Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

A i jeszcze coś dziwnego zaobserwowałam...:/ od paru miesięcy czuję, jakbym miała \"gluta\" w gardle którego nie mogę odkaszlnąć.... Co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trebor69
Witam w Klubie... posiadaczy gluta w gardle. Proponuję pić, pić i jeszcze raz pić. Czasami przechodzi. Są Jeszcze jakieś pastylki wykrztuśne, ale nie zauwaqżyłem pozytywnego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jeden i ten sam glut, to wystarczy go rozpuścić przy pomocy inhalacji z rumianku albo szałwii, ewentualnie wypić gęsty syrop, pooddychać trochę ustami by go osuszyć i energicznie kaszlnąć/kichnąć. inny problem to jak wypluwa się 20 glutów dziennie i ciągle są nowe (ja tak mam) , nie wiem co mam z tym robić, mam nadzieje że niedługo się to samo skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny 25 organizm odtruwa sie, zalezy jak duzo i czesto piles, masz skutki nie tylko rzucenia palenia ale i picia; co do flegmy - ja rzucalam palenie kilkakrotnie na kilka miesiecy a nawet lat; nie mialam zadnych przykrych objawow, przeciwnie - czulam sie coraz lepiej; u mnie dziala jakich niewidoczny mechanizm, rzucam z dnia na dzien i nie czuje potrzeby palenia; potem wlacza sie ten mechanizm w druga strone i nawet jak jest 2 w nocy, a jeszcze nie spie to ide po papierosy i znow zaczyna sie palenie; tabax ani tez inne zdrowe swinstwa na mnie nie dzialaja; ostatnio rzucilam palenie pod wplywem strachu, mialam komplikacje po usunieciu zeba; nie odczuwalam negatywnych skutkow ale tez i bylam przytlumiona bolem po nieudanej ekstrakcji i strachem przed kolejnymi komplikacjami; moj kolega rzucil palenie i przez kilka miesiecy kaszlal i plul ale tez i gosc palil po 40 papierosow dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna2405
Mozecie sprobowac nie pic mleka, nie jesc serow-czyli pozbyc sie kazeiny z organizmu, ktora BARDZO zagęszcze sluzowki!!!! Jest szansa,ze mina Wam klopoty "glutowe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pale od jakiś 8 lat z przerwą ehhh . Żuciłam palenie jak się dowiedizałam że jestem w ciąży, szkodzić sobie ok ale nie dziecku ;) i tak poprosu z dania na dzień papierowy wylądowały w koszy i wszystko było ok do momentu kiedy nie poszłam dalej na studia i nie zaczełam nowej pracy :/ wiem że to może głupie tłumaczenia że nerwy, że stres, że durny szef, że sesja i znów pale :/ ehh. Więc to tylko siła woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guja
nie palilam 8 miesiecy.przytylam 15 kg jak kobieta w ciazy.wygladalam jak beczka to bylo straszne chociaz po jakims czasie gdzies mi ucieklo to 15 kg.zaczelam znow palic jak zmarla mama.teraz bardzo chcialabym znow rzucic.wiem,ze dla mnie to nie problem.mowie nie pale i nie pale,ale boje sie,ze znow przytyje.silna wola silna wola,ale slyszalam,ze tyje sie automatycznie nawet gdy sie uwaza,a tak bym chciala rzucic tylo ten strach przed przytyciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mi glupio, bo mam 20 lat a kaszel jak 50.letni facet z 40.letnim stazem palenia;) dostalam recepte na Tabex, i od niedzieli zaczynam rzucac:) moze ktos z was to bral?? mozecie cos mi o tym napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvisGT
Dzis zaczynam moj 5-ty dzien bez papierosa. Jest 01:35 nad ranem. Palić mi sie chce jak jasna cholera !! Mam plaster na plecach (Niquitin) i przy tym nicorette żuje. Właśnie kończę 3cie piwo - i z braku papierosów ...tak mnie jakoś ssie od środka, że normalnie można zwariować . Jedno tylko zastrzeżenie - DAM RADE. Za 5 dni niepalenia (przebywam w UK i paliłem tutejsze fajki) odłożyłem 33 funty..miesiąc ubezpiecznienia mojego samochodu ...za 5 dni ? Tylko dlatego, że nie pale ? OK - przeliczyłem wiec szybko cały rok, czyli 365 dni x Ł5,69 (a zdarza sie , ze w weekend wypala sie wiecej niż paczke) co daje kwote uwaga :Ł2076 (funty, tak) . Hmmmm wakacje z ukochaną za 2100 funtów !! ..i tylko dlatego , że nie pale , nie musze oszczedzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_karolina_
Elvis... :/ a nie za dużo to? Ja stosowałam tak najpierw przez jakiś czas pastylki żeby zabić ssanie w ustach a później po 2 tygodniach plasty że się odzwyczaić od nikotyny u ustach ale nie cierpieć jakoś drastycznie. Z każdym tygodniem cięłam plaster na mniejsze kawałki aż w końcu przyklejałam taki o powierzchni 0.5 cm^2 ;) W każdym razie, jak się ma plaster to tam w ulotce pisze żeby już więcej nikotyny nie przyjmować pod żadną postacią!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvisGT
Ja wiem Panno_Karolino :), ale czy przesadą nie jest również wypalanie do 30 papierosów dziennie ? Chyba zdrowszym jest (?) przyjęcie nikotyny w postaci plastra (używam 7mg niquittin'a) i nicorette (2mg) niż przyjmowanie jej wraz z tysiącem innych toksycznych świństw. To juz moja druga taka próba. Przestałem palić w zeszłym roku 19 marca , aż do kwietnia tego roku. Skusiłem sie na jednego ..no a resztę historii to juz znacie. Po 6 miesiącach znów mnie dopadła myśl o utracie zdrowia ...no i kasy. Wiec, za wszelką cene i po trupach chce to gówno z przeproszeniem rzucic. Z biegem czasu odstawie gumy...a później plastry. Tak jak to juz miało miejsce z reszta wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isia_m7
Witam! znalazłam w necie olejek, który pomaga w 98% przypadków w rzucaniu paalenia. działa on na zasadzie aromaterapii. nazywa się: Miraculous stop smoking. mam pytanie: czy ktoś wie jak i czy wogóle to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasir1
Rzuciłam palenie dokładnie rok temu po 33 latach palenia bez proby wczesniejszego rzucenia bo sadzilam ze nigdy mi sie nie uda i szkoda mi sie meczyc nawet 1 dzien skoro i tak nic z tego nie wyjdzie. Dokladnie rok temu kolega z pracy wszedl na forum i stwierdzil ze jest mase osob ktorym udaje sie z TABEX-em.Poniewaz jest to tania kuracja (30 zl /1 m-c i na tym koniec sprobowalam i UDALO SIE.Nie palac pierwszy dzien i dzialajac dDOKLADNIE jak w przepisie bylam w szoku ze wytrzymlam 1 dzien.Gdy minal drugi po prostu nie wierzylam sama sobie ... i tak mijaly kolejne dni. I jeszcze w tej chwii trudno mi uwierzyc w to ze sie udalo :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloria25m
pale od 9 lat z kilku miesieczna przerwa w ciazy.Probowalam pozniej rzucac palenie,zulam gumy...ssalam pastylki i nic.Wczoraj kupilam plastry niqitin i to naprawde dziala:)Nawet nie ciagnie mnie do papierosow a na sama mysl robi mi sie niedobrze.Zobacze jak bedzie dalej,ale mam silna motywacje i wiem,ze wytrzymam.Fakt,ze plastry nie sa tanie,ale papierosy tez nie...naprawde polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie palacy
palilem 35 lat bez przerwy,od miesiaca nie pale,przyklejam plaster tylko wtedy jak naprawde nie moge przestac myslec o papierosie, pomaga i nie kosztuje tyle kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja rzuciłam palenie 1,5 roku temu i czuje się super a paliłam 8 lat. A rzuciłam fajki dzięki tabletkom Tabex polecam bo są naprawdę rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja rzuciłam palenie 1,5 roku temu i czuje się super a paliłam 8 lat. A rzuciłam fajki dzięki tabletkom Tabex polecam bo są naprawdę rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloria25m
nie pale juz tydzien...i coraz czesciej zapominam...po co chcialam rzucic:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia kolonia
Glorio jest taka swietna ksiazka Latwy sposob na rzucanie palenia Allan Carr.Poszukaj jej w intenecie jest w formacie Pdf.albo mozesz kupic.Jak nie znajdziesz napisz do mnie.Po przeczytaniu zdziwisz sie jak latwo i przyjemnie rzuca sie palenie.Wiem ze to troche niewiarygone ale w 100% PRAWDZIWE. Nie bedziesz sie meczyc i tesknic za papierosem.A i najwazniejsze wcale nie uzywasz silnej woli.Wiekszosc rzucajacych metoda silnej woli wraca do nalogu BO CHOC NIE PALA TO MARZA O PALENIU. W ubieglym roku rzucalam palenie metoda silnej woli i juz po tygodniu dokladnie jak u ciebie zapomialam dla jakich wartosci rzucilam.Chwile potem juz kopcilam.Wiec naprawde polecam i tobie i wszystkim co beda czytac ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukash
nie pale juz prawie 3 tydz i jestem taki szczesliwy,ale nie moge powiedziec ze nie kusi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka24
szukam kogos kto chce rzucic palenie aby zrobic to razem,sama sobie nie poradze paqle 10 lat i mam dosc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skomant
Jeśli można coś zasugerować, to ludzie, nie męczcie się. Idźcie do lekarza, jeśli jest ktoś z Warszawy to niech idzie do Centrum Onkologii wejście D ul. Roentgena 5 do Poradni Antynikotynowej. Przyjęto mnie jeszcze tego samego dnia, którego dzwoniłem by się umówić. Dostałem Tabex i efekt jest taki, że choć paliłem 14 lat i podejmowałem już parę prób odzwyczajenia (akupunktura, plastry, gumy i itp.) to już mija miesiąc odkąd rzuciłem to świństwo. Do tej pory pamiętam, jak podczas badań zawartości tlenku węgla wyszło mi 17mg, a norma dla zdrowego człowieka to 0-4mg. Teraz mam 5mg. I będzie mniej :) Co do tycia, to owszem zwiększa się łaknienie, ale nie bardzo. Trzeba pić wodę i ćwiczyć. A teraz oglądam sobie meczyk i piję piwko i to BEZ PAPIEROSA - wcześniej coś nie do wyobrażenia dla mnie. Pozdrawiam i wszystkim życzę powodzenia w wydostaniu się z tego nałogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skomant
Jeszcze jedno. To są telefony do tej poradni: 22 643-92-34 - w godz. 8.30-15.00 22 546-25-98 - w godz. 15.00-19.00 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieletni15
ja mam 15 lat pale od 7 niewiem jal rzucic palenie na początku paliłem zeby zaszpanowac pszy koleszkach ale zroumialem ze to niema sensu dopiero po tylu latach chcial bym rzucic palenie z pwowodu ze mam mala kondycje i niemam pieniedzy na siebie bardzo prosze o rade w jaki sposob mozna rzucic palenie w tani i szypki sposob prosze sie odezwac na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtggfg
nie brac niquitin bo to dziadostwo i cholerenie niebezpieczne dla zdrowia tanio czytaj samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fausti
Dlaczego niqiutin jest taki niebezpieczny dla zdrowia?-bardziej niż papierosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloria25m
a tam niebezpieczne...bzdura.Ja nie pale juz 4 tydzien,zuzylam dwa opakowania plastrow niquitin i dalam sobie spokoj z dalsza kuracja...jednak dla mnie plastry sa drogie,ale polecam je faktycznie z odrobina checi sa skuteczne.W pierwszych dwoch tygodniach naprawde sie przydaly a teraz czasem ssam pastylki niqitin,ale tylko w kryzysowych sytuacjach,gdy czuje,ze musze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×