że często kobiety starają się robić brwi pod kolor włosów. Czarnowłose na czarno, brązowowłose na brązowo, a blonynki starają sie mieć jak najjaśniejsze. Czy to jest tylko kewstia własnego uznania czy może jest jakiś trik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati20 dziękuje Ci bardzo za pomoc. Coś mi się wydaje że niedługo zmienie kolor włosów na jakiś, który wymieniłaś. Mam jeszcze jedno małe pytanko. Czy brwi zostawić naturalne czy może zrobić henną? Bo moje nie są zbyt ciemne więc czy to nie będzie źle wyglądać gdy nie będą mocniej podkreślone? Bo zauwazyłam, że często kobiety starają się robić brwi pod kolor włosów. Czarnowłose na czarno, brązowowłose na brązowo, a blonynki starają sie mieć jak najjaśniejsze. Czy to jest tylko kwestia własnego uznania czy może jest jakiś trik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUCIK
TUTAJ ZNAJDZIESZ WSZELKIE INFORMACJE DOTYCZACE PIELEGNACJI I KOLORYZACJI WLOSOW! htpp://zlotemysli.pl/anucik,1/kobieta/piekna/jest.htmJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUCIK
TUTAJ ZNAJDZIESZ WSZELKIE INFORMACJE DOTYCZACE PIELEGNACJI ! htpp://zlotemysli.pl/anucik,1/kobieta/piekna/jest.htmJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUCIK
CHCESZ WIEDZIEC WSZYSTKO NA TEMAT PIELEGNACJI WLOSOW? SPRAWDZ! htpp://zlotemysli.pl/anucik,1/kobieta/piekna/jest.htmJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoil20
hej hej hej !!!!!Planuje zrobić coś z włosami tylko co .Jeśli ktoś potrafi mi pomóc w doborze koloru włosów i fryzurki proszę o odzew .Wyslę komuś moje zdjęcie tylko prosze o podanie meila diekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoil20
hej hej hej !!!!!Potrzebuje pomocy w doborze kolorku włosów i fryzurki .Jeśli ktoś się orjentuje w tych sprawach i może mi cokolwiek doradzićto chętnie wyślę swoje zdjęcie tej osobie :-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoil20
hej hej hej !!!!!Potrzebuje pomocy w doborze kolorku włosów i fryzurki .Jeśli ktoś się orjentuje w tych sprawach i może mi cokolwiek doradzićto chętnie wyślę swoje zdjęcie tej osobie :-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do Zeszytowej polecam ołowki i kredki do brwi, mozna łatwiej dobrac odcien niz przy hennie, np. nie musisz robic brwi na czarno (bedzie nienaturalnie) a wystarczy ze uzyjesz ołowka lekko popielatego. gdy wolisz trwały efekt popros kosmetyczke aby trzymała henne bardzo krótko lub/i uzyla brazowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mambulka
Jestem brunetką ,jasna cera, oczy zielono-niebieskie z złotymi plamkami przy żrenicy, usta różowe...Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mambulka
Jestem brunetką ,jasna cera, oczy zielono-niebieskie z złotymi plamkami przy żrenicy, usta różowe...Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ilona*zz
ciemna blondynka,niebieskie oczy,jasna cera (czasmi lekko rozowa) brwi brazowe.jaki kolor wlosow pasowałby mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ilona*zz
ciemna blondynka,niebieskie oczy,jasna cera (czasmi lekko rozowa) brwi brazowe.jaki kolor wlosow pasowałby mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi24
czesc prosze o pomoc wlosy brazowe brwi tez ale jasniejsze o ton rzesy ciemnobrazowe cera rozowawo czasem z odcieniem zielono-zoltym? -minimalnie oczywiscie ;) sklonnosc do wypiekow usta no takie rozowe- rozane :P powieki ciemniejsze od cery mam krecone wlosy i fryzjerka odradzala mi blond bo stana sie suche ale to chyba w tych czasach nie jest problem ? tak mi sie marzy blond , popielaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertruda55
czesc prosze o pomoc wlosy brazowe brwi tez ale jasniejsze o ton rzesy ciemnobrazowe cera rozowawo czasem z odcieniem zielono-zoltym? -minimalnie oczywiscie ;) sklonnosc do wypiekow, oczy szaro-niebieskie usta no takie rozowe- rozane :P powieki ciemniejsze od cery mam krecone wlosy i fryzjerka odradzala mi blond bo stana sie suche ale to chyba w tych czasach nie jest problem ? tak mi sie marzy blond , popielaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setttt
czesc prosze o pomoc wlosy brazowe brwi tez ale jasniejsze o ton rzesy ciemnobrazowe cera rozowawo czasem z odcieniem zielono-zoltym? -minimalnie oczywiscie ;) sklonnosc do wypiekow usta no takie rozowe- rozane :P powieki ciemniejsze od cery mam krecone wlosy i fryzjerka odradzala mi blond bo stana sie suche ale to chyba w tych czasach nie jest problem ? tak mi sie marzy blond , popielaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setttt
czesc prosze o pomoc wlosy brazowe brwi tez ale jasniejsze o ton rzesy ciemnobrazowe cera rozowawo czasem z odcieniem zielono-zoltym? -minimalnie oczywiscie ;) sklonnosc do wypiekow usta no takie rozowe- rozane :P powieki ciemniejsze od cery mam krecone wlosy i fryzjerka odradzala mi blond bo stana sie suche ale to chyba w tych czasach nie jest problem ? tak mi sie marzy blond , popielaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do Mambulka Moze jakies złociste pasemka. A jesli wolosz ciemniejsze włosy to proponuje karmel albo jasny złocisty braz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do *Ilona*zz proponuje czekoladowy jasny brąz a jesli wolisz cos wyrazniejszego wybierz odcien lekko mahoniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati20
do gertruda55 zdecydowanie polecam wszystkie ZIMNE odcienie tj. gorzka czekolada, mokka, brazy i blondy POPIELATE (nic złocistego ani rudego) i fiolet ( ładnie podkresli oczy). jesli wolisz jasne włosy to wybierz własnie blond popielaty :) A na suche włosy polecam Biosilk (tz jedwab)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrr
To będzie proste - mam jasną skórę, prawie białą z lekko różowym odcieniem, bezbarwne rzęsy i brwi, różowe usta. Typ wiosna. Chyba nie zaproponujesz mi rudego bądź czarnego, co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapkaa
Jestem ciemnawą blodynką która od 3 lat rozaśnia wlosy na jasny blond. Mam cere jasną, bwi i rzesy ciemniejsze ale nie caloowicie.. tzn ciemny blond.. chciała bym coś zmienić..ale nie wiem na jaki kolor moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×