Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Esteruś........nie smuć się bo aż mi się smutno zrobiło. Uśmiechnij się chociaż troszeczkę, może wystarczy tylko przeczekać......będzie dobrze Jestem z Tobą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus ........tak czytam co napisałas hmmmmmm.......... i mysle to sa twoje prywatne sprawy i nie moge byc az tak ciekawy !! ale powiem tak....gdybys kiedys chciała pogadac ja jestem dobrym słuchaczem :)))pozdrawiam trzymaj i usmiechnij sie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt """""""To może czas zacząć spełniać marzenia - co Ty na to? Rób to co zawsze chciałaś robić, zacznij żyć dla siebie. Przecież to Twoje życie!!!!""""""""" marika ..........Ty mnie coraz bardziej zaskakujesz ............................bo musze przyznać ze ja Cię miałem za taką grzeczną cichutką troszeczkę rozkapryszoną dziewczynkę a tu .........normalnie jestem pełen podziwu dla Ciebie wielki szacun.!!!!! .............. i tu mam dylemat czy cieplutko czy buziaka czy uśmiech ...........ha ha ha (Mam nadzieje ze sie nie obrazisz zawsze szczery jestem ) mam jeszcze jedno pytanie przeczytałaś cały ten topik ze znałaś datę kiedy rzuciłem ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado....no więc tak- nigdy nie byłam grzeczną dziewczynką, może trochę rozkapryszoną ale na pewno nie grzeczną i cichutką. Teraz jestem dorosła i wiem czego chcę, może jestem trochę rozchwiana emocjonalnie ale chyba ten rocznik tak ma! Co do "cieplutko, buziak czy uśmiech" to może wszystkiego po trochu???hahaha ....też jestem szczera. A jeżeli chodzi o topik - całego nie przeczytałam ale to co chciałam wiedzieć to wiem. Mam nadzieję że to nie problem?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha marika ........oczywiście ta mała grzeczna dziewczynka to było porównanie a nie rzeczywistość ...a tak jak jesteśmy przy rocznikach to nadal moja ciekawość bierze górę nad rozsądkiem :)))) i karze mi się zapytać a jaki to rocznik ???problemu nie ma żadnego :)) bo czemu miał by być .....tak znowu z ciekawości zapytałem ..............strasznie ciekawy sie zrobiłem ostatnio chyba musze sie tego pozbyć bo to nic dobrego moje powiedzenie zawsze brzmiało ...........czym mniej wiesz tym dłużej żyjesz a tu popatrz pytam i pytam :))))) j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika nilan cos sie ostatnio nie odzywa ???? jestem ciekaw jak ....aniołek diabołek ....ale chyba wytrzymała ??? i nikogo nie pobiła :)) :P i znowu jestem ciekawy !!!!! juz wiem dlaczego przyjaciólka powiedziała mi ostatnio ciekawski gaduła ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh..bobmado...wstyd się przyznać, ale poległam po 48 h...:(pobić, to ja pobije, ale samą siebie zaraz. Wrócę tu do Was na pewno, ale....musze poukładac sobie w głowie i popracowac nad sobą...Byłam dzis tykającą bomba zegarową...no i..poległam. Naprawdę mi wstyd. Mam nadzieję, że niebawem znów zawitam tu do Was i mnie przyjmiecie do grona niepalących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek ruchacz
wycisnąc spermę z fiuta i polać na włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma sie to szzcescie :)))) dlatego juz nie gram w totka bo zawsze jestem tylko blisko :) ha ha ha no to faktycznie dziewczynka z Ciebie .......dałem ciała ale obiecuje ...sie poprawie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołek diabołek .....szkoda bo wiesz ze znowu przez te 48 godzin będziesz musiała przejść ......te pierwsze dni są zawsze najgorsze :) ale co tam czekamy na Ciebie jak sie zdecydujesz :))) pozdrawiam rzuć to będziesz wolną pachnąca kobieta !!!!!!! moja żona pali kurde jak .......... no właśnie cały czas jej to mówię ale ona twierdziła ze rzuci ze mną....... no i rzuca co 30 min do popielniczki :)))))) ale to jej życie jej wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado......wyjaśnij bo nie rozumiem.....dziewczynka ze mnie??? .....czy chciałeś przez to powiedzieć że jestem stara???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha............... wiedziałem ze to sie tak skończy ale powiem tak stary to jestem ja ...........a co do Ciebie marika..... to nie komentowałem wieku tylko chciałem sprostowac wczesniejszą wypowiedz !!! :P ( jezeli zle zabrzmiało przepraszam ok ........🌼 ........ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika .........mam nadzieje ze sie nie obraziłas ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt "i tu mam dylemat czy cieplutko czy buziaka czy uśmiech..." i co? - i nic.......to chyba dlatego że taka stara jestem.....same tylko jakieś buźki wykrzywione Bobmado czy Ty naprawdę myślałeś że się obraziłam. Może i mam 30 i pół ale w bani nadal cyrk - i jestem bardzo zadowolona ze swojego wieku.......... Buziaczki na dobranoc!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika............. jestem posłuszny :)))))) było dobranoc poszedłem spać z wykrzywioną buzką ha ha ha cieplutko pozdrawiam :) i żeby była jasność nie mam nic do twojego wieku !!!! buziaczek :) Milutkiego cieplutkiego słonecznego udanego dnia uśmiechu i dobrego humorku :) i kolejnego bez fajki wszystkim już niepalącym !!!! pozdrawiam oczywiscie cieplutko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus .......usmiech od kolegi na dobry początek dnia :D ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteruś
Hej bobmado ! dziękuję za uśmiech- przyda się :) a tak poza tym dziękuję za dobre słowa i chęć słuchania, może skorzystam jak będę gotowa (dam Ci wtedy znać, jak oczywiście jeszcze będziesz chciał posłuchać, a raczej poczytać :) ) życzę wszystkim miłego i spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterus ............ ok jak sie zdecudujesz :)) ..........mam prawie 19 lat doswiadczenia w tym temacie róznie bywało i bywa :) ................. !!!!! pozdrawiam miłej pacy zycze .....i usmiechnij sie.........:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika ......!!!!! buziak juz dzisiaj był cieplutko było jeszcze usmiech od kolegi :)) jak humorek ??? ha ha ha usmiechnąc sie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobmado........humorek - chyba dobrze, jeszcze nie wiem.........mało zdecydowana jestem dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha .............mało zdecydowana jestem ...?? powiało jakimś chłodem !!!! albo nie dobudzeniem !!!! pozdrawiam !!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..... Jestem juz dzisiaj w pracy,ostatnie dni to byl koszmar,rozpacz,łzy,i tysiace pytan....po co,na co,dlaczego............wczoraj byl pogrzeb,nie przezylam chyba nigdy tak strasznego dnia......... Tak,wujek zmarł...wiem ze to sie zdaza,ale jak to spotyka kogos bliskiego to czloweik nie potrafi zrozumiec,dlaczego ON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wieczorem moz mnie pdrzucil do domu,sam musial jeszcze zalatwic pare rzeczy u cioci,dzieci poszly spac.....a ja.....wyciagnelam papierosa z paczki meza,poszlam do lazienki,puscilam wode do wanny,usiadlam i..........mysle sobie przeciez mamy tak malo przyjemnosci w zyciu,nie bede sobie tego odmawiala,bo po co!!!..........i wtedy moja corka zapukala,chciala wejsc,i to dzieki niej nie zapalilam,odnioslam fajke do paczki,ale jakas jestem zla na siebie ze nie dam sobie chyba rady,no bo gdyby nie corka to przeciez zapalilabym.............gdzie moja silna wola,zaparcie,chec,gdzie moja SIŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×