Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Na dobrą noc i kolejne dni BP takie oto motto - „Papieros,to rurka z ogniem na jednym końcu i głupcem na drugim." Spokojnej i miłej nocki wszystkim "czystym" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH za oknem piękna pogoda upałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłl jak cholera ale fajnie cieszę się i życzę miłego dzionka ulala ciocia zaraz będzie sie pluskała w baseniku ... ach i opalanko jej jak ja to lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEPALNA piszesz popatrz na ciotke i hajkę .... HAJKĘ owszem a ja to cienias jestem--- dupy dałam z petem ale to już było i mam wielką nadzieję że nie wróci więcej ... ECH co tu dużo mówić będzie OK wszyscy jesteśmy na medal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ty pomarańczowy stanley23 jakim prawem wciskasz swoją reklamę na tym forum!!!! Pomarańcza? Nie jesteś wiarygodną osobą nawet nie jesteś zaczerniony! Zgłosiłam to do moderatora,za reklamy sie płaci,masz mnóstwo miejsca na płatna reklamę,a nie za friko! SPADAJ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Administratorowi za usunięcie niewłaściwego postu.Tu nie ma miejsca na swoją prywatę reklamową!!!!Pomarańczowe wpisy nie są wiarygone. dlatego należy je ignorować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasny gwint jak mnie muli kur.a nie ruszę nie ruszę tego śmierdziela ...... MUSIAŁAM NAPISAĆ BO SZLAK MNIE TRAFIA ...JESZCZE TROCĘ A DOSTANĘ JAKIEGOŚ JOBLA boże kiedy to się skończy?????? kiedy będzie ok ..chwilami myśle że dupa nie dam rady to nie dla mnie JEZU ,, JAK się wyzwolić no jak????? nie chcę żyć z tym chwastem ale często jest tak że nie mam śily juz stawiać mu czoła...FAK FAK ... RYCZEĆ MI SIĘ CHCE krzyczeć i sama nie wiem już co???? muszę sie jakś pozbierać MUSZĘ OJEJ ...DAM RADĘ .. CHCĘ ... tak chcę wiem musze się trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka.....nie nie nie nie zaplisz i już. Po co Ci to, po co !!!!! Przecież jak zapalisz to nigdy sie to nie skończy, rozumiesz NIGDY !!!! Śmierdziel zawsze będzie z Tobą. A tak to przemęczysz się pewien czas i juz koniec, i po nim. Nie wygłupiaj się !!!! Przecież to nie możliwe, że ta ogromna chęć nigdy sie nie skończy, nie możliwe, bo gdyby tak było to palacze nigdy by nie rzucili a zobacz ile jest ludzi którzy nie palą Nie bądź taka głupia jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IM-KA NIE NIE nie zapalę fak mam to w dupie to musi się skończyć teraz teraz koniec i koniec .. masz rację wytrzymamy i będziemy wolni jak inni przecież musi nam się udać MUSI ... DAM RADĘ I MAM TO WWWWWWWWWWWWWWWWWWWW DUP.E... IM-KA KUŻWA czy ja znów coś żle zrozumiałam ty palisz ????????????/ nie to ze mną jest coś nie tak ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ok już odchodzi jest ok .. ciocia nie pali i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomyliłas się wczoraj kupiłam paczkę wypaliłam pół wyrzuciłam wieczorem z postanowieniem poprawy dziś znów kupiłam, ale to juz koniec. zaraz wychodzę z pracy i wypierdzielam ją. Mam już urlop więc dam rade, dam. Ostatni raz próbuję. musi sie udać. jak nie to ju ż nie próbuję. chce mi się płakać. widze przed oczami moje dziecko i ja z petem, to okropne. Nie chce żeb miał śmierdzącą mamę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im-ka,ciotka...za mną też dzisiaj chodzi od rana ten śmierdziel,na razie się trzymam,Rano zawsze jest jakieś zajęcie w domu,a to sprzątanie,a to obiad,więc ciężko ale idzie jakoś.Teraz u mnie jest burza i leje jak z cebra,więc na pewno nie pójdę po te chwasty do sklepu,ale co będzie potem,to nie wiem.O choinka,no przecież to nie może być silniejsze ode mnie,przecież ja jestem sobie sterem,żeglarzem,okrętem,a nie ten śmierdziel! O RETY,ZWARIOWAĆ IDZIE!!! WYTRZYMAMY DZIEWCZYNY,MUSIMY!!! Zaraz upiekę jakiś placuszek żeby głód nikotynowy zapchać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatia trzymaj się, bo nie warto. I nie ma czegoś takiego jak jeden papieros. Człowiek mówi sobie a juz nie wytrzymam to jednego zapale a póxniej dalej walcze. Nie da się tak. Jak jest jeden to i następny i nastepny. Ja już wywaliłam paczkuszkę i zaczynam po raz ostatni od nowa. Szkoda mi tylko ,że znów muszę przechodzic przez te pierwsze dni. Bardzo wielka szkoda. Ale ... Damy rade i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nakręcam się
I zaraz mi lepiej.W takiej sytuacji trzeba pić mnóstwo niegazowanej wody i nie pieprzyć wiecznie o paleniu.W przeciwnym razie znów gó....o z tego wyjdzie - zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IM-ka wiem,że nie warto,bo to już jest u mnie,zresztą tak jak u Ciebie ente rzucanie palenia,więc słyszę w sobie te słowa - Ale ja głupia byłam,że się skusiłam,co za idiotka ze mnie...zawsze tak było jak po jakimś czasie nie wytrzymałam.No ale kiedyś przecież w końcu musi się udać.Próbujmy,może teraz,może kiedyś się uda.Wierzę,mam nadzieję,że teraz.Chcę tego bardzo. Im-ka podejmuj każdą próbę żeby żyć BP,nie wyznaczaj sobie że to ostatnia.Człowiek od gorszych rzeczy nieraz cierpi i to zniesie.Także Im-ka do dzieła,kolejny raz,próbuj,dasz radę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IM -KA ja się podniosłam i ty też się podniesiesz wiem co mówię ja dłużej wytrzymałam niż ty ale co tam kur.a nie będziemy sie przekomarzać ... ja nie na widzę tych cholernych chwastów ba mało tego nie na widzę siebie jak palę więc co jasnej cholery po ki h.j ??? się brzydko pytam .. jacie ale mam nerwa na to świństwo wrócisz IM-KA I KUŻWA ZAJEBIEMY TEGO ŚMIERDZIELA NA CACY ..PRZEPRASZAM za słownictwo ale musiałam .. damy radę nie na widzimy tego więc nie będziemy się katować do końca życia jej teraz to już naprawdę jestem wnerwiona KONIEC BABKI MOJE KOCHANE walić to wygramy jesteśmy na właściwej drodze nie jest ważne ile razy ważne że do końca razem mu dokopiemy ... sraj na to IM-KA DAMY RADE nie przejmuj sie nie pierwsza ale morze ostatnia a jeśłi nie to będzie następna TO NIE WAŻNE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka,Ty wiesz...Twój nick,tzn.pierwsze 4 cyferki w nim to jest dzień i miesiąc urodzenia mojego syna:-) tylko reszta cyferek,czyli roczek się nie zgadza:-) Tak sobie to teraz zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IM -KUŚ wyjebaj te pety i jeszcze raz ja też płaczę jak sobie pomyślę moja córcia wręcz nie błaga mamusiu pamiętaj nie pal już nigdy to jest straszne dlatego w takich chwilach tak bardzo sobą gardze ale dłużej tego nie wytrzymam. chce być wolna z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy ech kurna uda nam się pomału bo pomału ale jasna cholera jeśli morzna to dlaczego my mamy być przegrane nie nie to nie wchodzi w grę MY WYGRYWAMY I BASTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętajmy nie ma jednego papierosa od jednego zaczynamy palic i na jednym tym ostatnim w życiu mówimy koniec a potem leczymy się z choroby bo jesteśmy uzależnione co tu dużo mówić ---ĆPUNY z nas i tyle ale ćpuny nie palące tylko się leczące .Trzymajmy się tego mocno jak nie wiem co bo to jest nasze lekarstwo wytrwać w tym co postanowiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Dziś chyba musi być coś w powietrzu :) skoro wszystkich tak ciągnie do fajek. Mnie niestety też i różne, kosmate myśli chodzą mi po głowie. Ciotka, kontaktowała się ze mną przez portal nalogow Betty. Nie może wejść na kafeterię ale musiałam zdać jej relacje co u Ciebie. napisałam, że dajesz rade i coraz lepiej śpiewasz. Teraz nie możesz dać plamy. Musimy jakoś przetrwać, w kupie raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech czy ta sobota była dniem udanym??? sama juz nie wiem ??? nerwówka i tyle ech no ale jedno co to pogoda dopisała dobre i tyle... jutro kolejny dzień wierzę że dobry dzień dla nas wszystkich czysty ,,spokojny.,,pachnący i wolny od chwasta ale i spokojny właśnie bez nerwowy tego pragnę i oby się spełniło :) :) :) :) DOBREJ NOCKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udalo mi sie rzucic
rzucilam palenie 7mc temu. Palilam przez 17 lat, w miedzy czasie udawalo mi sie rzucic na 2-3mc albo ograniczyc palenie do pol paczki dziennie. W styczniu tego roku zachorowalam mialam dosyc powazna angine. Przez 3 dni nie bylam w stanie robic nic w tym takze palic. Kiedy poczulam sie na tyle dobrze pierwsza rzecza jaka zrobilam to chwycilam fajke i hyc na balkon. Usiadlam na krzeselku spalilam fajke ...i nie moglam wstac zaczelo mi sie krecic w glowie zrobilo mi sie slabo posiedzialam chwile i jakos po scianie udalo mi sie wejsc do mieszkania, walnelam sie na kanape no i sie zaczelo niedobrze, mdlosci, wymioty serducho walilo mi jak oszalale , ledwo dociagnelam sie do kibla, gdzie siedzialam na podlodze w objeciach porcelana jakies 2 godz. Bylam sama w domu maz w pracy, zaczely mi sie trzasc rece, dostalam dreszczy, taki stan trwal przez pare godz bylam gotowa dzwonic na pogotowie , nie wiem ile czasu czasu minelo chyba zasnelam na chwile, jak sie obudzilam bola mnie strasznie glowa i zoladek taki stan trwal przez cala noc. Poczulam sie lepiej dopiro nastepnego dnia. Od tamtej pory nie tknelam fajek wystarczylo ze sobie przypomialam jak sie czulam. Gdy na kontrolej wizycie u lekarza powiedzialm co sie stalo, to najpewniej mieszanka lekarstw (silny antybiotyk) oslabienie i nikotyna spowodowaly ten stan. Moze nie najlepsza metoda rzucania ale mi pomoglo. W maju bylismy ze znajomymi na wyjezdzie, oni pala skusilam sie i zapalilam. Spalilam 3 fajki, bol glowy na drugi dzien niesamowity ( w polaczeniu z alkoholem) mimo tych 3 fajek nie ciagnie mnie czasmi szczegolnie jak "ladnie pachnie" to mam ciagoty ale sie tzymam po prostu odchodze w inne miejsce zeby nie czuc. Tym co rzucaja zycze powodzenia i wytrwalosci UDA SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH ale ale cisza nie ma tu nikogo wiem wiem niedziela i.t.d ale taki tyci tyci pościk no malutki poproszę.... I-M -KUŚ napisz co u ciebie proszę czekam na ciebie nie znecaj się bo i tak ciężko jest ulituj się i napisz coś proszę..... NIEPALNA A BETTY NIE MORZE SIE ZALOGOWAĆ NA NOWO NOWE HASŁO I.T D ???? nie wiem zapytaj jak będziesz mieć okazję bo jej tu u nas bardzo brakuje NIO niech wraca nawet przez komin ale nich wraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czegoś takiego że próbujemy i nic nie wierzę w to ..to jest przekomarzanie się z nałogiem i tylko kwestia czasu jak będziemy palić na całego takie jest oczywiście moje zdanie ,,, z nałogiem można walczyć ale nie grać w grę w której się sprawdza kto silniejszy ja czy nałóg to jest głupota bo my zapewne przegramy i to w chwili kiedy najmniej się tego spodziewamy ..Można się wyleczyć z tego ale nigdy nie próbować czy jeszcze nam coś dolega bo wrócimy na start a meta znów będzie het daleko.. PAMIĘTAJMY gasimy ostatniego peta i już nigdy nie próbujemy choćby nie wiem co ooooooooooooooooooooooooooooooooo i to jest właśnie to tylko trzeba to wytrzymać:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapaliłam :co teraz nic?????? zaczynam od nowa>>>>>>>>>>>>>>>>startuję nie płacze startuję nie ja pierwsza i nie ostatnia upadłam ale wstaje nie nie nie poddam się choć wiem ze nie będzie to trwac wiecznie nie nie na to sobie nie pozwolę ....jestem tu i będę bo chcę i spełnie swoje marzenie wydostane się z tego labiryntu znajdę światełko znajdę chocby nie wiem co ... zobaczcie mam :) uśmiech na twarzy nie smucę się bo mocno wierzę że dam radę zawet nie wiedząc kiedy to się skończy wierze i chciałabym bardzo żeby ten wpis zapaliłam był ostatnim w moim życiu kto wie może tak będzie >>>???? kto to wie chyba tylko sam BÓG:) ALE byle do celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nakręcam się
Jak ciotka1 z tego forum dlatego nic z tego nie wyjdzie.Odpuść sobie bo widać że jeszcze nie jesteś gotowa! Również kilkakrotnie,rzucałam palenie,a potem wracałam do palenia,ale nie w taki sposób jak Ty preferujesz śpiewając denne piosenki i wiecznie chrzanisz o papierosach!! Nie ma w Tobie pogody ducha,zadowolenia więc o czym tu mowa?!Nawet jak czytam Twoje posty to zachciało mi się palić,mimo ze nie pale ponad 9 miesięcy.Uważam to za fatalny sposób rzucania palenia! Mimo to życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądry tekst
Trzeba mieć zdrowe nerwy i silną osobowość żeby rzucić to bagno! Sam nie wiem czy mi się powiedzie? Nie palę dopiero 5 dni. Rzeczywiście podty teksty nie pomagają w odwyku! Przejdę na inny topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO NIE NAKRĘCAM SIĘ ... JEŚLI TO PRAWDA ŻE NE PALISZ TO TERAZ ALBO WALISZ ALBO ĆPASZ BO CHRZANISZ TAKIE GŁUPOTY ŻE AŻ MI CIĘ ŻAL.. gówno cię obchodzi co ja piszę i co śpiewam a już najbardziej to jak sobie radzę z paleniem .. zajmij się swoją pustą makówką albo zmień lekarza bo ten cię oszukuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×