Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mia28

Rodzimy pod koniec 2005 roku

Polecane posty

Cześć dziewczyny, piękna pogoda dzisiaj :) w sam raz na spacerek :) Soul dziewcyznki cudnie się prezentują :) poszłam za Twoim i Gosi przykładem i też sobie zrobilam tam konto :) Poparzylam sobie dzisiaj dwa palce, butelki wyparzałam i polało mi się, szczypie kurde, nieuważna taka jestem Kasia12 jak Ci Huggies nie przeciekają to używaj, jak przeciekają to spróbuj Pampersy :) Duniu gratuluje 4 miesiąca Hani :) 🌻 Soul mnie też plecy doskwierają, w końcu cięzkie dzieciatko :) no ale cóż, czasem małego ponosić trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka odmawia picia mleczka:( rano wypija 50ml, a potem 110 ml, pod wieczór 180, i o północy 170. Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soul slyszalam gdzies ze film \"KAROL CZLOWIEK KTORY ZOSTAL PAPIEZEM \" ma byc w tv w tym tygodiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do Huggisów - nie wiem czy mi przeciekają bo nie zaczęłam jeszcze paczki a do tej pory używałam Pampersów i nie wiem - zacząć czy wymienić na większe albo na Pampersy (jeśli się da...) Czy Wasze dzieci przewracają się same z brzuszka na plecy i odwrotnie? Czytałam że już powinny a moja Hania jeszcze sobie z tym nie radzi - niby dużo jej nie brakuje z brzuszka na plecy, ale sama nie daje rady :( Mi też plecy wysiadają :( Duniu - ode mnie też gratulacje🌼 :) Flądra - nic Ci z mlekiem nie poradzę bo ja nadal karmię tylko piersią Ależ piękne słoneczko!! Zanosi się na dłuuuugi spacer 🖐️ 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia12. A nie masz znajomych z młodszym dzieckiem? Ja raz kupiłam pieluchy, które okazały się za małe, to oddałam koleżance, a ona kupiła mi paczkę większych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzam to www na stronce:-) Wywaliłam je, zobaczymy. Właśnie nie wiedziałam w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może teraz? A tak w ogóle Kasia12, oglądałam zdjęcia twojej Hani (też mam tak na imię:-) ) wcześniej, ale nie wiedziałam, że to twoja. Fajna babeczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pomóżcie. Coś nie działa. Jakiś znaczek na końcu mi się pojawia, nie wiem skąd:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z Bartusiem już po spacerku :) cudna pogoda :) nasz adres www.kasiuniar.bobasy.pl :) Co do za malych pieluchów to najlepiej oddać jak się ma komu albo sprzedać np na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za zyczonka. Szanowna czteromiesieczna jubilatka jeszcze w objeciach morfeusza, wiec dziekuje w jej imieniu :-) fladra_____ witaj w klubie. Hanka od paru dni tak jakby zredukowala to co jadla prawie o polowe! No, moze przesadzilam, ale jak wciagala rowno 180ml karmienie w karmienie, a teraz ledwo jej sie wepchnie 4, no to nam rece opadaja. I to tak od kilku dni. Nieco na to martwi, choc moze skonczyl jej sie etap takiego szybiego rosniecia? Zobaczymy jak bedzie dzisiaj. Jesli tak samo i jutro powtorka, to dzwonie do pediatry. Mam wizyte w poniedzialek, ale jesli ona dalej tak bedzie jesc... Co wiecej, jesli juz nie chce, to z miejsca zaczyna plakac, albo placze od razu i walka, zeby wogole smoka zalapala :-) Takze troche sie tym martwie, ale zobaczymy. Soul____ zobaczysz teraz wszystko bedzie dobrze. Dziewczynki mleczko beda wciagac bez problemow, zdrowko szybciutko wroci, a ty sobie chocby zaaplikuj goraca kapiel na kregoslup :-) Masz racje, basen bylby najlepszy :-) Mnie przy jednej sztuce do noszenia nieco pobolewaja plecy, to ty przy dwoch, ha :-) Zaczelam ostatnio zwracac uwage jak nosze Hanke, jak sie wyginam itp i nieco to korygowac (o ile sie da z nia na rekach). U mnie gorzej zdecydowanie niz z kregoslupem jest z kolanami... To od wstawania z nia na rekach, z pozycji siedzacej. Tak przynajmniej mysle. Czasami gdy wstajemy to az mi sie jeknac chce :-( Mam takie uczucie, ze sam staw i wszystkie kosteczki w srodku sa jakby tepme, niczym nie nasmarowane :-( Ale na to nie ma jak poradzic. Lece do Hani, bo juz nie spi. Troche sie pobawi, przewine ja, przebiore i zrobie podejscie z butelka, bo jadla juz 4 h temu. Ciekawe, kto tym razem wygra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fladra____ pomieszalam jednostki miar z tym karmieniem :-) Tak to jest jak sie zyje w dwoch systemach :-P Do tej pory Hanka wciagala ok. 180 ml (czyli 6 uncji), a teraz spadla do 90-120ml (czyli 3-4 uncje). Sorki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u pediatry - zleciła badanie krwi i moczu. Mozliwe że przyczyna niejedzenia jest niedokrwistość:( ech Co to znaczy? albo mleko jej nie smakuje powiedziała, zeby wrócić do 1 i zobaczyć czy zacznie jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie poki co, rano Hania zjadla 120ml, teraz 150ml, zobaczymy co potem. Hm, ja ciagle na tym samym mleku, bo to co daje Hance jest od 0 do 12 m-cy. Wiem, ze nieco dziwnie, bo przeciez dzidzia ma rozne potrzeby w trakcie tych 12 m-cy, ale takie ono jest. Drugi rodzaj wchodzi niejako \"na zakladke\" od 9 do 24 miesiecy.... Fladra____ mam nadzieje, ze to nic powaznego. Ponoc podobie moze sie objawiac u babli zapalenie drog moczowych :-( Ja jak pisalam, dzis jeszcze daje malej szanse, a jak nie to jutro dzwonie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się flądra - my też czasem nie mamy apetytu. Do jutra na pewno jej przejdzie. Trzymaj się! ❤️ 🌼 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Haniu - córeczko Duni– wszystkiego najlepszego 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Soul – mnie też bolą plecki, a mam jednego brzdąca. Ulgę przynosi mi kąpiel z bąbelkami i masaż. Kasiu12 – my używaliśmy pieluszek Huggies 3, jak Kubuś ważył ok. 5,5 -6 kg, a i tak się zdarzało, że przeciekła kupka. Więc lepiej wymień, jeśli masz taką możliwość. Co do przewracania, to Kubuś obrócił się już z dziesięć razy z brzuszka na plecki. Ale może ja go do tego przygotowałam, bo robimy takie ćwiczenie: leży na pleckach, ja łapię go za rączki i robimy „kulu kulu” z jednej strony na drugą, on bardzo się cieszy i jak przestanę, doprasza się jeszcze. Flądra – miejmy nadzieje, że ta chwilowe kłopoty z jedzeniem. Niedokrwistość to inaczej anemia czyli niedobór żelaza. W trzecim miesiącu następuje gwałtowny spadek czerwonych krwinek, dlatego dzieciaczki w tym okresie są bledsze, ale w piątym miesiącu to już wraca do normy. A zrobiłaś już te badania? Emcia83 – my planujemy zajęcia na basenie, podaje jeszcze raz adres naszej szkoły: www.swimmer.pl Najprawdopodobniej w najbliższą niedzielę pierwsze zajęcia. Zdam relację. My dzisiaj mieliśmy dzień z lekarzami. Rano u chirurga dziecięcego, bo Kubuś ma wodniczka na jąderku i musimy to kontrolować. Później kontrolne USG bioderek – wszystko w porządku, następna kontrola jak skończy osiem miesięcy. Wieczorkiem byłam u gina, zrobił mi cytologię i przy okazji dojrzał nadżerkę. Czekamy na wyniki badania cytologicznego i najprawdopodobniej trzeba będzie ją wypalić. Czy któraś z Was przez to przechodziła? Bo mam stracha… Pogoda do 14 była super!!! Lato, temperatura ponad 20 stopni, bardzo mocne słońce. Ale później… zaczęło padać i pada nadal.Brrrr... Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka___dzieki za pamiec :-) jeeeeez, mala zjadla ok. 120ml (bylo 150 plus dwie lyzki kleiku ryzowego, a jeszcze tydzien temu to i 180 potrafilo byc malo), gadala na calego, wiercila sie, troche ciagnela w przerwach, no i trwalo to raptem (?!) 50 min!!! czy to sie przydazylo teraz tylko fladrze i mi? reszta chyba na cycu, co? no i hana tak z miesiac temu, hdy jej dzidzia miala mniej wiecej tyle co nasze teraz. tez sie skarzyla na to, ze mala wyhamowala z jedzeniem.... sama nie wiem co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zmieniałam mleko na bebilon 1 i zjadła dziś całe 130 ml:):):):):) po wczorajszym szczepieniu ma 38 stopni (mierzone w pupce) i troche spuchniętą nóżkę:( dziś będę łapać moczyk i idziemy na badania, mocz i krew, i zelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze to poprostu dzieci tak maja ze beda teraz jesc mniej moj np przez 2 dni nie jadl wogule co bylo dziwne bo zawsze jadl dlugo i duzo ale wczoraj byl program w telewizji i tam jakas specjalistka laktacyjna mowila ze dzieciom sie poprostu normuje jedzenie i zeby sie nie martwic bo te ktore jadly 40 minut teraz im wystarczy nawet 5 minut ciagnac cyca , choc wiem ze nie wszystkie dziecii tak moga miec wiec lepiej zapytac lekarza niz sie zamartwiac, moj maly np tak ma ze w ciagu dnia je raz 10 minut a traz 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny, szok normalnie, mały jadł o 20, o 20.30 juz spał a potem dopiero o 2.20 wstał na jedzenie :lol: jadł do 3, całą butle 150ml, i jeszcze z dwóch cycków :roll: a potem spał do 6 :) zjadł, spał do 7 zjadł i juz nie śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy z rana! Moja Ala też miesza z tym jedzeniem. Wprawdzie karmię ją tak trochę przez sen (zwykle śpi przy mnie), to coś mi się majaczy:-), że dzisiaj jadła częściej niż zwykle, ale za to od wczoraj ciągnie tylko z jednego cycka, a zwykle chciała jeszcze z drugiego. Może to ten wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flądra. Mi z tym adresem ciągle nie działa. W prolilu wpisuję dobrze, http://www.zielna.bobasy.pl , a wyświetla się z jakimś >. Nie więm skąd się to cholerstwo bierze:-), bo wcale tego nie pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna - spróbuj w stopce jak wpiszesz adres wcisnąć \"enter\" - ja tak zrobiłam i działa :-) Flądra - u mnie tez bardzo się pomieszało z jedzeniem - mały potrafi czasami jeśc tylko 4 raz dziennie po 180 ml ale mnie to akurat nie martwi bo i tak waży dużo. Wcześniej było tyle samo mleka 6-8 razy dziennie :-( Mam nadzieję, że u Majeczki to tylko taki chwilowy spadek apetytu a nie jakieś choróbsko. Czytałam tez gdzies że faktycznie maluchy czasami tak reagują na zmiane mleka na 2. W jednym z linków podanych Soul wypowiada sie lekarz pediatra i mówi, ze jak dziecko źle reaguje ma zmiane mleka na 2 to 1 można karmic nawet do roku. Spytaj sie swojego lekarza co o tym sądzi. A ja już zaczynam małemu kupowac pieluchy 4 - te jego 9 kg :-O Mój kręgosłup też to odczuwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielna---- skasuj znak > po adresie. i wciśśnij spację lub enter:) zmieniłam dziś mleczko na 1 i zjadła 2 x więcej niż ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dziewczyny! Nareszcie działa:-D No i zaistniałam na topiku, jako ta niekumata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×