Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Hajka kochana ja nie jestem uśpiona na nalagow.com,bo ja po prostu nie umiem się zarejestrować,nioe wiem czy jestem taka tępa czy robię coś nie tak.Jak mi Niepalna wytłumaczyła co zrobić,aby być czarna to się udało,a w tej rejestracji nalogow siedzę od wczoraj i d..pa.Mam kilka pytań jak będziesz miała czas to może mi odpowiesz to się nomen omen nie pali.Co wpisać w rubrykę-nazwa użytkownika,czy w rubryce e-mail:wpisać e-mail,który posiadam jak zakładałam naszą klasę czy inny?a hasło to Betty 62 czy musi być inne,no i wpisałam ilość papierosów wypalanych codziennie i od kiedy rzuciłam i cenę papierosów i że akceptuję regulamin no kliknęła zarejestruj wyskoczyło,że rejestracja zakończona i pisze teraz możesz się zalogować,no więc wpisuję nazwę użytkownika i hasło to samo co przy rejestracji to nie przyjmuje i pisze niewłaściwa nazwa użytkownika lub niewłaściwe hasło i spróbuj ponownie,to ja już nie wiem co mam wpisywać i jestem taka zła sama na siebie,że aż się rzygać chce,może znajdzie się ktoś kto mi wytłumacz krok po kroku tak jak zrobiła to Niepalna.Ciotka1 srodze nas zawodzisz,bo to,że sobie nie poradziłaś to trudno,ale to,że chcesz nas opuścić to się nie godzi,nie rób tego,przecież nie musisz pisać tylko o tych głupich smrodach ,zobacz ile ja dzisiaj napisałam nie na temat,a oprócz tego mój piesiu miał dzisiaj operację i chodzi w plastykowym kołnierzu i jest taki smutny i zarazem zły,że pewnie by zapalił-no żartuję.Pozdrawiam,a Ciotka niech wraca i to w podskokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Betty.Postaram się wyjasnić,choć nie wiem czy potrafię tak pięknie jak to wykonała Niepalna? Z tego co zauważyłam na Twoim profilu nie musisz się już rejestrować na nowo,tylko zalogować! Postaram się wyjasnić krok po kroku; Wchodzisz na stronę nałogow, u samej góry wciskasz myszką ZALOGUJ .Następnie Pokazują się wolne kratki UŻYTKOWNIK ,wpisujesz Betty62 pod spodem w drugiej kratce widnieje napis HASŁO wpisujesz swoje hasło wybrane przez Ciebie? i gotowe.Będę patrzyła czy Ci się powiodło? Betty też szkoda mi ciotki to taka fajna dziewczyna,pełna wigoru,mam nadzieję,że Jej się uda rzucić palenie,ale trochę to potrwa,dajmy Jej czas na rozmyślanie.Jasne - zawsze jest mile widziana na forum.Myślę,że w tych chwilach bardzo potrzebne Jej wsparcie. A Ty jak sobie radzisz? Do milego pisania,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słoneczka:) wreszcie pada:Dco za ulga:) wczoraj konsumpcje zakonczylam na paru lyzkach zupy i sloneczniku-kolejne pol kilo w dol,juz sie zaczyna jazda ze chyba wracam do choroby skoro tak wygladam i nie moge jesc.olac to, w koncu zachce mi sie jesc, przeciez to nie bedzie trwalo wiecznie. poki co kawa (wczoraj byly 4) wczoraj bylam w odwiedzinach u moich palaczy i nic sie nie odzywalam ze rzucilam, po prostu grzecznie siedzialam dopiero po 2 godzinach sie kapli ze cos sie we mnie zmienilo hehe:P co do logowania na nalogow moze wpisujesz odwrotnie haslo i nazwe uzytkownika,moze bylo z duzej litery? najlepiej przy logowaniu kliknac zapomnialem haslo i na maila ci przesla i wtedy bedzie pewnosc jak bylo wpisane. zaraz poszukam was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKUKU:)::):):):):)KOCHANI ja nie mogę bez Was,,,,,nie mogę::( :( tak mi brakuje tego forum i tego że mogłam tu pisać i cieszyć się tym jak walczę z tym świństwem a teraz jak paczę i nie widzę wpisów radości to jest mi bardzo żle .Sama nie potrafię użyć słów by wyrażiły to co czuję.Nie wiem nawet sama dlaczego to tak się wszystko porąbało ale się stało.Ale nie będę chować głowy w piasek nie potafię już nawet normalnie palić tylko chowam się gdzieś bo dziurach jak szczur bo wstyd mi przed moją rodziną nie wyobrażam sobie żeby teraz przy nich palić.WSTYD WIELKI WSTYD . Więc nic mi innego nie zostało jak podjąć walkę na nowo przecież mam odpowiedz palenie musi odejść.To forum mi pomogło jak postanowiłam tak naprawdę skończyć z paleniem wiec cóż WRACAM WRACAM BO H .JA BO NIE MA INNEGO WYJŚCIA.To forum to była moja siła teraz mam WAS i trzeba walczyć jeszcze raz .BOŻE niech się dzieje co chce razem jest lepiej przecież to nasza wojna .IM-ka no i to spa uuuuuu tak tak nie można tak po prostu powiedzieć papa nie nunu ciocia nunu WALCZ WALCZ JAK DŁUGO SIĘ DA A BĘDZIE TO NASZE SPA. :) Ja już nie przepraszam ja mówię DZIEŃDOBEREK KOCHANI NASZA WOJNA TRWA .To forum to część mnie tyle pisania ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj szkoda by było to wszystko zmarnować CO TU DUŻO MÓWIĆ JA WAS KOCHAM A CHWASTA NIE OT TO miłość ci wszystko wybaczy haha.... ech sram na to śmierdzące chujst.o MAM WYJEBANE NA CHWASTA .. POJAWIAM SIĘ I ZNIKAM MAM ZA PUNKCIE CHWASTA BZIKA TRALALA TRALALA:):) :)WSTAWAĆ CIOTKA WZYWA co zdziwieńi???????????????????? nio nio a ja też haha ale za to szczęśliwa proszę jeszcze o kopniaka w sam środek zadka tak na szczęście:) :) :)ałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł ale nie tak mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKUKU:)::):):):):)KOCHANI ja nie mogę bez Was,,,,,nie mogę::( :( tak mi brakuje tego forum i tego że mogłam tu pisać i cieszyć się tym jak walczę z tym świństwem a teraz jak paczę i nie widzę wpisów radości to jest mi bardzo żle .Sama nie potrafię użyć słów by wyrażiły to co czuję.Nie wiem nawet sama dlaczego to tak się wszystko porąbało ale się stało.Ale nie będę chować głowy w piasek nie potafię już nawet normalnie palić tylko chowam się gdzieś bo dziurach jak szczur bo wstyd mi przed moją rodziną nie wyobrażam sobie żeby teraz przy nich palić.WSTYD WIELKI WSTYD . Więc nic mi innego nie zostało jak podjąć walkę na nowo przecież mam odpowiedz palenie musi odejść.To forum mi pomogło jak postanowiłam tak naprawdę skończyć z paleniem wiec cóż WRACAM WRACAM BO H .JA BO NIE MA INNEGO WYJŚCIA.To forum to była moja siła teraz mam WAS i trzeba walczyć jeszcze raz .BOŻE niech się dzieje co chce razem jest lepiej przecież to nasza wojna .IM-ka no i to spa uuuuuu tak tak nie można tak po prostu powiedzieć papa nie nunu ciocia nunu WALCZ WALCZ JAK DŁUGO SIĘ DA A BĘDZIE TO NASZE SPA. :) Ja już nie przepraszam ja mówię DZIEŃDOBEREK KOCHANI NASZA WOJNA TRWA .To forum to część mnie tyle pisania ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj szkoda by było to wszystko zmarnować CO TU DUŻO MÓWIĆ JA WAS KOCHAM A CHWASTA NIE OT TO miłość ci wszystko wybaczy haha.... ech sram na to śmierdzące chujst.o MAM WYJEBANE NA CHWASTA .. POJAWIAM SIĘ I ZNIKAM MAM ZA PUNKCIE CHWASTA BZIKA TRALALA TRALALA:):) :)WSTAWAĆ CIOTKA WZYWA co zdziwieńi???????????????????? nio nio a ja też haha ale za to szczęśliwa proszę jeszcze o kopniaka w sam środek zadka tak na szczęście:) :) :)ałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł ale nie tak mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ciotka!! Ależ me oczy się cieszą a serce raduje :) I żadne "z powrotem", bo zawsze byłaś z Nami tylko lekko zbłądziłaś ;p No to PIĄCHA !! A ja przywitałem dzień o 5 rano dzisiaj, bo po tej jebanej burzy już nie mogłem zasnąć. 2 w nocy się budzę a tu koszmar!! Niesamowicie człowiek czuje się malutki przy takiej potędze. Tak jak z nałogiem, czasami jesteśmy bezsilni, ale warto wykrzesać z siebie wtedy "bohatera" i nie dać się :) Bo to naprawdę fajne móc panować nad ciałem i umysłem i nie być niewolnikiem jakiegoś malutkiego związku chemicznego (nikotyna). Ludzie co jak co, ale jakiś wyschnięty chwaścik nie będzie nam brudził w życiu! co nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ciotka!! Ależ me oczy się cieszą a serce raduje :) I żadne "z powrotem", bo zawsze byłaś z Nami tylko lekko zbłądziłaś ;p No to PIĄCHA !! A ja przywitałem dzień o 5 rano dzisiaj, bo po tej jebanej burzy już nie mogłem zasnąć. 2 w nocy się budzę a tu koszmar!! Niesamowicie człowiek czuje się malutki przy takiej potędze. Tak jak z nałogiem, czasami jesteśmy bezsilni, ale warto wykrzesać z siebie wtedy "bohatera" i nie dać się :) Bo to naprawdę fajne móc panować nad ciałem i umysłem i nie być niewolnikiem jakiegoś malutkiego związku chemicznego (nikotyna). Ludzie co jak co, ale jakiś wyschnięty chwaścik nie będzie nam brudził w życiu! co nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO CISZA HAHA ODEZWĘ SIĘ PO 16stej buziaki achhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ale mam ulgę czuję się radosna ufffffff teraz ti już mam powietrze bo wcześniej to czułam się jak balon ale nie napompowany nio nio ale to już było teraz sobie walczę ajajaj ja WAS LUBLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUGO tak właśnie niech ten chwaścik wypierda.. muszę być bezszczelna bo to prawdziwy cham bez żadnych zasad :) :) dzięki czuję się jak bym znalazła drogę powrotną do domu już mi lżej ufffffffffffffffffffffff jak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moi drodzy,nareszcie się ochlodziło i człowiekowi znacznie lepiej,w upały chodziłam oklapnięta! Podzielam radość Hugo - ciotka1 wróciła SUPERRRRR// moja droga nie musisz się torturować przecież nikt Ci nie karze natychmiast rzucać palenia. Z własnego doświadczenie wiem,że nie jest to możliwe (przynajmniej tak było za mną) np. zmniejszaj ilość wypalonych papierosów w ciągu dnia.Pamiętam że musiałam zrobić przerwę 3-4 miesięcy i wówczas próbowałam abstynecji BP. Nie znaczy wcale byś miała stosować się do moich rad.Oczywiście zrobisz jak zechcesz - decyzja należy do Ciebie,sama widzisz że jesteś tutaj bardzo mile widziana więc pisz,pisz,pisz dużo to bardzo pomaga.Ja nie miałam tej możliwości cierpiałam w samotności w obawie przed złośliwymi komentarzami w moim otoczenie,zwłaszcza w pracy! Ty masz komfort psychiczny że możesz wszystkie żale przelać na topik, z tego co wcześniej pisałaś Twój mąż jest spolegliwy? Betty już sama nie wiem dlaczego masz problem z zalogowaniem na obcym topiku? W takim razie spróbuj zarejestrować się na nowo? Dobrego dnia Wam życzę,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty cieszy mnie że udalo się Tobie zalogować! Widziałam Twój wpis na czacie.Odpisałam na Twojej stronie,teraz jestem w pracy,a po zakończeniu jadę na siłownię.Jeżeli będe miała siłę to wpadne tutaj,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Wiem, że wskoczę trochę ze złym tematem, ale jest tu ktoś kto potrafiłby wycenić taki tatuaż? http://www.google.pl/imgres?q=chi%C5%84ski+smok+tatuaz&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1036&bih=564&tbm=isch&tbnid=tdVTvOS6LiEt8M:&imgrefurl=http://www.fajnetatuaze.pl/category/tatuaze-japonskie/page/3/&docid=sYtEpEB6NXKBJM&imgurl=http://farm3.static.flickr.com/2540/3991673671_2ddbf90eb2_o.jpg&w=384&h=512&ei=-xbjT-SxBMzEsgbT6KXBBg&zoom=1&iact=hc&vpx=386&vpy=171&dur=938&hovh=259&hovw=194&tx=115&ty=152&sig=110418048453791662973&page=4&tbnh=172&tbnw=133&start=46&ndsp=18&ved=1t:429,r:2,s:46,i:229 Chcę sobie strzelić taki prezencik w ramach tego, że rzuciłem palenie i ma mi przypominać o tym, że nie wolno :) A swoją drogą to mój chiński znak zodiaku :) Niekoniecznie identyczny wzór, ale coś w tym stylu na żebrach na równolegle do pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja tutaj widzę. Jest nasza ciotuchna kochana!! I bardzo dobrze, wiedziałam, że wcześniej czy póxniej wrócisz. Razem jest łatwiej, dasz radę. Zobacz nie paliłaś 2 tygodnie i można było? Można ! To i teraz dasz radę. Nie ważne są wpadki, złe chwile. Ważne żeby dalej walczyć. Melduj się tu często. Hugo, co do tatuaży to ja nie mam bladego pojęcia. Nie pomogę. ja dziś rano miałam taką schizę, żę jeszcze chwila a bym zapaliła. Chodziło mi po głowie ciągle, że kupię tylko jedna paczkę. Co tam. zapalę i wyrzucę, no przecież teraz rzuciła to i dalej dam radę.. Jedna paczka w ta czy w tą Normalnie milion myśli mi się kłebiło. Już nie wiedziałam co to będzie. jednak miałam jedną motywację. To, że będę śmierdzieć, że mi z ust będzie walić tym spaleniskiem. Tylko to mnie powstrzymało i było największą motywacją. Teraz juz przeszło, ale juz boję się kolejnego ataku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej no jestem Im -ka jesli byś się skusiła na tą jedną paczkę to klapa murowana masz przykład na mnie ech szkoda gadać trzeba lać tego śmierdziela i patrzeć czy równo puchnie...:) musimy dać mu radę te ataki to są okropniste a myśli w tedy w głowie miljon pięćset och i pytań od cholery jednym słowem mamy przerąbane .ALE E TAM CIOTKA CICHO BYĆ BEZ PETA MOŻNA ŻYĆ ...NO to do dzieła walczymy .Cała siła w nas będziemy się wspierać ja długo i mocno się da do samego końca buziaki .... cieszę się jest mi żle ale cieszę się żle dlatego że ciężko trudno no sama wiesz ale chcę ważne że chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ znów samotnie piszę a gdzie sie żeśta pochowali HELP POMOCY pisać proszę bo mi się okropniście nudzi siedzę w pracy a tu się nic nie dzieje nie cierpię nudy zle na mnie działa i na urodę i na sex no tak tak .Sorki muszę troszku pomarudzić a co ciocia lubić marudzić jak jej się nudzić .Jeszcze chyba zaraz lunie bo się zbiera a niech lunie i tak w pracy siedzę to co mi tam .NUDZI MI SIĘ .MAM PYTANKO .>>>. CZY KTOŚ MA OCHOTĘ PONAWIJAĆ NA FORUM TO JA CHĘTNA OJJJJJJJ BADZO MOĆKO:):):) buziaczki ciocia śle he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą IM-KA MUSISZ przyznać że obie miałyśmy narąbane w głowie z tym kupowaniem i wyrzucaniem tych petów ja to jeszcze teraz ostatnio to robiłam skoda gadać. SYFILIZM MÓZGOWY JAK NIC :) HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono i ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa blablabla gdzie jest reszta ???????????????? prosze sie mna nie przejmować to oznaka braku zajęcia peta nie ma czasu więcej a roboty jak nie było tak nie ma i na forum też pustki NO ALE JESTEM JA CIOCIA HAHA:) :):) :) :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dziś taka cisza wszystkich wcięło co jest gdzie się podziali pozostali co walczą ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj nie podoba mi się to :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ja się rozkręciłam to Was nie ma już tyle pisze i piszę a tu nic.PROSZĘ I NIC NUNU no ale za to że Was lubię to wybaczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu idę luli :( CZY DZIŚ jest jakiś zakaz pisania bo nie kumam aaaaaaaaaaaaaaa pewno czekacie jaż usnę i w tedy będziecie pisać no ok niech będzie to rano sobie poczytam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ciotka1 widzę,humorek dopisuje więc jest OK,żeby Ci przykro nie było wstąpiłam na chwilę przed snem.Dziś byłam na siłowni więc "wypluta" nieco jestem.Potem porozmawiałam sobie z Betty prywatnie i zrobiło się pózno.Wiesz jak to jest praca obowiązki domowe; czas szybko biegnie.Na przyjemności nie ma zbyt wiele czasu,człowiek wiecznie zagoniony.Jutro będzie lepiej,takie motto sobie wybrałam.Dobrej nocy Ci życzę,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robusia12345678
co zrobić aby rzucic palenie ? ja zrobiłem tak że nie kupowałem fajek a zbierałem kiepy na ulicy i je paliłem ,po pierwsze zmuszało to mnie do ciagłego wyjścia z domu i szukania petów a więc z czwartego piętra i 150 metrów na najblizszy przystanek lub pod supermarket . Po dwóch miesiacach niesamowicie ograniczyłem palenie przez taka metodę a po nastepnych 3 misiącach miałem dosyc palenia kiepów i przestałem palić całkowicie papierosy . nie palę juz 6 lat . Jedyne ryzyko takiej metody to mozliwośc złapania jakiejś choroby ,ale to tez dopinguje zeby rzucić . trzeba zeszmacic swój nałóg a wtedy staje się szmatą a nie nałogiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×