Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Witajcie moi kochani. Ja niestety na urlopie ale za to bardzo zalatanym. Nie mam się czym pochwalić, NIESTETY.Myślę,że ten dzień nadejdzie. Ciotka nawet nie wiesz jak bardzo jestem z Ciebie dumna. Aż mi się łezka w oku zakręciła jak to wszytko czytałam. Wiem,że tym razem ci się uda. Ja obecnie czuje się tak jak ty. Mam okropne wyrzuty sumienia. Ale mimo to i tak nie jestem jeszcze gotowa. Niepalna, Betty super,że się odezwałyście. Hajka jesteś ostoją tego topicu. Pozdrawiam Was serdecznie. Czytam regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IM -KUŚ ciesze się że się odezwałaś wiem że wrócisz ja to wiem ty się podniesiesz dla siebie twojej pociechy och co tu będę gadać czekam jak ODPALISZ I ZGASISZ i znajdziesz swoją sekundę .. IMKUŚ mi było okropnie ryczałam strasznie odpalałam fajkę od fajki nawet nie wiem dlaczego ??? nerwy ,, żal widzisz sama nie potrafię powiedzieć co czułam ,,jeszcze na dodatek posprzeczałam się z mężem i to tak ostro -- poszłam po fajki już się nie krępowałam jarałam jak smok jeden za drugim ,,rano jak wstałam oczywiście faja no i siadłam do komputera weszłam na nasze forum i wyłam jak dziecko nie potrafiłam sie uspokoić jarałam i płakałam napisała HAJKA ja byłam jak w jakim transie nie wiem ale to było okropne i powiedziałam koniec zgasiłam i jestem .. pamiętam też jak CÓRCIA POWIEDZIAŁA DO MNIE --mamuś ty palisz??? przecież mi obiecałaś na koniec dodała --- I CO MAMO ZAWIODŁAŚ MNIE no myślałam że pęknie mi serce i wiem że jeśli bym paliła to serce pękało by mi po kawałku.. IM KUŚ CZEKAM I BEDĘ CZEKAC na ciebie bo wierzę w ciebie i w siebie:) :) :) buziaki kochana miłego urlopiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki-- TERAZ ŻYCZĘ UDANEGO DZIONKA .. Ależ jeszcze by człowiek pospał a tu nie można bo do pracy trzeba iść ooooo jeszcze troszkę i urlopik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - Im- ka blue z czasem i Ty będziesz osobą niepalącą,na wszystko potrzeba czasu.Dziekuję za ciepla słowa,milo mi byłoz Wami przebywać.Z utęsknieniem oczekuję urlopu i już czynię przygotowania.W związku z tym dłuższy czas mnie tu nie będzie,muszę zamknąć wszystkie sprawy biurowe.Mam nadzieję,że dołączą nowe osoby które zdecydują rzucić palenie? Udanego dnia Wszystkim życzę,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beettyy62
Witajcie,cieszę się,że I-mka blue się odezwała i,że napisała kilka ciepłych słów,widzę,że tylko my tzn.I=mka,ciotka1,Niepalna i Hajka staramy się jakoś prowadzić to forum,jak nas tu zabraknie to będzie wielka kicha,mam nadzieję,że dołączą nowi,fajni ludzie,piszcie o wszystkim niekoniecznie tylko o paleniu,takie wyrzucenie z siebie frustracji jest dobre.U mnie dzisiaj 109 dzień,nie wobrażacie sobie jakie to miłe uczucie,gdy nie potrzeba myśleć czy wystarczy papierosów do jutra,albo będąc gdzieś gdzie nie wolno palić myśli się kiedy wreszcie można będzie stąd wyść,mój mąż tak miał,że podczas seansu filmowego wychodził na papierosa.No dosyć tego trucia,pozdrawiam Was serdecznie tych niepalących i palących,życzę wytrwałości i do następnego spotkania w sieci,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beettyy62
Od wczoraj nikogo nie ma,gdzie Was wcięło,a może od wczoraj zaczęliście długi weekend,pogoda sprzyja to czemu nie,bawcie się dobrze,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beettyy62
Witajcie,ja dzisiaj nie wyjechałam,przyjechał do mnie syn i kopci jak parowóz,ale mnie to nie zraża,najwyżej w poniedziałek wypiorę firanki,ciotki dawno nie słyszałam ,co do błędów to się nie wypowiadam,ale aż mnie mdli gdy to czytam,Hajka wyjechała na zasłużony wypoczynek,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie mnie bo nie wytrzymam piszę do tej osoby która napisała DLACZEGO TU TAK CICHO widze że na to forum potrafią wchodzić ludzie co inaczej powinni się zwać fenomeni --- powiem tka nie pasuje to nie czytaj znajdz sobie stronę gdzie będzie bez błędnie i dla ciebie to PANI CIOTKA ok a teraz żegnam bo napiszę ci brzydko i to jeszcze z błedami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANI odezwę się teraz nie mogę mam trochę problemów ale jeśli o fajki chodzi jest ok :) nie wiem kiedy napiszę ale napisze może szybko ale teraz to nie mam na to ani śiły ani czasu Pozdrawiam cieplutko i do usłyszenia;) ,,,, BETTY DZIĘKI no no i może być z błędami ale ja mam to tam gdzie słońce nie dochodzi zresztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza tu że aż mnie żal za serce łapie ja nie mam kiedy pisać ale czy już naprawdę nikt nic nie chce napisać ???? ech nie wierzę ludzie piszcie to jest naprawdę bardzo pomocne przecież prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie---- czy nie mam racji??? kochani pisze na szybkiego głowa mi pęka i jeszcze tu na forum nic się nie dzieje uuuuuuuuuuuuuu .. jak zaczne potem pisać to oooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjj cały czas haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I JESZCZE SŁÓWKO DO --- CO TU TAK CICHO,,,, PŁACZLIWĄ CIOTKĘ TO SOBIE W RODZINIE POSZUKAJ a my tu sobie damy radę bez zastępowania bo my jesteśmy od wspierania i pomagania a nie jak ty dołowania... WIĘC chyba pobłądziłeś więc nie przeszkadzaj z łaski swojej ,, Bądz tak łaskaw i nie mąć OKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A NAJWIĘKSZY BŁĄD:( :( :( :( TO TWÓJ WPIS NA NASZE FORUM ,szkoda mi takich ludzi nie wiem co sobą reprezentujesz ale bardzo łatwo wyciągnąć samemu wnioski na twój temat więc wystarczy tylko się troszkę zastanowić bo po co pisać bzdury no chyba ten typ tak ma ale to twoja sprawa OK JUŻ CHYBA STARCZY NAPRAWDĘ . NIE CHCĘ SIE ZAPOMNIEĆ CO TO ZA FORUM I DO CZEGO SŁUŻY bo jest mi bardzo bliskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beettyy62
Ciotka1,czemu wzięłaś to do siebie,cz uważasz,że to Ty robisz błędy,tyle ludzi tu pisze i nie bierz to do siebie,ja Ci życzę jak najlepiej,no widzisz nikt nie jest doskonały ja też robię błędy,ale nie dziw się,że niektóre mnie denerwują,to nie znaczy,że Twoje,pozdrawiam Was wszystkich i jeżeli Cię uraziłam to proszę wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie BETTY NIE URAZIŁAŚ MNIE no co ty mnie nie tylete błędy ruszyły co określenie płaczliwa ciotka no te podteksty coś za często są kierowane co do mojej osoby i już mnie to wnerwia ale nie na tyle żeby ucec z forum SPOKO SPOKO NIE MAM TAKIEGO ZAMIARU a nawet jak zapalę to też jest mija sprawa a nie jakiegoś tam ech ok ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego tutaj tak cicho?
Widzę że co niektórzy są skorzy do obrażania.Nie zamierzałem nikogo obrazić,przepraszam PANI CIOTKO jeżeli tak to pani odebrała,szkoda że PANI CIOTKA nie potrafi przyjąć krytyki z pokorą i sypie inwektywami.Obiecuję,że nie będę zagladał do tego forum i po powrocie Hajki przekonam Ją również do tego,że nie warto się produkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrafię wszystko przyjąć z pokorą i nie chodzi tu o obrażanie tylko o to jak dany człowiek się czuje kiedy przeczyta takie wypowiedzi .. to forum nie służy przecież do tego żeby kogoś krytykować to forum jest od tego żeby się wspierać i fajnie by było żebyś i ty nam pomagał ale naprawdę pomagał żeby panował tu pełen ład i wyrozumiałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beettyy62
Ciotka Ty po prostu nie zrażaj się tymi inwektywami w stosunku do Ciebie przez kogoś kto nawet nie ma swojego nicku i nie wiadomo skąd się wziął,przecież on jest tu od bardzo niedawna i niech się nie powołuje na Hajkę ,bo każdy ma swój rozum i wie co ma robić,a Ty trzymaj się i nie przejmuj się bzdurami,Ty masz swój problem i musisz się z nim uporać,a wiesz,że ja wczoraj miałam płotek tzn.111 dni BP.Bardzo się cieszę i musiałabym być trzepnięta w łeb,aby te dni zaprzepaścić i jeszcze Ci powiem,że to forum istnieje w chwili obecnej dzięki Tobie,bo ja powoli zaczynam się wycofywać,może od czasu do czasu zajrzę,żeby zobaczyć czy jeszcze tu jesteś,ale doprawdy wolę być w nalogow,tam jest Hajka i Niepalna i jest ok.pozdrawiam Cię serdecznie i trzymaj się ze wszystkich sił,jak Ci się uda będziesz WIELKA,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beettyy62
Ciotka co się z Tobą dzieje,nie odezwałaś się dzisiaj ani razu,ja mówiłam,że będę rzadko zaglądać na tę stronę,ale okazuje się,że to właśnie Ty taka aktywna nagle umilkłaś,czy to przez tą osobę co napisała Ci tyle przykrości,nie zrażaj się ciotka co Cię to wszystko obchodzi myśl o sobie i bądż z nami nawet czy palisz,czy nie palisz,dobrej nocki ciotka1,bądż mądra i nie dawaj się sprowokować,pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETTY KOCHANA TY MOJA naprawdę nie miałam jak tu zaglądać przez ostatnie dni ale od jutra już będzie inaczej będzie tu czarno od CIOTKI tylko smuci mnie to że nikt nic nie pisze nie ma ludzi ojjjjjjjjjjjjjjjjj i jeszcze Ty mówisz że też będziesz mniej nooooooooooo tak być nie morze nie nie nie wyrażam zgody,,Nie kumam naprawdę mam byś sama ludziska plissssssssssss bo ja nie cierpię samotności zmiłujcie się razem to co innego ufffffffffffffffffffff wieżę że nie zostanę tu samotna :)hej hej dawać dawać wiem że gdzieś ktoś tam jest no wołam proszę o jakieś akuku haha,, BETTY będę wołać głośno i mocno się trzymać ale ty urlopu nie dostajesz nie zgadzam się stanowczo ODMAWIAM HAHA jak podasz namiar to dostaniesz pisemną odmowę :) :) :) dobrej nocki kochani rano na kawce już będę :) buziaki;;;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie już poranna kawka. Łatwo nie jest ale ja się jakoś trzymam BP. Jak tam u was? Dajecie radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ niepalna wyprzedziłaś mnie z tą kawką no ja troszkę dłużej pospałam... jest ciężko ale trzeba wytrzymać ale za to pogoda dzisiaj uj ta nam popalić bo już jest upał a co dopiero potem ,A JEŚLI chodzi o chwasty to zapaliłam ale nadal walczę miałam tak zwanego dzwona samochodem na szczęście nic mi się nie stało ale auto kasacja no i nerwy poniosły i głupota zadziałała ale jakoś muszę wytrzymać i pozbierać się w mózgownicy ,,,ale nie nie poddam się oj nie ,,, będzie dobrze o i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie wiem jedn że jeśli człowiek czegoś pragnie to nie ma takiej siły żeby go powstrzymać oj nie ma bo zrobi wszystko żeby osiągnąć swój cel nie ważne ile razy ważne że się nie poddaje tak właśnie jest w moim przypadku,, ale uda mi się ja bo ja naprawdę bardzo tego chcę... jestem ciężkim przypadkiem ale na pewno uleczalnym tylko leczenie ciężko mi idzie ech ale wyzdrowieję bo walczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani wiem też że jest dużo takich ludzi co pragną skończyć z tym świństwem i podobnie jak ja ciężko im idzie ,Co trzeba zrobić?? trzeba się odważyć a potem to już pozostać w tej walce tak długo aż będziemy zdrowi .. nie ważne są potknięcia ważne żeby się podnosić i tkwić w tym do samego końca do chwili kiedy będziemy wolni ,,,A BĘDZIEMY :) :) :)TRZEBA WIERZYĆ wiem są pewne zasady w tym wszystkim ten cholerny jeden papieros---- to od niego zaczynamy i na nim powinniśmy kończyć,, jest jeszcze szereg innych dużo ważnych kroków ale bym wymieniała je bez końca , Tak wiele człowiek wie kiedy chce walczyć z tą trucizną a tyle razy potrafi pobłądzić w tym wszystkim tylko rzucając to świństwo sami się ich uczymy i za każdym upadkiem wiemy więcej i więcej ale musimy się podnosić i pracować nad naszym myśleniem bo tam jest nasza WOLNOŚĆ ..----WOLNOŚĆ O KTÓREJ MARZYMY ,,, WIĘC walczmy uczmy się żyć bez tej trucizny nie ważne że jak czy często polegamy czy też myślimy e to nie ma sensu ja nie dam rady to tak jest bo jesteśmy uzależnieni od tego śmierdziela i nasz tog myślenia jest taki a nie inny ,Musimy wiedzieć o tym że jesteśmy uzależnieni i potrzeba czasu by się z z tego wyleczyć czasu by nauczyć się inaczej myśleć czasu by nauczyć się inaczej żyć i nie bać się nie bać....Żebyśmy tak właśnie myśleli to walczymy i jeszcze raz walczmy..... ..KOCHANI jeśli ktoś czyta teraz i pragnie być wolnym i chce się leczyć z tego dziadostwa to piszcie to naprawdę pomaga tu można spotkać wspaniałych ludzi tu można się wypłakać tu można odzyskać życie bez peta,..poznałam tu wiele osób które nie znam osobiście a są bliscy memu sercu owszem zdarzają się też tacy co dokuczają ale w sercu miejsca nie mają .. RAZEM MOŻNA TAK WIELE POTRZEBA TYLKO ODWAGI I CHĘCI :) :) :):nic nie tracicie pisząc na tym forum a możecie zyskać tak wiele poznać ludzi z tym samym problemem i uzyskać pomocną dłoń by wyzwolić się z NAŁOGU .. :) ::) CZY JEST KTOŚ TAKI KTO SIĘ ODWAŻY NIE WIEM TO SIĘ OKAŻE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEM WIEM piszę tu tak wiele że powinnam być przykładem na to że nie palę,, tyle już wywrotek zliczyłam że szkoda gadać ale wieżę że nadejdzie dzień że będę wolna i będę świecić przykładem że się udało że wygrałam,,, tak wiele słów tak wiele przemyślen pozostawię tu w tych słowach które piszę to jest historia mojego życia w jakimś sensie,, ale jest jeszcze coś czuję że to właśnie tu znajdę swoją wolność od chwasta .. KAŻDY ma swoją opowieść tak jak każdy człowiek jest inny jedni łatwo radzą sobie z problemami drudzy gorzej ale lepiej ale ważne żeby być szczerym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu mniam mniam ale rosołku pojadłam a jaki dobry ach-- udał mi się oj udał ach jak przyjemnie:) ALE TU SMUTEK UCH SZKODA ALE NIE TRECĘ WIERY ŻE BĘDZIE WIĘKSZY RUCH no aby nie jak na autostradzie bo ,,, gorzej jak by przeszło w korku stać żeby napisać post ,, no no dobra już nie dumam tak się tylko mi się wydumało hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×