Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Użytkownik: Hugo 24 (ilość tematów: 0, ilość postów: 29) Tlen.pl: nie podał/a Kilka słów o sobie: Ash nazg durbatulk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulk agh burzum-ishi krimpatul-- poliglota sie znalazł i ojczystego języka zapomniał :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerobili Cię już dokładnie ofermo jerychońska :D Tam ojczyzna gdzie lepiej papu dawają :DNo tak mozna sie takiemu fataliście nic nie dziwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Ciotka gdzie palnujesz urlopik? :) Chyba najwyższy czas odpocząć co? :) Rozmawiałem z Hajką dzisiaj i może tu wpadnie zapoznać się z gimbami :) Jej chyba nikt nie wyprowadzi z równowagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo 24-- Ciebie już współkafeterianka wyprowadziła z równowagi wiec o czym mowa?Patrz na siebie a nie innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Dekadencki wojownik cafe*
WOW!!!! Wojna.Ale miło.Duchowi pomogę wiec miejcie sie od tej chwili na baczności!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w góry do domku rodzinnego jak zwykle ale i tak się cieszę .. a tego patałacha nie zwracajmy uwagi niech sobie ulży to chyba najlepsze wyjście bo wyleczyć z jobla to w jego przypadku raczej nie możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góry... średnio lubię, ale to dobre miejce na leczenie nałogu :) W ogóle to ceny fajek znów idą w górę. I bardzo dobrze :D Ci, którzy się trują niech płacą słono :) ... albo niech dołączą do Nas tutaj :) A Ty Ciotka długo już nie palisz? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka umiesz Hiszpański albo Francuski? Będziemy mogli swobodnie rozmawiać a gimby gówno zrozumieją :) Ewentualnie jeszcze niemiecki, bo angielski to znać pownni chociaż śmiem w to wątpić, hahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedalear, y por lo tanto no va a entender asi que no tensión :) Dobra, miłego dnia gimbusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Hajka :) Aj nic tu się nie dzieje :) Po prostu gimnazjaliści mają wakacje i młodym się nudzi :) Nic konstruktywnego nie piszą, tylko w niezrozumiały dla Nas sposób opowiadają o swoim smutnym dzieciństwie :) Jeden to chyba całe życie na forum spędza, bo prześciguje się postami i każdemu sprawdza, żeby przypadkiem nie mieć więcej :) No cóż :) A jak tam u Ciebie Hajeczka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUGO JESTEŚ SUPER ALE JA TYLKO : polski rosyjski albo łacina jak mnie ktoś dobrze wnerwi ..haha NIE PRZEJMUJMY SIĘ BARACHŁEM ,, HAJECZKA jak krótko ale mądrze napisała przecież nie biją ech mamy na to wyjeb.ne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekadencki Wojowniku gdzie zgubiłeś swojego chłopaka Ducha? Jesteś pasywny czy aktywny? Bo aktualnie trochę zagubiony. Nie martw się, wkrótce do Ciebie dołączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otrzymałam info że dzieją się tutaj dziwne rzeczy! Ludzie czy Was Bóg opuścił, rozum odebrało z powodu nadmiernych upałów?! Opamiętajcie się przecież.Pamiętam gdy rzucałam palenie - też byłam nadpobudliwa,ale nie aż tak!!! Pojawił się tutaj ignorant który jak widać lubi zadymę.Nasuwa się wniosek,że taka osoba czuje się niedowartościowana,chce dominować! Proszę Hugo,Betty,ciotka i pozostałe rozsądne osoby,żeby nie zwracali uwagi na posty tych osób,nie wdawajcie sie w polemikę!!! Dla osób apodyktycznych to będzie niezła jazda.My róbmy swoje,nie palimy,pachniemy! Nie wchodzilam na to forum ponieważ byłam zajęta.Od 16 idę na urlop.Mam nadzieję że po tym czasie wszystko wróci do normy? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajeczko zgadzam się i głupio mi ale jeszcze nie spotkałam się w swoim życiu z czymś lub z kimś takim i pewno nie potrafię racjonalnie myśleć w takich chwilach ale już ok ..pewno nie palimy --pachniemy i to się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale Cię rozumiem ciotka; dawniej gdy rzucałam palenie wszystko i wszyscy mnie wkurzali.Mimo wszystko starałam się zachować rozsądek.Policz do dziesięciu, zanim komuś "dowalisz" nie odpowiadaj na idiotyczne posty.Po prostu ignoruj takie osoby. Nie pozwól się prowokować!Jeżeli będziesz miła dla innych, to zyskasz sympatyków którzy odwzajemnią się tym samym. Pomyśl o czymś miłym- czekają Cię radosne dni,urlop ,spotanie z rodziną,będzie przyjemny odwyk nikotynowy.Oby się udalo? Jak pisałam wcześniej od 16.Lipca jadę na wczasy na pełne dwa tygodnie,potem w drugiej połowie sierpnia biorę następny urlop.Wszystkim życzę pogody ducha,mniej złośliwości,radości z życia,a rzucajacym palenie powodzenia oczywiscie.Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajeczko wiesz że się z tobą zgadzam dzieki wielkie oj jak ja ci się wynagrodze jesteś taką fajną bratnią duszą życzę ci udanego urlopu no i sobie też :) HAJECZKO BARDZO MOCNO CIĘ ŚCISKAM --bardzo bardzo jeszcze raz wielkie dzieki jesteś moim stróżem i tak wiele dla mnie już zrobiłaś --- :) MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transwestyta pomylił stronę! Czekam aż się rozpłaczesz i w podskokasz będziesz spierdalał stąd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgrygor1
OHOO CO tutaj się dzieje wracam z rancza właczam kompa i od 2-ch godzin czytam Wasze posty i niemogę się nadziwić co się tutaj dzieje jak na jakimś bazarku. MY MAMY SOBIE pomagać w walce z rzuceniem palenia a nie obrzucać się błotem a tak na marginesie CIOTKA1 nie poddawaj się i nie bierz wszystkiego do siebi jesteś OK i tak ma być JAKA JA jestem DUMA dziś mija 21 dzień bez palenia miałam wiele pokus ale się nie poddałaM.Jestem też na NALOGOW.PL ze względu na motywator a tu na fajną atmosferę. Moi kochani uczniowie jest tak ciepło idżcie na basen,wodę i gdzie tam jescze chcecie pozwolcie NAM zawalczyć z chwastem bo naprawdę kolejny dzień BP jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto z kim się zadaje takim się staje.Nauka nie idzie w las,ale w nas! Nauczyłam się bluzgać od tałatajstwa które pojawilo się tu dzisiaj!Widzę,że inny sposób nie działa! Trzeba zniżyć się do poziomu dziadostwa! Tylkow tym tonie do nich dociera! Trzeba mięsem rzucać do szczeniaków i obojniaków wtedy poskutkuje! Spierdalać stąd w podskokach,ale jużżżżż!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ja to czytam i
nie dowierzam, to forum o niepaleniu, a nie forum pt. Wyzywajcie sie i rzucajcie błotem, kto najwięcej i najdłużej ten dostanie nagrodę. A największy raban tu robi ciotka, jeśli jesteś nadpobudliwa idź sobie pobiegać i ogranicz cukry w diecie, ale jak dla mnie jesteś po prostu niezrównoważona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka zapal sobie a nie
żałuj.Przynajmniej spokojniejsza będziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale daliście popalić duchowi
11.07.2012] 21:10 [zgłoś do usunięcia]KAPITAN tonącej łajby Morena_a-- byłem na tym nicku na palaczach.Jak zmieniłem na ducha naskoczono na mnie tak że musiałem podwinać ogon i spieprzać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beettyy62
I śmieszno i straszno się robi po przeczytaniu tych wszystkich bzdur i wulgaryzmów,nie rozumiem co za przyjemność co niektórzy z tego czerpią,włos się na głowie jeży,a tak fajnie tu kiedyś było.Ciotka ja jestem pomarańczowa,bo na nowo się logowałam i zapomniałam co zrobić,aby się zaczernić,wiesz,że jestem laikiem komputerowym.Ciotka proszę Cię nie dawaj się wciągać w takie pieprzone pierdoły jakiegoś ducha cafe,czy innego tonącego kapitana to jest jakiś psychol,nie psuj sobie nim nerwów,bo to wcale nie służy naszemu założeniu,to forum ma konkretny cel,aby nieść pomoc tym,którzy tej pomocy potrzebują,taka jest np.Hajka,ja też choć początkująca.A teraz do Hugo24 dobrze,że się pojawiłeś,nareszcie ktoś normalny.Ja nie palę 115 dni niby nie dużo,ale dla mnie to wielki sukces,jestem teraz na nalogow,często piszę z Hajką.Pozdrawiam wszystkich normalnych na tym forum,a tym co mącą mówię kategoryczne NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie!!! jak się pozbyć ducha
na zawsze z kafe? jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryki z Rzeszowa
Można napisać do Pani Jolanty i duch dostanie na zawsze odcięty od neta. Jutro napiszę do niej maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×