Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość marcelinnna
Ja rzuciłam na sesji Allena Carra. Jeden dzień i po sprawie. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam o tych seminariach. Jeśli się boisz że przytyjesz lub że będziesz niesczęśliwa bez swoich papierosków, to koniecznie zapisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie tego sie boje ,ze bede nerwowa,depresyjna,i ogólnie ...zła,na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pobowalam, wilokrotnie poniosłam porazke.... w depresje nie wpadalam, ale miala juz tego dosc. trafilam na http://bezpapierosow.pl/ i w koncu sie udało. nie pale, nie ciagnie mnie. jestem wolna i szczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Facil
Rzuć palnie! Niemiecka firma Facilitas Healthcare Poland jest juz w Polsce (pierwszy gabinet działa w Warszawie). Przeprowadza innowacyjne zabiegi rzucania palenia terapią laserową i prowadzi również terapię kontroli wagi po rzuceniu palenia. Na świecie przeprowadzono już ponad 70 000 skutecznych zabiegów! Warto rzucić palenie raz na zawsze. Zadzwoń do terapeutki Facilitas, tel. +48 720 40 20 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia00110
Moja propozycja: zainwestuj w książkę Allana Carra " Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie", przebrnij przez początek ( ok 40 stron) a później samemu człowiek się dziwi, że palił tak długo. Ja nie wierzyłam póki sama (będąc bardzo sceptycznie nastawiona) nie przeczytałam tej książki. Rzuciłam palenie i to bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasku a jak radzisz sobie z apetytem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym skutecznym sposobem rzucenia palenia jest terapia laserowa. Ja spróbowałam z niemiecką terapią Facilitas. Zabieg trwa 90 minut i jest super skuteczny. Już nie palę i czuję się świetnie. Zabieg robiłam w Warszawie, Facilitas Healthcare Poland, tel. 22 720 40 20 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreoz
Szczerze powiedziawszy rzucanie z e-papierosem to trochę oszukiwanie. Albo rzucasz, albo nie rzucasz - nie ma nic pośrodku. Jeśli chcesz rzucić palenie, podejmij decyzję i... rzuć je. Znajdź swój cel i się go trzymaj. Ja na przykład założyłem sobie, że za zaoszczędzoną kasę pojadę na wakacje w jakieś egzotyczne miejsce. Jeszcze długa droga przede mną – co najmniej 10 miesięcy odkładania do skarbonki. Ale jak znalazł będzie na przyszłe wakacje Mi taka motywacja naprawdę pomaga! Jak mogłem tyle pieniędzy puszczać z dymem??? Poczytaj też stronkę www.jakrzucicpalenie.pl – ciekawa i rzetelna. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i popłynełam z smrodem po dwóch tygodniach :-( Jestem zła i wściekła że dałam się złamać . I jak tu dalej wierzyć w siebie ! Nie chce kopcić ..... Poradzcie coś , aby się zmotywować ??????? Plus......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mi nic nie poradzi ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poddawaj się, upadki przy rzucaniu? Myślę, że większość zaliczyła ich mnóstwo. Ze swojej strony polecam książkę Allana Carra, moim zdaniem sporo rozjasnia i pomaga inaczej spojrzec na problem uzależnienia. Tak, bo palenie to nie przyzwyczajenie, tylko okropny nałóg! Ja póki co od miesiąca jestem czysta, miewałam gorsze chwile, ale udaje się i mam nadzieję to potrwa. I przede wszystkim ustalić sobie jakiś cel, motywację. Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćten ostatni papieros
Mam 27 lat, pale juz 16 lat. Z dwoma przerwami. Pierwsza w wieku lat 16 przy ostrym zapaleniu krtani (4 tyg), druga dwa lata temu kiedy kuoilam plastry (6 miesiecy). Zadne tabeksy, ksiazki allena, silna wola... nic nie dawalo rady. Plastry niby pomogly... ale cale pol roku papierosy pachnialy mi jak roze, kazdego kto kolo mnie zapalil mialam ochote powalic na ziemie, obezwladnic, pociagnac dwa buszki i odejsc w pokoju:p Od tygodnia przygotowuje sie psychicNie na to ze to juz koniec zwiazku z nikotyna, pale normalnie, ale wiem ze to juz niedlugo, ze w koncu sie przemoge. Jesli starczy wytrwalosci to jutro nie kupie papierosow, sprobuje! Boje sie okropnie, rzucanie to ogromny stres, moj organizm buntuje sie na sama mysl. Mysle ze to z po2odu mlodego wieku w jakim zaczelam palic (11l) dorastalam z papierosem w ustach:/ w zasadzie poza tymi dwiema przerwami w paleniu(ktore nie byly ulga ale wiecznq tesknota za tym zeby sie choc raz jeszcze zaciagnac) nie znam zycia bez papierosow. Wiem ze prYnudzam... ale chcialam tylko dodac, ze kazdy rodzic ktory zlapie dzievko z pspierosem niech mu nstychmiast w jak najbardziej dosadny sposob pokaze co to za nalog, jak niszczacy i silny... i nie dajcie sie zwodzic bajka swoich dzieci ze ich dym brzydzi, ze to drogie i smierdzi... mlodzi palacze sa sprytni. Moja mama dowiedziala sie ze pale jak mialam 21 lat(!) Miala mnje za odwiecznego wroga nikotyny, kiedy ja juz od 10 lat kurzylam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMario
Hej 8 lat mija bez tego problemu, przy żucaniu uzywałem Champix ale oprócz tego byłem bardzo zmotywowany. Po przestaniu palenia zacząłem jeżdzić rowerem i sport był moim najwiekszym sprzymierzeńcem bo nie wiem czy bym dotrwał ale szkoda było stracic to co wygrałem, tydzien, dwa miesiac etc. Dzisiaj biegam, jezdze rowerem i pływam, i jedna z niewielu rzeczy jaką załuję w życiu to to ze paliłem 15 lat :( 3 majcie sie i walczcie, a potem bedzie nagroda :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
tak naprawdę żadne półśrodki nie pomogą w rzucaniu palenia, zastępowanie papierów e-papierosami też niekoniecznie może wyjść nam na dobre, bo tak naprawdę nie wiadomo jaka jest szkodliwość takich e-papierosów. Wiadomo, ze czasem potrzeba sporej motywacji żeby rzucić palenie, słyszeliście o tym że jest Telefoniczna Poradnia Pomocy Palaczom tam też można szukać pomocy, każdy sposób jest dobry żeby rzucić palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkawawa
Rzuciłam po 8 latach, paliłam paczke dziennie, a zdarzało się, ze w "sprzyjajacych warunkach" nawet więcej. Nie palę już ponad 5 lat i poprawiła mi się cera, nie mam zadyszki na schodach, lepiej się czuję, cieszę się z podjętej decyzji i z tego, że w niej wytrwałam :) A co do pytania w temacie to może warto poradzić się eksperta? http://jakrzucicpalenie.pl/porady-eksperta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia11111
Sylwka ciekawa stronka, sama właśnie zamierzam rzucić palenie ale... boję się , że nie dam rady. Muszę zmienić podejście, bo z moim obecnym będzie ciężko. A propos metod wypisanych na tej stronie: Polecasz jakąś konkretną? W czym może mi pomóc ten ekspert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odu.pl/2qgg tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam tradycyjnie sobie powiedzieć po prostu NIE, ale to nic a nic nie dało. W końcu skorzystałam z porady kumpeli i poszłam http://www.cp-choroszucha.pl/. No i co…poszłam na coś w co nie wierzyłam…fototerapię. I o dziwo jakoś się trzymam już 2 tydzień…oby to było coś więcej niż tylko ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dokładnie to samo jeszcze miesiąc temu. Piłam odkąd pamiętam. Nie ważne. Na smutki, na wesoło, na wszystko. Koniec końców powiedziałam sobie dokąd ja idę, bo chyba na pewno nie do czegokolwiek. Raczej do nicości. No i doszłam z pomocą mojej siostry tu: http://www.cp-choroszucha.pl/. No i się zaczęło. Odtrucie alkoholowe. Terapia. Trzymam się, póki co się trzymam…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam tradycyjnie sobie powiedzieć po prostu NIE, ale to nic a nic nie dało. W końcu skorzystałam z porady kumpeli i poszłam http://www.cp-choroszucha.pl/. No i co…poszłam na coś w co nie wierzyłam…fototerapię. I o dziwo jakoś się trzymam już 2 tydzień…oby to było coś więcej niż tylko ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka752
Mi tam żadne strony nie pomagają... Chcę kupić sobie te tabletki http://www.nicorix.pl/ Słyszałam, ze są bezpieczne dla zdrowia i pomagają szybko uporać się z nałogiem. Na początku bałam się, ze przytyję po nich ale okazało się, ze pozwalają na kontrolę wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cf.ly/4zSr tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam tabletki dzięki którym ja i mój mąż rzuciliśmy palenie Nikoend Dynamic polecil je nam znajomy farmaceuta, mowil ze w londynie bardzo duzo ludzi je kupuje teraz mozna dostac tez w Polsce, podaje strone http://leknapalenie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×