Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

odpowiedz była wyczerpująca :)) ha ha ha droga koleżanko ....... .........uciekam będę tu gdzies wieczorem !!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
ja też już zmykam do domu.......... marika szczerze zazdroszczę nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kolezanki i Kolegów. Dzieki bobmado za życzonka:) ja na razie się trzymam ... ani jednego...nie wiem, czy dzis w ogóle będę mogła czuc , co innego niz głoda...Podziwiam cierpliwość znajomych w pracy, w szczególności płci przeciwnej niz moja:):):)wstyd się przyznać, ale...szarpie mnie momentami niesamowicie....agresywna się robię:(...oby to minęło..., bo jeszcze trochę i wrogów sobie narobię dookoła. Ale ja nad tym nie panuję....ratunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agresywna sie robię ........tak jest gdzieś sie trzeba rozładować ale to minie wszyscy którzy wiedza ze rzucasz palenie przymkną oczy będzie dobrze:)) trochę tez musisz zapanować nad emocjami wiem ze to bardzo trudne gdy sie rzuca palenie ale .........troszeczkę sie da zanim wybuchniesz .........zagryź ząbki pomyśl ........ może przejdzie !!!!! pozdrawiam dobrej nocki życzę trzymaj sie a ja trzymam kciuki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bobmado:)...wiem, troche bedę umusiała nad tymi emocjami panować...swoja drogą jakie to dziwne, ze nikotyna wyłazi w ten sposób...dosłownie...jakby jakis potwór mi w głowie siedział...Ale dumna jestem, ze ja cały dzisiejszy dzień bez papiersoa, tak na pachnąco w dzień kobiet.Ciekawe,jaki będzie dzień drugi...kurcze,jak ja bym chciała miec juz taki wynik, jak Ty bobmado.Bojowo jestem nastawiona, ze...po prostu teraz nie poddam sie i koniec kropka...i tak sobie to powtarzam, jak mantrę. Ale sa momenty, w których troche się cykam...czy nie polegnę. Ale staram sie od razu wykosic takie myśli. Oj...mętlik mam w głowie.Ale grunt, że na razie sobie radzę...i już prawie 28 h bez trucizny:) Ale sie rozpisałam...:)miłego wieczorka dla Ciebie bobmado i dla wszystkich niepalacych na tym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj o tej dumie jak zacznie kusić !!!!!!....to pomaga !!! i wierze ze sie nie poddasz ..... masz silny charakter !!!! to da sie wyczuć ....... duży uśmiech od kolegi na dobranoc :D :P marika.......... a jak u Ciebie ??? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha .... no dobrze dobranoc :) zbyt ciekawy jestem :)) :)) a teraz ja zaskocze .......buziaczek na dobranoc :) :P pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja nie powiedziałam że jesteś zbyt ciekawy........ ...teraz to ja w ogóle nie wiem co chciałam powiedzieć.... ...tak mnie zaskoczyłeś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ale ja wcale nie twierdze ze to ty powiedziałas ze jestem zbyt ciekawy ,,, to ja tak mysle ................... ok nie zastanawiaj sie duzy usmiech i dla Ciebie dobranoc ... :D pa pa pa do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika ......pierwszy buziak potem duży uśmiech ......rozbawiłaś mnie....,.. czy kolejnosc ma znaczenie :) :) :) :) :) :) ha ha ha ;-) :P szkoda ze to przeczytałem dopiero rano !!!!!!! :classic_cool: miłego słonecznego fantastycznego dnia dla wszystkich czytających i piszących ......... buziaki i duże uśmiechy :D dla was i nie ważne w jakiej kolejności .................i jeszcze cieplutko pozdrawiam w mroźny poranek :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado.....dziś chyba jest jakaś rocznica???....więc biegnę z gratulacjami........9 miesięcy bez papierosa - brak mi słów - chylę czoła!!! To dzisiaj ja przesyłam buziaczka z dużym uśmiechem!!!! Miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zapomniałem !!!!!! dzięki za pamięć.... za buziaka i uśmiech albo odwrotnie uśmiech i buziaka :D ..............marika zaskakujesz ........teraz ja nie wiem co napisać ?????????????? .....wielkie dzięki !!!!! :* :* 🌼 fajnie ze jestes dobrze miec taką kolezanke :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
witam w mroźny poranek :) bobmado: serdecznie gratuluję- 9 miesięcy- szmat czasu oby wszystkim nam udało się dokonać tego, co udało się Tobie PS. bobmado bardzo przepraszam za wczoraj, nie czułam się najlepiej i jakoś tak zupełnie nie pomyślałam, żeby podziękować Ci za życzonka , więc z "małym" opóźnieniem: DZIĘKUJĘ mam nadzieję,że się nie gniewasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esteruś ........... dzieki sliczne :))))) ja sie nie gniewam .... czemu mam sie gniewać ???? !!!! dobrego humorku życze cieplutko pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobmado.............. .........ja dla Ciebie - Ty dla mnie................. .........ale się malinowo zrobiło.......... Pozdrawiam cieplutko!!! Esterus - mam nadzieję że dzisiaj jest lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewena
2 miesiące temu znalazłam chyba tu link do strony http://www.ecigar.pl i kupiłam tego elektronicznego papierosa, wygląda trochę jak długopis ale od czasu zakupu nie zapaliłam tradycyjnych papierosów :) Używałam wcześniej plastry, tabletki, gumy i nic nie pomagało tylko zmarnowałam na te głupoty dużo pieniędzy, a ten e-papieros zadziałał :) Tylko jest problem bo mi mąż zaczyna go zabierać i sam używa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika ha ha ha ..... dobrze na polu zimno ale za to tu sie ciepło zrobiło :) :) pozdrawiam juz nie malinowo ale ciepło :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha...marika ........... normalnie chyba sie zaczerwieniłem :) :P Esteruś.... chyba bardzo zapracowana jest ...tak jak ja :) biegam tylko od rana i caly czas cos ktoś odemnie chce telefony mi dzwonią w kieszeni i tak praktycznie dużo szumu a nie robię nic ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
macie rację :) trochę pracy dziś mam, ciągle gdzieś latam i telefon też ciągle dzwoni, ale cieszę się, bo przynajmniej nie mam czasu myśleć...... dziś trochę lepiej marika, dzięki :) dużo jeszcze brakuje do dobrego humoru, ale przynajmniej się nie dołuję tak bardzo..........z resztą nie chcę nikogo zanudzać i męczyć swoim kiepskim nastrojem, dlatego też tak mało piszę........ale czytam wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.................Esterus to wszystko przez to ze nie palisz czy ogólnie ktos Cie ......... ze tak powiem ????? znowu jestem ciekawski :)) :P usmiechnąc sie tu prosze do kolegi i koleżanki a nie w jakies tam dołki wpadać :) :) no i znowu za chwile musze wybyć !! ........i mnie nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus....Ty nikogo nie męczysz ani nie zanudzasz, jeżeli Ci to pomoże to pisz, wygadaj się, możesz jeszcze płakać i wyć....jak wolisz.....my jesteśmy z Tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Wiesz, bobmado, to wszystko się tak jakoś skumulowało: i rzucenie palenia i jakieś tam problemy osobiste. Niby wszystko jest ok a jednak nie jest :( Wstaje rano, idę do pracy, wracam do domu, bawię się z córcią, kładę ją spać, myję się i sama idę spać. Wszystko to robię jakoś tak automatycznie, zero zaangażowania, zero jakichkolwiek emocji, jestem jakaś taka nieobecna. Z mężem jakieś takie ciche dni ostatnio mamy. Niby nic takiego a jakos tak ciężko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
marika, dzięki za słowa otuchy. nawet nie wiesz jak to pomaga..... dzięki, że jesteście.......Ty......i ........bobmado......... jakoś tak odrobinę lepiej człowiekowi na duszy jak wie, że jest ktoś kto zawsze wysłucha, a nie tylko krytykuje i wmawia, że takie problemy to nie problemy a jakieś urojone odczucia.....nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esteruś....o ile ja dobrze zrozumiałam to chodzi o wkradającą się do Twojego życia rutynę. To może czas zacząć spełniać marzenia - co Ty na to? Rób to co zawsze chciałaś robić, zacznij żyć dla siebie. Przecież to Twoje życie!!!! To co pomyślałam to napisałam. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Nie wiem, czy akurat chodzi o rutynę, może i tak ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×