Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ga_ma

Cytaty z książek, piosenek, filmów...

Polecane posty

Gość Agulkaaaa
Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza- wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw. JONATHAN CARROLL "POZA CISZĄ" Ilekroć w Twoim życiu wydarzy się coś naprawdę istotnego- gdziekolwiek byś była- poszukaj najbliższego patyka i napisz na nim tę okoliczność i datę. Zbieraj patyki i dbaj o nie. Nie powinno ich być zbyt wiele. Co parę lat sortuj je, oddzielaj wydarzenia, które zachowują ważność, od tych, które je tracą. Wiesz, o co chodzi. Resztę wyrzuć. Kiedy się zestarzejesz, rozchorujesz, albo będziesz pewna, ze zostało Ci mało czasu, zbierz wszystkie w wiązkę i spal. Dokonaj zaślubin patyków. JONATHAN CARROLL "ZAŚLUBINY PATYKÓW" Wczoraj było mi smutno. I to już przed naszym spotkaniem. Tak zupełnie bez powodu. Wydawało mi się, że nawet niebo płacze, zaglądając przez okno do mojego pokoju... JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI "LOS POWTÓRZONY" Internet był taki. Przypominał trochę konfesjonał, a rozmowy- rodzaj grupowej spowiedzi. Czasami było się spowiednikiem, czasami spowiadanym. To czyniła ta odległość i ta pewność, że zawsze można wyciągnąć wtyczkę z gniazdka. Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygląd, ani to, że piersi są zbyt małe. W Sieci obraz siebie kreuje się słowami. Własnymi słowami. Nigdy się nie wie, jak długo wtyczka będzie w gniazdku, więc nie traci się czasu i od razu przechodzi do rzeczy, i zadaje naprawdę istotne pytania. Zadając je, tak do końca chyba nie oczekuje się zupełnej szczerości. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI "SAMOTNOŚĆ W SIECI" Co sprawia,że właśnie ta kobieta i właśnie ten mężczyzna chcą się do siebie zbliżyć? Co sprawia, że budzi się w nich pożądanie? To tajemnica. Kiedy ich pożądanie jest jeszcze niczym nie skalane, przeżywają każdą sekundę z namaszczeniem, w pełni świadomi, wyczekując najbardziej dogodnej chwili, by przyjąć błogosławiony dar losu. Ci którzy zaznali takiego pożądania "w stanie czystym", nie przyśpieszają pochopnie biegu wypadków. Wiedzą, że to, co nieuniknione, nadejdzie, że to stać się musi, zawsze znajdzie sposób, by zaistnieć. A kiedy ten moment nadchodzi, nie wahają się, nie tracą okazji, nie pozwalają umknąć ani jednej cudownej chwili, potrafią uszanować doniosłość każdej sekundy. Mój głos czasami bywa obcy, ludzie różnie reagują na samotność, chciałabym do Ciebie zadzwonić, powiedzieć tak po prostu, że tęsknię. Nie wiem, czy to coś znaczy, nigdy nie chciałam niczego Ci niszczyć, chciałam Ci tylko powiedzieć, że tęsknię. Że kurwa tęsknię. MARTA DZIDO "MAŁŻ" Pragnie Go, choć nie ma do tego prawa. Wieczorem, gdy zasypia, a także rano, gdy stoi pod prysznicem, zamyka oczy i dotyka swojego ciała. Przypomina sobie wtedy, jak On ją dotykał. Nie czuje wtedy żadnego wstydu. Czuje tylko swoje nienasycenie. Dzisiaj, tutaj na tej podłodze i na tym biurku, także wstydu nie czuje. Jest lubieżna i bezwstydna. Chce, aby ją oglądał, smakował, penetrował i zapamiętywał. I żeby już po godzinie mu tego brakowało. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI "LOS POWTÓRZONY"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulkaaaa
co sprawia... to cytat : PAULO COELHO "JEDENAŚCIE MINUT"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architekt złych snów
niektóre nie pamiętam skąd, ale spora część to 188 dni i nocy Domagalik Małgorzata i Janusz L Wiśniewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZAROWNICA Z PORTO
miłość po prostu jest. Bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj. usta zamykają się wtedy, gdy mają do powiedzenia coś ważnego. Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś. Miałem świadomość, że przeżywam coś niezapomnianego - jedną z tych magicznych chwil, które jesteśmy w stanie zrozumieć dopiero wtedy, gdy już miną. (...) często najlepszy sposób, by dowiedzieć się kim jesteśmy, to zobaczyć, jak widzą nas inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\' Panienko, żaden chłop nie jest wart tego, żeby przez niego płakać, nawet jeżeli go kochasz. \' Cytat z filmu \'Nie kłam kochanie.\' Właśnie on najbardziej utkwił mi w pamięci.\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cardia
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię Nie musiałabym się Tobą dzielić, nie, nie Gdybym mogła schowałabym Twoje oczy w mojej kieszeni Katarzyna Nosowska, Zazdrość Podaruj mi coś Czego nie zdobędę sama A wtedy ja szepnę ci; Możesz mnie dotknąć może pozwolę byś ze mną budził się Może powiem ci, jakie lubię wino może pozwolę ci zapalić świeczkę gdy w pewna zimową noc zgaśnie światło Katarzyna Nosowska, Chyba Jedyny mój To zaledwie kilka dni A ja nie mieszczę łez Zagryzam wargi ... A te dni ciszy, które dzielą nas Podpowiadają mi złe obrazy Muszę to przespać przeczekać Przeczekać trzeba mi A jutro znowu pójdziemy nad rzekę Hey, List Mam być wdzięczna? Za co pytam się Za niepokój, za nieprzespane noce? Za zwątpienia, za obiecany raj Na który pewnie nie zasłużę? Katarzyna Nosowska, Antiba A ty kim, kim dla mnie mógłbyś być? Może czymś w dotyku miłym tak jak plusz? Katarzyna Nosowska, A Ty? Kochaj mnie mimo wszystko. Jeśli zwątpisz choć jeden raz... Jeśli zwątpisz choć raz, To choćbyś z pistoletem zaszedł mi drogę Powrotów nie będzie. Katarzyna Nosowska, Mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadOw.
Nienawidzę sposobu, w jaki mówisz i w jaki się strzyżesz. Nienawidzę, jak jeździsz moim autem i się gapisz. Nienawidzę twych butów i tego, że odgadujesz moje myśli. Nienawidzę Cię tak bardzo, że robi mi się niedobrze. Nienawidzę tego, że zawsze masz rację, i kiedy kłamiesz. I gdy mnie rozśmieszasz i zmuszasz do płaczu. Nienawidzę, kiedy cię nie ma i kiedy nie dzwonisz. Najbardziej nienawidzę sposobu, w jaki Cię nie nienawidzę. Nawet nie trochę, nawet nie ciut, w ogóle... "Zakochana złośnica" Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadOw.
Ona ma dużo różnych kluczy. Całe pudło. - Kleptomania czy kolekcjonerstwo? - Nie wytrzymałem. Pokręciła głową. - Pewnie to jej daje jakieś poczucie bezpieczeństwa. Że ma gdzie uciec. Że ma dużo różnych kryjówek. Ale jestem pewna, że nie pamięta, które klucze są do jakich drzwi - mówiła wolno, z namysłem. - Skąd uciec? Przed kim? Chyba przed samą sobą... - O to chyba najtrudniej - powiedziała. - Ale niektórzy próbują. - Gdybyś słyszałam o kimś, komu się udało, daj znać." Anna Onichimowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadOw.
trzeba... no uśmiechnij się jeszcze trzeba uśmiechu prosiłam cię o łzę przedwczoraj wczoraj - o uścisk dzisiaj - o uśmiech nie próbuj zatrzymać w dłoni wątłych skrzydeł motyla choćby usiadł ci na sukni nie próbuj zacisnąć w dłoni pozwól mu wytchnąć chwilę i pożegnaj uśmiechem trzeba... tak to wiem że dużo trudniej o uśmiech `trzeba`- Poświatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadOw.
Ja nie mam zamiaru się zestarzeć, sprawdzając całymi dniami i nocami, czy przypadkiem nie zepsuł się dźwięk w mojej komórce, bo może On dzwonił, a ja nie słyszałam. Dzisiaj byłam nawet w serwisie... `Magda M`. Być nikim, ale sobą, w świecie, który robi wszystko, co w jego mocy, dniami i nocami, by zrobić z ciebie przeciętniaka, oznacza walkę w najcięższej bitwie w jakiej dane było walczyć ludzkości i która nigdy się nie skończy. — Edward Estlin Cummings

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lezka22
\"Never let the fear of striking out keep you from playing the game\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaka
zapach czarnej kawy, filizanki ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architekt złych snów
A teraz posłuchaj: Przy tobie chcę się budzić i przy Tobie znów zasypiać. Jestem wolny. Mogę wybierać i wybieram ciebie. Gdybym miała przy sobie nóż, to otworzyłby mi się w kieszeni. Drzwi otwarte, wychodzisz, powiało chłodem, gdybym znal przeznaczenie nie pozwolił bym ci odejść Szczęśliwej drogi już czas i znikąd raptem w jednej chwili życie potrafi przeminąć z wiatrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letni deszcz
"zły myśliwy ściga, dobry czeka...." "nieużytki umysłowe można zalesić;-)" była już taka miłość ale nie ma pewności że to była nasza..."(grechuta, pewność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimper
\\\"Co do kobiet, do których w dawnych czasach odczuwałem pociąg graniczący z wilkołactwem, przestały mnie interesować. Traktowałem je ze szczególnym szacunkiem i gorliwie usuwałem z naszych kontaktów wszelkie oznaki śmiałości. Dzieki temu miałem ich tyle, ile chciałem, to znaczy żadnej.\\\" :) E. mendoza \\\"przygoda fryzjera damskiego\\\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zdaje sobie sprawę, że ani ty, ani ja nie potrafimy zmienić zasadniczego układu naszej psychiki." "Albo się kogoś kocha, albo nie. Myślenie na ten temat zawsze budzi podejrzenia i prowadzi do niekonsekwencji." "Nie jesteśmy na bezludnej wyspie, gdzie można wyłacznie poświęcić się miłości." "Nie trzeba odgrzebywać dawnych smutków, trzeba im pozwolić zestarzeć się i umrzeć. Nie ma nic równie pocieszającego, jak starzejący się smutek." "Każdy człowiek ma tam zawsze coś do zapominania." "Wybrałam za trudny rodzaj szczęścia-oto wszytko. Innym przychodzi łatwiej. Nie są zmuszani do konfrontacji. Konfrontacje nigdy nie są przyjemne. Konfrontacje ludzi, sprzetów, światów." "Szaleństwo to pewien rodzaj szczerości." "Miłość miała te same gesty, wypróbowane od wieków każdej wiosny." "Bolała dusza, cała dusza-to wszytko co człowiek czuje i myśli, bolało go i piekło." "A jeśli się kogoś kocha, lepiej raczej nie dopuszczać do tego, aby było mu co wybaczać." "Byli ulepieni z tych samych pragnień i, z tych samych wyobrażeń o ludzkim szczęściu." "Duma nie jest nigdy dobrym towarzyszem miłości." "Jak łatwo można zaprzyjaźnić się z ludźmi, którzy milczą." "Tego nie można się nauczyć, z tym trzeba się, urodzić, żeby umieć uszczęliwiać tych, których się kocha. Nie posiadłszy tej umiejętności, można sobie serce spalić uczuciem, a ten ktoś tego nawet nie zauważy i wolałby może efektowny neon od rozpalonego do czerwoności żeleźniaka. To jest niezmiernie trudna sztuka: miłość."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadOw.
potem idź gdzie chcesz, aż najmniejsza z dróg dotknie twoich stóp. wtedy stań na najwyższej z gór i połknij wiatr byś wykrzyczeć mógł: ja tańczę, a niebo, niebo gra ja śpiewam, prze-niebieski czas a kiedy rozdasz najcieplejszy szept, gdy przewędrujesz każdy mały sens, pomyślisz że tak, że wypełnił się czas to ostatnia z dróg szuka twoich stóp. teraz stań na najwyższej z gór i połknij wiatr byś wykrzyczeć mógł: ja tańczę, a niebo, niebo gra ja śpiewam, prze-niebieski czas coma- `pasażer`.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadOw.
Dla Ciebie mógłbym zrobić wszystko. Co zechcesz, powiedz tylko. Naprawdę na dużo mnie stać... Dla Ciebie mógłbym wszystko zmienić, mógłbym nawet uwierzyć. Naprawdę na dużo mnie stać... Dla Ciebie zrywam polne kwiaty, szukam tych najrzadszych. Naprawdę na dużo mnie stać... Najchętniej zamknąłbym Cię w klatce, bo kocham na Ciebie patrzeć. Naprawdę na dużo mnie stać... Przez Ciebie wpadłem w głęboką depresję, już teraz nie wiem kim jestem. Bo naprawdę na dużo mnie stać... To wszystko czego chcę, to wszystko czego mi brak, to wszystko czego ja, nigdy nie będę miał... Otwórz oczy, zobacz sam, przed nami mgła. Zamykam oczy, nie chcę widzieć, nie chcę czuć. Czy to koniec już...? To koniec już. Myslovitz- Dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadOw.
Już nie będę z Tobą kłócił się I tak nigdy nie mam racji. Wydawać by się mogło, że Jesteśmy źle dobrani... Najgorsze jest jednak to Twoje rozczarowanie. Wiem, zapomniałem Ci powiedzieć, że Jestem zakochany... Wiem, potrzebujesz tego czego ja Nigdy mogę Ci nie dać. Nie dlatego, że nie chcę Ci dać, A dlatego, że sam tego nie mam... Najgorsze jest jednak to Twoje rozczarowanie. Wiem, zapomniałem Ci powiedzieć, że Jestem zakochany... Więc lepiej mnie zabij, Wyrzuć z pamięci. Lepiej odejdź, pozwól mi odejść. Lepiej zapomnij, Pozwól zapomnieć. Lepiej daj mi następną szansę... Myslovitz- Alexander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadOw.
I nagle skończy się to wszystko w co wierzysz. Co kochasz, zasypie śnieg. Dziki uniesie Cię wiatr Upuści Cię nagle. Uderzysz. Ufałeś mu tak... Ale Ty nigdy nie poddasz się! Nie wierz nigdy nie, W tych, co ciągle udają i ciągle uśmiechają się. Nie wierz nigdy nie, W to niebo, które zawsze niebieskie jest... Ale Ty nigdy nie poddasz się! Chcesz zabić i zniszczyć, zniewolić nienawiść, Ja też... Myslovitz- Nienawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadOw.
Mam w głowie od dawna plan Zmierzenia się z sobą - i tak cały czas. Nie patrząc już w przeszłość, By dalej iść... Powoli zaczyna się wszystko układać, Zaczynam rozumiem - to życie jest dla nas, Podróżą w głąb siebie i próbą sił... Choć często niepewnie, A czasem tak trudno, Wciąż warto próbować, Nigdy nie jest za późno Wykrzyczeć do życia, że ciągle widać mnie! Wszystko co mam, wszystko co chce I to co wiem, a czego nie, W tym wszystkim ja Na nowo odnajduje się... Wszystko co mam, wszystko co chce I to co wiem, a czego nie, Zostawiam to, co trzyma mnie. Zostawiam to, nie boje się... Tylko po to, by być bliżej Ciebie... Wszystko po to, by być jeszcze bliżej siebie... Myslovitz- Ty i ja, i wszystko co mamy. PS.Myslovitz można cytowac i cytować. Jednak te sa moimi ulubionymi. I jeszcze "Chciałbym umrzeć z miłosci", ale z tym textem spotkałam się tu juz wielokrotnie. Pozdrawiam, shadOw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papierowa
jaki jest ideał kobiety, dla mężczyzny wg. K.Grocholi [Nigdy w Życiu] Kobieta ma być: blondynką brunetką ruda wszystko jedno ma mieć duży biust, bo on jest seksowny ma mieć mały biust, i wtedy nie kłania się Freud ma mieć długie nogi ma mieć nogi jakiekolwiek, to nie ma znaczenia. Nie rozumiem. Czy to znaczy, ze najlepiej, żebym miała cztery piersi- dwie duże i dwie małe i w razie potrzeby używała jednej pary ? W łóżku powinna kobieta: przejawiać inicjatywę podporządkować się pokornie mężczyźnie przejawiać inicjatywę, wtedy kiedy on tego chce być podporządkowana, wtedy kiedy on tego chce krzyczeć milczeć, bo go to rozprasza. Wynika z tego jasno, że idealna kobieta powinna być: doświadczona po przejściach najlepiej nastoletnia dziewica, bo taką jeszcze można czegoś nauczyć Powinna: dbać o siebie niespecjalnie się pacykować i pindrzyć, bo zatraca naturalność nie myć się bezpośrednio przed seksem, bo traci naturalne feromony nie używać perfum, dezodorantów itd. pachnieć wykwintnymi perfumami. No więc na randkę to ja mogę owszem, kiedy już będę dziewiczą blondynką o czarnych włosach, szczupła, ale obfitą w kształtach, z duża piątką w biuście, ale taką, która zgrabnie mieści się w męskiej dłoni(jednej). Wtedy włożę na jedna krótką, a drugą długą nogę pończochy i czerwone buciki. Narzucę koszulkę przezroczystą i długa sukienkę z tysiącem guzików. Udam się w tym stroju do kuchni i przygotuję coś lekkiego do jedzenia, ale za to tłustego, bo on lubi zjeść. Swoja chłopięcą fryzurę upnę w duży ogon koński, żeby potem włosy spłynęły mi fala na plecy. Popryskam się feromonem, ale żeby pachniał „Calvinem Kleinem”. Umaluję wampowato oczy, żeby być naturalnym kociątkiem. Powitam go w drzwiach. Nie istnieja randki w knajpie. Naga, w samej sukni do ziemi. Zapiętej, ale za to rozpiętej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upku upku
bo cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`Przedwcześnie pozbawiona złudzeń rzygam na sztuczność uczuć. `Najmniejszy ruch jest trudny. Oczy wbite w ziemię. Obojętność na wszystko. hell-lolita pille mówił Jej. \'-Mała..nowe buty trzeba rozchodzić, zanim się wyruszy w długą podróż, czasami do mocnych ran, by potem móc wygodnie iść..a miłość jest podróżą w nieznane, ale bezpieczne światy.. chodź Mała spać..\' `

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Człowiek ma do wyboru tylko dwie możliwości: zestarzeć się albo umrzeć młodo." "Nigdy nie jest za późno, jeśli człowiek może działać. Za późno jest tylko wtedy, kiedy przychodzi śmierć." "I zrobiło mu się nagle żal, że mógł tak pomyśleć, że mogło mu się marzyć coś innego, niż otrzymał od losu." "Wszytko kwestia przyzwyczajenia." "Nic tak nie postarza, jak wspomnienia." "Pozalamy żyć ludzią żyć tak, jak mają na to ochotę." "Ostatecznie wszytkie szaleństwa córek były tylko powtórzeniem szaleńst ich matek albo żalem... ogromnym, zapóźnionym żalem, że ich nie miały." "Nie da sie niczego zrealizować bez czyjegoś cierpienia." "Tylko siła może zatrzymać siłę." "Zdobycz moja-zguba moja."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraśna
"Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi." "Smierc jest kolejnym koniem ktorego dosiadamy." "Deszcz. Zbiorowe samobojstwo tysiaca kropel skaczacych na ziemie z wysokosci nieba." "Prawdziwa milosc jest wtedy, kiedy kobieta ma 60 lat a Ty nadal mowisz do niej kochanie." "Tylko dzieci kocha sie za to ,ze sa. Doroslych kocha sie za to jacy sa." "Dzieci nie sa glupsze od doroslych, tylko maja troszke mniej doswiadczenia." "Gdyż nie ma ucieczki przed gębą, jak tylko w inną gębę, a przed człowiekiem schronić się można jedynie w objęcia innego człowieka" "Nie ma takich sytuacji, w których by jeszcze miłość nie miała czegoś do powiedzenia." Opcja: zaprzyjaźnij się z samym sobą jest idealna, a właściwie jedyna, żeby nie czuć się megasamotnym w życiu. -Zrobię dla Ciebie wszystko... -Nie trzeba wszystko... -Tylko co? -Tylko mnie kochaj. "słowo 'piękno' jest po trochu wstrętne. ma głupią minę, a ludzie wypowiadając je, doznają lubieżnych i leniwych uczuć" "Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają, otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak długo i mocno, że nie zauważamy otwartego obok okna." "Płonął do niej, rozgrzany do białości, czuł pragnienie, które tylko ona mogła zaspokoić..." "Często banał wyrażony głośno przytłacza w końcu ukrytą prawdę." należy kochac rzeczywistośc a nie urojenia... "Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą." "Były znaki, sygnały, cóż z tego, ze nieczytelne." "Słowa tańczace na wietrze... Pustka zaokienna..." "Nic nie widać. Nie nie słychać. A jednak coś promieniuje w ciszy." "Jest jakas magiczna slodycz w spojrzeniu kobiety wolnej jak motyl" "kobiety nie sa szafkami z IKEI,ktore da sie zmontowac wg instrukcji" "Przytulenie potrafi być bardzo skutecznym balsamem emocjonalnym." "Bo każdy ma chwile, że patrzy w lustro i widzi jak łzy mu ciekną..." ...Przepraszam Że Czasem Moja Wyobraźnia Wybiega Daleko W Krainę Błazna żyjemy tymi samymi marzeniami tymi samymi pragnieniami śnimy tymi samymi snami a między nami mur. "The Spirit Of Yesterday Kill Me Inside" (Dusza Wspomnień Zabija Mnie Od Środka) Wyobrażam sobie niebo jako garderobę. W niej aniołowie przechowują swoje rekwizyty. A dusze, zanim się urodzą, przebierają się za ludzi. "I naraz odniosłem wrażenie, jakbym znalazł się w raju. Mam poczucie, że to wyjątkowa chwila w moim życiu, poczucie, które najczęściej dociera do nas dopiero po fakcie, kiedy magiczny moment już minie." "Udało mu się przestać myśleć, chociaż przez sekundę udało mu się całować ją samym tylko pocałunkiem" "Spojrzeliśmy na siebie, szukając słów, które nie istniały." "... i spojrzała w gore, jakby chciała w locie łowić wymykające się jej słowa." „Zawsze znajdzie się ktoś, kto pragnie dokładnie tego samego, co ty.” "No i skończyło się rumakowanie..." "Nie no, bomba, ja się będę musiał terapii jakiejś poddać po tym wszystkim - o, już mi oko lata..." "Ocknij się i sztachnij feromona!" "Uuu, Shrek, wympsło ci się? Ty uprzedzaj, zanim popuścisz, ja tu się cieszę górskim powietrzem!" "- Tego umowa nie obejmowała... - Może małym druczkiem?" "Dobra, Ty załatw smoka, ja biorę na siebie schody. Znajdę je skubane i skopię im poręcz tak, że nie będą wiedziały, którędy na górę, a co!" "Różowieć z zorzą, złocić sie ze słońcem, srebrzyć z Księżycem, władać, śpiewać, śnić..." "Kalifornia jest jak piękna, dzika kobieta po heroinie, której się wydaje że sięgnęła gwiazd, a nie widzi że sięgnęła dna nawet jak jej pokażesz blizny na rękach" "Zazdrość doprowadzi Cię do szaleństwa!" – Co jest grane? Pumba, usiadłeś na pilocie. – Przepraszam, myślałem, że to batonik. "Patrz przez godzinę na człowieka oddającego się zabawie,a poznasz go lepiej,niż gdybyś rok z Nim rozmawiał" Dla wszystkich Was Bless ya `Ja mam reggae wydrapane w sercu jak tagi w tramwajach` "Wysyłamy tobie bless gorący jak Afryka, chwilowe przesłanie, to ta muzyka!" Bo to pozytywna wibracja!! "Jesteśmy tacy jacy jesteśmy" ale na ogół gorsi " Żyj tak aby po latach powiedzieć - przynajmniej sie nie nudziłem" Nie nie nie babilon nie pochłonie mnie..., "..coś nam ucieka, coś nas omija, dlatego ważna każda chwila, czasem się mylę czasem mam racje prowadzą mnie pozytywne relacje..." Powietrze pachnie jak malinowa mamba;p "Na mą głowę spadło niebo, spadło niebo pełne gwiazd Zobaczyłem całe życie, całe życie jeszcze raz " DAAB Reggae Jest Radością, Rzeczywistość To Zły Sen "Nie dmuchaj, nie gaś, gdy miłość się pali" "Całe życie uciekałem od miłości, a gdy życie ucieka odemnie, wpadłem na miłośc" Lepiej powiedz Tak niz Nie-nawet gdybyś upaść miał. Lepsza miłość jaka jest,niż miłości brak...(..) a emocjom w moich oczach mówie ESPERANTO Lepiej umrzec niz zyc na kolanach. "Bo tyle siebie znam ile z ust Twyych usłyszę, ile obliczę sam z czarnych plam życiorysu" "Bo tyle siebie znam ile z oczu twych wypatrzeć zdołam ile zrozumiem z szeptów pod stołem"- Happysad "Ja cóż, włóczęga niespokojny duch. Ze mną mozna tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko."- SDM "Wez mnie do siebie.. nie bede sie rzucal w oczy! jak zrobie tak (zaslonil oczy)... to mnie nie widac. " "Kto ci powiedział, że wolno Ci się przyzwyczajać? Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze?" "Nosił w sercu obraz dziewczyny, którego nie mógł wymazać." "Nie wiesz jak smakuje gruszka? - Nie wiem jak smakuje Tobie.”- Moje serce... Chcesz? To bierz... proszę bardzo... Jesteś pewny? Tylko ostrożnie... to ze szkła... Pragniesz tego? Musisz uważać... na wszystko co robisz... Kochasz? Tylko nie upuść... potłucze się... Na czym Ci zależy? A więc dobrze... ale nie stłucz.. Zranisz? Już go nie skleisz... czasem nie ma,nie ma czasem,nie ma nadziei.wtedy muzyka połamany świat tutaj klei... ,,reggae pozwoli ci rozwinąć zagle tylko spokojnie bo co nagle to po diable" "Związki między ludźmi zaczynają się od nieśmiałego, lękliwego użycia wielkich słów, co do których mamy nadzieję, że już wkrótce będą pasować" Ja tańce na stole wolę ja wolę reggae sztajer git reggae bit git reggae bit Bo to muzyka bez koko bo to muzyka bez portfolio Bo to muzyka bez curriculum vitae Bomby bomby napompowane reggae bitem Ślę uśmiech sępom odpalam reggae agregat My mam muzykę o smaku płomieni "Powietrze pełne jest naszych krzyków, ale przyzwyczajenie wspaniale je tłumi" Głupota to więzienie, z którego nigdy się nie wychodzi. Nie ma zwolnień za dobre sprawowanie, każdy kibluje tam na dożywociu. "Były westchnienia głębsze, bo tłumione Słodka w kradzionych spojrzeniach nieśmiałość. Rumieńce wstydu za niepopełnione winy." "no rules, no limits, and no saying no... ever!" "jestem kim jestem niepojętny przypadek jak każdy przypadek" "możesz czasami zakryć słońce, ale nie możesz go zgasić" "-dlaczego mnie kochasz? - nie wiem i kompletnie mnie to nie interesuje." "-kochasz mnie? - bardziej niż wczoraj i mniej niż jutro! " "Otworzyłam oczy, ale nie było już nikogo... i nikt nie powiedział- zostań!" "to był naprawde piekny bal i ja w sukience jak we śnie, tyle dziewcząt innych znał, a wybrał właśnie mnie i potem tylko na mnie patrzył..." naplul w dlonie i podniosl swoj kawalek slonca wyzej " Dobrze wiem, jest w nas strach, jak w Aniołach, których skrzydła ktoś by wyrwać chciał ... " skaczę z radości. nie czujesz jak ziemia drzy? był tylko plastrem na samotność...nikim więcej Wpychał mi do uszu muzykę i słowa, które opowiadają miłość ostateczną i ustami czynił mnie swoją… achhh i te wszystkie rytmy jak tu nie kochac tej muzyki^^. ja mam kieszenie pełne czereśni- pidżama porno "następna stacja to pozytywna wibracja" wrazliwe moje zmysły w moim głosie destyluje dzis kameral przekaz czysty gorący BIT "wybudujmy most co połączy z nocą dzień...." spokojnie bez obaw, mój przekaz czysty, przejrzysty jak źródlana woda, możesz spróbować!!! bless polaczmy sie bracia i chodzmy lowic ryby w kaluzy... xD ''reggae muzyka reggae stajl,reggae to wolnosc przekonaj sie sam'' give me just a little smile "byle nie przespać i by nie brakło sił, z drugiej strony tęczy są drzwi..." "Ten kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami." ''a wiesz, że dziś próbowałam namalować niebo. Musiało mieć głębie.Dobrze, że pamiętam Twoje oczy.Było mi łatwiej'' "Miłość dwojga ludzi może trwać długo, jeżeli nie koncentrują się na sobie i każde jest gotowe dać drugiemu coś z siebie." "Gdybym mogła płakać, płakałabym bez końca. Gdybym mogła krzyczeć, uderzyłabym w krzyk. Ale nie mogę, więc obchodzę żałobę w głuchej ciszy." "Bądzcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to zrobić nie zwracając na siebie uwagi." \"Kocham powiedzialo lustro i rozbilo sie na miliony szklanych lez\" \"narzekalem ze nie mam butow, dopoki nie spotkalem czlowieka, ktory nie mial stop\" "A dziś Cię kocham o całe wczoraj mocniej."" "nie mozesz wygrac... nie mozesz zremisowac... nie mozesz nawet wycofac sie z gry..." `Ludzie blokują uczucia intelektem i lepią w głowie idealne twory, zamiast wyjść na spotkanie miłości.` `Zanurzyłam się w Tobie zbyt mocno, zbyt niebezpiecznie. Dopaliłam w upale smogu, namiętnościach poezji.` zaczarowales mnie swoja miloscia i uzalezniles od jej magii;* "Moja milosc do ciebie jest tak goraca ze moglaby piec w usta.. lecz jak ma to zrobic jesli nie moze ich nawet siegnac?" Mozecie smiac sie ze mnie ze jestem inny, bo ja sie smieje z was ze jestescie tacy sami. w moim testamencie zapisze NIC osobie, ktora mysli, ze mam wszystko. nie dyskutuj z debilem. najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem "Uwieść kobietę, to umie byle dureń. Lecz umieć ją porzucić... po tym właśnie poznaje się dojrzałego mężczyznę" "Nie spodziewałam się, że potrafisz czytać dotykiem. Przetłumaczyłeś mnie i napisałeś własną książkę" "Może jest zbyt wcześnie albo zbyt późno, ale chcę ci powiedzieć, że cię kocham. Nie musisz mi wierzyć, to pewnie niedorzeczność, jedno z moich urojeń." A gdy już wrócisz, to usiądę Ci na kolanach, oprę moje dłonie na Twoich ramionach i będę całować Twoją twarz. Kawałek po kawałku. Obiecaj mi, że mnie nie rozbierzesz, zanim skończę... "... Regaae w moim sercu, reggae w mojej duszy, pozytywna wibracja calym swiatem poruszy..." Reggae jest odzwierciedleniem mojego JA, tego co w mojej gra duszy "Mężczyźni to dranie. Nie słyszą nawet płaczu rozdeptanych serc". "..Kolor prawdziwy, szczery, szalony Zielony, żółty i czerwony.." "-Ja Cię naprawdę bardzo lubię. - No to mamy problem, bo ja Cię kocham." "Życie nie może być myślnikiem postawionym pomiędzy dwoma datami" "Dziewięćdziesiąt dziewięć procent tego, co stanowisz, jest niewidzialne i nietykalne." "Mam takie niesamowite myśli na myśli, że nawet moja własna podświadomość się rumieni." "Miłość jest odpowiedzią, ale kiedy czekasz na odpowiedż, seks zadaje całkiem interesujące pytania." " Ja przyklejam plaster z najczulszych słów " " By Cię dotykać deszczem staje się. Lubię deszczem być, mam nieskończenie wiele rąk i spływam, spływam po policzkach Twych tysiącem pocałunków zaklętych w małej krople " "Przeciw twojemu milczeniu będę się bronić słowami." "Nie umrę jeszcze, poczekam, poczekamy razem; my umiemy przecież pięknie czekać, na życie, na śmierć, na cokolwiek..." "Strzeż się słońca, w słońcu tęskni się najbardziej." "Kiedys opowiem o tym sobie, ale spokojnie, nie uwierzę." "Wnet pomyślał o podróżach i zapragnął ruszyć w świat Ku południu, ku Jamajce gdzie muzyka reggae gra..." " Czy można kogoś przestać kochać... zaocznie?" " W jednym krótkim przytuleniu dotknąć serca sercem." " Przepraszam za to, ze jem od jutra przestanę także pić, pojutrze spać, a od czwartku nie będę oddychać. I na pewno od razu poczuję się lepiej. " "On dał jej sześć róż, w tym jedną sztuczną. Powiedzaiał, że gdy ostatnia zwiędnie on przestanie ją kochać" jestes w potrzebie, to sluchaj reggae... ,,usta zamykaja sie wtedy, gdy maja do powiedzenia cos waznego'' ,,trzeba miec charakter, zeby robic to, czego nie wolno'' ,,teraz, gdy wszystko zroumiala-czula sie naga i zdegustowana'' ,,Nie każdy potrafi kochać - to wymaga dojrzałości." Już zbyt wiele się stało,co się stać nie miało,a to co miało nadejść-nie nadeszło Zawsze znajdzie się ktoś kto Cię skrytykuje. A rano...? Przyklejam do twarzy uśmiech, jak co dzień. Wieczorem zmywam go jak tusz z rzęs. To wszystko. ( świetny jest ) "Nie ma nic gorszego niż pijana kobieta, kochanie." "Są momenty w życiu, które chciałoby się zatrzymać na zawsze.Na trochę dłużej. Na "jeszcze chwilę"." Bądź mi muzyką, której dotykam.. Nadzieją moją, w którą wciąż wierzę... I przemień się w drzewo, a ja je obejmę... i należysz do mnie choć to nie kwestia posiadania Sprawić by atrament oddychał a litery ożyły. Niesie mnie pozytywna myśl że nie jest źle. Nie bój się chodzenia po morzu, nieudanego życia, miłości nie dla Ciebie, czekania na nikogo. "wsród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów" "Razem ze mną nie spiesz sie nie ma po co, nie ma gdzie...nie musimy robić nic,czasem wolno tylko być..." "Bo każdy z nas ma swój kawałek słońca .. swój kawałek cienia .." Prawdziwe pocieszenie jest wtedy, gdy ktoś daje ci do zrozumienia: możesz być taki, jaki jesteś. ~Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni...~ To, ze niektórzy z nas potrafią czytać i pisać, i liznęli trochę matematyki, nie oznacza jeszcze, że zasługujemy na to, by podbić Wszechświat. "Niezgłębione są pokłady ludzkiej niekumacji". " Uśmiechnęła się uśmiechem, w który włożyła wszystko to, co postanowiła przemilczeć ." Niedostępna, milcząca, zamyślona. Tak naprawdę nieobecna. " "Jeden mach jestem w snach słodkich tak że chciałbym tu zostać" "..miasto rzadko śpi, jak sie budzi to z kacem.." Ja pamiętam te chwile co serce mocniej bije... `tego co nam zapisane nie da zmienic sie` Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum, wódka w parku wypita albo zachód słońca. -Masz coś z głową! -Z dupą! -Z dupą to ty zawsze miałaś wściekliznę raka macicy \"Dzień świra\" "Wszystko jedno, czy ma się przed sobą sto lat, rok czy tydzień, zawsze się ma przed sobą wszystko" Naiwna wiara dziecka, że gdy się zamknie oczy, to wcale nie jest ciemno To nie było zakochanie. Wiedziała, że przy zakochaniu nie ma się aż tak silnych objawów Nie jest ważne, ile ktoś ma lat; liczy się to, czego doświadczył. Można dożyć setki i nie doświadczyć niczego. Wpatruje się w pustą kartkę papieru, starając się ułożyć sobie wszystko w głowie. Tak trudno jest być uczciwym. Przeniknę do Twojej podświadomości, tak jak alkohol przenika przez Twoje gardło, do Twojej krwi. "I znów zachowuję się kurwa nieasertywnie, jaaa pieerdolee, czy jestem wariatem ?" "W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nielogiczne działanie. " "Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. " "To dla Takich chwil - całe życie w szaleństwie..." "Możecie śmiać się ze mnie,że jestem inna,bo ja śmieje się z was,że jesteście tacy sami" „Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj.” Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi." "Dyplomata to człowiek, który pamięta o urodzinach kobiety, ale zapomina o jej wieku." "Mówiąc jaka jest dzisiejsza młodzież, zastanówcie się jacy są Ci, co ją wychowali" Pogódź się z tym że bóg Cie nie lubi, nigdy Cie nie chcial, i prawdopodobnie Cie nienawidzi..." "Jest tak ciemno i brudno, że pękają oczy" "Nie mam dupy, nie mam mózgu, nie znam już słów, nawet bluzgów" cmentarzysko myśli i marzeń w głowie mam/... rób co chcesz w życiu i się tego trzymaj, aż po jego finał Młody jestem szarość życia tłamsze, rozkminiam co jest prawdą a co fałszem Robisz to co masz robić nawet wbrew swojej woli "W sprawiedliwość losu wątpić zaczynam" głowę po to masz, by nie myślał nikt za ciebie, byś mógł myśleć sam. "Wygrasz więcej, gdy myślisz mniej" "Zwyczajny dzień zamieniam w baśń" Znów czuję, że no satisfaction oczy zadrutował blask "konie w mojej głowie...dokąd tak biegniecie od lat?" "Łyk fantazji, łyżka snu,wyobraźni przekręć klucz" "Tylko zamknij oczy. Myśli puść na wiatr" Poznasz tajemnice o tym, że fantazji drzwi każdy ma w swej głowie... Swoje uchyl mi "Każdy mężczyzna w różny sposób nazywa swoje pragnienia. W gruncie rzeczy naprawdę potrzebuje tylko kobiety." `Była poematem bez słów.` "..Czekanie na świt trwało dwie herbaty z cytryną.." "....przegladałam się w jego oczach.." "...szkoda tych snów, które się bez nas wysniły..." Złapała drugą poduszkę i przykryła nią głowę, zamykając w ten sposób w puchu pięć swoich zmysłów Bo każdy, nawet najmniejszy orzech do zgryzienia, aby okazał się pestką, jest kwestią do przemyślenia Jak wygląda ten was cudny świat? Ja to wiem i oni wiedzą jak. Napiętnowany, marzeniami. "zero szacunku, ignorancja tak po prostu dla zabawy.." "When you dream, there are no rules, people can fly, everything can happen" W korowodzie zmysłów możemy trwać niepokonani... "On spacerowal myslac skad wziasc kase, ona zaplacilaby by isc na spacer.." "... bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart, a czerwnień mojej krwi to tylko jakiś żart i zapominać chcę tak często jak się da, że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart ..." Muzyka buntu wyznacza rytm będący głosem naszej wściekłosci 'Wyczuć taką chwilę w której kocha się życie, i trwać w niej stale na wieczność w zachwycie... W pełnym słońcu, dumnie i na własnych nogach, mozę wtedy uda się ujrzećuśmiech Boga...' Bądź jak wiatr, który rzuca się w przestrzeń z jaskini skalnej. Wznoś się wyżej, coraz wyżej... Co śmierć wykosi, miłość posieje, i to jest życie. Cienia i wolności nie przydepniesz butem. Gdy jesteśmy zazdrośni, przekonujemy się, że kochamy, tak jak przekonujemy się, że żyjemy, kiedy nas coś boli. Mężczyzna jest zazdrosny, gdy zaczyna płonąć. Kobieta — jeszcze zanim pokocha. Bóg daje szczęście, ale człowiek musi je złapać. Chciano za szczęściem rozpisać listy gończe, ale nikt nie umiał podać rysopisu. Duże kęsy szczęścia wymagają zdrowego i dobrego żołądka. Serca kobiet, jak serca aniołów, pełne są miłości i litości. ...Sens nie mówionych słów Dźwięk nie zagranych nut.... "By choć na chwilę stanął czas i chociaż raz ziściły się sny..." So give me Novocaine... / Więc daj mi nowakinę (znieczulenie) "...czy nikt nie mówił Ci że tani kit kłuje w oczy?" "...by z zewnątrz zmienić się musisz chcieć też od środka..." "...A sens wyrazów to mego świata opis..." "...Będziesz żyć po swojemu, a nie co ci powie tata..." "...słowa być muszą czynem poparte..." Nic nie powiemy, dla siebie idealni, nasze niebo znajdziemy apsikkkk mam juz dosyc tego opisu..świetnie to rozumiem...wątpie...a jednak // ..w umyśle ślę uśmiech, muśnie Cię. Nie uśniesz już, wiesz?.. // Jesteś podwiniętą rzęsą pod moją powieką... do głowy przychodzi pomysł poroniony, zobaczyć jak wszystko wygląda z drugiej strony będzie niebo, tak błękitne jak nasze najpiękniejsze myśli... chwilowa mgła Urwane zdanie z nie dosłyszanym kocham // Nie wypowiedzine mysli, urwana rozmowa... Opróżniona butelka jaki jestem zalany to nawet nie był sen to pijackie omamy . upijam się za bardzo, wyzywam ludzi by skakali ze mną z dachów nawilżam twarz szczęściem Zmęczona noc, wymięta biel i słońce choć blade, tak pali mnie... you can look but you can't touch it...:):):) Napawa się chwilami bo tak mowiac miedzy nami to jest kolor w dni szarosciach wyprowadzam całą swoich marzeń artylerię, tutaj nie ma zdrad, kłamstwa, nie ma tu przemocy Swoje sanktuarium sama układam jak origami WytwórTwojejJaźni TwąOaząZapomnienia Nieustannie płynę, szkicuję fantazji rycinę... Pielęgnując baśniową krainę, w której każdy z was jest dżinem, który tworzy tą iluzję... Konsumuje każdy moment delektuje się chwilami "(...)odTwychUstŚwiatCałySięZaczyna(...)śladTwoichWargNaSzyiTakJakRóża(...)NoszęGoJakTatuaż" "Mogę mieć takie życie, jakie inni mają sen..." "Get plowed thinking of me .." // Mecz się mysleniem o mnie "Łamię własne zasady,jestem niekonsekwentna...jakbym istniała tylko ja,a światem rządził szatan" Ile pytań, na które już odpowiedź jest rozmyta . . . Pochłonięci historiami, które słyszą tylko ściany Z dobrą miną do złej gry przyłapani... Prosto w oczy słodkie słowa w plecy metalowe pręty... Kto słucha niech uważa , wokół ludzie o dwóch twarzach. Czy widzisz te łzy na szybie? To niebo płacze... "Mów do mnie bez słów.mów do mnie jak potrafisz,mów do mnie w objęciach ciszy" Nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy które mało nas obchodzą "Twoje życie popiołu garść,nie wygrasz..." Masz w sobie tyle miłości, że rozdzielasz kilku? Ciągnie mnie do Ciebie jak mnicha do nieba Cygana do szklani Głodnego do chleba "..JaPoOddech..RuszamDoTwychUst.." w głowie kołysanie dusz ...i jest jak przy pierwszym pocałunku - w ustach sól, gorącej wody smak... Stoję na słońcu łapię w palce czas... Nitki babiego lata... Tworzy we mnie słowo więc wylewam myśli Wielkie emocje zdrowej nienawiści "Życie - krucha konstrukcja z marnym fundamentem..." Zwracam Twą uwagę tak jak dźwięk syren ale nie złym skojarzeniem a mym pięknym stylem inwazyjna rzeczywistość wbija się oknem "...Protesty serc które świat traci z oczu..." "Niecierpię chwil gdy nie mam nawet czasu ruszyć ręką " kwiatuszku daj mi rączkę chce się delektować Twoim pączkiem jak hajem tak wiele we mnie słów których nie wypowiem, choć krzyczą głośno... „Obrazy przed oczami, zawieszone jak na ścianie” PONAD WSZYSTKO JEST SZEPT I NIE ZDARZA SIĘ WSTYD całą noc moje serce szuka miejsca gdzieś,gdzie muzyka wciaz gra.. „Zanim ukradniesz jej ostatni kolor ze snu, Zanim - gdy na chwilę zamknie oczy – znikniesz” Kochacie nienawidzieć,lubicie tylko brać,przemilczacie całe życie i to jest Wasz świat .. Kochamy kochać,lubimy się śmiać,mówimy co myślimy i to jest nasz świat .. Wszystko co niszczy - omijaj z daleka ..Nienawiść i złość - zabij,nie zwlekaj .. "skaleczeni milczeniem... zagubieni w pomyłkach dnia..." Jest między nami gra w którą gra się w parach... "...głowa oszalała bije w ciemność, w mur następny brat spada prosto w dół..." I'm a bomb, can you hear me tick? On jest taki aksamitny ,ze ... - ze to chyba material ! "rozgrzejmy parkiet do czerwoności" przeganiam czarne chmury rozpraszam każdy cień czy znasz ten sma? to spróbuj reggae pozwoli ci ozwinąć żagle Styl i smak, tylko tak... :P "Wszystko to co mam dał mi boski wiatr zabłąkany w żagle" "Pamiętam rozkoszny wiatr, masztem gnący sztorm." to brzmi tak slodko...jak wedel Nie zalozysz mi kaganca nie probuj zakladac smyczy Czy lepiej słodkim kłamstwem nakarmić Cię czy prawda zadać ból? nawet księżyc lśni,jakby mu brakło sił. "Nie zatrzymasz pulsu swojej krwi nie zatrzaśniesz serca swego drzwi..." Daj się sobą nacieszyć i siedem razy zgrzeszyć....! Owiń lekko mnie wokół ciała, Opleć mną miękki puls twoich ust, Potem układaj mnie, jakbyś obawiał się, Że nie starczy ci mnie, by przykryć cię Gdybym miała przy sobie nóż, to otworzyłby mi się w kieszeni. "Nie jesteśmy na bezludnej wyspie, gdzie można wyłacznie poświęcić się miłości." "Byli ulepieni z tych samych pragnień i, z tych samych wyobrażeń o ludzkim szczęściu." ...a więc przytul się i śpij, czekolady pełna noc, gwiazdy jak cukierki, czas je zdjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraśna
Mozecie smiac sie ze mnie ze jestem inny, bo ja sie smieje z was ze jestescie tacy sami. w moim testamencie zapisze NIC osobie, ktora mysli, ze mam wszystko. nie dyskutuj z debilem. najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem "Uwieść kobietę, to umie byle dureń. Lecz umieć ją porzucić... po tym właśnie poznaje się dojrzałego mężczyznę" "Nie spodziewałam się, że potrafisz czytać dotykiem. Przetłumaczyłeś mnie i napisałeś własną książkę" "Może jest zbyt wcześnie albo zbyt późno, ale chcę ci powiedzieć, że cię kocham. Nie musisz mi wierzyć, to pewnie niedorzeczność, jedno z moich urojeń." A gdy już wrócisz, to usiądę Ci na kolanach, oprę moje dłonie na Twoich ramionach i będę całować Twoją twarz. Kawałek po kawałku. Obiecaj mi, że mnie nie rozbierzesz, zanim skończę... "... Regaae w moim sercu, reggae w mojej duszy, pozytywna wibracja calym swiatem poruszy..." Reggae jest odzwierciedleniem mojego JA, tego co w mojej gra duszy "Mężczyźni to dranie. Nie słyszą nawet płaczu rozdeptanych serc". "..Kolor prawdziwy, szczery, szalony Zielony, żółty i czerwony.." "-Ja Cię naprawdę bardzo lubię. - No to mamy problem, bo ja Cię kocham." "Życie nie może być myślnikiem postawionym pomiędzy dwoma datami" "Dziewięćdziesiąt dziewięć procent tego, co stanowisz, jest niewidzialne i nietykalne." "Mam takie niesamowite myśli na myśli, że nawet moja własna podświadomość się rumieni." "Miłość jest odpowiedzią, ale kiedy czekasz na odpowiedż, seks zadaje całkiem interesujące pytania." " Ja przyklejam plaster z najczulszych słów " " By Cię dotykać deszczem staje się. Lubię deszczem być, mam nieskończenie wiele rąk i spływam, spływam po policzkach Twych tysiącem pocałunków zaklętych w małej krople " "Przeciw twojemu milczeniu będę się bronić słowami." "Nie umrę jeszcze, poczekam, poczekamy razem; my umiemy przecież pięknie czekać, na życie, na śmierć, na cokolwiek..." "Strzeż się słońca, w słońcu tęskni się najbardziej." "Kiedys opowiem o tym sobie, ale spokojnie, nie uwierzę." "Wnet pomyślał o podróżach i zapragnął ruszyć w świat Ku południu, ku Jamajce gdzie muzyka reggae gra..." " Czy można kogoś przestać kochać... zaocznie?" " W jednym krótkim przytuleniu dotknąć serca sercem." " Przepraszam za to, ze jem od jutra przestanę także pić, pojutrze spać, a od czwartku nie będę oddychać. I na pewno od razu poczuję się lepiej. " "On dał jej sześć róż, w tym jedną sztuczną. Powiedzaiał, że gdy ostatnia zwiędnie on przestanie ją kochać" jestes w potrzebie, to sluchaj reggae... ,,usta zamykaja sie wtedy, gdy maja do powiedzenia cos waznego'' ,,trzeba miec charakter, zeby robic to, czego nie wolno'' ,,teraz, gdy wszystko zroumiala-czula sie naga i zdegustowana'' ,,Nie każdy potrafi kochać - to wymaga dojrzałości." Już zbyt wiele się stało,co się stać nie miało,a to co miało nadejść-nie nadeszło Zawsze znajdzie się ktoś kto Cię skrytykuje. A rano...? Przyklejam do twarzy uśmiech, jak co dzień. Wieczorem zmywam go jak tusz z rzęs. To wszystko. ( świetny jest ) "Nie ma nic gorszego niż pijana kobieta, kochanie." "Są momenty w życiu, które chciałoby się zatrzymać na zawsze.Na trochę dłużej. Na "jeszcze chwilę"." Bądź mi muzyką, której dotykam.. Nadzieją moją, w którą wciąż wierzę... I przemień się w drzewo, a ja je obejmę... i należysz do mnie choć to nie kwestia posiadania Sprawić by atrament oddychał a litery ożyły. Niesie mnie pozytywna myśl że nie jest źle. Nie bój się chodzenia po morzu, nieudanego życia, miłości nie dla Ciebie, czekania na nikogo. "wsród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów" "Razem ze mną nie spiesz sie nie ma po co, nie ma gdzie...nie musimy robić nic,czasem wolno tylko być..." "Bo każdy z nas ma swój kawałek słońca .. swój kawałek cienia .." Prawdziwe pocieszenie jest wtedy, gdy ktoś daje ci do zrozumienia: możesz być taki, jaki jesteś. ~Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni...~ To, ze niektórzy z nas potrafią czytać i pisać, i liznęli trochę matematyki, nie oznacza jeszcze, że zasługujemy na to, by podbić Wszechświat. "Niezgłębione są pokłady ludzkiej niekumacji". " Uśmiechnęła się uśmiechem, w który włożyła wszystko to, co postanowiła przemilczeć ." Niedostępna, milcząca, zamyślona. Tak naprawdę nieobecna. " "Jeden mach jestem w snach słodkich tak że chciałbym tu zostać" "..miasto rzadko śpi, jak sie budzi to z kacem.." Ja pamiętam te chwile co serce mocniej bije... `tego co nam zapisane nie da zmienic sie` Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum, wódka w parku wypita albo zachód słońca. -Masz coś z głową! -Z dupą! -Z dupą to ty zawsze miałaś wściekliznę raka macicy \"Dzień świra\" "Wszystko jedno, czy ma się przed sobą sto lat, rok czy tydzień, zawsze się ma przed sobą wszystko" Naiwna wiara dziecka, że gdy się zamknie oczy, to wcale nie jest ciemno To nie było zakochanie. Wiedziała, że przy zakochaniu nie ma się aż tak silnych objawów Nie jest ważne, ile ktoś ma lat; liczy się to, czego doświadczył. Można dożyć setki i nie doświadczyć niczego. Wpatruje się w pustą kartkę papieru, starając się ułożyć sobie wszystko w głowie. Tak trudno jest być uczciwym. Przeniknę do Twojej podświadomości, tak jak alkohol przenika przez Twoje gardło, do Twojej krwi. "I znów zachowuję się kurwa nieasertywnie, jaaa pieerdolee, czy jestem wariatem ?" "W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nielogiczne działanie. " "Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. " "To dla Takich chwil - całe życie w szaleństwie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraśna
"Możecie śmiać się ze mnie,że jestem inna,bo ja śmieje się z was,że jesteście tacy sami" „Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj.” Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi." "Dyplomata to człowiek, który pamięta o urodzinach kobiety, ale zapomina o jej wieku." "Mówiąc jaka jest dzisiejsza młodzież, zastanówcie się jacy są Ci, co ją wychowali" Pogódź się z tym że bóg Cie nie lubi, nigdy Cie nie chcial, i prawdopodobnie Cie nienawidzi..." "Jest tak ciemno i brudno, że pękają oczy" "Nie mam dupy, nie mam mózgu, nie znam już słów, nawet bluzgów" cmentarzysko myśli i marzeń w głowie mam/... rób co chcesz w życiu i się tego trzymaj, aż po jego finał Młody jestem szarość życia tłamsze, rozkminiam co jest prawdą a co fałszem Robisz to co masz robić nawet wbrew swojej woli "W sprawiedliwość losu wątpić zaczynam" głowę po to masz, by nie myślał nikt za ciebie, byś mógł myśleć sam. "Wygrasz więcej, gdy myślisz mniej" "Zwyczajny dzień zamieniam w baśń" Znów czuję, że no satisfaction oczy zadrutował blask "konie w mojej głowie...dokąd tak biegniecie od lat?" "Łyk fantazji, łyżka snu,wyobraźni przekręć klucz" "Tylko zamknij oczy. Myśli puść na wiatr" Poznasz tajemnice o tym, że fantazji drzwi każdy ma w swej głowie... Swoje uchyl mi "Każdy mężczyzna w różny sposób nazywa swoje pragnienia. W gruncie rzeczy naprawdę potrzebuje tylko kobiety." `Była poematem bez słów.` "..Czekanie na świt trwało dwie herbaty z cytryną.." "....przegladałam się w jego oczach.." "...szkoda tych snów, które się bez nas wysniły..." Złapała drugą poduszkę i przykryła nią głowę, zamykając w ten sposób w puchu pięć swoich zmysłów Bo każdy, nawet najmniejszy orzech do zgryzienia, aby okazał się pestką, jest kwestią do przemyślenia Jak wygląda ten was cudny świat? Ja to wiem i oni wiedzą jak. Napiętnowany, marzeniami. "zero szacunku, ignorancja tak po prostu dla zabawy.." "When you dream, there are no rules, people can fly, everything can happen" W korowodzie zmysłów możemy trwać niepokonani... "On spacerowal myslac skad wziasc kase, ona zaplacilaby by isc na spacer.." "... bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart, a czerwnień mojej krwi to tylko jakiś żart i zapominać chcę tak często jak się da, że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart ..." Muzyka buntu wyznacza rytm będący głosem naszej wściekłosci 'Wyczuć taką chwilę w której kocha się życie, i trwać w niej stale na wieczność w zachwycie... W pełnym słońcu, dumnie i na własnych nogach, mozę wtedy uda się ujrzećuśmiech Boga...' Bądź jak wiatr, który rzuca się w przestrzeń z jaskini skalnej. Wznoś się wyżej, coraz wyżej... Co śmierć wykosi, miłość posieje, i to jest życie. Cienia i wolności nie przydepniesz butem. Gdy jesteśmy zazdrośni, przekonujemy się, że kochamy, tak jak przekonujemy się, że żyjemy, kiedy nas coś boli. Mężczyzna jest zazdrosny, gdy zaczyna płonąć. Kobieta — jeszcze zanim pokocha. Bóg daje szczęście, ale człowiek musi je złapać. Chciano za szczęściem rozpisać listy gończe, ale nikt nie umiał podać rysopisu. Duże kęsy szczęścia wymagają zdrowego i dobrego żołądka. Serca kobiet, jak serca aniołów, pełne są miłości i litości. ...Sens nie mówionych słów Dźwięk nie zagranych nut.... "By choć na chwilę stanął czas i chociaż raz ziściły się sny..." So give me Novocaine... / Więc daj mi nowakinę (znieczulenie) "...czy nikt nie mówił Ci że tani kit kłuje w oczy?" "...by z zewnątrz zmienić się musisz chcieć też od środka..." "...A sens wyrazów to mego świata opis..." "...Będziesz żyć po swojemu, a nie co ci powie tata..." "...słowa być muszą czynem poparte..." Nic nie powiemy, dla siebie idealni, nasze niebo znajdziemy apsikkkk mam juz dosyc tego opisu..świetnie to rozumiem...wątpie...a jednak // ..w umyśle ślę uśmiech, muśnie Cię. Nie uśniesz już, wiesz?.. // Jesteś podwiniętą rzęsą pod moją powieką... do głowy przychodzi pomysł poroniony, zobaczyć jak wszystko wygląda z drugiej strony będzie niebo, tak błękitne jak nasze najpiękniejsze myśli... chwilowa mgła Urwane zdanie z nie dosłyszanym kocham // Nie wypowiedzine mysli, urwana rozmowa... Opróżniona butelka jaki jestem zalany to nawet nie był sen to pijackie omamy . upijam się za bardzo, wyzywam ludzi by skakali ze mną z dachów nawilżam twarz szczęściem Zmęczona noc, wymięta biel i słońce choć blade, tak pali mnie... you can look but you can't touch it...:):):) Napawa się chwilami bo tak mowiac miedzy nami to jest kolor w dni szarosciach wyprowadzam całą swoich marzeń artylerię, tutaj nie ma zdrad, kłamstwa, nie ma tu przemocy Swoje sanktuarium sama układam jak origami WytwórTwojejJaźni TwąOaząZapomnienia Nieustannie płynę, szkicuję fantazji rycinę... Pielęgnując baśniową krainę, w której każdy z was jest dżinem, który tworzy tą iluzję... Konsumuje każdy moment delektuje się chwilami "(...)odTwychUstŚwiatCałySięZaczyna(...)śladTwoichWargNaSzyiTakJakRóża(...)NoszęGoJakTatuaż" "Mogę mieć takie życie, jakie inni mają sen..." "Get plowed thinking of me .." // Mecz się mysleniem o mnie "Łamię własne zasady,jestem niekonsekwentna...jakbym istniała tylko ja,a światem rządził szatan" Ile pytań, na które już odpowiedź jest rozmyta . . . Pochłonięci historiami, które słyszą tylko ściany Z dobrą miną do złej gry przyłapani... Prosto w oczy słodkie słowa w plecy metalowe pręty... Kto słucha niech uważa , wokół ludzie o dwóch twarzach. Czy widzisz te łzy na szybie? To niebo płacze... "Mów do mnie bez słów.mów do mnie jak potrafisz,mów do mnie w objęciach ciszy" Nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy które mało nas obchodzą "Twoje życie popiołu garść,nie wygrasz..." Masz w sobie tyle miłości, że rozdzielasz kilku? Ciągnie mnie do Ciebie jak mnicha do nieba Cygana do szklani Głodnego do chleba "..JaPoOddech..RuszamDoTwychUst.." w głowie kołysanie dusz ...i jest jak przy pierwszym pocałunku - w ustach sól, gorącej wody smak... Stoję na słońcu łapię w palce czas... Nitki babiego lata... Tworzy we mnie słowo więc wylewam myśli Wielkie emocje zdrowej nienawiści "Życie - krucha konstrukcja z marnym fundamentem..." Zwracam Twą uwagę tak jak dźwięk syren ale nie złym skojarzeniem a mym pięknym stylem inwazyjna rzeczywistość wbija się oknem "...Protesty serc które świat traci z oczu..." "Niecierpię chwil gdy nie mam nawet czasu ruszyć ręką " kwiatuszku daj mi rączkę chce się delektować Twoim pączkiem jak hajem tak wiele we mnie słów których nie wypowiem, choć krzyczą głośno... „Obrazy przed oczami, zawieszone jak na ścianie” PONAD WSZYSTKO JEST SZEPT I NIE ZDARZA SIĘ WSTYD całą noc moje serce szuka miejsca gdzieś,gdzie muzyka wciaz gra.. „Zanim ukradniesz jej ostatni kolor ze snu, Zanim - gdy na chwilę zamknie oczy – znikniesz” Kochacie nienawidzieć,lubicie tylko brać,przemilczacie całe życie i to jest Wasz świat .. Kochamy kochać,lubimy się śmiać,mówimy co myślimy i to jest nasz świat .. Wszystko co niszczy - omijaj z daleka ..Nienawiść i złość - zabij,nie zwlekaj .. "skaleczeni milczeniem... zagubieni w pomyłkach dnia..." Jest między nami gra w którą gra się w parach... "...głowa oszalała bije w ciemność, w mur następny brat spada prosto w dół..." I'm a bomb, can you hear me tick? On jest taki aksamitny ,ze ... - ze to chyba material ! "rozgrzejmy parkiet do czerwoności" przeganiam czarne chmury rozpraszam każdy cień czy znasz ten sma? to spróbuj reggae pozwoli ci ozwinąć żagle Styl i smak, tylko tak... :P "Wszystko to co mam dał mi boski wiatr zabłąkany w żagle" "Pamiętam rozkoszny wiatr, masztem gnący sztorm." to brzmi tak slodko...jak wedel Nie zalozysz mi kaganca nie probuj zakladac smyczy Czy lepiej słodkim kłamstwem nakarmić Cię czy prawda zadać ból? nawet księżyc lśni,jakby mu brakło sił. "Nie zatrzymasz pulsu swojej krwi nie zatrzaśniesz serca swego drzwi..." Daj się sobą nacieszyć i siedem razy zgrzeszyć....! Owiń lekko mnie wokół ciała, Opleć mną miękki puls twoich ust, Potem układaj mnie, jakbyś obawiał się, Że nie starczy ci mnie, by przykryć cię Gdybym miała przy sobie nóż, to otworzyłby mi się w kieszeni. "Nie jesteśmy na bezludnej wyspie, gdzie można wyłacznie poświęcić się miłości." "Byli ulepieni z tych samych pragnień i, z tych samych wyobrażeń o ludzkim szczęściu." ...a więc przytul się i śpij, czekolady pełna noc, gwiazdy jak cukierki, czas je zdjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna313
Kto ci powiedział, że wolno Ci się przyzwyczajać? Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze? Zanotowała w pamięci, żeby kupić wodoodporny tusz. Może po to właśnie wynaleziono wodoodporne tusze. Nie na basen. Na ROZSTANIA. Wydłuża, pogrubia i maskuje to, że Twój świat kruszy się jak stare ciastko... Nie będę udawać, że jest dobrze bo tak nie jest! Moja zazdrość i fochy. Twoja złość i brak wyrozumiałości. Dlaczego to ja mam Cię przepraszać? Czemu uważasz, że Twoje zachowanie jest fair? Nic na to nie poradzę, że wkurza mnie Ona. Przecież zachowuje się tak jakby nadal z Tobą była! A ja nie mam zamiaru się Tobą dzielić! Nie rozumiesz dlaczego mi to przeszkadza.. Chcesz wiedzieć, czemu jestem zła? Bo zależy mi na Tobie i nie daję już sobie z tym wszystkim rady! Nie wiem ile jeszcze wytrzymam.. Jest mi cholernie smutno.. Przykro mi.. Wiem, to musi być gorzkie; zostawić tak osobe Z którą dzieliłaś pościel a w niej sny. Raz pokieruj się głową, a nie tym co czujesz Chciałbym zdobyć cały śwat, zrobić to dla ciebie Wiesz wciąż tylko tobą pachnie moja skóra Wiem, że masz swoje sprawy, ale ktoś tutaj..czeka Wiem że to jest ten uśmiech Który sprawia że mówię nie odpuszczę Kocham jak patrzy chociaż nie robi wyznań To trzyma za ręke jak prawdziwy mężczyzna Ja jak mała dziewczynka sie poddaje posłusznie Jak zawoła to przyjdę jak rozkaże to pójdę Kiedy wącham twój kołnierz i czuję jej zapach brak mi słów jak on mógł nie zauważyć, że skarb odkrył ze znalazł róże wśród pokrzyw dziś mówisz - jest podły ale myślisz o nim nie jesteś dla niego zbyt dobra bynajmniej by otworzył swój umysł a nie tylko sypialnię nie jesteś zbyt dobra, nie jesteś wystarczająca Kasia, Ola czy Ela nawet nie wiesz kto ci go ukradł i znów milczą usta i rozmowę przekładasz dałaś swoją miłość a dostałaś nauczkę Dałaś mu szanse. Zmarnował i następne kolejne Czasami nie chce pamiętać koloru twoich oczu. wszytsko mozna wybaczyc ,ale nie wszytsko zapomniec... Nie chcę już więcej czekać ani wierzyć w rzeczy, których nie potwierdza życie Życie to nie tylko zdobywanie punktów. Nieważne, ile osób do ciebie dzwoni, z kim się umawiałaś, z kim chodzisz na randki, a zkim nie. Nieważne z kim się całowałaś, jaki uprawiasz sport, ani też to, kto cię lubi. W życiu nie chodzi o to, jakie masz buty, fryzurę lub kolor skóry. Nie chodzi również o to, gdzie mieszkasz, gdzie chodzisz do szkoły, jakie masz stopnie, ubranie albo ile pieniędzy. Nieważne także, czy masz przyjaciół, czy jesteś samotna, czy ludzie cię akceptują, czy też nie. Życie to nie tylko to. W życiu chodzi o to kogo kochasz, a kogo ranisz. Chodzi równiez o to, co sądzisz o sobie. O zaufanie, szczęście i współczucie. Życie to niezłomne trwanie przy przyjaciołach i zastępowanie nienawiści miłością. Życie to unikanie zazdrości, przezwyciężanie ignorancji i budowanie zaufania. Chodzi o to co mówisz i co naprawdę masz na myśli; o to, czy cenisz ludzi za to, kim są, a nie za to, co mają. A przede wszystkim chodzi o to, by dokonywać takich wyborów, które pozwolą ci traktować ludzi z szacunkiem, w taki właśnie sposób, którego nie osiągnęłabyś innym postępowaniem. Te wybory stanowią esencję życia. Podobno : Dobre dziewczynki piszą pamiętniki. Złe dziewczynki nigdy nie mają czasu. A Ja? Ja... po prostu chce mieć życie, które zapamiętam. Nawet, jeśli nie zapisze tego w żadnym pamiętniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna313
łowa nawet gdy piękne to tylko słowa.. O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają zupełnie zwyczajne. Jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na Ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc, co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za tak ważne, że prawie płakałeś mówiąc.... Myślę, że to jest najgorsze, kiedy tajemnica pozostaje nie wyjawiona, nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia. W miarę upływu czasu zauważyłam że ludzie, których rozumiem najmniej, to ci, których znam najlepiej. Moi przyjaciele są zagadkami. Nasza perfekcyjna miłość - moje kocham, Twoje chcę... To Moje Życie I Mój Świat Łapy Precz Parę Kroków Wstecz Kiedy ktoś Cię opuści, poza tym, że tęsknisz, poza tym, że rozpada się cały ten mały świat, który razem stworzyliście, i że wszystko co widzisz albo robisz przypomina Ci o tej osobie, najgorsza jest myśl, że była to próba jakości i teraz wszystkie części, z których się składasz, noszą stempel ODRZUT przystawiony przez kogoś, kogo kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×