Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mia28

Rodzimy pod koniec 2005 roku

Polecane posty

Hej KObietki:) Sorki,że nie przeczytałam wpisów, ale jestem przelotem w Warszawie a czasu mam mało. Kiedy wrócę na dobre do stolicy nie wiem? narazie wypoczywam u Rodzinki:) U nas wszystko ok, dziewczynki jeszcze nie siedzą same ani nie maja ząbków. Maja nie raczkuje ale czołga się sprytnie i szybko, jest bardzo silna i cięższa od Ali. Ala to mały leniuszek-jeszcze nie raczkuje, kręci się tylko wokół własnej osi. Są kochane i bardzo zabawne. Właśnie zostały u Babci a ja dopiero jutro do nich dojadę. Dziś mam rozmowę z szefami w sprawie warunków wypowiedzenia ale mam karte przetargowa. Wczoraj byłam u ortopedy. Dał mi zwolnienie na 28 dni, powiedział że mogę korzystać z L4 przez pół roku spokojnie i żadna komisja Zusowska tego nie zakwestonuje, bo mam zmarnowany kręgosłup. W między czasie miałam pogrzeb ojca i egzaminy. Niestety nie udało mi się dostać tam gdzie zamierzałam, jutro mam kolejny egzamin. Żyję szybko i nerwowo, chcę żeby wreszcie skończyły sie te wszystkie terminówki, bo nie wyrobię psychicznie. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i przesyłam całuski dla Wszystkich Bobasów:) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia co to za tajemnicze wpisy??? Kto mi przesle zdjecia Hani naszej Duni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul fajnie Cie słyszeć!!!! Buziaczki dla ciebie i dziewczynek, wracaj do nas szybko, życze korzystnego załatwienia Twojej sprawy w firmie. Przykro mi z powodu pogrzebu taty. Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
To ja emcia sorry dziewczyny ale chcę wstawić slajdzik z naszymi bobasami i coś nie mogę! tak wogóle to nie mogę edytować swojego nicku:( i się wkurzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
Soul przykro mi że spotykają cię takie przykrości dobrze że dostałaś zwolnienie przynajmniej tak ich wkurzysz :) Dorota ja spróbuje ci wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka wyslij mi smsem mój nr gg, bo mąz znowu zmienił oprogramowanie i go nie zapisał. Z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emciu wielkie dzieki, fotki dosżły. Ale z Hani sliczna czarnulka, piekne zdjecia! Soul smsiki wysłany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewcyzny :D u nas nocka w miarę normalna, mały się budził bo gorąco, a mnie znowu gardło boli :( Ja własnie wróciłam do domu, dzisiaj mam urlop, bo miałam wezwanie do Urzędu Skarbowego żeby pokazać faktury itp do odliczeń, miałam sporo szczęscia, pierwsza w kolejce :D potem jakieś tak mały rozbierzności w kwocie, ale tak nieduże że Pani machnełą ręką. Godzine siedziałam, ale trafiłam na bardzo miłą urzedniczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia___dzieki za przeslanie moich fotek do Dorotki :-D Dorotko___dzieki za mile slowa o Hani :-D Fakt, czarnula jest, a oczy to juz wogole wysiadka. Czami to nawet zrenic jej nie widac, wszystko takie ciemne :-D To po babci ze strony tatusia :-) Soul____ogromne wyrazy wspolczucia z powodu smierci taty [sciskam cie bardzo mocno]. No i te terminowki na aplikacje, wiem co i jak bo podchodzi do nich w tym roku moja przyjaciolka (wlasnie chyba dzisiaj ma na adwokacka). Trzymam palce zeby jednak sie udalo, zeby zdrowko dopisalo i odpoczynek na lonie Rodziny wplynal jak balsam na skolatana dusze i psychike :-) Dobrze, ze z dziewczynkami wszystko dobrze :-) Ida swoim tempem, widac po naszym nieduzym forum, ze kazda dzidzia rozwija sie inaczej :-) No i fajnie z tym zwolnieniem, choc niefajnie z powodu zwolnienia. To po ciazy masz takie problemy?? Tu Kasia___no to faktycznie mialas szczescie, zarowno z kolejka jak i urzedniczka. Bo to chyba nie ma nic bardziej stresujacego jak wizyta w skarbowce w spr zeznania podatkowego :-( A ze z urzednikami tam bywa roznie... Coz, mojej mamie pewna pani usilnie probowala kiedys wmowic, ze jej ziec (maz mojej siostry) to przeciez jej trzecie dziecko... Inteligetnie, prawda :-) Ciekawe czy to sie daloby podciagnac pod \"interpretacje\" przepisow :-D Lece nieco oporzadzic Hanie. Moze dzis bedzie miala nastroj nieco lepszy i damy wspolnie rade umyc okna. Sa strasznie brudne, a nie zdazylam sie nimi zajac odkad sie tu wprowadzilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja ........
Tu Tlurpa! Dunia - nie wiem czy zauwazylas w sklepach sa takie siateczki do ktorych sie wklada jedzenie i nie trzeba sie martwic czy dziecko sie zakrztusi. Ja niedawno to odkrylam i Benjamin je uwielbia. Nazywaja sie munchkin i maja takie plastikowe kolka do trzymania. W kazdym razie fajne sa :) Ja kupilam w Target, moze w Polsce tez takie maja? Dorota - nie przejmuj sie ze twoj maluszek jeszcze nie siedzi, u nas to bylo tak ze Benjamin w tym samym czasie usiadl i zaczal raczkowac i jeszcze sie rwie do wstawania, wiec to moze wszytsko przyjsc w tym samym czasie ... Macie jakies sposoby na spokojne spacery? Benjamin nie chce siedziec w wozku. Drze sie i w rezultacie w jednej rece trzymam mlodego a w drugej pcham wozek.. a tak bym sobie poszla na dlugi spacer.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlurpa___te siateczki widzialam i sie nawet nad nimi zastanawialam. Tylko co do srodka wkladasz Benjaminowi?? Jakie jedzonko? Cos ugotowanego? Sposobu na spokojne spacery poki co miec nie musze (tfu tfu odpukac). Hanka spokojnie siedzi w wozku i rozglada sie dokola. Tylko musi siedziec, zeby dobrze widziala. Wymieniliscie juz fotelik w aucie na wiekszy? Ja wlasnie wczoraj obczytalam, ze ten Grcao od wozka juz jest za maly (jest do 66cm, a Hanka ma juz 71cm) wiec czeka nas wybor...Mozesz cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
Duniu u nas foteliki są na kilo te małe to chyba do 13 ja ma takie nosidło to do 13 a ten większy fotelik do 4 lat.Napsałam siorce o tych siatkach to mi przywiezie dzięki za cynk:) nie ma zaco polecam się na przyszłość z chęcią mogę duniu przesyłać dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Chciałam w imieniu Kubusia podziękować wszystkim za życzonka siedmiomiesięczno urodzinowe ❤️ i złozyc najlepsiejsze barusiowi 🌻 🌻 🌻. Soul - strasznie mi przykro, współczuję... Tylko szybciutki wpis, bo padam na twarz. Byliśmy dzisiaj na zakupach, szukam jakieś sukienki na weselicha. Znalazłam nawet trzy i nie umiem sie zdecydować. Ale sie naprzymierzałam... Milej i spokojnej nocki. Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka. Z tym barusiem to chyba głodnemu chleb na myśli:-) Witaj Soul. Bardzo mi przykro z powodu Twojego taty. A co mówi lekarz o kręgosłupie? Co się dzieje? Z dwoma dziewczynami i chorym kręgosłupem:-( Oj, to masz ciężko. Dorota, a wcześniejsze moje zdjęcia dostawałaś? Bo wysłałam do wszystkich, których mam adresy. Może Twojego nie mam:-( Mafda. Nad Soliną byłam, ale dawno. Strasznie daleko:-D Bo jak już się wybiorę tak daleko, to przyznam, że raczej wolę Tatry. Tu Kasiu. A ja się właśnie boję wezwania ze skarbówki, bo robiłam spore odpisy, a zupełnie się w tym nie wyznaję. Moja teściowa wypełniała nam pity i liczyła faktury:-) Ja jak widzę druki typu PIT to mi się niedobrze robi:-) Właściwie to na widok każdego druku. Nie cierpię nawet wypełniać druków przelewu, bo za dużo kratek:-) Dunia. A ja myślałam, że oczy Hania ma po Tobie. Zresztą i Twój mąż blondynem nie jest:-) Nieźle się dobraliście:-) Malutka i brwi ma niesamowite. Modelujesz jej, czy jak:-) Dzisiaj nad jeziorem spotkałam ludzi z trzymiesięcznym synkiem. Był większy od Ali:-( Fakt. Nazywał się Maksymilian. Może powinnam Ali dać inne imię. Ale nie wiem, jakie imię dziewczęce mogłoby zmotywować Alę do szybszego rośnięcia:-) Nadal słabo je:-( Pozdrawiam wszystkie Mamuśki. Miłego wieczoru🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja ........
Tu Tlurpa! Dunia - ja do tych siateczek wkladam banany, mango surowe albo zamrozone, jablko, ale wlasciwie to mozna chyba wszystkie owoce i warzywa, ale lepsze te co maja jakis sok, tylko potem to z maluchem najlepiej pod prysznic ale zabawe przynajmniej ma :) Fotelika jeszcze nie kupilismy, caly czas uzywamy tego z wozka, ale mlody tez juz chyba z niego wyrosl bo jest do 29 inch. Ciezki wybor bedzie :) Kupimy jak wrocimy pewnie w przyszlym tygodniu ale nie mam pojecia co jest dobre. zielna - nie przejmuj sie ze Ala jest malutka. Dziewczynki zazwyczaj sa mniejsze, moja znajoma ma dziewczynke co ma juz roczek a jest lzejsza niz moj Benjamin i jak tak razem siedzieli to wygladali na ten sam wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siateczki juz nabylam, jutro bede testowac, moze na jabluszku. Zobaczymy jak to nam pojdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duniu to fakt, Urząd Skarbowy to nie dyskoteka ;) tym badziej szczęliwa jestem :D hehehe z tym zięciem to dobre ;) Duniu my mamy zamiar niebawem fotelik wymienic, już mam upatrzony jeden :D Zielna ja i mąż też mamy problemy z kręgosłupem, w końcu dzieci rosną, a nasze kręgosłuy nie młodnieją ;) mi koleżanka ćwiczenia radziła, zobaczymy jak to będzie :D Co do pitów to ja wypelnianiam i robiłam odliczenia, programik ściągnełam z netu i już, potem tylko kadrowa mi w pracy sprawdziła czy ok policzyłam i juz. A podobno to tak profilaktycznie wzywają jak ktoś wypełnia 2K - odliczenia odsetk od kredytu ;) a u nas juz drugi rok z rzędu spore odliczenie, mam nadzieje że wzywac wiecej mnie nie bedą :D Ty się nie martw na zapas i nie porównuj tak Ali, każde dziecko ma swoje tempo rozwoju, Ala napewno dogoni rówiesników, także głowa do góry ;) Soul witaj znowu :D cieszę się że wypoczywasz, napewno mama Ci pomagają i masz lżej ;) super że mogłaś je z babcią zostawić :D dużo masz na głowie, ale niebawem napewno będzie Wam lepiej :D Bardzo mi przykro z powodu pogrzebu taty :( Tlurpa witaj ;) co do spokojnych spacerów to robisz źle że go na ręce bierzesz, przyzywyczaił sie i wykorzystuje to, nie weźmiesz go raz, drugi trzeci to zacznie spokojnie jeździć w wozie zobaczysz ;) O jakich siateczkach Ty piszesz, żeby dziecko się nie zaksztusiło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka33
Pytanie o siateczki. Gdzie dostałas taką siateczkę, bo szukam, widziałam tylko na allegro sprowadzane ze Stanów ale dość drogie. Kupiłas w sklepie w Polsce ? W jakim ? Pozdrowienia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, piszemy o takich siateczkach jak w linku nizej: http://www.munchkin.com/products/detail.html?section=prodCategories&ID=10019&pID=37 Fakt, ja i Tlurpa mieszkamy w Stanach i tu wlasnie je nabylysmy. Czy sa w Polsce - nie mam pojecia, bo gdy bylam to malo chodzilam po dziecinnych sklepach. Moze oprocz allegro sa tez do zdobycia w jakis internetowych dziecinnych sklepach skoro nie ma w normalnych? Ja dzis bede testowac, zobaczymy co Hania na takie jedzenie. POki co musze jej zrobic poranna kaszke. Milej soboty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kobietki:) Na początku muszę , muszę, muszę!!! się pochwalić: MADZIA OD 3 DNI ZROBIŁA KUPE I SIUSIU NA NOCNIK!!!!! hihi, nie wiem czy już wie o co w tym chodzi, ale chyba tak, bo dziś posadziłam ją po spaniu w ciagu dnia i od razu zrobiła kupke , a potem siusiu:) Dziś kąpałyśmy sie razem we wannie, bo mąż na szkoleniu a mi się nie chciało wanienki wyciągać, fajnie było, tylko potem troche problem z wyjściem z wanny:D no i zapomniałam małej zabrać zabawki do kąpieli i sie jej nudziło i musiałyśmy szybko wychodzić:) Byłyśmy też dziś u mojej koleżanki w gościach i mała zachowywała sie na medal, tylko na obcym łóżku spac nie chciała i musiała w ramionach u mamy...słodka przylepka:) Poza tym ciagle trzyma stópki w buzi, ale są smaczne... hihi Przewraca się z plecków na boki, z brzuszka jeszcze nie potrafi. Madzia tez zajada się owockami z kleikiem, ale ja jej sama gotuję jabłuszka z jagodami, bananem, miksuje, do tego kleik i jest pycha, tak jej smakuje, ze aż cmoka no i krzyczy jak za wolno podaję:) Dałam jej tez raz zupke z kurczakiem, bo lekarz mówił, ze już moge, ale chyba kupke po tym miała zbyt luxną, więc moze jeszcze poczekam. No i zamówiłajm Małej u znajomego trochę mięska z krulika, nawet widziałam te króliczki- takie słodkie, aż szkoda ich...:O Jesteśmy juz po chrzcinach, mieliśmy w ubiegłą sobotę- mała oglądała kościół, patrzyła na księdza, a w chwili gdy ją namaszczał, to akurat strasznie ziewała...:D Soul- przykro mi z powodu smierci Taty...🌻 zielna ale Ci zazdroszcze mieszkania nad morzem, oj jak bym tak chciała... a moja koleżanka ma synka starszego od Madzi o tydzień i będzie mi ubranka po nim przysyłać, bo \"mały\" już 3 numery większe niż Magda nosi...:) Spóxnione życzonka dla wszystkich małych jubilatów 🌻 :) pozdrowienia dla wszystkich, buziaki, pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala gratuluje postępów nocnikowych, zdolna ta Twoja Madzia :D Dzięki za fotki z chrzcin ;) super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od dwoch nocy walcze z Hanka kolo 4-5 rano. Wogole kiepsko w nocy spi i nie wiem czy zwalic to na zeby, na brak tatusia, na opanowywanie nowych umiejetnosci (siedzenie) czy na cos jeszcze innego. Pokwekuje, przebudza sie i albo zasnie od razu albo nie :-( Zobaczymy jak bedzie dzis, ale juz sie boje... Na dodatek przyszla @ i wcale nie jestem ugodowo nastawiona do swiata (wlasnie sie poprztykalam z mezem przez telefon :-(), choc dla Hani staram sie jak moge, a ona tak slodko gada \"mbamamama mbamamama\" :-D Ale w ciagu dnia zdecydowanie lepiej sobie same radzimy. Dzis np. mala dostala do reki kawal jablka i sama pilowala zebami (siateczki chyba jej nie podchodza), a potem poszlysmy na osiedlowy basen i Hania poraz pierwszy zaliczyla duza wode.. Wzielam ja na rece i troche sie pobrzechtalysmy. Smiala sie, piszczala i zdecydownie miala radoche. A ja troche sie obawialam, bo tyle pisza, ze dzieci przyzwyczajone do wody w rozmiarze wanienki maja problem, bo wiekszej sie boja itp. Ale nie Hanka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u nas nocka nienajlepsza, Bartek często się budził i płakał, w nocy miał 38,2 stopni, dostał czopka, cały był gorący, rano miał 38,5 wiec zadzwoniłam do naszej pani doktor, mamy dzisiaj wizytę, ale powiedziała że to pewnie trzydniówka :roll: bo nie sądzi żeby dopiero teraz się odezwała reakcja na szczepienie. Ostatnim razem jak słyszałam o trzydniówce to miał zapalenie gardła, oby sie bidulek ode mnie nie zaraził znowu. O 9 miał juz 37,6 takze ciutkę spadła temperaturka ;) Hej Duniu, przykro mi że i Ty masz problem w nocy, ale mysle że to te upały takie są niestety męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Tu Kasiu, Duniu - u nas to samo ze spaniem w nocy, Kubuś się przebudza, pokwękuje, chce się bawić, za chwilkę marudzi...masakra. Myślę, że to wina upałów. Teraz sobie słodko śpi :) U nas temperatura 32 stopnie w cieniu, nie ma czym oddychać. Na spacer pójdziemy dopiero koło 17. Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Oliwko, widzę że wszystko w normie w takim razie. Ja to już chodze na rzęsach, spać mi sie tak chce i przez te upały i przez to nocne wstawanie, koszmar, od środy ma ponoć ciut popadac to moze lżejsze powietrze będzie, oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) Weekend faktycznie parny, mój Bartek tez gorzej śpi, bidulek sie strasznie poci i często przebudza. Pobudki codziennie o 5 rano, nie ma odwołania nawet w weekendy:( Kasiu i Olala dziekuje za foteczki. Ale z Bartka juz duzy przystojniak:D A Madzia ma takie piekne czarne oczka i jaka z niej madra dziewczynka, tez juz podłapała o co chodzi z nocnikiem:D Normalnie dzieciaki mnie zadzwiają:) Co do mojego czorta sie nie łudze, przy jego wrodzonym lenistwie pojmie o co biega moze koo dwóch latek:D :D Zielna do tej pory dostawałam od Ciebie fotki:D Moze cos sie zagubiło po drodze:D Dunia a ja myslałam, ze Hania po Tobie taka czarnula, bo przecież TY tez taka czarnulka:D Soul sto lat dla dziewczynek!!!! Dziś koncza 8 miesięcy, buziaki dla nich👄 👄A Ty daj znać jak egzaminy. Tlurpa my juz dawno nie spacerowalismy bo za gorąco, ale czasami na spacerkach Bartek też marudkuje i co z takim zrobic?? Teraz już chyba bedzie lepiej bo sie zrobił bardziej ciekawski i dosłownie głowa mu sie obraca na wszytskie strony:) Emcia, Mafda, Oliwka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis w nocy bylo chyba nieco lepiej. Moze to dlatego, ze dalam malej Tylenol (to tutejszy przeciwgoraczkowy i przeciwbolowy), bo wieczorem, przy myciu zabkow wyraznie uciekala, gdy dotykalam gornego dziaselka. Wiec moze to jednak zeby sie szykuja? W kazdym razie przebudzila sie kolo 4, dostala flache i na jednym wdechu wtrabila 120 mleka i spala dalej do ok. 8 - czyli jej aktualna norma. Teraz lerzy na kocyku, gada na calego do zabawek i mnie probuje zaczepiac. Zaraz poranna toaleta, kaszka i drzemka, bo ziewa jak smok :-) Soul___ogromne buziaki dla Ali i Mai, no i dla ciebie, dzielna kobietko 🌼. Zobacz, to juz 8 miesiecy za wami, a jak wspominasz poczatki? :-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich u nas po weekendzie super u nas na szczescie nie ma problemu ze spaniem(tfutfutfutfu) mamy okno cale otworzone i troszeczke lzej chjoc nie bardzo bo w pokoju 25 stopni i nie spada a za oknem szkoda gadac w sloncu codziennie 50 stopni:) cale dnie siedziny na polu dzis nawet maly sie kapal w basenie i super mu sie podobalo troche sie biedak ochlodzil przynajmniej zeby wychodza do wierzchu i gryzie niestety jak diabli :( a mysicie ze moge mu dawac sok multiwitamina bo on tylko taki chce pic a herbate to tylko z cytryna a i pivo jak pije to szok:) podchodzi mu tylkoo cos lekko kwasnego dziwnie tak jakos pozdrowienia dla wszyskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D ale dzisiaj fajna nocka była :D pisałam że bartke o 20 poszedł spać, gdzie tam, 10 minut pospał i się obudził i buszował do 21, poszedł spać i wiecie co, wstał ok 6.40 rano :D toż to święto jakieś :D :D Hej Dorotko :D dzięki za komplement dla Bartusia :D Soul wszystkiego najlepszego dla Mai i Ali 🌻 🌻 Duniu faktycznie to może zęby idą, dobrze że chociaż coś poskutkowało ;) mafda witaj :D u nas całego okna nie można otworzyc bo mały by nie spał, ciągle ktoś hałasuje (nowe budynki, wyykończenia itp) Piwo dalesz małemu??? no co Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×