Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

KASIU44 staram się chociaż raz dziennie tu zajrzeć,ja mogę tylko wieczorem,wtedy jestem wolna,u nas w tej chwili jest +30 stopni,przed chwilą wróciłam z moim Misiaczkiem ze spaceru,ale piesulek nie chce chodzić tak mu gorąco.Serdecznie pozdrawiam i życzę trochę chłodniejszej nocki,dobrych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bettina.Bardzo Ciebie proszę nie reaguj na pomarańczowe wpisy.Mówiąc kolokwialnie zwyczajnie ich olej.Szkoda że nie ma naszego Hugo On by powiedział dobitnie może dopiero wtedy do tego idywiduum by dotarło!. Tak się składa że Hajke znam osobiście ponieważ pracujemy razem i widzę że nie pali,więc dziwi mnie komu zależy żeby tak Ją oczerniać i opowiadać że nadal pali? Jak można "obrabiać" kogoś podczas nieobecności? Jasne nieobecni nie mają racji! Psy szczekają a karawana jedzie dalej! Inteligentny człowiek nie będzie rozmawiać z kimś takim jak ta cała irracja,czy inne badziewie! Jak to jest,gdy ktoś jest lepszy,ładniejszy,ma pozycje to wbija się taką osobę w ziemię?! Podłość i zazdrość przemawia przez to ZERO! Bo co taki jak to ZERO sobą reprezentuje?! Boże widzisz i nie grzmisz! Na szczęście nie zaglądam na ich stronę i nie mam zamiaru,za to ich tutaj jest mnóstwo! Słusznie napisałaś Bettina tam są zalogowani,ale interesują się naszym forum. Zwyczajna plotusnica,nic więcej! Pozdrawiam Cie Bettina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich z naszego forum. Przybłędy VON! / Przytoczę słowa mojej koleżanki Hajeczki " Z patologią się nie dyskutuje,ale ignoruje" Bettina jest WIELKA brak mi słów uznania dla Ciebie.Ciekaw jestem co takiego złego zrobiła nasza Hajka że tak jest szykanowana przez tą suchotnicę?! Pewnie dlatego że jest lubiana,posiada miłą aparycje i pełną kulturę? sracji żal dupe ściska? Dziwię się niektórym z tamtego topika że wszystko "łykają" co to beztalencie napisze? Niedługo powitamy famfarami naszą cioteczkę,wypoczętą,opaloną BP z werbą do pisania.Od sierpnia idę na zasłużony urlop.Im-ka blue,jak z postanowieniem u Ciebie? Hugo trzymaj ręke na pulsie bo widzisz jak sracja usiłuje nas skłócić,zaczyna wcinać się do naszego forum! i zaśmieca nasz topik! Ludzie jej pokroju łykają pierdoły w które sama nie wierzy co pisze! Sracja powiem krótko Kibic z dala niech się nie wpierd....a tym razem zrozumie? A może zbyt delikatnie napisałem? Wiem że ta baba rzuca ch..... na czacie,ale ich Admin nie reaguje? Przepraszam naszych,ale musiałem zniżyć się do poziomu sracji,inaczej nie będzie wiedziała co do niej sie "gadam" Pozdrawiam Was kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do naszej Bettiny Zauważ że Twoja mądra wypowiedz z dnia dzisiejszego została usunięta.Tylko zadaję sobie pytanie - dlaczego? Przecież nie bylo wulgaryzmu, ale sympatyczna wypowiedz w samych supelatywach o naszej Hajeczce! Teraz widzę jaka podłość przemawia u niektórych! to to- nie posiada żadnego zainterowania,tylko siedzi przy kompie dniami i nocami! To jakaś paranoja! Podobno nie wejdzie na nasze forum????/ Zarzeka się jak żaba błota,ale w nie wchodzi.Przeciez tam wciska się ludziom na siłę i co niektórzy przez grzeczność toto tolerują! Mądre osoby omijają to gówno szerokim łukiem! Taka je prawda.A swoją drogę napiszę do moderatora kaffe dlaczego usunął wpis Bettiny? Milego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że niektórzy z nalogow nie mogą bez nas żyć? Przez cały czas pilotują nasze wpisy - usuwając nasze posty. Ależ wy jesteście żałośni!!!!! Zabraklo im tematów to wchodzą do nas! Nikt nie chce z tymi szumowinami rozmawiać to chociaż sobie pousuwają! Jakie to niskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich tak póżno,nie mogłam wcześniej,jednym okiem patrzę na naszych siatkarzy,a drugim czytam Was i odpisuję.KASIU44,ja naprawę bulwersuję się takimi sprawami,o których piszesz.Jeszcze niedawno jak byłam pomarańczowa jakieś indywiduum podszyło się pode mnie i posługując się moim ówczesnym pseudonimem Bernadetta62 napisał taki tekst:znowu zaczęłam palić,ale to dobre,ale świetnie się czuję itd.Może jakbyś się cofnęła to znalazłabyś ten wpis,ale nie warto.Póżniej prosiłam,abyście pomogli mi się zaczernić(jestem laikiem w tych sprawach) i WESOLUTKI tak mi wytłumaczył krok po kroku co mam robić i udało się.Od tej pory mam spokój.FAJANS dzięki za miłe słowa.HAJKĘ będę broniła zawsze,bo to pierwsza osoba,z którą nawiązałam kontakt i która mnie bardzo wspierała.Komuś ona przeszkadza,bo to mądra,dobra i piękna kobieta.KASIU44 nawet nie zauważyłam,że moja wypowiedż została wykasowana.Dziwię się jak to możliwe,byłam pewna,że skoro się zaczerniłam to już nic mi tu nie grozi.Jak ja próbowałam zgłosić do usunięcia wpisy osób,które się pode mnie podszywały to nigdy się nie udało chociaż byli pomarańczowi.Więc może tu jacyś hakerzy buszują,z potrafią robić takie rzeczy.A swoją drogą jak pozbyć się takich drani z naszego forum.I jeszcze parę słów do FAJANSA:ja też jestem na nalogow,ale tylko po to żeby sprawdzać motywator,z nikim nie czatuję,od czasu do czasu wymieniam parę zdań z NIEPALNĄ.Zarejestrowałam się na nalogow dzięki HAJCE ,ale ona już się wylogowała.Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie,życzę spokojnej nocki i żeby nasi siatkarze wygrali-trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzimy się po weekendzie :) W sumie to niestety, bo weekend należał do udanych a tu trzeba było do roboty wstać ;/ Ależ dałbym wiele, żeby wrócić do czasó gimnazjum, gdzie człowiek mógl w wakację się poopierdalać ;p ;p ;p Jak tam bez fajeczek Kochani? W ogóle jak sobie ostatnio myślałem, to ciężko jest mi sobie przypomnieć jak to było gdy paliłem (ja z fajką w ręku) też tak macie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzimy się po weekendzie :) W sumie to niestety, bo weekend należał do udanych a tu trzeba było do roboty wstać ;/ Ależ dałbym wiele, żeby wrócić do czasó gimnazjum, gdzie człowiek mógl w wakację się poopierdalać ;p ;p ;p Jak tam bez fajeczek Kochani? W ogóle jak sobie ostatnio myślałem, to ciężko jest mi sobie przypomnieć jak to było gdy paliłem (ja z fajką w ręku) też tak macie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tylko kogo skoro tu tak pusto.przez cały dzień tylko Hugo odwiedził nasze forum,ja to normalka-wieczorem,a co z resztą?HUGO do papierosków jak na razie nie ciągnie,przynajmniej mnie,za innych się nie wypowiadam,u mnie 134 dzień,nawet nie wiem kiedy to zleciało,jak rzucałam to jeszcze była zima,a tu już połowa lata.Nudno jak diabli,gdy tak się siedzi w mieście,dobrze,że było to EURO,a teraz Olimpiada to trochę adrenalina się podnosi,tak jak wczoraj przy wygranej siatkarzy.Pozdrowionka dla wszystkich,a dla Ciebie HUGO w szczególności,bo jest nas dwoje na tym placu boju,a z czym walczymy?-wiadomo ze śmierdzielami.DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi :) :)
hej, na wstępie chciałabym prosić o nie usuwanie postu, zaczernię się jak tylko dowiem się jak to się robi :) jestem z nalogow i zgadzam się z wami do irracji. To straszna osoba. Manipuluje i wykorzystuje innych. Do tego jest uzależniona, na nalogow przebywa chyba 20 godzin na dobe !!! ile razy nie wejdę ona tam jest... wręcz niesamowite, jak można tyle siedzieć o każdej porze. Ktoś na tamtym forum dał post negatywny o nalogow i irracji i się zaczęło!!! irracja manipuluje nawet samym adminem. Gdy temat zszedł na nią na jej niewłaściwe zachowanie, ta kazała adminowi zamknąć temat. Admin robi wszystko co ona karze ! a ludzie nic... jakby nie zauważali, że coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mała,milo że do nas zajrzałaś.Nie jestem zainteresowana topikiem o którym piszesz. Mądrzy ludzie mają wyrobione zdanie na ten temat dlatego z nałogow odchodzą, a ta .......przypisuje sobie sukces?.Szkoda że szef ich strony nie potrafi zająć się tymi osobami,ale to jego sprawa i biznes.Nie chce mi się o tym rozmawiać! Nie interesuje mnie o czym i o kim tam piszą,kogo obrabiają.Podobno to forum plotkarskie i zeszło na psy? Z całym szacunkiem nie dla mnie to towarzystwo,nie chce się denerwować! Nie zniżę się do tego poziomu! Wiem że z ciekawosci zagladają do nas żeby mieć temat do plotkowania.Mnie to najwyrazniej nie rajcuje!Zapewniam że nie zaglądam tam, nie mam na to czasu ani ochoty! Dość skutecznie pomówiła naszą WSPANIAŁĄ koleżankę,ktora naprawdę jest wspaniała,koleżeńska,uczynna.Do tej pory korepondujemy z sobą.Jest dużo wspaniałych topików gdzie można porozmawiać na różne tematy.Jestem osobą pracujacą,mająca rodzine i nie stać mnie przesiadywać całymi dniam i nocami (jak piszesz 20 godzin) przy kompie.To jest uzależnienie tzw. anomalia psychiczne.Życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację dziewczyny,co do tej irracji,jakie ona musi mieć puste życie skoro cały dzień siedzi przy komputerze,to jest uzależnienie może nawet gorsze niż nasze od nikotyny,dla niej satysfakcją jest grzebanie w czyimś życiu,bo swojego po porostu nie ma,tacy ludzie jak ona są skrzywieni przez życie,pogrążeni w depresji,mający cechy osobowości nieprawidłowej,dla nich jedyny ratunek to psychiatra.Co do zaczernienia to ja też miałam kłopoty,ale pomógł mi fajny chłopak o pseudonimie WESOLUTKI.Może Tobie też pomoże jak przeczyta Twój wpis.Pozdrawiam-DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi, ja dopiero nie palę- 117 dni. Tak więc 6 sierpnia będzie 4 miesiące i przyznam szczerze, że nie ma dnia żebym nie pomyślał o papierosie. Okropny nałóg, okropny! Fizycznie jakoś dużego łaknienia na to nie mam, ale psychicznie to czasami jest ciężko. Tak sobie myślę, że skoro fajki potrafiły mi tak w głowie namieszać i tak ciężko było mi je rzucić to co dopiero gdybym np uzależnił się od jakiejś koki albo amfy. Przejebane, oj przejebane. Także odkąd rzuciłem nawet sheeshy nie palę, nie przebywam w zadymionych miejscach (tu nie chodzi o chęć zapalenia tylko zdrowie) i w ogóle :) A TY jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,witam wszystkich i jak zwykle pojawiam się wieczorkiem,ale oprócz HUGO i MAŁA MI nikogo tu nie było dzisiaj,gdzie się podziewacie?Co niektórzy już powinni powrócić z tych urlopów,jutro już sierpień.Mała mi ja wiem,że jest ciężko bez fajki,ale trzeba przez to przejść.Ja nie palę 4 m-ce i 5 dni.Trochę przytyłam ok.2 kg i postanowiłam walczyć z następnym nałogiem tj.drożdżówka do kawy.Dzisiaj pierwszy dzień bez drożdżówki za to szklanka herbaty czerwonej PU-ERH,efekt będzie pewnie widzialny za ok. miesiąc,ale muszę wytrwać tak jak z papierosami.MAŁA MI trzymaj się i nie poddawaj,serdecznie Was pozdrawiam i życzę,dobrej,spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi,ja nie palę od dłuższego czasu dn.16.września br. minie 2 lata.Bardzo wspierali mnie ludzie z forum Medycznego,do tej pory mam kontakt z kilkoma osobami.Niektórzy ponownie wrócili do palenia - niestety, piszą,że zaczynają rzucać od nowa. Ciotka coś nas zaniedbuje i nie pisze,ciekawi mnie czy rzucila faje? Im-ka blue jak żyjesz,czy nadal palisz? Bettina,Hugo odhaczają się każdego dnia,dziekuję za Waszą obecność na naszym forum. W miarę możliwosci staram się Wam towarzyszyć,ale nie zawsze jest czas Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu serdecznie przepraszam,że Cię nie zauważyłam,nieraz jest tak,że jak wchodzę na nasze forum wyświetlają się osoby,które pisały,a gdy ponownie wejdę to wyświetlają się też inne osoby,nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam,ale cieszę się Kasiu,że zwróciłaś mi uwagę,ja staram się do każdego napisać parę słów.Co do Ciotki to jak mi wiadomo wyjechała do swoich rodzinnych stron tzn.w góry,nie pisała kiedy wróci,martwię się IM-KĄ BLUE,bo się nie odzywa,WESOLUTKI mój ulubieniec też ostatnio milczy,FAJANS też się nie odzywa,myślę,że po wakacjach wszyscy do nas wrócą i znowu będzie tu tętnić życie.Dobra noc niech Was przytuli-dobranoc!Dobry sen niech spłynie z góry-dobranoc,czuły gest niech przetnie ciemność-dobrnoc-do jutra kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu serdecznie przepraszam,że Cię nie zauważyłam,nieraz jest tak,że jak wchodzę na nasze forum wyświetlają się osoby,które pisały,a gdy ponownie wejdę to wyświetlają się też inne osoby,nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam,ale cieszę się Kasiu,że zwróciłaś mi uwagę,ja staram się do każdego napisać parę słów.Co do Ciotki to jak mi wiadomo wyjechała do swoich rodzinnych stron tzn.w góry,nie pisała kiedy wróci,martwię się IM-KĄ BLUE,bo się nie odzywa,WESOLUTKI mój ulubieniec też ostatnio milczy,FAJANS też się nie odzywa,myślę,że po wakacjach wszyscy do nas wrócą i znowu będzie tu tętnić życie.Dobra noc niech Was przytuli-dobranoc!Dobry sen niech spłynie z góry-dobranoc,czuły gest niech przetnie ciemność-dobrnoc-do jutra kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Kasiu,że nie zauważyłam Twojego wpisu,rzeczywiście byłaś o 10 z minutami,nieraz tak jest,że nie wyświetlają się wszyscy,dopiero w drugim podejściu Cię zobaczyłam,fajnie,że jesteś.Ciotka jak mi wiadomo wyjechała w rodzinne strony tzn.w góry,nie wiem na jak długo,ale myślę,że te urlopy wreszcie się skończą i znowu zacznie tu tętnić życie.Mój ulubieniec WESOLUTKI milczy,IM-Ka BLUE też się nie pojawia tak samo FAJANS.Dobra noc niech Was przytuli-dobranoc!Dobry sen niech spłynie z góry-dobranoc!Czuły gest niech przetnie ciemność-dobranoc!!!Do jutra Kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za trzy identyczne wpisy,laptop mi muli i nie byłam pewna czy poszło,zawsze tak mam,gdy zbliża się czas rozliczeniowy,tak jest z internetem bezprzewodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina z internetem bezprzewodowym często są takie niemiłe niespodzianki.Osobiście używam laptopa wówczas gdy jestem w delegacji.Ciężko się pracuje na tym sprzęcie.Często ginie napisany tekst,albo się dubluje! W pracy i w domu korzystam z komputera z sieci,jest najpewniej. Miałem trochę zaleglości w czytaniu Waszych postów - dziwnych rzeczy się dowiaduję o plotuchach z innych topików,którzy często do nas zagladają,żeby nam obrobić tyłek! Mam na myśli dziwadła chorych z urojenia? Siedzieć w necie 20 godzin na dobę to już nie są żarty? Na bank kłania sie psychiatra! Pamiętam takie dziwne wpisy,że boli taką głowa,albo nic mi się nie chce,ale jestem wkurzona z samego rana bo nie ma pogody i inne pierdoły. Już po przeczytaniu takiego tekstu można wnioskować co to są za osoby? Teraz wchodzą na Faceebook bo za bardzo się z nich śmieją! Moja prośba do naszych stałych bywalców tego topika; nie czytajcie,ale piszcie! Fajnie nie palić,całkiem inne życie,bardziej radosne. Dobrej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć FAJANS fajnie,że się pojawiłeś,piszesz,że nie warto czytać wpisy tych osób niezrównoważonych,ale tak się nie da.Ja np.jak wchodzę na naszą stronę to czytam ostatnie wpisy od deski do deski,w chwili obecnej jesteśmy my stali bywalcy,ale jak się pojawi jakieś monstrum to też trzeba przeczytać żeby być zorientowanym,bo jak nie będziemy reagować to nas tu zniszczą.Weszłam dzisiaj na nalogow,bo sprawdzałam swój motywator i z ciekawości weszłam w profil tej"irracji" i powiem Ci uczciwie,że wszyscy tam jej po prostu w d....ę włażą.Co to za @,a głupia jak but,tam są takie bzdety wypisywane,że rzygać się chce,ale już dosyć,trzeba iść spać,dobrej,spokojnej nocki-DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mamy sierpień już! Ale ten czas zapierdziela ;p Niesamowite, połowa wakacji za nami, ale do października jeszcze mamy czas ;p Swoją drogą witam w ten słoneczny poranek i dzisiaj proponuję nie psuć sobie humoru jakimiś bzdetami tylko opowiedzcie o waszych planach na zbliżający się weekend :D To ja zaczne: w piątek standardowo pranko i sprzątanko po pracy a w sobote muszę skoczyć zapłacić za wakacje, do tego jakieś zakupy czekają :D A wieczorem desperados ze znakomymi i wieczorkiem do Kina na Batmana :) Nie mogę tego filmu przegapić. Dzięki takiemu planowaniu aż się nie mogę doczekaćweekendu i czas leci szybciej :) POZdro!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to na poprawę humoru i zrozumienie dlaczego rzuciliśmy palenie papierosów :) http://jakrzucicpalenie.com.pl/choroby/nowotwory/zdrowe-chore-pluca/ PS. Mam Wujka lekarza kardiologa i specjalistę od płuc i spytałem go czy to nie FAKE jakiś i powiedział, że to jeszcze nic, widział gorsze rzeczy. Więc jeżeli to jest niczym to ja naprawdę żałuje, że kiedykolwiek mógłbym doprowadzić swoje płuca do tego stanu. Masakra ;/ MIŁEGO DNIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to na poprawę humoru i zrozumienie dlaczego rzuciliśmy palenie papierosów :) http://jakrzucicpalenie.com.pl/choroby/nowotwory/zdrowe-chore-pluca/ PS. Mam Wujka lekarza kardiologa i specjalistę od płuc i spytałem go czy to nie FAKE jakiś i powiedział, że to jeszcze nic, widział gorsze rzeczy. Więc jeżeli to jest niczym to ja naprawdę żałuje, że kiedykolwiek mógłbym doprowadzić swoje płuca do tego stanu. Masakra ;/ MIŁEGO DNIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to na poprawę humoru i zrozumienie dlaczego rzuciliśmy palenie papierosów :) http://jakrzucicpalenie.com.pl/choroby/nowotwory/zdrowe-chore-pluca/ PS. Mam Wujka lekarza kardiologa i specjalistę od płuc i spytałem go czy to nie FAKE jakiś i powiedział, że to jeszcze nic, widział gorsze rzeczy. Więc jeżeli to jest niczym to ja naprawdę żałuje, że kiedykolwiek mógłbym doprowadzić swoje płuca do tego stanu. Masakra ;/ MIŁEGO DNIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po urlopie,pora popracować na emeryturę.Zostalo mi jeszcze 2 tygodnie urlopu ale wykorzystam na początku września.Miałam zaplanowane w drugiej połowie sierpnia,jednak musiałam przesunąć na póniejszy termin.Witam Bettinę i Hugo i pomarańczową osóbke z nałogow! Będzie nam miło jak się zaczernisz..... a gdzie reszta ekipy? Nie wierzę że palą!? Ja nie palę i czuję się doskonale.Doszły mnie słuchy że na plotkarskim topiku bardzo się mną interesują jakieś debilki i obrabiają mnie równo?! W/g nich podobno nadal palę. Skąd takie wiadomości?! Córka mi mówi,że jestem interesująca dlatego piszą o mnie! Niech te głupie pindy zaczną od siebie - koniecznie powinny zgłosić się na leczenie u psychiatry! Przesiadywać w necie od 5 rano,aż do nocy? Ktoś tutaj napisał że 20 godzin? A co z innymi czynnościami oprócz netu? Gdzie miejsce na pracę,dom,rodzinę? Współczuję członkom rodziny mieć coś takiego w domu! Koleżanka napisała do mnie e-mailem,że jedna z nich wstawiła swój avatar w koszuli nocnej? Nie dość że sucha i paskudna to jeszcze ta fotka adekwatna do osoby! Pogoda słoneczna,oby tak bylo nadal.Hugo w weelendy jeżdżę nad jezioro na działkę,też jest milo i przyjemnie. Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hajeczko :) Miło Cię widzieć po urlopie. Ależ emanujesz energią :) To się czuje na odległosć :) Chyba wypoczęłaś przyzwoicie :) Nie przejmuj się tym co ludzie gadają. My tutaj twardo stoimy murem za "swoimi" i nikt tutaj Ci tyłeczka nie obrabia i nie obrobi. A zasrańce z nałogow (którzy żyją ploteczkami i rozpowiadają bzdury) niech wypierdalają do Fajkowa, Tytoniowa i innych miejscowości gdzie ich miejsce. Miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hugo,wiem że z Ciebie SUPER gość,na Ciebie można zawsze liczyć.Podoba mi się to, że jesteś bezpośredni,nie dasz sobie w kasze dmuchać.Dziękuję Tobie,Bettinie,oraz pozostałym z tego forum, którzy mnie wspierali. Dziekuję,że jesteście,nareszcie spotkałam normalnych ludzi i to jest najważniejsze. DZIEKUJĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,najpierw zdanie do HUGO24,ale mi dokładnie obrzydziłeś tymi zdjęciami palenie.Dobrze,że z tym skończyłam,ale nie mogę się z tym pogodzić,że mam takie płuca,bo chyba mam skoro paliłam 40 lat.A teraz HAJECZKO witam,witam,witam,wiedziałam,że się zjawisz,pomimo to,że się wylogowałaś z nalogow.Codo plotek na Twój temat to rozsiewają je ludzie,którzy Ci zazdroszczą tego,że jesteś mądrą,dobrą i piękną kobietą.Taką rolę próbuje pełnić NARRACJA i tu u nas i na nalogow.Z ciekawości weszłam tam na czat i przeczytałam jak tej babie wchodzą w d..ę.Ale Ty się tym nie przejmuj,bo Ty jesteś nasza.Nawet któryś z chłopaków napisał,że jestem WIELKA,bo tak Cię zażarcie bronię.Już wyżej pisałam,że takie osoby jak np.irracja są skrzywieni przez życie,pogrążeni w depresji,mający cechy osobowości nieprawidłowej i jedyny dla nich ratunek to szpital psychiatryczny.Oni nie mając własnego życia grzebią w naszym.Ale dosyć o tym,pisałam,że urlopy powoli się kończą i niedługo zacznie tu tętnić życie,wróci CIOTKA z gór i będzie wesoło.Pozdrawiam cieplutko i dobrej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×