Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Witam cieplutko w pięknym słonecznym dniu.Ciotka1 ja nie śpie od godz,6,a od 7,30 pracuję.Zajrzałam do Was żeby przeczytać topik.Miło się czyta jak dzielnie się spisujecie i nie palicie.Ciotka1 przy kawie bardzo myśli się o papierosie,ja tak miałam dlatego na dłuższy czas odstawiłam.Może z Tobą jest inaczej? Betty62 co z Tobą,dlaczego nie piszesz? Teraz znów martwię się o Ciebie.Napisz czy słusznie? Dużo osób dołączylo do naszego forum co bardzo cieszy.Piszemy na dany temat o rzucaniu palenia,myślę,że z każdym dniem będzie nas więcej,więcej, coraz więcej.Teraz wracam do swoich zajęć, Wam życzę powodzenia,mocno trzymam kciuki,życzę dobrego dnia,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatruta- taki profil to naprawdę świetny pomysł :) W ogóle tego typu Motywatorów powinno być więcej :) Ależ upał dzisiaj! Masakra, aż nie chce się palić ;p Pawda? :D Czekamy na deszcz.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mara2012
Hugo gratulacje z okazji rocznicy BP. Tez zalozylam sobie profil bo podales stronke, i uwielbiam czytac ile dni bez fajki itp. Jesli chodzi o palacych mowiacych, ze szkoda sie meczyc przy rzucaniu fajek to powiem z przykroscia, ze sama taka bylam. Zawsze mowilam, ze nie rzuce fajek by sie nie meczyc przy rzucaniu ale w duszy zazdroscilam tym co sie udalo. No coz, ale juz jestem wwooollnnna od tego d....a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no profil fajny, a ja sie czuje tak niewyobrazalnie szczesliwa ze az mi łzy w oczach staja.jasna cholera az chce mi sie plakac i smiac jednoczesnie,chyba ocipialam do reszty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skoro Ty ocipiałaś to My wszyscy ocipieliśmy, bo każdy na tym forum zerwał kajdany zależności. I sama powiedz, że fajnie tak iść gdzieś i nie mysleć o tym, czy wzięło się paczkę, "czy mam ogień", "co będzie jeśli tam nie będzie można palić", "przecież nie wytrzymam 3 godzin bez fajki", "oby była przerwa, bo zwariuję", "jak nie zapalę to nie myślę", "kurwa nie moich fajek, trudno jadę na drugi koniec miasta, byle je dostać". Myślę, że każdemu z Nas towarzyszyła choćby jedna z tych myśli. Teraz mamy to w dupie i mamy na to całkowicie wyjebane !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo w moim przypadku to jest o tyle dziwne że ja z reguły ponury czlowiek jestem i widze wszystko w ciemnych barwach a tu pelnia szczescia jak nie ja:D wlasnie skonczylam prac dywan i nie sapie jak zwykle to bywalo i nie bola mnie tak cholernie nogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew zaczyna krążyć jak należy i przestaje być tak gęsta jak podczas dostarczania jej tych syfów. Więc prawdopodobienstwo żylaków spadło u Ciebie na łeb :) Wg mnie najogrszym objawem odstawienia jest baaardzo częsty ból głowy. Tak cholerny, że bez przeciw bólu nie masz szans. Przeżywałem go prawie codziennie przez pierwsze 2 miesiące. I wciąż czasami. Ale najpiękniejszy jest brak pokaszliwania. No same zalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no mnie głowa bolała jak zapaliłam pierwszego rano i drugiego jak za chwilkę poszłam na spacer z psem, potem jak wracałam to z każdym schodkiem w górę głowę chciało coraz bardziej rozerwać,już na pierwszym piętrze miałam łzy w oczach a mieszkam wyżej. teraz jakoś mnie głowa nie boli w ogóle przechodzę cały ten rehab inaczej niż zawsze. ludziska "our day will come" i my bedziemy wolni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINGALA147
HEJ LUDZISKA !!!!! NIESTETY DUŻO JEST SKUTKÓW UBOCZNYCH RZUCANIA ALE POMYŚLCIE ZA TO ILE JEST KORZYŚCI . MNIE NAJBARDZIEJ PRZERAŻAŁO PRZYBRANIE NA WADZE , BO ZA PIERWSZYM RAZEM GDY RZUCIŁAM , PRZYTYŁAM OK 15 KG :( . NIE MOGŁAM SOBIE DAĆ RADY Z ZRZUCENIEM TEJ NADWAGI WIĘC WRÓCIŁAM DO FAJEK. TYM RAZEM RZUCAŁAM Z GŁOWĄ I DOSZŁO 4 KG ALE SZYBKO JE ZRZUCIŁAM. CZUJE SIE ŚWIETNIE , NIE MĘCZĘ SIĘ TAK SZYBKO, W KOŃCU MOGĘ WZIĄŚĆ GŁĘBOKI ODDECH :) PALĄC BARDZO SIĘ BAŁAM O MOJE SERDUCHO , BO CZĘSTO MNIE KUŁO I MIAŁAM PRZYSPIESZONY PULS A TERAZ WSZYSTKO JEST OK. MÓJ MĄŻ NIGDY NIE PALIŁ I WRĘCZ NIE ZNOSI FAJEK , WIĘC WYOBRAZCIE SOBIE JAK SIE CIESZYŁ GDY DOWIEDZIAŁA SIĘ ŻE RZUCAM , TERAZ UKŁADA NAM SIĘ ŚWIETNIE, JUŻ NIE ZASTANAWIAM SIĘ PODCZAS ZBLIŻENIA CZY NIE CZUĆ MI Z UST FAJKAMI I MOGĘ W PEŁNI CIESZYĆ SEXEM. POWODZENIA BO WARTO !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n no ZATRURA GRATULACJE bardzo się cieszę ja się męcze ale no cóż poradzić chwilami to już sama nie wiem czego chcę k.rwa ale ten chwast mnie wkurza ale co tam jakoś trzeba przeżyć :( .ALE DLA CIEBIE WIELKIE BRAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani. Jestem i ja. Nie mam dzisiaj czasu dosłownie na nic. Dzisiaj byłam u szefowej po podwyżkę ale nie dostałam jednoznacznej odpowiedzi. Ja dziś mam takie napady na fajkę , że szok. Trwają parę sekund, ale dosyc często. Normalnie czasami łapie sie na tym, że co tam jeden. Ale wiem, że nie mogę. ciotka. cierp ciało coś chciało. Głowa do góry za parę dni będzie lepiej. zatruta....ogromny sukces!!! chylę czoła. Tym razem napewno dasz radę, bo widzę, że przestawiasz własne myslenie. Teraz jestes szczęśliwą nie palącą. I ile do zyskania: zdrowie, pieniądze, czas i wolność. Achh jak cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty62
Witam moi kochani,Hajka jak mogłaś mnie przegapić przecież jestem taka pomarańczowa i nie mogę się doczekać kiedy sczarnieję,bo co bym zrobiła to i tak jestem pomarańczowa,ale ty też dwa lub trzy dni temu też byłaś pomarańczowa,a mówiłaś,że weterani już nie są pomarańczowi,no,ale mniejsza z tym ważne,że jesteśmy w komplecie,Ciotce1 humor dopisuje i jest ok.Ja mogę tylko pod wieczór się z Wami spotykać,bo opiekuję się 90 letnią teściową,która nomen omen nigdy nie paliła,a 6 lat spędziła na Syberii i dożyła tak sędziwego wieku.Jeszcze parę słów do Hugo24,otóż wpisałam www.nalogow.com,ale w żaden sposób nie mogę się zalogować,a też chciałabym żeby mi odliczało,bo na jbłuszkowie jak mnie zalogował mój wnuk i było ok to póżniej jak weszłam to już nie byłam zalogowana,no pomóżcie.Wie,że nie powinnam o tym pisać,bo to nie miejsce na porady,ale jestem takim laikiem,że głowa boli.Pozdrowionka dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie myslenie jakos mi sie zmienilo teraz tylko mysle na jak dlugo:P betty zeby byc czarna na kafe to trzeba zarejestrowac nick a nalogow.com to tez trzeba najpierw rejestracje a potem jak sie logujesz to ci wyskakuje ile dni nie palisz i co zyskujesz. mogloby sie skonczyc to cieplo cholerne bo juz nie daje rady,mialam okazje skorzystac z darmowej pielegnacji dloni ale jak pomyslalam ze padne tam to nie poszlam i dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze jedno ja wiem ze to jest temat o rzucaniu palenia ale bez przesady zebysmy tylko o tym pisali, fajnie jest sie troche blizej poznac i glupio sie robi jak myslimy zeby wrocic do fajki, ja juz sie z wami zżyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Jestem z wami od wczoraj, poczytałam wasze wpisy i dzięki nim wytrwałam w abstynencji do dzisiaj.Podobnie jak Wy miałam i nadal mam wiele skutków odstawienia nikotyny. Jeśli mam być szczera to czasami myślę, że gdybym wiedziała ,że będzie aż ciężko to.... Teraz nie mam wyboru-zapisałam się do was i muszę wytrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty62 żeby się zaczernić musisz popatrzeć na górę tej strony. -Naciskasz na napis Moje konto -pokaże Ci się napis: Forum - strona główna Preferencje -interesuje cię punkt A.Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu, to kliknij tutaj.(klikasz w podkreślenie) -pojawia się napis Preferencje * Tutaj możesz ustawić swoje preferencje dla tego forum: pseudonim, e-mail oraz zabezpieczyć swój profil hasłem. Koniecznie musisz wpisać pola pseudonim i hasło oraz zaznaczyć, że zapoznałaś się z regulaminem. pozostałe pola możesz wypełnić albo zostawić puste. -naciskasz przycisk "potwierdzam" -jesteś zaczerniona Jeśli wyświetli Ci się Forum - strona główna Blad Profil nie został założony! Wybrany przez ciebie pseudonim jest już zabezpieczony hasłem! oznacza,że ktoś inny już zarejestrował ten pseudonim i musisz podać inny czyli cofasz i podajesz inny pseudonim np Betty626 Mam nadzieję,że pomogłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Betty62 przeprosiłam Cię że nie zauważyłam Twojego wpisu; w każdym razie fajnie że jesteś.Dziękuję niepalnej za przekazanie info,właśnie dziś weszłam na stronę moje konto i Preferencje,zamierzałam napisać do Betty w kolejności jak trzeba się zalogować na stałe.Niepalna wyjaśniła perfekcyjnie ,mam nadzieję,że Betty zrozumiała? Stronka jest wspaniała i ludzie przekonywujący,nie palimy,pachniemy.Wszystko da się przetrzymać ,wystarczy chcieć! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty62
Zwracam się do Zatruta nikotyną:jak się rejestruje nick i jak się trzeba rejestrować na www.nalogow.com,bo wypełniam te rubryki jak nazwa użytkownika i hasło i zawsze mi wyskakuje,że nieprawidłowe,proszę no co mam zrobić,czy już jestem taki grymbał,a przecież na kafetrię tak łatwo się dostać,zazdroszczę Wam,że tak świetnie posługujecie się kompem też bym tak chciała,no trudno może kiedyś się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty62
Dzięki Niepalna idę próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty rejestracja na http://nalogow.com/ Patrzysz na górny pasek, w 2-gim okienku jest napis rejestracja Wchodzisz- wypełniasz- jeśli czegoś nie wiesz najedź kursorem znaczek "i" przy danym polu. Rejestrujesz się, jeśli wpisałaś coś źle to to pole zostanie podświetlone- popraw i załatwione. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepalna dzięki za instrukcje idę działać,ale jak się znam to i tak coś sknocę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepalna jesteś WIELKA,udało się jestem czarna,wielkie,wielkie dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajka już się udało ,wielki szcun dla Niepalnej,powinna być instruktorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Betty!!! Strasznie mnie ucieszył twój ciemny kolorek. Widzisz skoro mogłaś rzucić papierosy to wszystko możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka,gdzie jesteś? Melduj się. Ja mam ciężki wieczór. Ciągnie mnie jak cholera. Nawet męża fajki już trzymałam w ręku. Zaraz idę spać, bo zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak rzucic palenie ???? to żaden problem paliłem 25 lat doszedłem do 3 paczek dziennie kiedys wstałem i powiedziałem dość bo niedługo bede sie załatwiał sadzami papierosy wyrzuciłem do śmietnika do dziś nie palę a to juz 18 lat nigdy nie pociagnąłem nawet dymka lecz trzeba mieć silną wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henk Ty weteranie tyle lat nie palisz,ja jestem dumna,że nie palę 3m-ce i 3 dni,ale masz rację,ja pewnego pięknego poranka(18 marca powiedziałam dość po 40 latach palenia) i trwam w tym do dzisiaj bez żadnych wspomagaczy,bo wierzę tylko sobie i jak powiem,że nie to nie,kiedyś trzeba przyjść po rozum do głowy,ale cieszę się,że dostałam się na to forum,bo tu jest dużo wspaniałych ludzi,którzy robią wszystko,żeby r9nawet mi się napisało do rymu,może wiersze zacznę pisać)jest Hajka,jest Hugo24,jest Zatruta Nikotyną,jest Niepalna,która bardzo mi pomogła,jest I-mka blue,a przede wszystkim jest Ciotka1,która trochę nas zawiodła,ale to dobra,mądra pozytywnie zakręcona dziewczyna,która wnosi w nasze życie w sieci dużo pozytywnej energii,dzięki Ci Ciotka1,że jesteś.DOBRANOC!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×