Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Witam,witam piękne Damy naszego forum,dziś nie widzę Hugo. Nooooooo co ja widzę UDAŁO SIĘ? teraz mamy Panią o nowym niku,Bettina. Uffff wreszcie się udało!!!!!!! WSPANIALE! Chylę czoło przed Tobą,widzę że nie odpusciłaś i całkiem sprawnie Ci poszło! Musisz KONIECZNIE PAMIETAĆ swoje hasło,inaczej historia sie może powtórzyć! Muszę przyznać że wczoraj instrukcje pisałem 2 razy i mi zniknęło,a wszystko dlatego że pisałem na laptopie.Kiepski to przyrząd z internetu bezprzewodowego słabo funkcjonuje! Z konieczności zasiadłem do komputera z sieci i poszło.Cieszy mnie że pomogłem.Teraz na żadne pomarańcze nie zwracamy uwagi,nie dyskutujemy,usuwamy każdego śmiecia które się u nas pojawi.Ciotka wreszcie odpoczniesz w dni wolne od pracy,mam nadzieję,że BP.? Może to i lepiej że nie bęziesz miała dostępu do neta,to będziesz mniej myslała o fajkach,spędzisz urlop z Rodziną bo chyba to jest najważniejsze? Nie palimy,pachniemy bo to jest świetna sprawa.Miłej Niedzieli Wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotuchno ja mieszkałam w pięknej dzielnicy Białegostoku wyjscie z klatki prosto do lasu i to w miarę czystego.A ze mieszkanko okazało sie za już za małe kupilismy nowe na tym samym osielu ale jescze w ładniejszej scenerii teraz taras wychodzic bedzie na las,sypialnia i kuchnia też od strony lasu najgorsze te oczekiwanie ale jeszcze tylko 10 mieszęcy u rodzicielki.Ja kocham las teraz mieszkam na wielkim blokowisku i jestenm zmeczona,dlatego w kazdą wolna chwile biore rodzinkę i psinke i jezdzimy opoczywac do lasu lub inne łono natury.Po obiadku jedziemy sprawdzic co robotnicy zrobili na placu budowy w ubiegłym tygodniu już mielismy kolejne pietro nad naszym ,jakas folia zwisała z naszego okna uznalismy z rodzinka ze juz mamy firanki. JA dlatego nie mysle już o papierosach bo wirtualnie juz urzadzam nowe mieszkanie,już pobrałam program do urzadzenia kuchni,myślę o lazience gdzie będzie i kabina i wanna. Poza tym posadziłam w tym roku na ranczu warzywka to pierwszy rok i naprawdę mam co robić. Milo jest wypić dobra kawkę Bp naprawdę. Od jutra moi mili będę tu zagladac tylko wieczorami Hugo mówisz ze godziny pracy od 7-15 to złe moi pracownicy pracuja od 5do24 na 3 zmiany to sa dopiero godziny. MIŁEGO DZIONKA życzę wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam widzę tutaj pozytywne zmiany nasza Pani Bettina62 jest czarniutka,choć podobno blondynka. Teraz nikt Cię nie podmieni, to istotne w pisaniu między sobą, jesteśmy wiarygodni.Dlatego tak usilnie namawiałem Was do zaczerniania się.Nie dyskutuje się z pomarańczami ale NATYCHMIAST USUWA z pola widzenia.Jak wcześniej pisałem mam kupla programistę - informatyka który potrafi "wyczaić" nawet tych pomarańczowych,to zdolny facet, w kompie zrobi wszystko. Bettina napisałaś że wcisnęłaś do usunięcia i nie zadziałało? Spokojnie - czuwam z kolegą na tym.Zobaczycie jaki zrobimy sajgon tej osobie - tego nie miestety nie mogę napisać? Spokojnie wszystko w swoim czasie! Cierpliwość to połowa sukcesu uwierzcie mi! Im-ka blue zacznij rzucać i nie przejmuj się,że upadłaś najważniejsze,że potrafisz się podnieść! Niepalna gratuluję miesiąca BP.Betti też piąty miesiąc idzie również gratuluję.Wesolutki ma za sobą 3 lata BP. jest u nas gościnnie.Z tego co wiem wnerwiały Go durne wpisy pomarańczowej nawiedzonej dlatego włączył się do rozmowy. Szacun dla Niego że pomógł Bettinie.Nawet ładne imie Jej nadał,he,he,he. Ciotka nie pal,wypoczywaj,rodzina to podstawa.Wrócisz pachnąca pełna werby i to się liczy. Udanej niedzieli Wszystkim życzę,He!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy już po obiedzie,teraz trochę odpoczynku i tak znów mija następny dzień. Ciotka Ty też jesteś fajna babeczka,czytałem wcześniejsze Twoje posty,jesteś superrrrr dziewczyna,do tego góralka? Często jeżdżę w góry więc mam mnóstwo zaprzyjaznionych osób z tego Grona.Na początku sierpnia mamy dwa tygodnie urlopu jadę z żoną do Wisły.Kiedyś tam byliśmy jak były małe dzieci,piękne okolice.Teraz są dorosłe,mają swoje rodziny,a my czas dla siebie.Cenię sobie spokój,kulture innych ludzi.Zle znoszę waśnie,dokucznie innym.Zobligowałem się z kumplem zwalczać ten fetor.Takich trzeba ustawić do pionu! Obiecuję WAM,że tak będzie.Może pojawie się wieczorkiem? Trzymajcie się mądrzy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem i ja. Miałam dziś gości na obiedzie więc nie było kiedy usiąść do kompa. Do 17 nie zapaliłam, niestety jak tylko goście wyjechali dobrałam się do fajek męża. Pracuje nad sobą. Cioteczko Ty jesteś super. Właśnie taką cię sobie wyobrażałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IM -KUŚ TY też jesteś super i właśnie taką sobie ciebie wyobrażałam nawet nie wiem jak się ucieszyłam jak zobaczyłam cię na fejsie i na nk było ojej jest moja IM-KA haha jest fajwsko a będzie jeszcze lepiej . wiesz tak mało się znamy tak mało o sobie wiemy a jednoczesne mam wrażenie jakbym Cię znała kupę lat i to jest przemiłe ,wspaniałe :) :) ściskam CIĘ MOCKO MOCKO i babo TY MOJA PAMIĘTAJ O TYM LOCIE -- LOCIE WOLNOŚCI pomalutku nie pękaj nie dziś to może jutro jak nie jutro to na pewno niebawem ale wystartujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLUTKI dzięki dzięki jestem jaka jestem ale na pewno sob ą powiem że ogólnie góralki są no no ok nie będę sobie sama pochlebiać bo się jeszcze zaczerwienię haha ale to ludzie prości o wielkim sercu choć uparte jak osły :) :) pozdrawiam i cieszę się że jesteś z nami super facet z ciebie i równy gość och co tu dużo mówić widać i słychać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pisałam do FAJANS a podpisałam WESOLUTKI ale chłopaki to się tyczy WAS DWÓCH jesteście wielcy choć nie wiem ile BOZIA WAM DAŁA WZROSTU HAHA ale dla mnie jesteście WIELCYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moi drodzy dawno mnie tutaj nie było. Wszystkie posty czytałam ale jakoś nie miałam weny żeby pisać zwłaszcza że wówczas pojawiła się porypana pomarańcza - nie chciałam się denerwować.Widzę że zagościli moi znajomi - z innych topików? Wesolutki,Fajans,pewnie byli zdegustowani postami tej "pięknej" dlatego włączyli się na forum? To są prawdziwi dżentenmeni, mają poukładane w głowie. Pewnie po urlopie dołączy tutaj Hajeczka? którą tak poniewierano niemiłosiernie w czasie Jej nieobecnosci na a to taka wyjątkowa osoba o gołębim sercu. Szkoda że nie odzywają się, mara2012/ 32 Katarina/ Zepsuta/ Zatruta nikotyną/ niewytrzymam/ thomaaassss/ Kihgala147 / Od tego czasu minęło trochę czasu,pewnie dzielnie trzymacie się BP.? Napiszcie do nas,będzie nam razniej ponieważ ciotka wyjeżdża na tydzień i kto będzie z nami rozmawiał i nas zabawiał? Bettina wreszcie jest czarna,to wspaniale,nie będzie poszywu. Ciotka ,miłego spędzenia czasu podczas urlopu,oczywiście BP w buzi. Do następnego razu,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten niedzielny wieczór,Ciotka1,Wesolutki.bgrygor1,Fajans,Kasia 44,Im-ka blue to do Was:dzięki serdeczne,że zauważyliście moją zmiane,ale to wszystko dzięki Wesolutkiemu,tak się starał,tak dokładnie wytłumaczył,że już bardziej nie można było,a do tego zaproponował mi ładne imię podobne do tamtego.Najważniejsze,że się udało.Teraz jestem już z Wami na dobre i na złe.Czy zauważyliście,że od pewnego czasu mamy tu spokój,fajnie,co nie?BGRYGOR1 fajnie,że możesz sobie iść na grzyby,bardzo lubię zbierać i jeść,ale ja to mogę sobie kupić na targowisku,ale jeszcze się nie pojawiły.CIOTKA1 ja też grzybki uwielbiam,wyjedziesz w góry to sobie pojesz.Życzę Ci udanego tygodnia,będziesz miała ładną pogodę,wypoczywaj,nie myśl o chwastach,bo tam w górach takie czyste powietrze,że szkoda smrodzić.FAJANS dzięki za miłe słowa.Jesteście wszyscy tacy mili,że aż ciepło się robi na sercu.Przez tydzień będzie trochę smutno bez CIOTKI,ale tydzień szybko minie-damy radę.FAJANS dzięki za gratulacje,to już idzie piąty m-c BP.Pozdrawiam wszystkich i do spotkania w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bettina,faktycznie śliczne imie nadał Ci Wesolutki,On naprawdę jest wesolutki z Nim i Fajansem znamy się od dawna Kontakt mamy z sobą na Gadu-gadu. Z Hajeczką czasami piszę e-mailem.Dzięki naszym kolegom wreszcie zapanował spokój na forum. Oni sobie poradzą bezproblemowo,mają opracowną strategie na pomarańcze, są w stałym kontakcie z programistą -nie będzie to miłe dla tego kogoś! Akurat ja w tym temacie jestem laikiem,ale nie Oni. Bettina wiem że nie palisz sporo czasu; piąty miesiąc -gratuluję! U mnie 16 września br. minie 2 lata odkąd nie palę.Nawet nie przywiązuję uwagi do dni BP. Czasmi zaglądam do swojego suwaczka.Dawniej byłam zainteresowana,teraz zachwyt minął.Nie palę i już.Jutro znow do pracy i tak w koło Macjeju.Urlop mam dopiero we wrześniu. Dobrej nocy życzę,kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu44,masz rację,że Ci dwaj nasi Panowie tzn.WESOLUTKI i FAJANS to fajne chłopaki,zwłaszcza WESOLUTKI tak bardzo się starał żeby mi pomóc,najważniejsze,że się udało.Z Hajką rozmawiałam na nalogow,ale tylko z nią i od czasu do czasu z NIEPALNĄ,ale dawno jej nie widziałam ani tam ani tu.Teraz Hajka wylogowała się z nalogow,pewnie spowodowane jest to tym,że tak ją szkalowano na kafe.Co do naszych chłopaków to oni się znają na oprogramowaniu,ja także jestem laikiem skoro tak trudno było mi się zarejestrować na czarno.Gratulujesz mi KASIU 4 m-cy BP,co to jest w stosunku do Twoich 2 lat.Ja jeszcze przywiązuję i to dużą wagę do każdego dnia BP,może po 2 latach to minie.Jestem na nalogow tylko i wyłącznie dla motywatora,dawniej każdy dzień BP odnotowywałam w kalendarzu,a teraz wchodzę na nalogow i już wiem wszystko,to rzeczywiście motywuje i pomaga.Dla Ciebie Kasiu też dobrej nocy życzę i pięknych,spokojnych snów oraz udanego tygodnia.DOBRZE ŻE JESTEŚ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to fajnie z już nikt nam nie będzie psuł nerwow na topiku PANOWIE dziękuję, BETTINA tyz ładnie brzmi .KASIA 44 to super podejście nie pale i już dziś i wiem to na pewno nie trzeba mówic o tym chwaście,nie myślec wogóle,nawyki zostana zapomniane z czasem i tak ma zostać.Miłej nocki życzę wszystkim forumkowiczom jadę po rodzicielkę która odwiedzała siostrę w SZczecinie wypadaloby odebrac z dworca.Pa PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szerokiej drogi BGRYGOR,abyś szczęśliwie dojechała po mamunię,dobrej nocy,pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jeszcze wpadłam żeby zrobić WAM wszystkim papa trzymajcie się moćko do usłyszenia a teraz już lecę na LĄDEK :) BUZIAKI I DO USŁYSZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "chcecie prawdy proszę..." Dla mnie admin może być nawet 50-cio letnim alkoholikiem, narkomanem, męską prostytutką, gwałcicielem, pedofilem i zoofilem. Nawet może Ciebie ruchać w dupsko. Ważne, że nie pale :) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u Was Kochani? :) W pracy dzisiaj luźniej więc można popisać co nie co :) Widzę, ze ładnie nie palicie. Cieszę się niezmiernie. Jestem z WAS dumny !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hugo,też nie rozumiem tego i co przez to co chce osiągnąc pisząc ten post? Chcecie prawdy / powinien(na) pisać na nalogow a nie tutaj.Mnie nie interesują takie wiadomości!.Hugo jesteś niesamity,to mi się podoba.Takim trzeba dowalać z grubej rury! Fajnie że jesteś z nami,miłego dnia Ci życzę,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moi drodzy. Wreszcie zrobiło się cieplo,całkiem inne życie gdy zaświecilo słońce. Hugo szacun dla Ciebie, prawidłowa reakcja jesteś Wielki! Gratuluję NP. Nie palimy i zbieramy kase na szczytne cele np; wczasy,jakiś duży zakup do domu itp. Zadymiarze nie mają racji bytu na naszym forum,hej życzę miłego reszty dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko w ten cieplutki wieczór.HUGO,ale mu dowaliłeś,ale masz słuszną rację,dla nas najważniejsze jest żeby nie palić i nie palimy,a te gnojki co tu próbują namącić to pewnie jarają i to nie tylko papierosy,ale inne świństwa dlatego są tak nabuzowani,że nie mają gdzie wyładować swojej agresji i wchodzą tam gdzie nikt ich nie prosi i nie potrzebuje,niech spadają.CIOTKA! wodzisz jaką Ci wywróżyłam pogodę,wypoczywaj i nie zanieczyszczaj górskiego powietrza.WESOLUTKI Ciebie szczególnie miło mi widzieć,za wszystko dobro co dla mnie zrobiłeś,ktoś poprzednio,już nie pamiętam kto też mnie instruował jak się zaczernić,ale widać nie tak dobrze jak Ty,bo wtedy się nie udało.Pozdrowionka dla Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło Cię powitać Bettina,cieszy mnie że jesteś z nami,życzliwych,symatycznych osób nam tutaj potrzeba jaknajwięcej, Ty również do takich należysz.Cieszy mnie że mogłem pomóc w zaczernieniu.Teraz nie musisz się denerwować,że ktoś się podszyje. Ciotka rozpoczęła urlop śliczną pogodą,podobno nawet nad morzem od wczoraj jest bardzo słonecznie i ciepło.Hajka napisała do mnie e-maila,że ludzi na plaży mnóstwo,dlatego z przyjaciólmi pojechali na mniejszą plażę w pobliżu Karwii tam gdzie mniej osób.Nie widzę Niepalnej, bgrygor1,Zatruta nikotyną, Nie wytrzymam,Zepsuta, Im-ka blue. Mam nadzieję,że wszyscy dzielnie trzymacie się bez dymka? Im-ka blue odzezwij się,czy robisz podchody do rzucania palenia? Pisz do nas to bardzo pomaga.Miłego wieczoru Wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wesolutki,cieszę się,że uważasz mnie za sympatyczną osobę,a Ty jesteś fajny facet,takich nam tu potrzeba.Ja CIOTCE1 tę pogodę wywróżyłam,niech ma,niech się cieszy górami i odpoczywa.Nad morzem też pogoda dopisuje,dzwoniła kuzynka ze Świnoujścia i mówiła,że dzisiaj już można było pójść nad morze i się opalać.Piszesz,że miałeś kontakt z Hajką,przy okazji pozdrów ją ode mnie(od Betty62)bo mojego nowego imienia jeszcze chyba nie zna.Do NIEPALNEJ pisałam wczoraj na nalogow,ale bez skutku.Myślę,że w okresie wakacji większość korzysta z urlopów.BGRYGOR1 odzywała się wczoraj.Im-ka blue chyba ma kłopoty żeby rzucić P i jak ma te gorsze dni to się nie odzywa,a właśnie powinna się wygadać,wtedy jest lżej,no ale nie mnie to oceniać,przyjdzie czas,że zatęskni za nami i się odezwie.Dobrej,spokojnej nocki Ci życzę WESOLUTKI i wszystkim innym też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzisiaj zapowiada się upalny dzień :) Niestety dzień jak co dzień czyli praca, ale szczęście mają urlopowicze. Nawet nad Bałtykiem ma być w tym tyg. upalnie. Nic tylko czekać na wrześniowy urlop i wytrwać :) Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w słoneczny,piękny dzień. Hugo; urlopowicze którzy przebywają nad morzem dopiero trzeci dzień mają słoneczną pogodę,wcześniej było zimno padały deszcze,dużo osób przerwało urlopy i wrócili do domu. Niech się opalają i wypoczywają. Na urlop idę w sierpniu.Najważniejsze że nie palimy.Dlaczego nie odzywją się nasze Panie? CIotka pilotowała,nakręcała to forum,wieczorem dołącza Bettina, ja z kolei nie zawsze mam czas na wieczór,chociaż staram się na kilka chwil zajrzeć.Teraz jest mniej pracy to można popisać. Mam nadzieję,że po powrocie z urlopu Hajka dołączy do nas?.Wczoraj otrzymałem od Niej e-maila. Dziewczyny nie czytajcie,ale piszcie tutaj - co jest z Wami????? Wypoczywa i jest w doskonałym humorze.Pozdrawiam miło i życzę udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzisiaj paskudny dzień w pracy ;/ Ja pierdole masakra. Niech już się kończy a tu jeszcze 1.5h. Przez chwilę przeszła mi taka myśl... wiecie pewnie jaka ;p Na szczęście szybko ją wyrzuciłem z głowy bo szkoda zdrowia dla jednego małego buszka śmierdziuszka. Nie damy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi mili melduję się że nadal pachnę,wczoraj tego nie uczyniłam bo mam laptopa z internetem bezprzewodowym i cholercia tradycyjnie sie zawiesił jak pisałam do Was posta.Zazdroszcze urlopowoczom pogody ja to chyba w tym roku już nie bedę miała urlopu bo dopiero co pracę podjęlam.IMKA odzywaj się niewazne czy palisz czy nie pisz,a nie palić naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam milusińscy moi! Pogoda wspaniała dla wczasowiczów. W pracy tego nie odczuwam bo mamy klimatyzacje i było sympatycznie,chłodnio - tak lubię. Gdy wyszedłem z budynku,buchęło gorąco wszystko nagrzane.Nad woda to fajnie gdy jest taka pogoda,ale w mieście już nie bardzo. Hugo nie załamuj się w pracy bywa różnie,kwadratowo lub podłużnie. Czasami zdarzają się sytuacje nieprzyjemne.Papieros w niczym nie pomoże,wręcz przeciwnie,zaczniesz jarać na nowo,bez sensu. Trzymaj się stary - trzymam mocno kciuki za Ciebie,oraz nasze koleżeństwo z naszego forum.Zaglądaj do nas,takie rozmowy w necie bardzo pomagają.bgrygor fajnie że jesteś i napisałaś,gdzie się podziały dziewczyny; Niepana,Zepsuta,Im-ka blue nawet jeżeli palisz to jesteś u nas mile widziana.Pisz,pomożemy.Bettina pewnie pojawi się wieczorem? Trzymajcie sie moi drodzy,Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi mili,zobaczcie jak my się już rozumiemy,Wy wiecie doskonale,że ja pojawiam się wczesnym wieczorkiem,o tej porze jestem już wolna,przed chwilą wróciłam z Misiaczkiem ze spaceru,ale piesiu nie bardzo chciał chodzić,bo za gorąco,u nas w tej chwili jest 30 stopni.CIOTKA fajnie sobie wypoczywa przy takiej pogodzie.Zauważyłam,że w chwili obecnej jest nas bardzo mało aktywnych:ja,HUGO,WESOLUTKI,BGRYGOR ,KASIA44 i FAJANS,ale myślę,że po wakacjach wszystko wróci do normy.Upały dają się we znaki,ale lepsze to niż zimno i deszcz,w końcu po to mamy lato.Ja niestety cały czas muszę być w Inowrocławiu ze względu na teściową,już się przyzwyczaiłam,że tak musi być.Po ponad 4 m-cy BP przytyłam 2 kg,czy to dużo,czy nie?Jeżeli też mieliście problem z przytyciem to podzielcie się ze mną uwagami.Pozdrawiam i życzę przyjemnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×