Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Cześć wszystkim. lm-ka blue. potraktuj to jako mały wypadek przy pracy.Zapaliłaś, wściekłaś się- wiesz jak to jest. Dziś jest nowy dzień, wczoraj to przeszłóść. Zaczynamy.Uszy do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możemy sięgać po tego jednego BO BĘDZIEMY JARAC DO KOŃCA ŻYCIA ,,,,,,,,,, trzymajmy się tego niech każdy z nas będzie tym ALLENEM który napisał tyle mądrych i prawdziwych rzeczy,, ON JAK PISAŁ BYŁ WOLNYM CZŁOWIEKIEM my też nimi jesteśmy jedno co nas męczy to choroba brak nikotyny ...WYLECZYMY SIE I POMOŻEMY INNYM.... pokarzmy jak to się robi:( :( :( od jednego papierosa zaczynamy nasz nauk i na jednym papierosie go kończymy,,, NA OSTATNIM W NASZYM ŻYCIU... pamiętajmy jesteśmy ludzmi wolnymi i nic nie tracimy tylko tak wiele zyskujemy a przede wszystkim wolność od chwastów...musimy się tylko wyleczyć ok ok ok ok ok : :) :) OD DZIŚ jestem ciotka allan haha to żeby się humorek poprawił a co:( no przecież nie możemy być smutni tylko radośni chwast jest już pokonany teraz tylko głodek nikotynowy pozostał eeeeeeeeeeeeeeee co to dla nas dowalimy mu przecież MAMY WYJEBA,E NA CHWASTA:) :) :) :) buziaczki od cioci haha allen dla wszystkich alenów:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i słoneczko jest oooooooooooooo pogoda ładna ech same plusy alo alo ciocia była trochę smutna (IM -KA) ale to jest twarda babka i wiem że bedzie dobrze ,,,,,, moja krew haha .... IM -KA alenku mój pisz coś ciocia woła halo halo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz mi się przypomniało co z ZEPSUTĄ?????????????????????????????????????????? ZEPSUTA ODEZWIJ SIĘ NO WŁAŚNIE GDZIE CIĘ WCIEŁO szlugi jaranie no no kochana mężuś pewno smutny ejjjjjjjjjjjjjjjjjj napisz coś pliska ZEPSUTA ZEPSUTA POPRAW SIĘ I ODEZWIJ SIĘ DO NAS OK OK OK OK OK czekamy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETTY kiedy coś napiszesz???????? zaloguj się na nowo i wracaj do forum bo ile można się logować no no tak dalej być nie morze masz już żółtą kartkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IM -KUŚ jeszcze coś dla ciebie uwaga to będzie piosenka tak tak dobrze słyszysz ja to mam talent no to tak..... pamiętasz mecz POLAKÓW ten smutny jak przegrali ojjjjjjjjjjjj:( ciocia smutna ) to śpiewałam im POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO ....NIC SIĘ NIE STAŁO POLACY NIC SIE NIE STAŁO.... jak ja zapaliłam szluga to sobie też zaśpiewałam ciocia nic się nie stało...oj ciocia nic się nie stało .... I TERAZ ŚPIEWAM TOBIE IM-KUŚ nic się nie stało... IM-KUŚ nic się nie stało nic się nie stało.. nic się nie stało. IM-KUŚ NIC SIĘ nie stało ............................ ach ładnie co?? no ja to mam.. Ech no już dobra dobra więcej śpiewać nikomu nie będe no chyba że odpłatnie w tedy podam numer konta haha .... :) :) ściskam moćko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha .. ślicznie śpiewasz. Pewnie, że nic sie nie stało. Przeciez nie palimy, jesteśmy osobami nie palącymi i koniec. Dobrze, że już prawie koniec tygodnia, ja mam od poniedziałku urlop. Mam mnóstwo zajęć więc nie dziwcie się jak nie będę pisać. Wyjeżdżam dopiero pod koniec urlopu i to właściwie na wekeend do Ciechocinka. Uwielbiam to miejsce, chyba wolę bardziej niż morze. Cisza spokój. Zawsze tam jeżdżę żeby w szybkim tempie nieco dojodowac synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgrygor1
Witajcie wszyscy w ten piękny poranek.IM-KA Ty mów sobie ze nic złego się nie stało wiecej tego nie zrobię i wiecie dochodzi do mnie że im więcej dni nie palę badziej się chce uswiadomiłam to właśnie nad ranem,szczęka już boli od gum i landrynek ale to nic wytrwam i życzę Wam wytrwania.DO USŁYSZENIA za 2 tygodnie idę się pakować a tam gdzie bedę nie ma zasięgu.POWODZONKA TRZYMAJMY SIĘ BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze,dosyć tego mojego czytania Was po cichu i 3-krotnego rzucania palenia w ciągu tego miesiąca...fiasko,klapa.Wchodzę do Was,bo sama jednak nie dam rady zwalczyć to paskudztwo we mnie.Witajcie i pomóżcie mi choć trochę zapanować nad rządzą papierosa w moim organizmie,tego rozkruszonego i wciśniętego w rulonik zielska.To jest moja czwarta próba i pierwszy dzień niepalenia w niej.Mówią - Do trzech razy sztuka...za czwartym się uda.Mam nadzieję.Nastawienie na razie optymistyczne mam.Pozdrawiam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie liczymy teraz nie palimy i tak musimy myśleć i wierzyć w to z całych śił ..musimy być świadomi tego że jest to dla nas teraz najważniejsza w życiu decyzja bo przecież to prawda ... trzymajmy się tego ...teraz to my się tylko leczymy ..z choroby ;(ale nie palimy.... i pielęgnujemy własna decyzję nie płaczmy tylko się cieszmy z tego ze nadszedł tak piękny dla nas dzień dzień w którym mówimy KONIEC;;; BĘDZIE OK.. DAMY RADE a co my mamy do stracenia??? zupełnie nic tylko ile radości nas czeka oooooooooooo ful więc nasze motto MAMY WYJEBA,E NA CHWASTA I BASTA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszmy się o tak moćko :) :):) :) :):) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :):) a w tedy chwast będzie o taki :( :( :( :( :( :( :( :(:( :( :( :( :( :( :( :( :( i o to chodzi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak palimy to mamy minę właśnie chwasta :(:( jak nie palimy to minki sa ładne:) :) uśmiechnięte radosne szczęśliwe i tego nam potrzeba więc czego my się boimy????chyba własnej głupoty... muśimy pojąc że wolność i szczęscie jest na wyciągnięcie ręki ale to w nas jest cała moc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to co tu taka cisza do cholery???????? ach ja to się mam pisać ludzie pisać no no nie ładnie mnie tak samą zostawiać oj nunu haha :) ja ja ja WAS WOŁAM :) A CO MOŻNA?>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem, jestem i wymyślam jakieś głupoty w domu byleby tylko nie skoczyć do sklepu po fajki.No nie skoczę,bo przecież nie palę!!! Będzie dobrze,musi być i nie ma innej opcji.Przeszło 20 lat palenia i wystarczy,czas zacząć mieć inne hobby na następne 20 lat.Panu papierosowi już dziękujemy...zmiany,zmiany,zmiany!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuuuu stażyk mamy identyczny no i taki sam cel więc jest tylko jedno krótkie słówko OK. ... A pewno że tak nie morze być inaczej będzie piknie ..... no bo jak by mogło być inaczej...zresztą co tu dużo mówić już jest :) :) następne latka życia będą w wolności i w radości że daliśmy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatia super,że do nas dołączyłaś, naprawde extra. Razem damy radę. W końcu się musi udać. Jeśli się bardzo bardzo chce. Ja mam od poniedziałku urlop i wyjeżdżam do mojej mamy, a co za tym idzie to wielka próba.Moja mama pali i .... wiadomo będzie kusić jak diabli. Już nawet miałam zrezygnować z tego wyjazdu, ale przecież to nie o to chodzi żeby się izolować. Muszę stawić temu czoła, w końcu jestem nie paląca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry w ten jakże słoneczny poranek.Od dzisiaj już nie będzie -Pierwszy dzień BP lub - ostatni dzień ZP, bo od teraz już zawsze będzie -Kolejny dzień BP.Trzymam się i wytrzymam w tym trzymaniu :-) Zmykam śpiewająco i z uśmiechem na ustach...do roboty,do roboty. Pozdrowionka dla wszystkich,którzy zaczynają kolejny dzień BP. ciotka :-) Im-ka :-) JESTEŚMY WIELKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Tatina witam w gronie niepalących.Ja paliłam 30 lat, nie palę już 40 dni.Ale co tam ja- popatrz na ciotkę no i na Hajkę. Trzymaj się, razem damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w slicznym dniu.Fajnie że zbliża sie weekend i ma być gorąco.Jutro z samego rana wyjeżdżam na działkę nad jezioro.Będzie fajnie popluskać się w wodzie! Widzę nowe twarze które poszły po rozum do głowy i rzuciły palenie! Wspaniale że rzucacie to świństwo.Znacznie lepsze życie BP.a moja rodzina jak się cieszy - bardziej niż ja,bo u mnie nikt nigdy nie pali papierosów,tyko ja byłam ta czarna owca,choćby z tego względu czułam się nieswojo.Nie palę 588 dni,zaoszczędziłam 10 581,22 zł. wydłużyłam swoje życie o 134 dni.Nie wypaliłam 17652 szt.papierosów,czyli 61 dni poświęciłam na przyjemne sprawy.PAMIĘTAJ,że każdy dzień BP.ratuje 5 godzin 30 minut Twojego życia! Nie palić to sama przyjemność,zamiast fajek kupuje sobie markowe perfumy bo teraz mnie przecież stać na taki wydatek.Mam wykupione wczasy do Włoch na 12 dni.Trzymam za Wszystkich kciuki.Papierosy są do dupy,a jaki to syf!!! Życzę miłego dnia,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravo Hajka :) Jesteś doskonałym przykładem tego, że można pozbyć się nałogu silną wolą :) 10 patoli zaoszczędzone na ponad 1.5 roku bez fajki- niesamowite :) Mój sukces jest za 15 dni :D Będę obchodził równą 100- ówę bez fajeczki i jestem z tego powodu bardzo dumny ;p I Wam wszystkim życzę sukcesu Hajeczki i udanego wypoczynku w weekend. I uważajcie, żeby sie nie przepalić, bo ma być naprawdę cholernie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wszystkim :)piękny dzień..:) słoneczko aż chce się żyć:)powiem tak nie jest ważne jakim sposobem myślę że silna wola????? może i tak ale chęci chęci by być wolnym TO JEST NAJWAŻNIEJSZE i ta chwila ta sekunda w której mówimy KONIEC i cała pielęgnacja własnej obietnicy i powiedzenie sobie że choćby nie wiem co muszę wytrwać w swoim postanowieniu i pojąć że jest to teraz jedna z najważniejszych rzeczy do zrobienia przez nas samych to cała cudowna recepta na WOLNE ŻYCIE BEZ CHWASTA :) ACH I TO JEST TO nasze nowe życie:) SKACZMY DO GÓRY ,, cieszmy się i krzyczmy w głos jak jest będzie cudownie a jak ktoś ma zdolności to niech śpiewa tak jak ja tralala .... ładnie co????? no ba ma się ten talent ale jakie cudne i proste słowa tekstu cały czas tylko tralala haha..... MIŁEGO DZIONKA NO I JESZCZE JEDNO pisać pisać haha żeby było co czytać nio dobra starczy robota czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPSSSSSSSSSSSSSSS cisza?????nio ja to mam pecha :) halo halo a morze jest tam kto halo ???? ;) piszemy kochani i zapraszamy innych co są chętni być tu razem z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zwykle przyszło mi w samotności pisać haha ale spoko już troszeczku to nawet polubiłam ??? nie nie chyba nie... EEEEEEEEE ZNÓW WOŁAM .... JEST TAM KTO KTO CHCE JESZCZE POGADAĆ O BYLE CZYM oby szło bo mi nudno to co ja bidna poradzę ujjjjjjjjjjjjjjj :) :) :) ok morzeuśmiechy pomogą :) :) :):):):):) :) starczy??? no już dobra dobra już się uspokajam ale nie na długo :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatia ooooooooooo Ty też masz talent nono pięknie śpiewasz.. popatrz.. myślę że jeszcze trochę a jakiś zespół powstanie lub zaproszą nas do MAM TELENT :) AUTOGRAFY TYLKO ODPŁATNIE PODAMY NUMER KONTA ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojra..tarira..ojratarira ..ojra cisza nie przeszkadzać ćwiczę śpiew telen jest trzeba się rozwijać:):) TATIA aaaaaaaaaa pewno że jesteśmy wielkie chociaż tak napradę ze zwrostem to umnie tak średnio ale przecież tu nie o tym mowa... JESTEŚMY WIELGAŚNE OOOOOOOOOOOO ajajaj tak morzna bez końca :) mądre babki jesteśmy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej,hejjjjjjjjj tam na pokładzie z całkowitym zakazem palenia.Coraz bardziej podoba mi się ten statek,bo...wcinam słodkie,podjadam co nie co cały czas.A co! Zawsze chciałam mieć parę kilo więcej niż mam (drobniutka jestem),a przy paleniu niestety muliłam się i mały apetycik miałam,więc kilogramków nie przybierało we mnie.Jak tak dalej pójdzie z tym podjadaniem,to będę zadowolona.Hahaha,tak sobie pomyślałam,że chyba jestem z nielicznych babeczek co nie martwią się tym,że tu i ówdzie może przybyć gdy się jest na odwyku. Ciotka,a więc śpiewajmy Twoje słynne ojra tarira,ojrataria,ojra...i motylem byłam,ale sobie troszkę utyłam i dobrze mi z tym...Zrobimy karierę!!!No proszę,co to można zdziałać BP. Z lekka odbija mi :-) No cóż,ponoć po 40-ce człowiek głupieje...pozytywnie i tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×