Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniś ciekawa

RIGEVIDON jakie tak naprawdę są i Kobiecy Test Tabletek

Polecane posty

Gość Milka_30
Hej kobitki,założyłam na ONET czacie pokój o nazie Antykoncepcja...moze sie tam "spotkamy i pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiajnw
Proszę o odpowiedź :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Kiedyś brałam Rigevidon przez 2 lata i byłam bardzo zadowolona. Nie miałam skutków ubocznych, bólów głowy itp. Ale mam pytanie, po rocznej przerwie zaczęłam brac ponownie Rigevidon, i wczoraj zaczeła mi się miesiączka, ale zapomniałam wziąśc tabletki o 20!!;/ Przyjęłam ją o 15 dzisiaj, czy działanie tabletek pozostanie bez zmian? Wyrzuciłam już ulotke, a nie pamietam jak to było przy przyjmowaniu tabletki po raz pierwszy po długiej przerwie. Proszę o odpowiedź!! Pozdrawiam i buziaki dla wszystkich;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek84
a jak bierzecie tabletki po zmianie czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladykarla
witam to znowu ja i moja wypowiedź:))już konczę drugie opakowanie Rigevidonu i wiecie co jestem zachwycona:))chudnę:))nie zatrzymuje mi się woda w organizmie,bo strasznie często chodzę siku co mnie bardzo cieszy bo przy harmonecie i yasminie tak nie było:(( i usłyszałam od wielu osób-schudłaś:))co kobiety bardzo cieszy:))nie mam żadnych efektów ubocznych!!nie bolą mnie piersi nic a nic przed okresem ani w trakcie:))często korzystam z toalety-nie wiem czy to ma wpływ na przemianę materii,ale na mnie ma działanie poprostu pozytywne:))bólów głowy nie mam żadnych co też mnie cieszy,bo wcześniej miałam strasznie przeszywające bóle głowy:/nie wiem jaki mają wpływ na ta moją torbiel,ale o tym dam znać jak zrobię sobie usg:))póki co nie czuję się żle,choć wcześniej mialam dziwnie przeszywające bóle,że trudno mi było określić czy boli mnie brzuch czy plecy:/ponoć przy torbieli tak jest,że ten ból promieniuje!!a teraz od 2 miesięcy nie mam w ogóle takich bóli:((no zobaczymy jak pójdę na to usg czy ta moja wstrętna torbiel się zmniejszyła czy kurcze może powiększyła choć mam nadzieję,że nie!!może te tabletki zdzaiałają cuda??kto wie...pozdrawiam serdecznie wszystkie czytelniczki nurtującego nas tematu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę Rigevidon 7m-cy i w tym miesiącu zaczęły się moje problemy. mianowicie: okropne bóle głowy i nudności, a ponadto pryszcze(!) zawsze miałam idealną cerę, a teraz dostaję małe wypryski na twarzy :/ ponadto 3 dni temu dostałam jakieś uczulenie. nie wiem, czy to od tabletek, ale nie mogę znaleźć żadnej innej przyczyny. wcześniej brałam Yasmine, które miały nie zatrzymywać wody, a przytyłam 7 kg :/ jestem zrozpaczona, niedługo chyba w ogóle odstawie tabletki, ale bardzo boję się powrotu tego okropnego bólu w trakcie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on20
czy to jest na tyle skuteczne ze moge do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladykarla
zdecydowanie możesz:)))bez obaw:)))jesli tylko twoja partnerka bierze odpowiednio te tabletki czyli codziennie o stałej porze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekierka
Ja brałam Rigevidon ok 1,5 roku. Na początku przez 1 miesiąc zażywałam Harmonet ale czułam się jak napuchnięta bania, bo chyba strasznie mi zatrzymywał wodę. Jak przeszłam na Rigevidon to przytyłam trochę i (o zgrozo) urósł mi biust choć i tak miałam spory. Rano jak wstawałam koło 6 żeby jechać do szkoły to mi było niedobrze na samą myśl o jedzeniu ale pomału w ciągu 2 godzin mi przechodziło więc w porządku. Ogólnie rzecz biorąc byłam bardzo zadowolona, żadnych plamień, bóle menstruacyjne kiedyś ogromne zmniejszyły się diametralnie, okres krótszy i mniej obfity i zawsze pojawiał się o stałej porze stałego dnia. A tabletki odstawiłam na jakiś czas bo mój partner w tym momencie i tak nie może a ja chcę zmienić sobie trochę dietę żeby schudnąć bo od przytycia po tabletkach nie udawało mi się odchudzanie. Na razie po odstawieniu żadnych skutków niepożądanych ale to dopiero 1 miesiąc więc zobaczymy. Jeśli będę wracać do tabletek to pewnie to będzie Rigevidon. Pozdrawiam i życzę wszystkim braku problemów zdrowotnych w związku z tabletkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizea20
cześć! właśnie mam zacząć brać rigevidon. Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne... Ginekolog kazał mi zacząć brać 5 dnia cyklu, choć w ulotce jest napisane ze nalezy brać je od 1 dnia cyklu!! Nie wiem czy dobrze robię słuchająć go, czy to kiedy zaczne je łykać ma jakiś wpływ na ich skuteczność?? POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola19761
Biorę Rigevidon od miesiąca (też pierwsze moje tabsy). Należy zacząc brac w pierwszy dzien cyklu. Czuję się na nim swietnie ,tak jak bym nic nie brała,ale to dopiero pierwsze opakowanie. Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizea20
a jak jest z alkoholem podczas przymowanie tabletek antykoncepcyjnych?? Czy alkohol ma jakiś negatywny wpływ na ich działanie?? dziś biorę pierwszą tabletkę rigevidonu, boję sie trochę o jego skuteczność bo dziś jest piąty dzień cyklu a wszyscy mówią ze powinnam zacząc brać 1 dnia cyklu, a nie 5 jak mi ginekolog poradził ( podobno w ten sposób nie skraca się mięsiaczki i redukuje ryzyko planień...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipoop 20
witam:) ja w sprawie tabletek RIGEVION biore je juz ok 1,5 r po nich nie przytylam wogole.po pierwszych czyli LOGEST przybralam pare kilo ale juz wrocilo do normy. mam pytanie. bo musze przerwac zazywanie tabletek i przestawic sie na plastry antykoncepcyjne gdyz mam od tabletak popsuta watrobe ( slowa lekarza) czy ktoras z was zaprzestala je brac i dodatkowo przytyla , urosly jej piersiczy cos takiego?? bo slyszalam e moze tak wystapic gdy np nie przytyje sie podczas zazywania. pozdrawiam PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi3lonk
mam pytanko brałam dotychczas logest i w sumie nic mi po nim nie było zero objawów ... tylko zmieniłam na rigevidon ze względu na cene ... Koleżanka go chwaliła... a ja nie wiem nom boje się że moge po nim przytyć i dostać trądzik ...:/ i juz nie wiem czy spowrotem nie wrócić do logestu ... dopiero wziełam 2 tabletki z listka rigevidonu. Już nie wiem co robić !!! ile można po regevidone przytyć?? i czy po jednym opakowaniu można przytyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała 00
Biorę rigewidon od miesiąca ,nie przytyłam nic ,czuję się swietnie ,oby tak dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia23
witaj,biore rigevidon dwa lata bez przerwy,dla mnie idealnie dobrane.Co najwazniejsze nie pzytylam (wczesniej bralam diane-35 i przytylam ).czuje sie swietnie,okres jest zawsze regularny i krotki ..i bezbolesny.jeszcze jednym atutem jest cena tabletek.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora4914
Biorę Rigevidon od listopada zeszłego roku. Wcześniej byłam na depo-prowerze (zastrzyki co 3 miesiące).Zapisał mi je lekarz ponieważ karmiłam piersią.Barzdo mi służyły zastrzyki.Nie miałam żadnych skutków ubocznych,ale skończyłam karmic i lekarz zapisał mi Rigevidon.Skutki na początku ostre bóle głowy, ktore powtarzają się przy każdej 1-2 tabletki, później ustają.Libido nie spadło wrecz przeciwnie.Tylko od dwóch miesięcy pod koniec opakowania zaczynam plamic nieznacznie,ale jednak. Przynajmniej na razie mnie nie zawiodły, no i cena przystępna.Ale martwią mnie te plamienia.Cera na początku mi się pogorszyła, ale teraz jest w porządku, nie narzekam.Tylko spadam na wadze.Ważę obecnie ok.45 kg przy wzroście 165 cm. Okropnośc!!!!Apetyt wzrósł ,ale waga...Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśkaP
Siemka! Ja brałam wpier Nowinate(czy jakos tak to sie tam pisze:)) i to że mnie bolał brzuch po nich to na dodatek śa dla mnie za drogie:/ Brałam później Rigevidon przez rok ale przerwałam bo trzeba zrobi przerwe i lekarz mi przepisał później Stedril 30 tez były dobre i tanie (2,85) za opakowanie.Ale one miały różnie wahania na ryku raz były raz sie wycofywali. I teraz wracam do Rigevidonu jak dla mnie to najlepsze tabletki. Nie mam plamień, bólów brzucha, libido w normie a nawet w nad formie:)Są tanie i zawsze moge kupic sobie wiecej opakowań na zapas. Tak że wszytsko jest w jak najlepszym porządku.Polcem bardzo mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny19
Biorę Rigevidon od prawie roku i jest świetny. Nie mam dzidziusia, nie przytyłam, nie mam nudności, ani bólów brzucha. Brałam microgynon21, ale po jakimś czasie stałam się bardzo podatna na infekcje i trzeba było je zmienić. Mam receptę na Rigevidon na kolejne pół roku i nie boję się, że zostanę mamą za szybko, ale uważam zawsze, gdy wystąpią nieplanowane wymioty, czy biegunka, bo mogą one zmniejszyć skuteczność tabletek. Podobnie z antybiotykami, zawsze sprawdzam, czy przepisane leki nie kolidują z antykoncepcją, bo lepiej zabezpieczyć się dodatkowo, niż martwić na zapas. Miesiączki trwają 3-4 dni i są prawie bezbolesne, a co do godziny przyjmowania tabletek... biorę gdy się obudzę :P, zatem nie zawsze o tej samej porze. Nie zawiodłam się jak narazie,więc jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam wszystkie dumne ze swojej kobiecości panie, które preferują świadome macierzyństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalajka
cześć, mam 18 lat, wykryto u mnie torbiel na jajniku i płyn w okolicach macicy. po tygodniowym pobycie w szpitalu, lekarz przepisał mi rigevidon. Biore te tabletki od 11.06.2007 i w ten sam dziej dostalam okres (wczesniej nie mialam go 3 miesiace ze względu na moje problemy z jajnikami.) Martwię się o to, że zgubiłam ulotkę zanim je przeczytałam i zaczęłam brać te tabletki od poniedziałku kiedy miałam krwawienie. w środe zapomniałam tabletek na wyjazd i nie przyjęłam jednej. dzij wezme w takim razie piątą tabletkę. Chciałabym wiedzieć, czy te tabletki nie straciły na działaniu, tzn czy teraz jeśli to moje pierwsze opakowanie i jestem na 5 tabletce czy mogę bezpiecznie uprawiać sex. Jeśli chodzi o to jak mój organizm przyswoił ten lek to musze przyznać, że jestem zadowolona, krótki okres menstruacji, brak bólów, powiększyły mi się piersi z czego się bardzo cieszę bo mam A:P Bóle są znacznie mniejsze wręcz niewyczuwalne, jeśli chodzi o wagę trudno mi powiedzieć jestem chudzielcem przysłowiowym, po tygodniowym pobycie w szpitalu schudłąm 3kg. chcialabym przytyć, jeśli dzięki tym tabletkom przytyje ten lek bedzie dla mnie doskonały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizea
hey! ja wczoraj skończyłam 2 opakowanie i jestem zadowolona z regevidomu:D poniewaz nie mam zadnych efektow ubocznych! z tego co mi mówiła ginekolożka to przy pierwszym opakowaniu trzeba nadal uważać bo jest jeszcze ryzyko i dopiero po pierwszym opakowaniu sex jest bezpieczny [ale TYLKO przy regularnym braniu] więc jeśli nie bierzesz regularnie to ja bym wolała na Twoim miejscu dodatkowo też się zabezpieczać... w końcu ciąża to nie żarty1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moa1987
Witam wszystkie kobitki biorące Rigevidon:) Ja dzis biorę 6 tabletkę z mojego pierwszego opakowania i jak na razie nie odcxzówam żadnych zmian. Nie miewam nudności, bólów głowy czy brzucha itd. Jedyną rzeczą, która zauważylam jest nieznaczny ból piersi, ale jakos mi to nie przeszkadza bo mam nadzieją że to może znak, że mi się powiekszą. Pierwszą tabletkę wzięłam zgodnie z zaleceniem lekarza w 1 dzień krwawienia miesiecznego a nie w 5 tak jak niektóre z was dodatkowo lekarz powiedział że dzialaja od razu a nie dopiero po pierwszym opakowania.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szy52ka
jestem po pierwszym opakowaniu i tragicznie pogorszyła mi sie cera:(( czy przeczekać i powinno przejsć, czy raczej zmienic tabletki?? Poza tym wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia30
witam wszystkich mam takie pytanie słyszałam, że w USA jest tabletka seasonelle która redukuje okres do 4 w ciągu roku, jestem chora na endometriozę i bardzo mi by sie przydała. Słyszałam też, że jej skład odpowiada naszemu rigevidonowi czy ktoś wie coś na ten temat? Czy któraś z was brałą może rigevidon bez przerwy przez 3 miesiące a potem przerwa i znowu 3 miesiące brania? błagam każda wiadomość w tej kwestii jest dla mnie na wagę złota mam dość przechodzenia laparoskoppii co 3 miesiące. Zatrzymywanie okresu wydłużyło by mi ten czas. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladykarla
witam:) RIGEVIDON pomógł-nie mam już w ogóle torbieli yuppi,warto było:))do dziś biorę i jestem bardzo zadowolona:)wystarczyło pól roku do całkowitego zaniknięcia niechcianego gościa:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka1986
Biorę Rigevidon od roku - wcześniej stosowałam cilest i było mi strasznie po nim źle- tyłam, brak ochoty na seks, plamienia,itd... Rigevidon jest świetny-pomaga mi utrzymywać dobrą sylwetkę, okres pojawia się zawsze, regularnie w środę rano, po "połknięciu" ostatniej tabletki w niedzielę. Jestem w pełni zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria.....
jestem w połowie 3-go opakowania Rigevidon,przez pierwsze opakowaniw miałam plamienia co było małym dyskomfortem dla mnie,teraz jest dobrze,miesiączki są krótsze,plamień nie mam,czasem zapomnę o tabletce ale mieszcze sie w granicach 2 godzin,wydaje mi sie ze sa bezpieczne,plamien nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie ja chwilowo nie mam dostepy do tabletek i jezeli ktos chce sprzedac top ja bym bardzo chciała bo to bardzo wazne dla mnie a nie chce tego przerywac jak nie ma lakarza bardzo prosze o katakt zainteresowane:)) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyska
hej Wam:) ja pierwsze tabletki jakie przyjełam to był Minulet, plamiłam i nie najlepiej się czułam,więc zrezygnowałam. Przez 2 lata brałam Cilest, bez żadnych plamień, mdłości itp. objawów, ale po każdym opakowaniu spadało mi libido i też przestałam brac....bo kompletny brak chęci na jakiegoś typu igraszki....Natomiast po Cilest dużo waga mi spadła w sumie jakieś 8kg...nie dawno zaczęłam brać Mercilon....strasznie źle się czułam już po 5 tabletkach zaczęły boleć mnie bardzo jajniki a po 9 tabletce zaczęłam krwawienie, więc również przestałam brać. W tej chwili lekarz przepisał mi Rigevidon...i jestem ciekawa jak mój organizm to przyjmie....mam nadzieję,że już nie będę aż tak plamiła co przy Mercilon...no i nie chciałabym przytyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×