Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ga_ma

Cytaty z książek, piosenek, filmów...

Polecane posty

Gość princessM.
Śmierć jest minimum. Minimum wszystkiego. Podczas tych godzin, gdy jesteś tak blisko drugiej osoby, z dwojga niemal stajecie sie jednym... Minimum... Miłość jest śmiercią: śmiercią odrębności, śmiercią dystansu, śmiercią czasu. W trzymaniu się z dziewczyną za ręce najpiękniejsze jest to, że po chwili zapominasz, która ręka jest Twoja. Zapominasz, że są dwie, nie jedna. — Jonathan Carroll Dziecko na niebie sorry za pare takich samych postów wcześniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zmierzch - uświadomiłem sobie wtedy - to tylko złudzenie, gdyż słońce jest albo nad horyzontem, albo za nim. A to znaczy, że dzień i noc łączy szczególna więź; nie istnieją bez siebie, ale też nie mogą istnieć równocześnie. Jak by to było - pamiętam, że pomyślałem - być zawsze razem, a mimo to nieustannie osobno? Patrząc wstecz, dostrzegam ironię losu. A ironia polega oczywiście na tym, że teraz już znam odpowiedź. Wiem, co to znaczy być dniem i nocą; zawsze razem i nieustannie osobno.\" \"-Jestem tu, bo właśnie tu powinienem być. To proste. Obojgu nam sprawia przyjemność nasze towarzystwo. Nie lekcewać czasu, który z tobą spędzam, on nie jest zmarnowany. Właśnie tego chcę. Siedzę tu, rozmawiam, myślę sobie: Cóż może być lepszego niż to, co teraz robię?\" Nicholas Sparks - \"Pamiętnik\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nikomu nikim nie wolno manipulować. W każdym związku dwojga ludzi, obie strony są odpowiedzialne za to, co robią, nawet jeśli potem jedna z nich oskarża drugą, że została przez nią wykorzystana." "Ludzie, którzy wstępują na ścieżkę duchowych poszukiwań, nie myślą; chcą rezultatów. Chcą poczuć w sobie siłę, wyróżnić się z tłumu. Chcą być wyjątkowi." "Z miłością jest inaczej- zjawia się niespodziewanie i z miejsca podporządkowuje sobie wszystko. Tylko najsilniejsze dusze pozwalają się ponieść fali miłości." "(...) wielkość Boga objawia się w rzeczach prostych." "Nie da się zmierzyć miłości, tak jak mierzy się długość drogi lub wysokość budynku." "(...) usta zamykają się wtedy, gdy mają do powiedzenia coś ważnego." "(...) uczucie samotności potęznieje, kiedy próbujemy się mu sprzeciwiać, a słabnie, kiedy najzwyczajniej w świecie je ignorujemy." "Podczas tańca świat duchowy i świat rzeczywisty współistnieją bez konfliktów." "Jeżeli pewnego dnia zadzwoni do nas nieznajomy mężczyzna, chwilę porozmawia, bez żadnych podtekstów i nie mówiąc niczego wyjątkowego, ale poświęci nam odrobinę uwagi, jaką rzadko kto nam poświęca, to jeszcze tej samej nocy będziemy gotowe pójść z nim do łóżka z miłości. Taka jest nasza natura i nie ma w tym nic złego. Serce kobiety z łatwością otwiera się na miłość." Paulo Coelho - "Czarownica z Portobello"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi1989
Podkradam, to dodaję od siebie:) "... gdy on szuka jej dłoni, aby zamknąć delikatnie w swojej..." "Skoczyć z trampoliny uczuć na główkę do morza uczuciowego szaleństwa." "Prawdziwa niezależność to ta, która pozwala mi robić to, na co w danym momencie mam ochotę." "Myśli Pani, że można być ciągle zakochanym, nawet po pięćdziesięciu latach małżeństwa? Wierzy Pani w jedność i przenikanie się zakochanych dusz? Myśli Pani, że pragnienie rozmowy i sama rozmowa kobiety z mężczyzną jest tym, co łączy ich bardziej niż chemia pożądania?" "(...) dużo myślałem o miłości. O tej, dla której wszystko stawia się na jedną kartę, i o tej, dla której nie robi się nic, pozwalając jej umrzeć?" "(..) jak się powinno pielęgnować miłość. Odpowiedział: Jak dziecko, żeby nie zaziębiła się, nie zwariowała i nie uciekła." "(...) można kochać ponad życie. Musisz tylko spokojnie czekać, a na razie opanuj lęk, bo i kolejne uczucie możesz utracić. Czekaj na właściwy moment, na tego mężczyznę, który sprawi, że Twoje życie wypełni się miłością." "(..) może gdy chce się ukryć przed światem nieszczęśliwa twarz, potrzeba i więcej staranności w tym względzie, i więcej make-upu?" "To co wydawało się miłością, okazało się złudzeniem..." "Samą swoją obecnością daje poczucie bezpieczeństwa" "Oswajanie samotności..." "(...) skoro w życiu licza się tylko chwile, to i szczęściu można powiedziec czasami dobranoc." "Wirtualna rzeczywistość jest tak samo pełna pokus jak realna. Można popełnić grzech cudzołóstwa w Internecie, nie ruszając się z domu." "Zgrzeszysz, to prędzej czy później życie wystawi Ci rachunek do zapłacenia." "Kalendarze mamy wypełnione coraz to nowymi terminami. Tyle że coraz trudniej zrobić w nich taki oto zapis: termin na miłość." "Ale uczucia nie da się zakląć w coroczne zapalanie świec na stole i kupowanie czerwonych róż." "Całkowita samotność jest, być może, największą karą, jakiej możemy doznać Wszelka przyjemność słabnie i znika, gdy jej doznajemy w odosobnieniu, a wszelka przykrość staje się bardziej okrutna i nie do zniesienia..." "Samotni mężczyźni są jak rozjuszone samce zamknięte w klatkach swoich pustych mieszkań." "Pozornie silni na zewnątrz, w środku sa jak rozbita i nieposklejana porcelana." "Zdarza sie, że tak zatracamy się w tej walce o stadne życie, że milczenie we dwoje zdaje się nam lepsze od ego w pojedynkę." "Bez wymagań, pozbawione ambicji i marzeń o lepszym, godniejszym życiu,zagłuszają łkanie własnego ego." "Bywa, że w najmniej spodziewanym momencie samotność nie oznacza już udręki, lecz prawdziwe wybawienie, że pomiędzy samotnością a wolnością stawiamy znak równości."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi1989
Podkradam, to dodaję od siebie:) "... gdy on szuka jej dłoni, aby zamknąć delikatnie w swojej..." "Skoczyć z trampoliny uczuć na główkę do morza uczuciowego szaleństwa." "Prawdziwa niezależność to ta, która pozwala mi robić to, na co w danym momencie mam ochotę." "Myśli Pani, że można być ciągle zakochanym, nawet po pięćdziesięciu latach małżeństwa? Wierzy Pani w jedność i przenikanie się zakochanych dusz? Myśli Pani, że pragnienie rozmowy i sama rozmowa kobiety z mężczyzną jest tym, co łączy ich bardziej niż chemia pożądania?" "(...) dużo myślałem o miłości. O tej, dla której wszystko stawia się na jedną kartę, i o tej, dla której nie robi się nic, pozwalając jej umrzeć?" "(..) jak się powinno pielęgnować miłość. Odpowiedział: Jak dziecko, żeby nie zaziębiła się, nie zwariowała i nie uciekła." "(...) można kochać ponad życie. Musisz tylko spokojnie czekać, a na razie opanuj lęk, bo i kolejne uczucie możesz utracić. Czekaj na właściwy moment, na tego mężczyznę, który sprawi, że Twoje życie wypełni się miłością." "(..) może gdy chce się ukryć przed światem nieszczęśliwa twarz, potrzeba i więcej staranności w tym względzie, i więcej make-upu?" "To co wydawało się miłością, okazało się złudzeniem..." "Samą swoją obecnością daje poczucie bezpieczeństwa" "Oswajanie samotności..." "(...) skoro w życiu licza się tylko chwile, to i szczęściu można powiedziec czasami dobranoc." "Wirtualna rzeczywistość jest tak samo pełna pokus jak realna. Można popełnić grzech cudzołóstwa w Internecie, nie ruszając się z domu." "Zgrzeszysz, to prędzej czy później życie wystawi Ci rachunek do zapłacenia." "Kalendarze mamy wypełnione coraz to nowymi terminami. Tyle że coraz trudniej zrobić w nich taki oto zapis: termin na miłość." "Ale uczucia nie da się zakląć w coroczne zapalanie świec na stole i kupowanie czerwonych róż." "Całkowita samotność jest, być może, największą karą, jakiej możemy doznać Wszelka przyjemność słabnie i znika, gdy jej doznajemy w odosobnieniu, a wszelka przykrość staje się bardziej okrutna i nie do zniesienia..." "Samotni mężczyźni są jak rozjuszone samce zamknięte w klatkach swoich pustych mieszkań." "Pozornie silni na zewnątrz, w środku sa jak rozbita i nieposklejana porcelana." "Zdarza sie, że tak zatracamy się w tej walce o stadne życie, że milczenie we dwoje zdaje się nam lepsze od ego w pojedynkę." "Bez wymagań, pozbawione ambicji i marzeń o lepszym, godniejszym życiu,zagłuszają łkanie własnego ego." "Bywa, że w najmniej spodziewanym momencie samotność nie oznacza już udręki, lecz prawdziwe wybawienie, że pomiędzy samotnością a wolnością stawiamy znak równości."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi1989
"... gdy on szuka jej dłoni, aby zamknąć delikatnie w swojej..." "Skoczyć z trampoliny uczuć na główkę do morza uczuciowego szaleństwa." "Prawdziwa niezależność to ta, która pozwala mi robić to, na co w danym momencie mam ochotę." "Myśli Pani, że można być ciągle zakochanym, nawet po pięćdziesięciu latach małżeństwa? Wierzy Pani w jedność i przenikanie się zakochanych dusz? Myśli Pani, że pragnienie rozmowy i sama rozmowa kobiety z mężczyzną jest tym, co łączy ich bardziej niż chemia pożądania?" "(...) dużo myślałem o miłości. O tej, dla której wszystko stawia się na jedną kartę, i o tej, dla której nie robi się nic, pozwalając jej umrzeć?" "(..) jak się powinno pielęgnować miłość. Odpowiedział: Jak dziecko, żeby nie zaziębiła się, nie zwariowała i nie uciekła." "(...) można kochać ponad życie. Musisz tylko spokojnie czekać, a na razie opanuj lęk, bo i kolejne uczucie możesz utracić. Czekaj na właściwy moment, na tego mężczyznę, który sprawi, że Twoje życie wypełni się miłością." "(..) może gdy chce się ukryć przed światem nieszczęśliwa twarz, potrzeba i więcej staranności w tym względzie, i więcej make-upu?" "To co wydawało się miłością, okazało się złudzeniem..." "Samą swoją obecnością daje poczucie bezpieczeństwa" "Oswajanie samotności..." "(...) skoro w życiu licza się tylko chwile, to i szczęściu można powiedziec czasami dobranoc." "Wirtualna rzeczywistość jest tak samo pełna pokus jak realna. Można popełnić grzech cudzołóstwa w Internecie, nie ruszając się z domu." "Zgrzeszysz, to prędzej czy później życie wystawi Ci rachunek do zapłacenia." "Kalendarze mamy wypełnione coraz to nowymi terminami. Tyle że coraz trudniej zrobić w nich taki oto zapis: termin na miłość." "Ale uczucia nie da się zakląć w coroczne zapalanie świec na stole i kupowanie czerwonych róż." "Całkowita samotność jest, być może, największą karą, jakiej możemy doznać Wszelka przyjemność słabnie i znika, gdy jej doznajemy w odosobnieniu, a wszelka przykrość staje się bardziej okrutna i nie do zniesienia..." "Samotni mężczyźni są jak rozjuszone samce zamknięte w klatkach swoich pustych mieszkań." "Pozornie silni na zewnątrz, w środku sa jak rozbita i nieposklejana porcelana." "Zdarza sie, że tak zatracamy się w tej walce o stadne życie, że milczenie we dwoje zdaje się nam lepsze od ego w pojedynkę." "Bez wymagań, pozbawione ambicji i marzeń o lepszym, godniejszym życiu,zagłuszają łkanie własnego ego." "Bywa, że w najmniej spodziewanym momencie samotność nie oznacza już udręki, lecz prawdziwe wybawienie, że pomiędzy samotnością a wolnością stawiamy znak równości."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessM.
urocze... :))) 'a może chcesz być białym niedźwiedziem białe niedźwiedzie mlaszczą po obiedzie wycierają wąsy w palce w palce u nóg drażniąc wargi zgiętym paznokciem uśmiechają się do siebie mądrze uśmiechem dotykają ciała brzóz czochrają futra o zgięte białe brzóz łokcie bałwochwalczo skupione na czterech kolanach zasypiają mrucząc o jednej takiej miłości która krąży ostrożnie w srebrnych kłakach drzemiącego futra ' 'A może chcesz być białym niedźwiedziem' - Halina Poświatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love55
Nie wiem skąd przeczucie, że to ona, i skąd pewność, że tylko ona. Warto było czekać Bo czy samo ciało wystarcza, gdy pragnie się czegoś znacznie więcej. jak zawsze nienasycona, niezaspokojona w swym głodzie bycia z Toba Ale trwam w zaufaniu do naszego uczucia, że będzie trwać to jak najdłużej. Boże! Jak ja jej nie cierpię! Jak ja nienawidzę tej dziewczyny! Nawet i dziś, kiedy wiem, że nie mogłam być dla Piotra tym kimś, kim stała się ona... Kimkolwiek był, dla niej był ważnym, wręcz niezbędnym do pewnego momentu jej życia człowiekiem. Jego postać notorycznie przewijała się w jej wspomnieniach jak trwale zapisana w pamięci rysa Uzależniliśmy się od siebie jak uzależnia się łatwo od tego, co pozwala zapomnieć na ten moment choć o całym otaczającym nas świecie. Sen? Jawa? Jedno i drugie? Zatracenie stanów? Wariactwo? Być może zwariowałam od nadmiaru szczęścia w życiu? Otumania, ogłupia, pozbawia sił. Pozbawiało mnie pewności. Jak miałam być czegokolwiek pewna, jeśli brakowało mi podstawy tych zdarzeń. Bo może znaczysz dla mnie więcej niż sam wiesz. Bo może pragnę cię bardziej, niż ktokolwiek kiedyś cię pragnął. Boje sie ze te wszystkie wspólne noce i dnie, kiedyś miną, przestaną być. Że kiedyś odejdziesz, albo odejdę ja. Że kiedyś stracę na zawsze ciebie, albo ty stracisz bezpowrotnie mnie. Nagle los mi dał, wszystko, co chciałam od zawsze mieć To były moje oczy, tyle że niewinne i bezgrzeszne Bo nawet kiedy jesteśmy tu razem, czuję, widzę, jak myślami jesteś nie całkiem przy mnie. I wcale bezmyślnie nie błądzisz Jak bardzo można czegoś chcieć, czegoś pragnąć, zupełnie bezskutecznie, bez nadziei na spełnienie. To nie są marzenia, to są złudzenia. Burza hormonów i namiastka uczuć. Samo przyszło, samo minęło Może to czas zagoił rany. A może tylko ostudził emocje i kazał spojrzeć w drugą stronę. Być może to bezsilność moich naiwnych oczekiwań, że to wszystko da się jeszcze odwrócić, cofnąć o parę tygodni, miesięcy, zmieniła moje nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinta
'heroina i miłość tak naprawdę na poziomie mózgu funkcjonują według tego samego schematu' - niestety nie wiem czyjego autorstwa jest ten cytacik.. :( ''Historia mojego życia (...) przeczytaj mi ją, a zawsze do Ciebie wrócę'' tym razem z filmu The notebook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CherryBlossom
"No matter how many times I'm reborn... I'm sure I'll fall in love with you again... This is fate, right?" "Noc była piękna jak sen a Śmierć... Śmierć była jeszcze piękniejsza..." "Nie jesteś piekielnym kwiatem, więc nie zakwitaj tu..." "Znam ze snu twe usta i oczy twoje znam, jak we śnie tę samą masz postać, nawet uśmiech ten sam. Zawsze tylko śnie, niech wreszcie ten sen nie będzie snem, proszę, zostań tu, nie wracaj do snu, na jawie mi mów, jak w każdym ze snów, że kochasz mnie." "I'll be holding on to our dream We can fly away, fly away" "A może gdy snom zaufam To spęłnią się pewnego dnia" "I just want to be the best friends we used to be..." "Now we're so close, I can always find you right here in my heart..." "Nie potrzebne nam do tego żadne starcie. Nie musimy tego wypowiadać na głos... Nie musimy mówić... Że jesteśmy przyjaciółmi!" "Until the day we'll be back together I will be waiting for You" "Once upon a time I dreamed We'd be together in love forever" "Nic, co się wydarzyło, nie odchodzi w zapomnienie, nawet jeśli o tym nie pamiętasz." "So long as we live under the same sky Quietly and strongly, I wait..." "Maybe one day we can meet face to face In a place without time and space" "There are many worlds, but they share the same sky..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessM.
'Za mną, czytelniku! Któż to ci powiedział, że nie ma już na świecie prawdziwej, wiernej, wiecznej miłości? A niechże wyrwą temu kłamcy jego plugawy język!' 'Mistrz i Małgorzata'- Michaił Bułhakow 'Każda kochana kobieta jest księżniczką w oczach tego, kto się o nią ubiega, i w swoich własnych.' Karel Čapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinta
Kup sobie psa. To jedyny sposób, abyś mógł nabyć miłość za pieniądze. Św. Augustyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innamoratissima
"Nie otrzymujemy krótkiego życia, lecz je takim czynimy. Nie brakuje nam czasu, lecz go trwonimy. " Seneka Starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies. \" - Janusz L. Wisniewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posel grecki
JanKochanowski\"Odprawa poslow greckich\". \"Wy,ktorzy Pospolita Rzecza wladacie, A ludzka sprawiedliwosc w reku trzymacie, Miejcie to przed oczyma zawzdy swoimi, Zescie miejsce zasiedli Boze na ziemi, Z ktorego macie nie tak swe wlasne rzeczy, Jako wszystek miec ludzki rodzaj na pieczy\"... I dalej: \"O nierzadne krolestwo i zginienia bliskie, Gdzie ani prawa waza,ani sprawiedliwosc ma miejsce, Ale wszystko zlotem kupic trzeba\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posel grecki
Jan Kochanowski "Odprawa poslow greckich" "Wy,ktorzy Pospolita Rzecza wladacie, A ludzka sprawiedliwosc w reku trzymacie. Miejcie to przed oczyma zawzdy swoimi, Zescie miejsce zasiedli Boze na ziemi, Z ktorego macie nie tak swe wlasne rzeczy, Jako wszystek miec ludzki rodzaj na pieczy"... I dalej: "O nierzadne krolestwo i zginienia bliskie, Gdzie ani prawa waza,ani sprawiedliwosc ma miejsce, Ale wszystko zlotem kupic trzeba"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Pedro z krainy deszczowców
\'wiesz, to, że chcesz, nie znaczy, że dostaniesz.. chyba że w łeb!\' ;)) Kajman - Pół żartem, pół serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agamemnon
..."Polsko,lecz ciebie blyskotkami ludza, Pawiem narodow bylas i papuga, A teraz jestes sluzebnica cudza"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkomanka życia
'W tym kraju pijesz, gdy się cieszysz. Pijesz, gdy jesteś smutny. Ludzie zmienili miłość do życia w miłość do wódki.' 'Szósty zmysł' Pezet / Noon 'Kto nie widzi, ten nie umie dobrze spojrzeć.. Kto nie widzi, ten nie umie dobrze spojrzeć Rozejrzyj się- otwórz oczy! Rozejrzyj się. Tyle rzeczy można tutaj dostrzec! Rozejrzyj się! To miejsce gdzie nie potrzeba kart tarota, by przewidzieć przyszłość- patrz ludziom po oczach, ... Bierz życie! mówi Ci życia narkoman, Ludzie koncentrują się na swoich kłopotach, Ciężko im wśród nich znaleźć złoża złota' WWO - 'Promienie' polecam przesłuchać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisia
Tak forum trwa już 3 lata i są osoby, które już 3 lata tu zaglądają... Fajnie,że piszecie ;D "Nie zapomina się tych, których się kochało" - "Męskie sekrety" "Serce umiera powolną smiercią" -" Wyznania Gejszy" "(tego dnia,kiedy widzieliśmy się po raz pierwszy)...każdy mój krok miał mnie do Ciebie zbliżać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisia
Tak forum już trwa 3 lata, fajnie że się trzyma i jest dużo "klubowiczów" ;D Pozdrawiam ;D " NIE ZAPOMINA SIE TYCH, KTORYCH SIE KOCHALO " - "Męskie sekrety"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisia
Tak forum już trwa 3 lata, fajnie że się trzyma i jest dużo "klubowiczów" ;D Pozdrawiam ;D " NIE ZAPOMINA SIE TYCH, KTORYCH SIE KOCHALO " - "Męskie sekrety"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak forum już trwa 3 lata fa
Tak forum już trwa 3 lata, fajnie że się trzyma i jest dużo "klubowiczów" ;D Pozdrawiam ;D " NIE ZAPOMINA SIE TYCH, KTORYCH SIE KOCHALO " - "Męskie sekrety"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak forum już trwa 3 lata fa
Tak forum już trwa 3 lata, fajnie że się trzyma i jest dużo "klubowiczów" ;D Pozdrawiam ;D " NIE ZAPOMINA SIE TYCH, KTORYCH SIE KOCHALO " - "Męskie sekrety"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak forum już trwa 3 lata fa
Tak forum już trwa 3 lata, fajnie że się trzyma i jest dużo "klubowiczów" ;D Pozdrawiam ;D " NIE ZAPOMINA SIE TYCH, KTORYCH SIE KOCHALO " - "Męskie sekrety"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donrocco
"Czekajac zabilem trzy muchy... kurwa, smierc czaji sie wszedzie." Ch.Bukowski "SZMIRA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donrocco
"Czekajac zabilem trzy muchy... kurwa, smierc czai sie wszedzie." Ch.Bukowski "SZMIRA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donrocco
SPOKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuulkaaka
Bo widzisz tu są tacy którzy się kochają i muszą się spotkać aby się ominąć bliscy i oddaleni jakby stali w lustrze piszą do siebie listy gorące i zimne rozchodzą się jak w śmiechu porzucone kwiaty by nie wiedzieć do końca czemu tak się stało są inni co się nawet po ciemku odnajdą lecz przejdą obok siebie bo nie śmią się spotkać tak czyści i spokojni jakby śnieg się zaczął byliby doskonali lecz wad im zabrakło bliscy boją się być blisko żeby nie być dalej niektórzy umierają-to znaczy już wiedzą miłości się nie szuka jest albo jej nie ma nikt z nas nie jest samotny tylko przez przypadek są i tacy co się na zawsze kochają i dopiero dlatego nie mogą być razem jak bażanty co nigdy nie chodzą parami można nawet zabłądzić lecz po drugiej stronie nasze drogi pocięte schodzą się z powrotem. Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies_31
"Zawsze gdy telefon nie dzwoni, wiem ze to Ty..." "Nawet tesknota może być nieodwzajemniona" J.L.Wiśniewski "..zblizalem nos do jej szyi i sprawdzałem, czyu ona już snem pachnie..." "..kiedy zaczęła się wymykać sama sobie, musiałem trzymać ją mocno, bo w tych okresach mogła się poobijac o powietrze..." "Widnokrąg" Kuczok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×