Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość bettinnka 667
Witam,ja tylko na chwilkę,Cioteczko napisałam do Ciebie na facebooku,zgadza się to ja,dzięki za wsparcie psychiczne,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciootka klootka
witam w sobotni dzionek fajnie bo dziś mam wolne więc luzik choć w domku to wiadomo zawsze jest co robić no ale jakby nie było to wolne haha..... pachnący dzionek jest ale zimno jak diabli aż się nosa nie chce wystawiać uuuuuuuuuuuuuuu OBY DO LATA POZDRAWIAM i życząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart bart bart bart
co s ciebie wyrosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła bardzo kobieta
a mi pomógł cały ten topic , przeczytalam wszystko , kazdy post i na tyle się dowiedzialam, o co w tym chodzi i jakie pułapki i meandry moga mnie spotkac, jak latwo się złamać, że do tej pory udaje mi sie lepiej niż przypuszczałam. 2 maja bedzie 3 miesiące, paliłam 20 lat ostatnie lata często ponad paczkę dziennie. Rzucilam bez wspomagaczy , wczesniej kiedyś tam czytając reklamowana tu książkę. Podczas jej czytania nie rzuciłam ale mnie zaintrygowala, spróbowałam i jak na razie sie udaje i wcale źle nie jest az tak, myslalam że będzie gorzej, oczywiście im więcej czasu upływa tym jest lepiej. Pozdrawiam wszystkich rzucających i trzymam mocno kciuki, wiem jak to jest ale uwierzcie że warto i że z każdym dniem będzie lepiej, a co najwazniejsze , to jest wykonalne nawet jesli w to wątpimy i w siebie nie wierzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na kafe jest
kilkanaście nowych tematow związanych z niepaleniem,niekoniecznie musimy pisać w tym temacie.Nie palimy i to jest najistotniejsze,a wiosna moi kochani zmusza do rzadszego bywania w necie,lepiej sobie wyjść na świeże powietrze to i palić się odechce ;) Miłej majówki i bywajcie tu jak najrzadziej ,ruszac się po tej długiej zimie.Aloha.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka.....
Ja to sie niestety obkleilam plastrami, nawet jesli dzialaja tylko na moja podswiadomosc :) Jesli ma mi to pomoc, to czemu nie? Nalog tytoniowy jest jak nalog alkoholowy, narkotykowy, a w tych przypadkach czesto trudno jest samemu wyjsc z uzaleznienia, potrzebna jest pomoc lekarza. Wiec dlaczego nie skorzystac ze wsparcia w przypadku kopciuchow? Co do mojej wagi, to licze na straty w kilogramach. Kilka dni temu weszlam do sklepu, przymierzam super spodnie. A tu Zonk!!! Jakos nie moge sie dopiac :( spojrzalam w lustro i powiedzialam: NIE! Jako przeciwniczka diet- cud daje sobie czas do nastepnego czwartku, czyli 2 tygodnie.I wejde do tych spodni!!! Dieta bardzo prosta i skuteczna, nazywa sie MZ czyli mniej zrec :) tak wiec upieke dwie pieczenie na jednym ogniu :) a jak ja juz sie upre na cos to dopne swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka.....
obklejaj się czym tylko chcesz kto Ci zabroni,a jeśli pomaga to...klej sobie,ale spróbuj tych słabszych, bo to chyba jednak kwestia psychiki,i czy taka dawka ,czy mniejsza ,chyba na jedno wyjdzie. Jeśli plastry Ci nie pomogą zawsze jest tak reklamowany tabex,ten daje radę,serio,moi znajomi rzucili z tabexem i naprawdę było prościej i łatwiej rzucić. Zreszttą wszystkie chwyty są dozwolone,ale do każdego wspomagacza musisz dołożyć silną wolę,bez niej nic nie wyjdzie,motywacja najważniejsza. Powodzenia,i nie słuchaj tych którzy mówią "nie przejmuj się kilogramami" potem będziesz się martwić,bo to bzdura,staraj się je kontrolować od samego początku,potem nie będzie wyrzutów sumienia i myśli o tym jak było przed rzucaniem. Powodzenia dla Was.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka902
Miałam ten sam problem. Rzucałam i rzucałam i nie wychodziło. Czasami dobrze jest iść na jakąś terapię do osób, które będą starały się nam pomóc. Być może działa to trochę na zasadzie placebo, ale mi pomógł biorezonans. Chodziłam w Warszawie do takiego punktu: http://biorezonans-warszawa.com Nie palę już 2 lata. Oby tak dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może e-papierosa? Ja paliłam przez kilka lat i w końcu zdecydowałam się na zakupienie e-fajki. Zamówiłam w necie, dośc niedrogi model + liquid smakowy. Są osoby, które rzucają całkiem palenie po przerzuceniu się na elektroniczne. A są takie osoby, które palą to i to. Z elektronicznymi chodzi o to, że powinno się wybierać olejek z zawartością nikotyny stosowną do ilości wypalanych papierosów. Możesz wybrać liquid beznikotynowy lub nikotynowy, ale o niższym stężeniu. Jeśli zdecydujesz się na beznikotynowe, to po jakimś czasie sama się zorientujesz, że Twoje zapotrzebowanie na palenie analogów spadnie i z czasem możliwe że przerzucisz się tylko na e-fajkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zmiany , szok :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zmiany , szok :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zmiany , szok :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i lipa,nie mogę napisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
admin nalogow palił dzisiaj na przystanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich zaczynam łykac desmoxan, bo palenie mnie juz nudzi, to już ani modne ani zdrowe. rzucalam z niquitinem i dałam rade 9.5mc, ale ten lek to tez nikotyna tyle ze pod inna nazwa,wiec to byl kolejny nalóg.odpuscilam, i przez głupotę znów pale, teraz ruszam z desmoxanem. trzymajcie kciuki za mnie tak jak ja za was:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
desmoxan to placebo,szkoda wątroby,silna wola tylko daje radę,ale probuj,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Rzucam juz enty raz - teraz mysle ze ostatni. Polecam ksiazke ,,jak skutecznie rzucic palenie''- przeczytalam do konca (obowiazkowo)i wiecej nie zapalilam. Dla. niedowiarkow eksperyment - dla chcacych byc niepalacymi - polecam bo 98% pewnosci dzialania.Mozna duzo dowiedziec sie z wpisania tytulu ksiazki ( sa nawet kursy ) . Pozdrawiam - zycze powodzenia bo naprawde warto!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pijcie zielona herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na nalogow.com gorszy burdel niż tutaj :( tam to dopiero są podszywy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka małaaaa
haha fakt na nalogow jest 1000 razy gorzej niż tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nalogow to dno !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nalogow to zatrollowany bajzel, każdy pod każdego się podszywa, a jak łatwo to tam zrobić, żenada :D ADMIN ŚPI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troll właśnie shakował nalogow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie popatrzeć jak nie możecie wejść do swojego ulubionego magla jakim jest nalogow :D I KTO TERAZ SIĘ ŚMIEJE? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezon
Wbrew pozorom silna wolna nie gwarantuje rzucenia palenia. Tylko 4% palaczy jest w stanie pozbyć się nałogu w ten sposób. To mało. Pozytywne efekty można osiągnąć przy pomocy takiej terapii antynikotynowej jak ta http://gruper.pl/x.php/1,47040/Warszawa-FreeForever-Clinic-skuteczna-terapi-antynikotynowa-metoda-poznawcza-5-godzinna-sesja-z-gwarancja-satysfakcji.html z Grupera. Jej koszt to suma jaką trzeba zapłacić za 10 paczek papierosów a jest przy tym bardzo skuteczna. Pokazują na niej w jaki sposób pozbyć się potrzeby palenia tytoniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×