Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Witam,HUGO24 fajnie,że nas wszystkich wymieniłeś,niezła z nas paczka więc trzymajmy się razem,a swoją drogą to jaką masz pamięć,żeby nas wszystkich spamiętać.FAJANS pytasz czy u mnie padało.Otóż o pierwszej w nocy obudził mnie taki rzęsisty deszcz,ze musiałam wstać i pozamykać okna,a miałam na noc otwarte,bo wczoraj było tak gorąco,że masakra.Padało bez przerwy do 8 rano,jak wychodziłam z pieskiem o 7 to musiałam włożyć kalosze takie były kałuże.Fajnie sobie prosperujemy na tym naszym forum tylko w chwili obecnej brakuje mia CIOTKI i WESOLUTKIEGO,ale ona chyba jest na urlopie,a CIOTKĘ w tych górach chyba uprowadził Janosik.Pozdrawiam serdecznie,pod wieczór jeszcze zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi kochani.U mnie też padało w nocy,uważam że to dobrze,deszcz jest potrzebny.Wczoraj była taka patelnia że nie sposób było wytrzymać.Imkuś jak sobie radzisz dzisiaj? Może zacznij sobie pomagać jakimś substytutem,żebyś tak się nie męczyła? Szczerze martwi mnie ciotka. Hej,hej nawet jak palisz to nie musisz się wstydzić,zajrzyj do nas,a my jak zwykle na pewno Ci pomożemy. Mądrze ktoś wypowiedzial się na temat rzucania palenia. Większość traktuje zaprzestanie palenia od zera.Nawet jeśli zapalisz tego jedynego,czy drugiego papierosa,to świat się przecież nie zawali! Można to potraktować jako częściową porażkę,ale nie oznacza to,że odpadasz z gry! Cała ta atmosfera stworzona wokół jednorazowej wpadki też nie jest budująca,ale nie należy takich ludzi potępiać i mieszać z blotem! Jeżeli taka osoba potrafi się z tego dzwignąć to tylko należy podziwiać.Trzymajmy się dzielnie BP.Nie palimy,pachniemy. Zapraszamy świeżynki ,ale bez tekstów plotkarskich,chętnie służymy pomocą nowo-rzucajacym! Stałym bywalcom naszego forum 😘 🌻 🌻 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty OBSERWATORŻYCIA agencie2012 nigdy nie popełniasz błędów i tylko potrafisz dokuczać innym,po co wchodzisz na naszą stronę?Chyba tylko po to żeby krytykować innych.Nie życzymy sobie Ciebie tutaj więc wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że nie tracisz czasu obserwatorzyno! Wyraznie się nudzisz,bo wiecznie przesiadujesz w necie?! Na nalogow nie masz towarzystwa,że tu wścibiasz facjatę?! Jestem w pracy,dlatego mogłem napisać niepoprawnie,Lepsze to od obrabiania dupy swoim! Miłego dnia życzę naszym stałym bywalcom,pozdrawiam Was. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, u mnie też padał deszcz w nocy,teraz jest przyjemnie,tak w sam raz. Najważniejsze że dużo osób rzuca palenie.Będąc na urlopie widziałam sporo młodych ludzi z papierosem w dłoni.Całe szczęście że jest zakaz palenia w lokalach.Szkoda że ciotka przestala pisać do nas ;) Imka-blue ,a Ty rzuciłaś fajki od dziś? Po urlopie zaczynam się rozkręcać w pracy. Gratuluję Wam postępu w rzucaniu palenia.Buziaki przesyłam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasssia_90210
Dzsiaj mija równy miesiąc od kąd nie palę :) Przybywam, z nalogow bo tam nie da się już spokojnie pisać na forum czy na czacie, bo ciągle ludzie skaczą po sobie i jest spory nieład i nieporządek. Dlatego spróbuję się jak najszbciej zaczernić i moje koleżanki zrobią tak samo. A co do Pana Ex_Palacza to rzeczywiście opowiada bajki gdyż mój tata jest wysoko postawionym w służbie mundurowej i ciągle słyszę o przypadkach grożenia i wyłudzania i tak naprawdę codziennie na internecie pogróżek jest masa więc gwarantuję, że możecie obrażać się do woli :) A tę sukę Irrację sama z przyjemnością sprowadzę na dobrą drogę :) Pozdrawiam Kasia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Przemku 85. Pan dobrze wie, że przyjęcie zawiadomienia o przestępstwie jako funkcjonariusz musi Pan przyjąć. Materiał dowodowy zebrać itp, itd. Przyjmując, iż Pani Irracja chce pozwać niektóre osoby z powództwa cywilnego. Pan musi dać na tacy osobę do pozwu. Mylę się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo! Policja! Wreszcie się coś dzieje :) No co tam ludziska? Widzę nowych kolegów i koleżanki, którzy słusznie do Nas dołączyli :) A ja chciałbym zauwazyć, ze podszywanie się pod kogoś jest karalne więc chyba złoże zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa! Jak dobrze pamiętamy wiele osób podszywało się pod Naszych stałych forumowiczów. I żeby było ciekawie robili to ludzie z nalogow. Chcecie wojny proszę bardzo, ale to nalogow się kompromituje wpadając tu i robiąc rozpierduchę. My tam nie wchodzimy i nie zaczepiamy nikogo. Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do Pana ADMINA kafeterii, który jest podobno bardzo w porzadku człowiekiem o wykasowanie dotychczasowych rozmów i rozpoczęcie toipku od nowa, żeby wreszcie wrócićdo rozmów o fajkach a nie najeżdżaniu na siebie. Ludzie co myście o tym? Zaczynamy od nowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Przemku 85. Pan wybaczy lecz ma Pan już ułożony scenariusz i dialogi pomiędzy funcjonariuszem a panią X. Proponuję ponownie zapoznać się z art. 216 KK, zaznaczam KK a nie KC 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. 4. W razie skazania za przestępstwo określone w 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. Pozdrawiam i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam,czy tu biją?
A cóż to jakieś strachy na lachy?! Jeden chce być mądrzejszy od drugiego?! Pouczcie panią z nałogow żeby nie ubliżała ludziom i wszystko będzie OK! Gdyby tak zachowywała się na innym porządnym forum natychmiast dostała by bana i byłoby po sprawie! Zdaje się że niektórzy zapomnieli,jaki tytuł tego topika? Przecież nie warto kimś takim zaprzątać sobie głowę!! W każdym razie nie zniżę się do jej poziomu,ta facetka ma w pysku jak w WC! Czy obrońca tej chorej osoby tego nie dostrzega?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja przepraszam bardzo
ale pani irracja po prostu się broni. kto ja non stop wyzywa? hugo, fajans i inni. Ona nikomu nie grozi, że zabije,potnie na kawałki itp. sami zachowujcie poziom, a nie się czepiacie. Wyzywacie wszystkich równo a potem sie dziwicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc wracając do palenia papierosów uważam, że palenie jest baaaardzo złym nałogiem, który uzależnia duszę jak i ciało. Dlatego by móc ratować siebie i innych będących w zasięgu papierosowego dymu należy wyzbyć się tej przyjemności i zapomnieć, że kiedykolwiek mogła nam "robić dobrze". Można również dołączyć do fantastycznego grona na kafeterii.pl i dzielić się wszystkim co z paleniem związane by ulżyć sobie i pomóc innym Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasssia_90210
No właśnie, z tym nie ma żadnego problemu. Jak Hugo powiedział można wpaść tutaj i pogadać spokojnie. Ja osobiście paliłem kupę czasu, ale wreszcie się udało jakoś zaprzestać temu chwaścikowi. W ogóle widziałam tutaj kiedyś masę ciekawych osób jak taka Hajka, Ciotka była też, EmkaBlue, dobrze pamiętam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja przepraszam bardzo
"irracja w gębie ma jak w WC poza tym jest apodyktyczna,wszyscy jak barany jej przyklaskują!" i z 30 podobnych negatywnych słów o niej i się dziwicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja przepraszam bardzo
dziwicie się, że ona się do was odzywa w niemiły sposób? albo jej podszyw, który nakręca atmosferę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasiu do zobaczenia :) Może wieczorkiem wpadnie więcej ludzi, też spadam :) 3maj się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja przepraszam bardzo
przeciez można na facebooku stworzyć grupę zamknietą, gdzie nikt sie nie wtrąci... zastanówcie się nad tym. Myslę, że to lepszy pomysł, wymieńcie się jakoś mailami i stwórzcie takie coś Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hugo, hej Kaaasia, witajcie wszyscy aktywni forumowicze :) Przybyłam aby rzucić palenie. Od jutra zaczynam. Mam nadzieję, że się uda. Kumpela poleciła mi kafeterię ze względu na fajnych ludzi, którzy tutaj ze sobą rozmawiają :) Poczytałam trochę postów wcześniejszych, i już widzę, że będzie mi się podobało. Do usłyszenia koledzy i koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy spokojni forumowicze.CZY naprawdę nie ma innego tematu niż jakaś IRRACJA do jasnej anielci,klotnie,zwady chyba nie o to chodzi na tym forum. TO MA BYĆ TOPIK O RZUCENIU PALENIA I POMOCY tym którzy pozbyli się lub pozbywają tego chwasta.IMKA nie zrażaj się walcz,nawet coddziennie,ja tak robiłam chyba rok czasu,najdłużej wytrzymywałam 4h później wracałam jak bumerang do palenia.Dopiero 2 miesiace temu powiedziałam stop CIOTKA wychodź z kryjówki dosyć ukrywania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny; Hajka,Kasia44 napisałem Wam e-maila,Czekam na odpowiedz.Trzeba mieć mocne nerwy żeby brać udzial w tych przepychankach,nie zamierzam się denerwować.Ktoś musi być mądrzejszy! Jestem człowiekiem poważnym i nie zamierzam wdawać się w idiotyczne dyskusje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ale tu się narobiło od wczoraj-masakra.Z całą stanowczością zgadzam się z HUGO24 o podszywaniu się pod inne osoby.Dotyczyło to mnie osobiście i wypisywano w moim imieniu takie bzdury,że głowa mała.KASSIA90210 ma rację,bo jak można obrazić kogoś kto nie istnieje i jeszcze jedno kogo ona chce pozwać,czy też osoby które de facto nie istnieją.Już tak było fajnie i znowu ktoś musiał namącić.No trudno,ważne jest to,że za 10 dni będzie 5 m-cy BP i tak trzymać.CIOTKA jeżeli nas czytasz to odezwij się bez względu na wszystko-tęsknimy za Tobą.Pozdrawiam,pa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja jestem jestem. Co prawda nie udało mi się tak jak planowałam,ale dziś już nie pale. Jest narazie....nerwowo. Martwi mnie coraz bardziej ciotka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście nie licząc jej urlopu to już dobry, któryś tydzień jej nie ma z nami. Wierze, że nie pali, bo była taka mocna więc nie wątpię w Nią, ale to dziwne trochę. A może po prostu nie potrzebuje teraz zaglądać tu bo dobrze jej idzie i nie chce wracać do rozmowy o tym. Nie wiem. Też miałem taki okres czasu, że nie zaglądałem, bo najzwyczajniej w świecie nie potrzebowałem kafeterii. Bądźmy dobrej myśli :) W końcu wpadnie nas odwiedzić !! A wszystkim niepalącym pragnę powiedzieć, że za troszkę więcej niż godzinkę minie kolejny dzień BP, który wszyscy ładnie sobie dopiszecie do dotychczasowych osiągnięć :) No widzicie jak ładnie ten czas leci? :) Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUGO piszesz,że może CIOTKA już nas nie potrzebuje,bo jej się udało,ja nie palę prawie 5 m-cy,a jedna mam potrzebę odwiedzania tego portalu po prostu po to,że się z Wami zżyłam i tak fajnie jest,gdy otwieram tę stronę i widzę moich znajomych,to takie budujące,więc nie wierzę,że CIOTKA tak po prostu nas zostawiła,bo nie ma problemu.Według mnie to nie jest tak,że jak się pozbywasz problemu,to pozbywasz się też przyjaciół,a zresztą nie chce mi się wierzyć,że pozbyła się problemu raz na zawsze,bo miała wzloty i upadki,dlatego wierzę,że się odezwie,dobrej nocy życzę i ubolewam,że nasi siatkarze ponieśli porażkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia44 - to nie żadna reklama. To, ze Tobie książka nie pomogła, nie oznacza, ze jest kiepska. Mnie uświadomiła jedną rzecz - to wszystko siedzi w głowie i jeżeli nastawienie będzie inne, to nie będziemy przechodzić przez żadne katusze. Nie chce mi się palić, nie ciągnie mnie, nie przytyłam, nie widzę żadnych skutków ubocznych. Sądzisz, ze to mało? Była to moja pierwsza próba i od razu zakończona sukcesem, więc dlaczego nie miałabym chwalić tej książki, skoro to ona popchnęła mnie, zeby spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drinkująca. Wcale nie trzeba wypalać paczki dziennie, żeby nazwać to uzależnieniem. Wypalasz kilka papierosków na wieczór do drinka... niektórzy jak np ja teraz, nie potrzebują nawet jednej fajeczki do piwka :) Nie wierzę, że nad tym panujesz. No może Tobie się wydaje, że tak jest, ale jakby nie było gdy siedzisz ze znajomymi i wyciągają faeczki to nie odmówisz. Ops i tu cały mankament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×