Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Ale tu cisza.... Siedze w pracy,slucham radia.....ale tragedia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ...nilan usmiechnij sie....!!!!! ty po prostu masz za duzo wolnego czasu zajmij sie czyms nie bedziesz myslec !!!!! a tak zapytam z ciekawosci czy rzuciłas dlatego ze chciałas czy cos lub ktos cie zmusił czy był inny powód ..??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
witam wszystkich, miłego i spokojnego dnia życz e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
wygląda na to, że wszyscy strasznie zajęci......... a marika to już chyba o nas zapomniała :( spokojnego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
A co tak rzadko zaglądasz?.............. Taka zapracowana?.............. Czy może zakochana ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez cly czas z wami jestem:-) ....czytam,zagladam,i praaaacujjjjeeeee:-D Dzisiaj mam "dobry"dzien....nie mysle o fajkach,i czekam kiedy mysli,tesknota w koncu znikna:-(...kurcze jestem juz zmeczona...... Chce nie pamietac i zapomniec ze kiedykolwiek palilam!....przeciez to tak niewiele:-D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus....hahahaha....wiosna przyszła więc wiesz....????.....hahaha....taki żarcik!!!!!!! .....troszkę zapracowana jestem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
nilan, może po prostu Ty za dużo o tym myślisz....ja nie myślę i żeby mi wszyscy w koło nie przypominali to pewnie całkiem bym zapomniała, że już nie palę. postaraj się zająć czyms myśli. będzi dobrze. 3mamy przecież za Ciebie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj esterus:-(..ja wiem i staram sie....ale nadal "brakuje" mi tej mojej chwilki z papierosem......caly dzien staram sie tak zorganizowac zeby nie myslec,doszlo do tego ze robie wszystko zeby nie zostawac samej w domu........bo boje sie ze zapale....(takie dziwne zachowania mam od okolo tygodnia)..... Ale nie poddaje sie,walcze dzielnie dalej...... Ciezko jest kiedy w okolo.przez caly dzien kraza kolo ciebie palacze........powiem wam ze do miesiaca bylam pelna eufotii ze nie pale,duma,zadowolenie,radosc......a teraz...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
wiem jak to jest. u mnie w domu wszyscy palą, więc stycznośc z papierosami mam na każdym kroku. mi równiez brakuje tych chwil z papierosem, tego ogarniającego spokoju i niemalże stanu błogości....... znam to wszystko, ale walczę z pokusą i przede wszystkim nie myślę o tym.......... jesteś silna i dasz sobie radę :) i nie załamuj sie....będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to mi chodzilo.....stanu ogarniajacego spokoju i blogosci..... Ale damy rade...:-p...(chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
witam, miłego i spokojnego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ miłego dla wszystkich niepalących .....!!!!! a dla moich wspaniałych kolezanek ... marika Eserus nilan duzy usmiech :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapral
Witam wszystkich w ten deszczowy dzień pomimo tego ,że sledzę to forum i pojawiam się na nim sporadycznie jednak dzisiaj musiałem tu wejść ,gdyż mija 365 dni jak rzuciłem palenie dzięki min.tabeksowi oraz pośrednio temu forum.Moja rada dla początkujących , którzy chcą naprawdę rzucić palenie silna wola i radość z dnia na dzień jak nie zapalicie bo potem przyjdzie satysfakcja z tego że daliście radę pomimo tego , że wielu nie wierzyło.Ja wiem to po sobie i w chwili obecnej wiele osób palących okazuje mi podziw ,że jednak można pomimo tego ,że wcześniej stukali się w głowę.Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości ja zaczynam następny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojjjjjjjjjj,a co tu sie dzieje.............. Witam,i zycze milego dnia wszystkim niepalacym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wplywa wplywa
Pale bo lubie. Nie da rady rzucic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Witam wszystkich, miłego popołudnia życzę........ :) bobmado jestem w domu. Mam wolne dziś i jutro. Napisze do Ciebie w czwartek.........wielki buziak dla Ciebie i :P wiesz za co ..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka szkoda ze topik "umiera".... Ja nadal walcze,i dlatego tu zagladam,szkoda ze nie ma komu sie wyzalic:-(...... Ach zycieeeeeeee.. Pozdrawiam wszystkich(esterus,marika,bobmado),wielki usmiech dla WAS!!!!!.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Hej nilan. Ja jestem też zaglądam ale samej że sobą nie chce się pisać:) Czyżbys jakiś kryzys przechodziła? Mam nadzieję że wszystko ok. Ja również walczę :) Pozdrawiam serdecznie. Wielki uśmiech dla Ciebie bobmado i mariki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
wiat wszystkich niepalących.........miłego i spokojnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...:-) Wszyscy zapracowani.....ja zrobilam sobie przerwe na kawke.... Pozdrawiam wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia20188
Czesc nie pale 3 dni i mam nadzieje ze tak juz zostanie marze o tym aby pozbyc sie tego wstretnego nalogu ale ja tak lubie palic:/ biore tabletki tabex i nawet jakos tam w mojej psychice mnie zaspokajaja ale boje sie ze zapale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×