Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Witajcie, U mnie oczywiście świeżo i pachnąco. W sobotę miałam chrzest bojowy. Byliśmy z mężem i przyjaciólmi na piwku i tańcach. Palił mąż, kuzyn i jeszcze parę osób a ja wypiła 2 piwka i wróciłam do domku. Owszem troszkę przychodziły głupie myśli do głowy ale dało się wytrzymać. Dzisiaj rano obudziłam się z myślą, że zaraz sobei zapalę. Ojejku jak ja się dzisiaj umęczyłam, ale juz lepiej. Bgrygor ja miałami kaszel i takie drapanie w gardle, jakby gardło było podrażnione. Z tego co wyczytałam tak może być po odstawieniu fajek. ciotuchna moja kochana jak super że wreszcie złapałaś fason. Dodajesz mi skrzydeł w tej mojej abstynencji, nawet nie wiesz jak bardzo. Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no SIEMANKO WSZYSTKIM..IM-kuś łał cieszę się że pokazałaś klasę em dumna z ciebie ach jest super super no o drazu widać że moja krew haha...IM -KA my chwasta już nie potrzebujemy pomyśl ,,, czego nam brakuje tego smrodu ble== ohyda my jesteśmy teraz chore i musimy walczyć z chorobą a jednego co nam brakuje to nikotyny a nie peta .Ćpuny z nas i tyle ale będziemy zdrowe oj tak ZDROWE i bo my mamy wyjeba.e na chwasta ...:) :) miłego dzionka pamiętaj nie palisz a ciągnie bo nikotyny brak a smrodu to my już nie chcemy OOOOOOOOOOOOO :) BUZIAKI będzie piknie zobaczysz JUŻ JEST PIKNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a reszta ludzi??????? wszyscy ci którzy tu zaglądali i jakiś tam post pisali czy już się wycofali??????? powiedzcie co i jak u WAS I PISZCIE... jest to bardzo pomocne ... fajnie jest jak jeden człowiek pomimo że nigdy nie wiedział drugiego--- wzajemnie sobie pomagają i się wspierają... powiem więcej człowiek się przywiązuje NO BYNAJMNIEJ JA :) :) :) pozdrawiam cieplutko wszystkich super że z problemem nie musimy być w pojedynkę w grupie zażniej no i śiła wzmocniona :):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgrygor1
WITAJCIE BP u mnie na Podlasiu dzionek ślczny a więc zabieram si za porządki na poczatek pranie firanek 5 DZIEŃ bez śmierdziucha i chyba tak naprawdę pierwsze objawy odstawienne,kołotanie serca,podwyższone ciśnienie(całe życie za niskie) i pieczenie pod powiekami a ręce się trzęsą jakby jaka delirka a ja toć przecie niepijąca. Wszystkim miłego dzionka BP trzymajcie się cieplutko a wieczorkiem powiedzmy sobie następny dzień minąl bez cholerstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgrygor...to typowe odstawienne delirjum. Ja akurat nie miałam, ale słyszałam o czymś takim. Słuchaj zaciśniej zęby i sprzątaj. Jak sobie w domku wypachnisz to od razu będzie Ci szkoda tam smrodzić od nowa. Mnieteż ciągnie jeszcze ale stwierdzam, że skoro juz tyle dni przeżyłam to i resztę przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie pąlacych.Na początku trzeba trochę przecierpieć,ale potem jak satysfakcja - zobaczycie.Nie palę Rok i ponad 7 miesięcy, ciotka1 podobno Betty czyta wszystkie Wasze posty ale ma problemy z logowniem,zapomniała swojego hasła.Dokładnie napisałam jak ma to zrobić,ale ja jestem kiepska w tłumaczeniu. W imieniu Betty proszę NIEPALNA -pomocy! Pozdrawiam cieplutko bo u mnie znów zimno i pogoda do bani,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mara2012
Dziwne mam 51 dni bez fajki, a mam ciagle takie dziwne drapanie w gardle nie wspominajac o kaszlu ktorego jeszcze tydzien temu nie mialam. Zastanawiam sie, czy to normalne? Czasai mam nawet chrykpe przez moment myslicie, ze to przez rzucenie palenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello everyone !! :) Mara 2012, wg mnie to nie syndrom odstawienia tylko skutki palenia. Nie chodzi mi o to, żeby Cię straszyć, po prostu jak paliłaś to katowałaś gardło, katowałaś i teraz kiedy przestałaś ono wyrzuca to cierpienie, że tak powiem ;p Także gardełko się zalecza i się zaleczy, tylko to musi trwać. Wykaszlesz teraz cały syf i wejdziesz na drogę gojenia, że tak powiem. A wcześniej gdy gardło chciało zadrapać i pokaszleć nie dawałaś mu szansy, bo ciągle gdy się to zbliżało zapalałaś... i tak powstało martwe koło. Pozdro! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mara2012 nie ma w tym nic dziwnego takie dolegliwości się zdarzają podczas odwyku.Nie palę długo i nadal drapie mnie w gardle. Rzadko pojawia się jakiś dziwny,suchy kaszel,że nawet odlrztusić nie można ponieważ wydzielina zostaje gdzies w środku i trudno oddychać,wówczas czuję duszność.Lekarze nawet nie potrafią tego zdiagnozować,chociaż robiłam wszystkie kompleksowe badania,ze spirometria włącznie.Twierdzą,że z czasem poinno ustąpic? Dobrzy lekarze wyjechali za granicę a konowały udają,że pracują i domagają się podwyżek.TRAGEDIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgrygor1
Mam jakiegoś doła pogoda jakaś taka senna a ja bez kawusi przecież.Kupiłam tabletki ziołowe z melisą,firanki pozdejmowałam we wszystkich pokojach a okno tylko wymyłam w sypialni i dalej brak werwy a miało być tak fajnie od poniedziałku pełen zapał do pracy a tu NIC.KICHA totalna jarać JAK DIABLI.Sąsiad rzucający palenie zaopatrzył się w e-papierosa kusi jak diabli nie wiecie czy to pomaga i ma jakikolwiek sens. O jakim logowaniu piszecie ja tę stronkę od razu po znalezieniu dodałam do uliubionych podaję wój nick i piszę wypowiedź i wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam weekend- cholerne egzaminy (ale wszystko zaliczone), dziś- rozmowa o pracę (chyba nie warto komentować jak było), od soboty znów jaram:O nic, będę dalej próbować rzucić od jutra i wrócę do książki. co do e- papierosa to znajoma mowila ze kupila synowi i bardzo sobie chwali. Najbardziej zadowalajacy jest brak smrodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgrygor1
ZATRUTA NIKOTYNĄ Ty się nie podłamuj to nic że zarajałaś ważne ze nadal chcesz rzucić to paskudztwo ja mam doła ale otworzyłam lodówkę zjadłam 3 kanapki guma w zęby i nie nie nie poddam się temu cholerstwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgrygor 1. Jak to powiedziała Hajka kiedyś: "to tak jakby alkoholika leczyć alkoholem". Także te e- cuda z nabojami nikotytnowymi to nic innego jak pogłębianie nałogu, ale bez tych 4 tysięcy szkodliwych związków zawartych w analogu. Ładniej to brzmi: "nikotynowa terapia zastępcza" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my hen wszyscy razem
koko euro spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgrygor1
Tak myślałam że te e papierosy to nic dobrego lepiej bez tego kurcze rzrucać.I tak myślę są ośrodki dla narkomanów,alkoholików,jakieś klubyAA a przecież my palacze też jesteśmy nałogowcami DLA NAS TYLKO FORA zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgrygor1 --> patrz :D Ośrodki informacji i pomocy w Polsce: Fundacja Promocja Zdrowia Centrum Onkologii Instytut im. M. Skłodowskiej-Curie Fundacja Oddech Nadziei Stowarzyszenie Ciechanowskie Konsorcjum Zdrowia Towarzystwo Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Stowarzyszenie na rzecz Dzieciństwa Wolnego od Tytoniu Stowarzyszenie Zdrowie I My Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia Pomorskie Towarzystwo Przeciwtytoniowe Fundacja Zdrowie Miasto Gorąca linia Telefoniczna Poradnia Pomocy Palacym 0 801 108 108 Kiedyś dla jaj zadzwoniłem na ten numer co jest na paczkach i krzyknęło tylko, że nie ma takiego numeru :D A wykręcałem na różne możłiwe sposoby więc dupa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma cudownego lekarstwa na nie palenie jedyne co możemy zrobić to nie palić i trzymać się już tego zawsze przecież nic nie tracimy tylko zyskujemy tak wiele za czym my tęsknimy za smrodem a niech spada ...MY DAMY RADE :) MAY SIEBIE I ZDROWE MYŚLENIE Z CZASEM BĘDZIE NAM LŻEJ PRZECIEŻ NIE MOŻE BYĆ INACZEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgrygor1
Masz Ciotka rację DAMY RADĘ małżonek fundnął mi karmi właśnie sączę 2-gą butelke i dopiero zaczyna ssać ale to nic wytrz\ymam zaraz pójdę lulu i kolejny dzionek BP z głowy.A więc głowa do góry ŚMIERDZIELOM NIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niooo taka postawa to mnie się podoba ....ale ale nie boimy się walki z chwastem my mamy na niego wyjeba.e to głód nikotynowy się odzywa ale u nas się już nie naje bidaAAAAAAAAAAAA DLA GŁODA.MY musimy się cieszyć każdą sekundą bez śmierdziucha uśmiech na twarzy niech będzie przecież nie mamy powodu do smutku wręcz przeciwnie cieszmy się że podjeliśmy najlepszą w życiu decyzje mówiąć koniec PETOWI..:) :) :) JEST OK..... I BĘDZIE OK..Jeśli oczka śpiące to życzę miłego spanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgrygor1
Monikaa 1987 TY tu nas nie kuś żadnymi e-papierosami bo my bez NICH DAMY RADĘ.JESTEŚMY SILNI.A SIO SIO.Żadnej NIKOTYNY nigdy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy też dopada was senność?. Ja wstając rano jestem taka senna, że otwierając oczka już myślę o powrocie z pracy. Gdy wracam ratuję się jedzonkiem albo kompem żeby dotrwać przynajmniej do wiadomości.I tak już 5 tygodni. Zawsze byłam "Nocnym Markiem"!!!. Czy to normalne? Betty jeśli nie pamiętasz hasła to chyba najlepiej będzie jeśli wymyślisz sobie nowy pseudonim i hasło i zalogujesz się tak jak poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja no cóż trzymam w ręku śmierdziela. Musiałam jednego skubnąć mężowi, bo chyba bym szału dostała tak mnie ciągnie. Boję się tylko jutra, czy nie będzie ciągło po 2tygodniach abstynencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im-ka co ty zarobiłaś ????? och zrobiłaś zupełnie to co ja to nie jest tak jak myślisz teraz nie chcesz dziś jurto czy pojutrze też sobie odmówisz ale wrócą myśli i się skusisz ale nie na jednego tylko za paczkę tak jak i ja :( to jest okropne uwierz mi chciałam cię uchronić ale jeśli TY SAMA tego nie zrobisz to nawet DOBRY BOŻE TU NIE POMORZE ... zapamiętaj jedno nie ma czegoś takiego jak jeden papieros od tego jednego ten koszmar się zaczyna ....PROSZĘ NIE ZROZUM MNIE ŻLE ja ryczałam jak dzieciak chowałam się jak gówniarz to jest okropne IM-KA ... POWTARZAJ SOBIE TE Słowa i zrozum je bo w nich jest nasz sukces nie ma jednego papierosa od jednego się zaczyna przecież takim samym sposobem popadliśmy w nałóg ...trzymam za ciebie ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj moćko moćko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cioteczko moja kochana,ale ja wcale .nie zapaliłam. Ja tylko skubnęłam mężowi jednego i go sobie potrzymałam w ręku i na sucho się zaciągnęłam parę razy. Nie nie pobawiłam się i odłożyłam na miejsce. To głupie, ale jak pomogło.... Ale ja napisałam ten post, no jak teraz czytam to tak to brzmi jakbym zapaliła. Chociaż nie powiem bo ciągnie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnamTozAutopsji
A ja wam polecę z całego serca książkę, dzięki niej 3-4 moich znajomych rzuciło palenie, bez większego problemu. TYTUŁ: Allen Carr - Jak skutecznie rzucić palenie Z reguły po przeczytaniu książki rzucali. Można znaleźć w necie ebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OŻ KUŻWA Im-ka aleś mnie ZASTRASZYŁA jeszcze chwilę temu znów cię przeżywałam uf jaka ulga no żeby mi to było ostatni raz jacie jeszcze mnie trzyma ,,,, IM -KA no ciśnienie mam jaciepier..le przepraszam za wyrażenie a o pulsie to już nie wspomnę ... ok powoli się normuje bo CIOCI SIĘ humorek poprawił.... A JUŻ MOJEMU STAREMU SIĘ DOSTAŁO HAHA malutkie nerwiki żonci a ćo haha;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×