Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

ha ha ha .....nilan to fajnie marika ma zły dzień i zastanawiam sie jak ją rozweselić będzie ciężko ............ale czy ktoś kiedyś mówił ze będzie łatwo ???? .......widzę wszyscy słuchamy nie chce mi się nic!!! wiec siedzę i słucham myślę ....sam nie wiem o czym .... a za prace wezmę się popołudniu może będzie lepiej :) Patrycja Markowska płyta '''będę silna ''' -bardzo ładna marika .....na pewno nic nie mogę zrobić ??? :))) .......jesteś pewna ..?? buziaczek od kolegi na rozweselenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, przepraszam............nie mam dzisiaj dobrego dnia!!!!!!! Nilan.....ja zamiast kawki może wódkę z sokiem hahahahaha....ale o tej porze to chyba głupio Bobmado nic nie musisz robić, zaraz mi przejdzie. Buziak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy glupio,marika:-) Ale ja poznym wieczorkiem wczoraj,zeby sie odstresowac,uspokoic,pomyslec,zrobilam sobie drinka z malibu:-D Ja tez dzisiaj sie obijam,ale to jest jeden z plusow bycia sobie samym szefem:-D.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika .....:))))) .........nilan moze wódka z sokiem ???? ....hmmm .... ja tez pije nie jestem chory !!!!! ha ha ha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobmado .....jestem pewna.....chociaż może......poprawiłoby mi humor.....................hahahaha.......nawet nie pytaj.....hahaha zawsze powtarzam że ze mną jest coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprosze ...... Jak w trojke bedziemy pic,to juz na pewno nie bedzie glupio:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....NIE POWIEM........NIE MA MOWY ..żeby zmienić temat u mnie śpiewa Alicia Keys....Try sleeping with a broken heart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan ...ja nie jestem szefem sam dla siebie ale tez sie obijam ha ha ha jak mi sie nie chce nikt mnie nie zmusi nawet szef ...!!!! zrobie wszystko zeby nic nie zrobic .................. ....ha ha ha marika .........i widzisz wszyscy chetni ....to mi sie podoba ...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie widzę problemu ze mną jak z małym dzieckiem mówicie i macie to za zdrówko i dobry nastrój ................. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Pijecie beze mnie? nieładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado.....N I E P O W I E M może jak wypijemy całą flaszkę..........żartowałam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha..................... po flaszce ja tez powiem :)))))) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka mamy? Bo jak litrowa,to na dlugo nam nie wystarczy:-)............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam napisac półlitrowa........... Chyba juz jestem dziabnięta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....kochana.....po takiej to ja już nie wstaje....po prostu nie mam w co wlać........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
po całej flaszce to wszystkim nam może się język rozwiązać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wszystkich wspaniałych zyczliwych ludzi jakich sie spotyka .......i z którymi sie pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wam napisac ze fajnie ze jestescie......... Pierwszy raz od wielu dni sie usmiecham.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........dopiero zaczynamy ile wypijemy zobaczymy !!!! a teraz zeby kazdy dzień był ..... udany pachnący i wygrany .............. a teraz ide na obiadek ...... zaraz wracam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
nilan, to bardzo dobry znak jeśli uśmiech pojawił się na Twoich ustach. Oby tak dalej :) a ja jak moge to chciałabym wznieść toast za nas i za bardzo duże pokłady silnej woli jakie w nas drzemią, abyśmy juz nigdy nie sięgnęli po papierosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) za was moje drogie kolezanki....... za dobry humor na codzień za to ze jestescie ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha marika ile jeszcze w Ciebie trzeba wlac zebys powiedziała .... ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×